Opinie o Db Energy Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Db Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Db Energy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Db Energy Sp. z o.o. w Wrocław

Neutralnie Nowy wpis

Firma proponuje kandydatom rozmowę kwalifikowcyjną stacjonarną (nie wchodzi w grę online). W dzisiajeszych czasach to trochę przeżytek, szczególnie, że pierwsza rozmowa jest ogólna, "zapoznawcza" i nietechniczna. Nie udało mi się dostać pracy, ale wrażenia z rozmowy pozytywne.

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę pracy na Energetyk. Czy ktoś o tym słyszał?

Kandydatka

Przyszłam na umówiona rozmowę z panią odpowiedzialna za rekrutacje, ale na miejscu przywitała mnie inna osoba pytając po co i do kogo przyszłam, następnie ta osoba poinformowała mnie że pani od rekrutacji nie ma i dzisiaj nie będzie i powiedziano mi żebym sobie poszła i tama pani się ze mną skontaktuje. Nie skontaktowała się przez ponad miesiąc

Paulina Nowy wpis
@Kandydatka

Szanowna Pani, rozmowa się odbyła w wyznaczonym terminie. Osoba, która z Panią przeprowadziła rozmowę była pracownikiem wytypowanym i kompetentnym. Osoba , która umawiała Panią na rozmowę kwalifikacyjną z przyczyn losowych musiała pilnie wyjść z pracy. Na pracuj.pl otrzymała Pani wiadomość o negatywnym rozpatrzeniu Pani kandydatury. pozdrawiam

Dorota Nowy wpis

W DB Energy są duże możliwości rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi projektami inwestycyjnymi, również w środowisku międzynarodowym. Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów oraz przyjazną atmosferę pracy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Db Energy Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Energy Efficiency Auditor powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Teraz szukają inżyniera kontraktu w dziale inwestycji. Ktoś był już na rekrutacji? Trudno ją przejść i wiadomo jakie pieniądze oferują? Dajcie znać jak byliście na rozmowie bo też się chce wybrać ale wolałbym wcześniej wiedzieć czego się spodziewać.

Baton

Hej. Chcę aplikować do tej firmy. Czy ja polecacie ? Jak jest z wynagrodzeniem?

Zuzanna
@Baton

Nie wiem, ale patrząc na opinie podobno zarobki jakieś takie słabe. Okolice najniższej? A jakie stanowisko tutaj Cię interesuje tak właściwie? Może wtedy ktoś precyzyjniej te zarobki określi. ;p

Baton
@Zuzanna

Interesuje mnie stanowisko audytora energetycznego. dajcie znać jak to wygląda.

Karol

Okropna firma i słabe zarobki, a najbardziej niekompletną osobą w zespole jest Przemuś( czyli taki piesek szefa) donosi, gryzie i inwigiluje. Ogólnie słabe zarobki i audyty na niskim poziomie. Jeśli ktoś chce się denerwować to może tam aplikować.

Krzysztof
@Karol

Piszesz o słabych zarobkach, może podasz jakieś konkretne kwoty? Bo coś co dla kogoś jest słabe, dla innych może być w normie :) A nie wszyscy tak zwracają uwagę na atmosferę.

kandydat

jak w większości firmy, także i w tej jest problem z kulturą i obiegiem informacji - jak na przykład po dwóch miesiącach od rozmowy kwalifikacyjnej nadal nie otrzymałem informacji, jaki był rezultat moich starań.

Czy w dalszym ciągu pozytywnie oceniacie pracę w firmie Db Energy? Nie ukrywam, że bardzo mocno ciekawi mnie, jak wygląda tam praca, dlatego też pozwoliłem sobie wejść do tego wątku i to ustalić. Liczę, że znajdę tu osobę, która po prostu pokaże mi, że jest to warty polecenia pracodawca bo w tym roku nikt na ich temat nic nie pisał. Może dziś ulegnie to zmianie?

Szukam pracy
@Piotr

Czy udało się uzyskać aktualne informacje na temat pracy w w/w miejscu? :)

Sylwester

Super firma. Dbają o pracowników. Jedna z nielicznych firm z takim dobrym podejściem.

Aleksandra
@Sylwester

Piszesz, że Db Energy dba o ludzi. Brzmi to naprawdę zachęcająco. A powiesz coś więcej? W jaki sposób motywują pracowników?

admin

Wiesz coś na temat firmy DB Energy Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Db Energy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Db Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Db Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Db Energy Sp. z o.o.?

Db Energy Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Al. Armii Krajowej 45
    50-541 Wrocław