Opinie o FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak w Zduńska Wola

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak?

Katarzyna33 Nowy wpis

Polecam, auto zrobione Perfect.

Krzysztof Nowy wpis

Polecam obsługa na najwyższym poziomie.

Dagmara Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Dziękuję za naprawę silnika w moim audi.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Zduńska Wola
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Agata Kowalska

Polecam serwis Autopablo, mila i profesjonalna obsluga. Szybko i co najwazniejsze dobrze zrobione auto. Jako kobieta czulam sie w tym serwisie dobrze. Polecam wszystkim Paniom, ktore mialy przykrosci w innych serwisach.

Katarzyna Kubiak

(usunięte przez administratora) Auto stało 6 miesięcy!! Tylko mnie zwodził! Po tak długim postoju akumulator do wymiany, (usunięte przez administratora) i brud i jakoś dużo mniej paliwa, auto jak ze złomu, Kilka dni po naprawie świst i dym spod maski! Pan Paweł oczywiście nagle był na urlopie. Okazało się, że trzeba było zrobić to samo, ponieważ nie wypłukał układu i nowo założony osprzęt się zatarl, inny mechanik ogarnął temat w 2dni, auto jeździ, niestety musiałam płacić 2razy za to samo koszyowało mnie to (usunięte przez administratora) nerwów i czasu. Wiem, że (usunięte przez administratora) ludzi jest sporo, ale nikt nie będzie się sądzić, bo nie ma dowodów naprawy, ten mechanik za wystawienie paragonu dolicza dodatkowo!!

@Katarzyna Kubiak

Dziękuję za opinię. Ocena powstała w celu szkalowania,a nie z wykonanej dla p. jakiekolwiek usługi. Zniesławienie za pomocą środków masowego komunikowania podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.). Proszę o tym pamiętać zamieszczając tego typu komentarz.

Kris Grabek

OMIJAĆ Z DALEKA!!! W październiku 2022 odebrałem samochód , faktura na ok. 4000 zł. Dwie główne naprawy to regeneracja turbiny plus wymiana sprzęgła. Po kilku miesiącach 2..może 3 turbina co jakiś czas zaczęła wchodzić w tryb awaryjny….czyli dokładnie takie same objawy jak przed regeneracją. Jeżeli chodzi o sprzęgło, pierwsze zaskoczenie moje było w momencie kiedy dowiedziałem się, że nie został wymoniony kpl..czyli sprzęgło z kołem dwumasowym ( silnik 2.0 HDI). Właściciel warsztatu stwierdzi,ł iż „dwumasa” jest jeszcze w dobrym stanie i nie ma takiej konieczności bym mnożył koszty naprawy. Po ok. 5 miesiącach koło dwumasowe było w tak „dobrym stanie” iż nie nadawało się do użytku, charakterystyczne stukanie plus opiłki na skrzyni biegów wskazywały na konieczność natychmiastowej wymiany, co uczyniłem, ale u innego mechanika . Podczas naprawy okazało się iż sprzęgło w moim samochodzie nie było wcześniej wymieniane!!!. Przedstawiłem sprawę właścicielowi warsztatu, który stwierdził, ze w tej sytuacji zwróci mi pieniądze, ale widocznie Pan Paweł tak ma, że co innego mówi, a zupełnie co innego robi, gdyż mimo zapewnień o przelewie, zwrot kosztów naprawy nigdy do mnie nie dotarł. CZUJĘ SIĘ OSZUKAZNY I OKRADZIONY, nie tylko z pieniędzy, ale i godności. cdn. Jeżeli miał ktoś podobne doświadczenie z tym „fachowcem” proszę o kontakt(usunięte przez administratora)

@Kris Grabek

Opinia powstała w celu szkalowania,a nie z wykonanej dla p. jakiekolwiek usługi. Zniesławienie za pomocą środków masowego komunikowania podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.). Proszę o tym pamiętać zamieszczając tego typu komentarz.

Foxx

Ten warsztat to jakaś pomyłka naprawiał mi ten Pan skrzynie w Bmw. Auto nie dość że stało 4 miesiące u tego Pana to wyprowadził je do jakiegoś pseudo elektromechanika gdzie auto stało pod drzewem i wyglądało jak ze szrotu. Finalnie auto i tak nie chodzi jak powinno więc nie polecam tego warsztatu gdyż właściciel mnie (usunięte przez administratora) przez 4 miesiące i był wobec mnie nie uczciwy ocena -1/10

Dziękuję za opinię. Ocena powstała w celu szkalowania,a nie z wykonanej dla p. jakiekolwiek usługi Zniesławienie za pomocą środków masowego komunikowania podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.). Proszę o tym pamiętać zamieszczając tego typu komentarz.

Nissan Almera

Wymieniałem silnik w tym warsztacie wszystko zgodnie z ustaleniami. Nie wiem skąd te dziwne opinie ja jestem bardzo zadowolony. Polecam ten warsztat wszystkim.

Toyota Avensis

nie zgadzam się z opinią poprzedniczki kasia90 Mój samochód został naprawiony perfekcyjnie-wszystkie usterki zostały usuniete poprawnie i nie drogo (co najważniejsze). Fachowe podejście do sprawy , części już czekały na półce gdyż umówiłem się dzień wcześniej.Miałem problem z odebraniem samochodu bo byłem sam z dzieckiem w domu , ale uprzejma Pani odprowadziła mi pod dom (bez żadnych kosztów) przyjechali na dwa auta.Usługa wykonana perfekcyjnie i dokładnie. Kontakt z klientem -perfekt.Polecam

Opel Astra

Po wizytach w wielu warsztatach nareszcie trafiłem do rozsądnych ludzi. Fachowa i nareszcie trafna diagnoza i szybka naprawa. Ceny normalne. Warsztat godny polecenia.

Karol

Bardzo dobry mechanik. Polecam

Magda

Dla mnie super mechanik. Profesjonalne podejście do zagadnień czasami bardzo trudnych. Z całego serca polecam

Szczerze mówiąc jeden z lepszych mechaników samochodowych w okolicy. Polecam

Tec81

Miałem okazję poznać tą firmę i stwierdzam że jest to miejsce o dobrej atmosferze. Właściciel jest specyficzny, potrafi motywować wymagać ale i też pomoc.

Mati

Super atmosfera i porządek. Dzięki panu Pawłowi zdałem egzamin zawodowy bez kłopotu.

Ania549

Obsługa na najwyższym poziomie.

Hubert97

Nie polecam. Skrzynia po 3 dniach przestała działać

Adam189

Obsługa na należytym poziomie. Auto naprawione szybko i skutecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak?

Zobacz opinie na temat firmy FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

FHU "AUTOPABLO" Mechanika Pojazdowa Paweł Ładziak