Opinie o Pat-Bud Patryk Bytnar w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pat-Bud Patryk Bytnar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pat-Bud Patryk Bytnar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pat-Bud Patryk Bytnar w Gniezno

Patryk Bytnar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Chciałem zadać pytanie czy nie nudzi Państwa wystawianie takich bredni ? Prowadziłem działalnosc jednoosobowa i to za granicami Polski byłem podwykonawca więc tę opinię to istne kłamstwo :) więc proszę napisać coś naprawdę Ciekawszego i Prawdziwego bo jest to nonsens i pozdrawiam Osoby piszące wiem doskonale kto jest tak nie do informowany widzimy się nie długo na sprawach Proszę Pani i Proszę Pana ???? Dozobaczenia

Maciej

Współpracy z tym człowiekiem nie życzę nikomu! Toksyczny, niesłownym, wulgarny. Robotę zwala na innych a sam dużo gada, mało robi.

Patryk Bytnar Nowy wpis
@Maciej

Witam Panie Macieju czy my sie znamy bo nie przypominam sobie aby ktoś pracował ze mna o imieniu Maciej, druga rzecz pisze wyraznie ze prowadziłem działalnosc 1 osobowa wiec te komentarze to jawne kłamstwo. Dobrze, że w erze rozwoju technologi istnieje coś takiego jak adres IP dziekuje za uwage

Krzych Nowy wpis

Czy to prawda że w Holandii bez zezwolnienia na pracę da się robić pytam bo byłeś i robiłeś

Karolina Nowy wpis

Z tym człowiekiem nie da się pracować. Obiecywał że będzie w pracy, potem dzwonił że nie dojedzie bo coś mu wypadlo. Nie ma honoru. Jego słowo jest nic nie warte. Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pat-Bud Patryk Bytnar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
Kamil

Nie polecam. Nakupił materiału ktorego nie wykorzystał. Strata pieniedzy.

Nie wypłaca ludziom kasy. Naobiecuje złote góry, a potem nic, szkoda czasu na niego.

Maciej

Współpracy z tym człowiekiem nie życzę nikomu, dużo gada a mało robi. Cennik wygórowany, jakość wykonywania pracy kiepska. Nie można doprosić się poprawek.

Olga lewandowska

Obsesyjnie plotkuje

Pat-Bud
@Olga lewandowska

Dziękuję za opinię, którą nic nie wnosi jeśli chodzi o prowadzenie firmy. ,, Plotkuje ,, no trzeba rozmawiać z ludźmi jeśli chodzi o wykonywane zlecenia. Obsesyjnie to chyba Pani umieszcza te komentarze. ???? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pat-Bud Patryk Bytnar - Gniezno

• Jak się pracuje w Pat-Bud Patryk Bytnar?

Zobacz opinie na temat firmy Pat-Bud Patryk Bytnar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pat-Bud Patryk Bytnar?

Pat-Bud Patryk Bytnar
  • Adama Mickiewicza 8 lok. 3