Opinie o OrNet Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OrNet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OrNet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OrNet Sp. z o.o. w Lubin

Zuza

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują pracowników? Jakieś wskazówki mile widziane.

KamilT

Ornet robi w tej chwili wiele robót. Zatrudniają nawet obcokrajowców, wynajmują im mieszkanie i ludzie pracują. Wprowadzili telewizję i nie mogą opędzić się od klientów. Pensje przyzwoite. Wprowadzają jakąś nową tajemniczą technologię, ale nie chcą gadać za wiele

Witold

Może ktoś podpowie na jakie stanowiska prowadzą rekrutację?

Alicja

@Wojtek, napisałeś, że jest dużo szkoleń, ale później wymagają. Czy takie szkolenia organizowane są często oraz czy mają istotny wpływ na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a tym samym rozwój? Jeśli chodzi o to, że firma stawia wymagania, to moim zdaniem jest korzystne, ponieważ w pewien sposób motywuje pracowników do dalszej pracy oraz do rozwijania się. Jednak istotne jest też to, w jaki sposób do tego wszystkiego przyczyniają się szkolenia, o których napisałeś.

Wojtek
@Alicja

Ornet dba o szkolenia kierunkowe. Jeśli kupują nowy przyrząd pomiarowy wart kilkadziesiąt tysięcy to od razu kierują obsługę na szkolenia. Wprowadzają nową technologię - szkolenia. Zmieniają się przepisy - np. RODO - kierują pracowników na szkolenia. Nawet wtedy gdy maleje motywacja do pracy - organizują szkolenia (ostatnio było sześciomiesięczne - Strategiczna Karta Wyników). Jeśli nawet ktoś zmieni pracę to ta wiedza którą pozyskał w Ornecie zostaje

Brałeś udział w rekrutacji do OrNet Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Powiedzcie co się dzieje teraz w OrNet Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Wojtek

Warto. Dużo szkoleń, ale później wymagają.

Eryk

Właśnie słyszałem, ze maja opinie dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Praca jak najbardziej jest w porządku. Jasno określone reguły współpracy, zakres obowiązków ale i tez odpowiedzialności za to się wykonuje podczas pracy. Kasa tez się zgadza. Szefostwo czy tez kierownictwo wymaga ale jest to zupełnie zrozumiałe. Chyba w każdej firmie są wymagania. Jak dla mnie jest ok

Iwa

Żenada zgłaszam problem z netem od 3 tygodni nikt nie na zamiaru nic z tym zrobić monterzy mieli być w środę a dzisiaj jest już piątek .Jak dzwonię do biura to tłumaczą się z tym że nie mają na tyle ludzi że by wysłać do nas .To jest paranoja .

Alicja

@amg - dziękujemy za Twoją opinię. Czy korzystałeś jedynie z usług OrNet Sp. z o.o. czy może miałeś do czynienia z zatrudnieniem w tej firmie? Forum przeznaczone jest docelowo dla osób zatrudnionych i potencjalnie zainteresowanych pracą w danej firmie.

Alicja

@Sweady, czyli w firmie jest otwarta ścieżka kariery pracownika?

lopi

firma oczywiście zatrudnia również na fajnych warunkach ale trzeba umieć się o nie upomnieć a nie mieć nadzieję , że sami na coś wpadną. Oni robią pod siebie umowy

Sweady

Witam, Pracuję w tej firmie już pięć lat i na prawdę denerwują mnie błoto, które się tu przelewa. Szefostwo konsekwentnie realizuje swoją strategię. Nigdy nie musiałem "prosić o wynagrodzenie", a często spotyka mnie miła niespodzianka w postaci premii. Dla wszystkich, którzy tu wylewają swoje żale mam radę: "Spójrzcie na siebie z boku zobaczcie, jak to wygląda". Niektórzy się po prostu nie nadają i to nie jest wina pracodawcy... Ja temu pracodawcy zawdzięczam wiele sukcesów w życiu zawodowym i nie mogę doczekać kolejnych wyzwań, którym razem na pewno stawimy czoła.

KLIENT

Przestrzegam wszystkich, którzy szanują swój czas i pieniądze. Do profesjonalistów tej firmie baaaardzo dużo brakuje.Do podpisania umowy są pierwsi.Dzisiaj kiedy potrzebowaliśmy otwarcia portu do monitoringu niestety nikt z firmy nam tego nie umożliwił.Kilkanaście telefonów nic nie dało.Płacisz kasę i nie wiesz za co.Sprawa zajął sie prawnik. Okazuje się, ze opini negatywnych jest bardzo dużo,szkoda że nie wiedzieliśmy wcześniej dlatego niech to będzie przestroga dla innych. Zapewne gdybyśmy się zdecydowali na instalacje monitoringu przez Ornet nie byloby problemu ale niestety z przygotowaniem oferty też był problem.Jedna Pani przełączała do drugiej i nikt nic nie wiedział.Organizacja nie zasługuje nawet na ocene 0.

nowy

szefostwo ma w d.. ludzi i traktuje ich jak poddanych za najnizsza krajowa, szkoda czasu

były

Przesłanie jakie "Prezesostwo" tej firmy powinno wziąć sobie głęboko do serca, aby pracownicy w końcu zaczęli ich szanować to: "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem"

no coment

zapomnij o bonusach

Yoki

Pracowałam tam i było wszystko ok. Śmieszą mnie powyższe opinie... Jeśli ktoś przychodzi do pracy z ogólnym założeniem, że obowiązkiem pracodawcy jest wypłacanie wynagrodzeń i premii co miesiąc ( bo przecież mi się należy !), a nie daje od siebie nic, poza tym, że rano łaskawie przychodzi do pracy to właśnie ma taką opinię jak powyższe. Jeśli jesteś szczery i chcesz pracować a nie tylko przychodzić do pracy to myślę, że każdy pracodawca będzie z Ciebie zadowolony. Nikt za nic pieniędzy nie daje...

popek

Pracuje aktualnie w tej firmie i jest ekstra !

qwerty

Pracowalam tam dosc dlugo i nic co tu ludzie pisza nigdy nie zaznałam. owszem pracodawca wymagający ale potrafi docenic rzetelna prace, uczciwosc i szczerosc. Atmosfera rodzinna i bardzo przyjazna. Pani Prezes zawsze chętnie wyslucha i gdy pracownik tego potrzebuje pomoaga. Dlamnie pracodawca na 5+. Pracodawca daje umozliwia rozwoju, jedyne czego wymaga to pracowitosci, uczciwosci i szczerosci. Szkoda że konkurencja nie potrafi uczciwie i zdrowo konkurowac.

Lasek

Rotacja jest ogromna, co chwile ogłoszenia o pracę. Więc to mówi samo za siebie :/ firma masakra. Jeśli chodzi o szefostwo to szkoda pisać-zachłanni i myślący że ich firma to nie wiadomo jaka super firma. Szukają tylko jeleni takich co o podwyżkę nie upomną się nigdy I NAJLEPIEJ ŻEBY ZA DARMO PRACOWALI I TO 24H.

Zostaw merytoryczną opinię o OrNet Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w OrNet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OrNet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OrNet Sp. z o.o.