Ball Packaging Europe Lublin

Opinie o Ball Packaging Europe Lublin

Janusz

Jakie wynagrodzenie na początek na produkcji?

Cze szukam pracy!! przypadkowo wpadłem na Ball, piszecie dużo o niebieskich dniach, czym one są i co się w te dnie robi? Czy można wziąć wolny weekend? I jak się maja zarobki na dzień dobry?

@Kandydat

Nie są złe, na wejście zbliżysz się stawką do pracowników co już na prasach zęby zjedli. Praca zależy od dnia, raz jest tak, że masz luz a raz że na kupę nie masz czasu. Oczywiście każdy by chciał więcej ale naprawdę nie jest źle. Więc śmiało zapraszam jeśli się uda to powodzenia i proszę nie sugerować się dziecinadą z komentarzy.

@Essabyku

A można wiedzieć na jakim stanowisku pracujesz ze tak sobie chwalisz? I co to te niebieskie dni?

@Kandydat

Jestem operatorem wózka widlastego a niebieskie dni to tak jak u kobiety Czerwone dni. Wstajesz rano po spał byś sobię a tu do roboty musisz iść. Dokładniej to takie dni w których kierownik każe Ci zamiatać lub stoisz na prasie za chorego kolego np. Możesz brać urlop ale jest tyle tych dni, że na wszystkie nie starczy urlopu. Grafik masz na cały rok i czasem w miesiącu wyrobisz mniej godzin a niebieskie dni są dopełnieniem tych godzin.

Grzegorz
@Essabyku

Skoro piszesz że w Ball Packaging zarobki nie są złe może mógłbyś podać widełki finansowe. Można negocjować stawkę wynagrodzenia i co jakiś czas starać się o podwyżkę?

@Grzegorz

Ziom podwyżki są co roku w Marcu, nie przesadzajmy z tą negocjacją tak dobrze' to nie ma. Źle też nie......

Stefan

A ja się pytam gdzie jest były mistrz narzędziowni taki prawdziwy przez duże M Wojtechu wracaj :)

Ochudzki R.
@Stefan

Spokojnie, wróci. Zrozumiał, że bez MW z CV nie można liczyć na sukces w BALL, więc musi min 6msc "stażu odklepać"

Zgredek

Masz jakieś dowody na to? Jak Ci się atmosfera nie podoba to masz wolny wybór. Atmosfera jest popsuta przez takich jak Ty, co premia się skończyła? Jesteś jedną jednostką przeciw całemu światu i masz jakąś paranoję, brygadzista może pomóc a to że patrzy na Ciebie nie oznacza że się śmieję tylko patrzy czy dajesz radę. Przypominam że brygadzistów jest dwóch a maszyn dużo więcej. Zgodzę się z Tobą że lato jest okropne i podwyżki kiepskie ale na litość Boską nie przesadzaj.

umb

Na jakie zarobki mozna liczyc w Waszej firmie ??

Asd
@umb

Dobre pytanie, jakiego rzędu sa place na dzien dobry? Są nadgodziny? Jeśli tak to jak płatne?? Za setki mogę być cały czas w pracy

endman
@Asd

Grafik jest tak skonstruowany że bez nadgodzin będzie Ci się wydawało że cały czas jesteś w pracy.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ball Packaging Europe Lublin kandydat na stanowisko Operator/ka Maszyn Produkcyjnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Murzyn

Czy w międzynarodowej firmie pracownik na produkcji powinien cieszyć się z zarobków rzędu 2500- 2600zł? Jesli tak, to zapraszamy do Ball. To jest dramat . I jeszcze dodatkowo przez agencje zatrudnienia. Bo normalnie to po co zatrudnić . Ciekawe czy w fabryce w Niemczech ,Anglii ,Irlandii, Włoszech czy Czechach tez tak płacą czyli ok 557 euro na miesiąc. czy tylko Polak jest tanią siłą roboczą.

Białas
@Murzyn

Chyba tylko Ty masz taką stawkę, zawsze możesz zmienić pracę. W dobie obecnej sytuacji ciesz się, że masz pracę. Ps wózkowi mają więcej, więc nie plec bzdur....

As

Miało być lepiej, a wyszło jak zwykle.... moje PZU zdrowie....

Aktualność
W Ball wzajemnie się wspieramy, dlatego cieszymy się, że udało się zebrać ponad 3 tysiące złotych na rzecz fundacji "Serce dla maluszka" - dla Julki Słomki, która cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną.
Stoperan

Zero Jakiejkolwiek sprawiedliwosci z podwyżkami co muszę zrobić aby być traktowany równo pić z tobą w garażu masz ubogą wiedziedze na temat kto jak pracuję karma wraca a nic wiecznie nie trwa trzęsiony

Wróżbita
@Stoperan

Nie!!! Z mitomanami się nie piję, ciężko pracuj na swój sukces!!! Okazuj szacunek ludziom jak i miejscu pracy, w którym pracujesz!!! Nie pleć głupot!!!!

Balladyna
@Wróżbita

Firma jest super polecam

@Balladyna

Popracujesz kilka lat ... Zobaczysz, że podwyżki inflacyjne coraz mniejsze... nowi pracownicy szybko doskoczą do poziomu Twojej pensji... Zmienisz zdanie, stracisz zapał, zaczniesz się rozglądać za czymś innym.

Nie powiem

Jak dla mnie całkiem ok, trochę już pracuje za przejście na nowy moduł 450 PLN podwyżki a nie jak większość tych co stoją ciągłe na tych samych maszynach około 200 jak mi kierownik coś obiecuję to zawsze dotrzymuje słowa

Rozczarowana

Publikując ogłoszenie nt.rekrutacji ,czy nie uczciwej byłoby napisać ,że rekrutujecie na stanowisko pomocnik mechanika/mechanik a nie operator maszyn? Zachęcacie kobiety do aplikowania ,nie wprowadzajcie w błąd ,zwłaszcza ,że ludzie szukają pracy na serio. Nie uważacie ,że to strata czasu dla obu stron?

@Rozczarowana

Przerabiałem to samo. "Mechanik " to w rzeczywistości operator . Oczywiście podziękowałem za współpracę

@Wielce rozczarowany

Na danym stanowisku jest się operatorem, jakościowcem, "sprzątaczem", a na samym końcu mechanikiem. Sedno tego stanowiska polega na tym, że im mniej jest ingerencji mechanicznych to tym lepiej. Kasa jest za sprzedaż wieczek, a nie za postój maszyn. Po drugie czytać zadania i wymagania na stanowisku w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Po trzecie - cytat ze strony rekrutacyjnej: "Martwi Cię, że nie spełniasz wszystkich wymagań? Masz jednak motywację i chcesz się uczyć? Nic straconego. Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy, gdzie na stanowisku pomocnika mechanika, w oparciu o zatrudnienie przez agencję pracy, będziesz mogła nas poznać i doskonalić swoje umiejętności."

@As

W agencji nic nie wspomnieli o operatorze prasy . Pomocnik mechanika to trochę inny zawód. Na zakładzie jest warsztat i są mechanicy, jedna zmiana, wolne weekendy... As jak tam się dostać ???? Ty lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem

@Wielce rozczarowany

Z tego, co pamiętam to tzw. mechanicy dzienni (pracują na 2 zmiany) podlegający pod UR już od dłuższego czasu są wybierani na drodze rekrutacji wewnętrznej. Co do agencji nie będę się zbytnio wypowiadał, bo z doświadczenia wiem, że oni często mijają się z prawdą. Byle wysłać kandydata do firmy.

?????
@As

Po pierwsze ,osoba szukająca pracy aplikuje na konkretne stanowisko ,posiadając konkretne doświadczenie zawodowe.Po drugie mòwienie bezosobowo do kogokolwiek jest co najmniej niegrzeczne.Po trzecie odpowiadając na konkretne ogłoszenie przez Ball co ma do tego agencja? A już tak na marginesie miło było gdyby na jakimkolwiek filmiku reklamowym pokazane było jak w pracy jako operator posługujecie się np.sufmiarką ,dokumentacją techniczną czy wymieniacie łańcuch co jest przecież warunkiem koniecznym w podjęciu pracy w Ball.

@As

As na czym polega rekrutacja wewnętrzna :) na tak zwanego "mechanika" a może inaczej co się liczy? Wszyscy pracują na dwie zmiany? A tak zwany "operator" aplikuje na? As a Ty czym się zajmujesz?

brygadier
@As

jak idzie to pchać łap! powiedz to pinkiemu i mózgowi, bo zawsze w piątek dostają 'zielone światło' na kreacje...a ty się męcz cały weekend.... Otóż najpierw jesteś mechanikiem.....jak jesteś kumaty to masz czas na badania, zamiatanie (CP33) !, Kasa jest za pracę, od sprzedaży jest kto inny i mam w (usunięte przez administratora) po ile to pchają. Jednak operator - to nie mechanik (maintainer), reset start i ogień do tego firma dąży... ale jak ktoś widzi szafkę narzędziową pierwszy raz...

Morus
@Wielce rozczarowany

Wiesz, jak ni potrafisz naprawić swojej maszyny to naprawdę pozostaniesz na zawsze tylko operatorem...

Ewa B.

Bardzo dobrze wspominam pracę w firmie Ball Packaging Europe Lublin, wysokie zarobki oraz młoda kadra, super atmosfera. Pracowałam w tej firmie na stanowisku Tłumacza.

Ona

Witam, mam pytanie odn. rekrutacji na staż w dziale księgowości... Czy warto? Mogą Państwo napisać coś w tym temacie? Pozdrawiam

Gab

Zadziwiające jest jak wózkowi w tej firmie są roszczeniowi. Sraczka w firmie, sraczka na forum. Ciekawe jacy grzeczni i potulni zrobią się, kiedy w końcu firma zleci narkotesty. Skończy się jaranie w godzinach pracy i ryzykowanie życiem innych pracowników.

Jak tam sytuacja w firmie warto się przyjąć czy kolejny (usunięte przez administratora) w Lublinie?

Operator

Jeśli chcę się utrzymać w tej pracy to trzeba wykazać się znajomością mechaniki i coś umieć. Czasami jest tak, że wszystko idzie dobrze ale są takie dni, że trzeba tą szafkę otworzyć i coś naprawić. Więc nie gadajcie głupot, że tylko reset start. Patrząc np na lajnery to tam tak nie ma, reset start. Prasy także jak coś się zwali to trzeba wykazać się umiejętnościami a pomocnik mechanika, który chciałby tylko klucze podawać nie jest potrzebny. Produkcja ma inną specyfikę pracy, niż np warsztat samochodowy. Cieszcie się, że w tak trudnym czasie macie pracę a nie spinki szczególnie kobiet że to tak nie miało być. Drogie panie obecnie jesteście zielone jeśli chodzi o proces produkcji i bez pomocy panów nie dały byście rady. Chyba, że na kasie w Żabce.

AB
@Operator

piszesz nie na temat. Jak sądzę po wypocinach pracujesz na Lajnerah prawdopodobnie dlatego że na prasie nie dawałeś rady:) na kasie w Żabce też miał byś problemy. Ale nie o tym chcę napisać Trudne czasy , tak dla przedsiębiorców bo na rynku brakuje ludzi z wykształceniem mechanicznym. W warsztacie samochodowym można zarobić więcej pracując na jedną zmianę. Praca operatora ma niewiele wspólnego z "mechanikiem" dlatego można przeszkolić na to stanowisko nawet ekspedientkę z Biedronki:) Panie poradzą sobie bez problemu. Pozdrawiam.

Ococaman

Dawniej za przejścia na inne maszyny i zdobytą wiedzę były dodatkowe pieniądze, a teraz już tego nie ma. Więc co mi z tego, że jestem w stanie stanąć na dwóch lub paru stanowiskach jeśli nic z tego nie mam. Osobiście wkurza mnie to że np jestem w stanie stanąć na 3 maszynach a pracownik, który zna się tylko na jednej maszynie ma stawkę większą. Podwyżka powinna być dzielona według wiedzy a nie tego lubię bo odwiedza często biuro. Proszę zweryfikować wiedzę pracowników na temat maszyn.

Dawniej
@Ococaman

Było i minęło, teraz nie masz co liczyć na pieniądze za zmianę stanowiska. Lepiej siedzieć na 4 literach, niż robić za darmo. Zmiany jakie będą to dojście obowiązków bo umiejętność obsługi wielu maszyn zapobieganie zatrzymaniu maszyny jeśli jakiś pracownik pójdzie na l4. Zatem będziesz latał po całej produkcji aby wypełnić luki.

Otwórzoczy
@Dawniej

Zaskoczony? Jest to strategia typowo korpo, po co mają przywiązać jednego pracownika do jednej maszyny, jak może on ogarniać wszystkie maszyny za jednakową pensję.Grafik także został zmieniony nie przez pracowników a górę po co a po to, że jest liczba niebieskich dni większa i nie pokryje Ci ich urlop bo jest ich dużo co przekłada się na wypełnienie luki prawie na każdej zmianie kogoś brakuję więc można dobrać sobie na obstawianie maszyn pracowników. Więc czy będę pracował 8 dni pod rząd , czy 7 jest to bez różnicy. Najniższa krajowa idzie w górę także pensje też przestają być rewelacyjne biorąc pod uwagę specyfikę tej pracy, system zmianowy czy warunki. Jak na taką pracę to i 4 z przodu szału nie robi jeśli jest ????

Vifon
@Otwórzoczy

Dlatego drodzy panowie ja siedzę na jednej maszynie i mam spokój a jak się chcieliście wykazać to teraz macie nauczkę. Wolę mieć mniejszą wiedzę a święty spokój bo jak ktoś już tam pisał podwyżki są dawane z tytułu kogoś bardziej lubię lub mniej. Jest to krzywdzące, ale było tak zawsze. Gdyby rzeczywiście pensja rosła by tak jak wiedza, też chciałbym uczyć się nowych maszyn a tak wolę siedzieć w jedynym miejscu.

@Vifon

Może to kwestia brygady, ale jednak są sytuacje, że znajomość większej liczby maszyn ma przełożenie na wysokość podwyżki podczas marcowych aneksów. Osobna sprawa, że niektórzy wolą mieć spokój, a niektórzy spojrzą za okno, popatrzą na niezagospodarowaną jeszcze powierzchnię i zobaczą w tym szansę na awans w przyszłości. Pytanie, jak dalekiej przyszłości.

Amadeus
@As

Więc może powinni być jednakowo ja wszystkich brygadach? Jeśli ktoś chcę się rozwijać i to robi docenić go? Wszyscy jesteśmy tutaj dla kasy takie jest życie....

Ni k
@Amadeus

Nierówne traktowanie pracownika to chyba się nazywa jakoś na M A robia wszyscy to samo I tak jak wyżej pisał Mazurek bo widać że to on to w sumie ma rację Lepiej siedziec na 4literach i się nie wychylać bo Gucio za to dostaniesz Fajnie to się obiecuje Idź na 4 Mod pokaż dam ci kasę idź dalej dam ci w marcu itp itd FRAJERY ALE SPOKO NATURA WSZYSTKO WIDZI ???? I PRZYJDZIE DZIEŃ SĄDU HEHEHE

Kardynał
@Ni k

Jak wam się nie podoba to proszę się zwolnić. Każdy ma swój rozum i nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jednostki, które płaczą być może nie miały okazji pracować w gorszych warunkach dlatego wylewają swoje żale, to nie firma ma się dostosować do pracownika, tylko pracownik do firmy i tworzyć zespół ludzi współpracujących. Jestem pracownikiem produkcji i doświadczenia z firmą mam dobre, polecam jak najbardziej pracę w Ball wszystkim szukającym pracy. Osoby, które narzekają są wszędzie taka Polska mentalność. Zawsze możesz stać pod żabką a na 4,5 moduły sami się pchacie a potem płacz bo podwyżki mało. Najlepiej jakby wam dać po 5000 tysięcy od razu podwyżki nieroby........ Wyjaśnione........

@Ni k

Wielu było takich,co po przejściu narzekało na brak podwyżki. Jakoś po marcowych aneksach jednak przestają "biadolić". Zresztą, gdyby było inaczej to nie byłoby tylu chętnych do przejścia w związku z planowanym uruchomieniem M6.

Polko
@Kardynał

Pracowałem w tej firmie i patrząc na realia rynku kasa jaka można zarobić wcale nie jest rewelacyjna. 3 zmiany, weekendy, święta i do tego lato w pracy. Doliczyć jeszcze baaaaardzo ciężkie warunki, dwa stanowiska na jakich się robi i stres to 5 powinna być z przodu lekką ręką o ile człowiek cos potrafi i się angażuje.

Psidor
@Ni k

Nikt Ci nie kazał tam iść to teraz nie narzekaj. Wydeptałeś sobię ścieżkę zdrowia pod same biurko. Co myślałeś, że będziesz ważny, ważniejszy to masz za swoje. Przekonałeś się, że jesteś tylko trybem w maszynie i wyższy ma wywalone na Cb, Ty możesz sobie gadać, że masz wywalone na niego ale on też na Cb a nakręcanie afer zawsze wraca ????

lewe oko na maroko
@Otwórzoczy

a ja tam nie narzekam......(usunięte przez administratora)jak na wózku........

Martyna

Trzeba mieć kurs na operatora wózka ?

@Martyna

Zapewne wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych zakończone egzaminem UDT.

Aa
@Martyna

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz

@Martyna

Witam, na operatora wózka widłowego potrzebne są uprawnienia UDT.

Lol

Witam. Mam pytanie czy jako operatorzy pracują kobiety? Czy raczej to praca tylko dla mężczyzn?

@Lol

Witam, na produkcji mamy zarówno kobiety jak i mężczyzn. Budujemy zróżnicowany zespół, bo wierzymy, że kobiety mogą wykonywć te same prace co mężczyźni. Mamy kobiety zatrudnione m.in jako kontroler jakości, mechanik, pomocnik mechanika. Stworzyliśmy specjalny program szkolenia dedykowany kobietom, które mają dryg techniczny i chcą się uczyć, ale brakuje im jeszcze umiejętności. Zachęcam do zajrzenia na stronę www.rekrutacjaball.com.

Zawidiusz

Dlaczego operatorzy wózka są tak bardzo roszczeniowi? Wydaję im się, że są ponad wszystkich i wykonują najważniejszą pracę. Schodzą wcześniej ze zmiany, niż inni pracownicy, razem schodzą na przerwy a inni pracownicy nie mogą. Jak się ich woła to zawsze zajęci siedzeniem na magazynie i nie można się o nic doprosić na czas, bo przecież praca wózkowego jest najważniejsza. Dlaczego nikt na to nie zwróci uwagi? Jeśli czegoś potrzebujesz to musisz ich szukać i czekać, aż wkońcu szanowny Pan woźny przyjedzie, tak im źle i wiecznie się nie wyrabiają..... Żenada. W innych zakładach przez 12 godzin z wózka by nie zsiedli....

Linerowy
@Zawidiusz

Ci przynajmniej coś robią, a brygadziści?

Baca
@Zawidiusz

To idź sobie na wózek. Zarabiaj 1000zl mniej niż teraz i rozwal sobie plecy od pracy w takiej pozycji 8h dziennie.

@Linerowy

Ogarnijcie się, takie przepychanki i subiektywne oceny stanowisk/osób nie na forum.

Zawidiusz
@Baca

Dziewczęta was nawet męczy dokładnie worków na wózki pod CP. Z czym do ludzi wasze biedne plecy od jazdy. Uraz kręgosłupa to choroba zawodowa operatora wózka. Dziadki na bramie lepiej się trzymają, niż Wy. Porażka mam nadzieję, że skończy się wasza sielanka i ktoś się za to weźmie

Baca
@Zawidiusz

Lepiej jak by za was się wzięli, pół zmiany w telefonie spędzacie, czasem naciśnięcie "start" jak się zatrzymuje maszyna. Raz na rok jakieś przezbrojenie się trafi, a tak to telefon telefon telefon. Mam nadzieję że ktoś się są to weźmie w końcu.

Nowak
@Baca

To dawaj się zamienimy?! Na stanowiska, bardzo chętnie odpocznę od tego syfu hałasu i odpowiedzialności Każdy widzi swoje Tylko że operator siadzie na wózek i zrobi robotę a odwrotnie już nie tak fajnie Ty nawet nie włączysz prasy taka to różnica między,, woźnym,, a operatorem maszyn (a w wynagrodzeniu swoją drogą nie ma bardzo różnicy bo płakaliście że mało i zapierdziel i wyplakaliscie kilka stów kij wie za co, wiedza wam się zwiększyła?) czy gazu spalacie wiecej?) praca Woźnego w tej firmie to bajka i do tej pory nikt nic nie mówił ale jak ty Fredzie wypominasz ze ktoś telefon ma to jestes dzieckiem wiatru i kurzu i weź sam zobacz ile na kantynie siedzisz z drugim a bejlerowiec za was robotę robi A i był już jeden orzeł co chciał wskoczyć na operatora i co bidny nie dał rady bo za ciężko ????i kręgosłup przstal boleć i fotel jakiś taki nagle wygodny w wózku Także nie ośmieszaj się i siedź cicho zanim cię ktoś w końcu zauważy

. Nowy

Jakie stawki są po 2 lat pracy?? Można wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Ball Packaging Europe Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w Ball Packaging Europe Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy Ball Packaging Europe Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ball Packaging Europe Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ball Packaging Europe Lublin