Opinie o Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus w Radom

Joanna Nowy wpis

Nie polecam! (usunięte przez administratora) po ponad miesiącu czekania ani zamówienia ani pieniędzy, utrudniony kontakt, nie biorą odpowiedzialności, nie zrealizowali mojego zamówienia bo nie mieli materiału, nie zostałam o tym poinformowana musiałam wysłać kilka maili żeby się dowiedzieć co w ogóle z moim zamówieniem. A teraz nie mogę odzyskać pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Michal Nowy wpis

Miałem okazję pracować kilka lat temu na stanowisku obsługi klienta, jak to bywa z klientami czasami jest rożnie, zazwyczaj nie czytają regulaminu dotyczącego czasu realizacji i stąd takie opinie. Niemniej polecam rzetelny i uczciwy pracodawca, mlody zespol, premie raz na kwartał.

Natalia

Nie polecam tego sklepu. Żałuję, że tak późno zaczęłam mocniej kopać by znaleźć opinie, ale zachęciła mnie piękna strona. Ciężko wyegzekwować od nich zwrot pieniędzy (nie wiem czy w ogóle odzyskam), problem z terminem realizacji. Telefon nie działa. Fatalna obsługa klienta. Po prostu (usunięte przez administratora) Poczytajcie opinie też o sklepie na Google wpisując bajkowe wnętrza radom. MASAKRA

Anna Nowy wpis
@Natalia

Mam dokładnie tak samo! (usunięte przez administratora) ludzi i nie oddają pieniędzy. Dodatkowo blokują konta na instagramie i fb po napisaniu prawdy. Jak to mówią, prawda w oczy kole. Po konsultacji z prawnikiem proponuję Pani opisać swój przypadek w skardze UOKiK. Można ją złożyć przez ePUAP (link na stronie urzędu). Przy większej ilości skarg, szkodliwość jest większa i urząd w końcu się nimi zainteresuje. Właścicielka sklepu jest też adminem większej grupy na fb i tam się reklamuje tylko ten sklep, a każda nieprzychylna opinia jest kasowana

AdrianD Nowy wpis
@Anna

Do tego zakładają fakowe konta na fb i wpisują pozytywne komentarze. To samo również robią na google. Taką firmę powinno się zamknąć. (usunięte przez administratora)

Dawid

Byłem na stażu w tej firmie przez pół roku, świetne miejsce na rozwój umiejętności z zakresu e-commerce, marketingu internetowego reklamy. Jeśli ktoś planuje rozwój w tym kierunku to polecam. Poza tym młodzi ludzie i fajna atmosfera.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katarzyna

Polecam, bardzo spokojna przyjazna atmosfera, umowa na pełen etat, młody nieduży zespół, różnorodność zadań. Jeśli komuś zależy na rozwoju można się dużo nauczyć.

Anastazja

Nie polecam tego sklepu. Brak kontaktu z kupującym, jakość towaru fatalna, Towar niewiadomego pochodzenia, źle uszyty.

Kupująca

Firma nie oddaje zwrotu pieniędzy w terminie. Rzeczy są okropnej jakości. Zdjęcia kradzione ze stron producentów. Paczka przychodzi z bardzo dużym opóźnieniem.

Kupująca
@Kupująca

Firma nie przysyła paragonów/faktur. Towar strasznej jakości, w ogóle nie odpowiada pięknym zdjęciom na stronie!!!! Nie odbierają telefonu. Zero potwierdzenia na maila przyjęcia zamówienia, potwierdzenia płatności, wysyłki towaru, czegokolwiek. Konto klienta nie działa, nie można się zalogować. Towar został dostarczony z dużym opóźnieniem, NIE POLECAM, a wręcz odradzam i przestrzegam.

M

Nie polecam tego pracodawcy. Pracodawca najchętniej by zatrudnił na staż lub na 1/4 etatu aby uniknąć dodatkowych składek. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Zero przypisanych obowiązków pracowniczych. I wydawanie wszelkich dodatkowych zadać nie związanych z pełnieniem danego stanowiska

A

Pracowałam w tej firmie półtora roku. Umowa zlecenie na pełny etat - wykazywane tylko kilkanaście godzin. Przychodzi kontrola PIP, każdy ma dostać normalną umowę o pracę i co? Bo jej się nie opłaca mnie zatrudnić... Śmiech na sali. Dno i kilo mułu. Na dowidzenia usłyszałam, że i tak dostawałam więcej niż powinnam... Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że ktoś jest ciekaw od wewnątrz jak nie powinno się zarządzać przedsiebiorstwem, a tym bardziej zespołem. Po ustaniu stosunku wykonywania zlecenia/pracy brak narzędzia komunikacji, nie wypłaca wynagrodzenia lub się spóźnia z wypłatą, potrafi kombinować żeby były pracownik bał się zgłosić naruszenia. @Pracodawca

Uprzejma

Pod piękną nazwą Bajkowe Wnętrza ukrywa się wielki smród. Towar niewiadomego pochodzenia sprzedawany jako markowy, jakość wielu produktów poniżej dolnej granicy przyzwoitości, brak szacunku do kupującego, brak uczciwości w rozliczeniach, terminy realizacji dla długowiecznych... Jeśli ktoś nieudane zakupy i nerwy to polecam.

Niezadowolony klient

Ten sklep to jakaś pomyłka ! Strona piękna , zdjęcia itd ale jakość produktów i obsługa sklepu to tragedia . Nie polecam , szkoda kasy .

Zostaw merytoryczną opinię o Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus - Radom

• Jak się pracuje w Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus?

Zobacz opinie na temat firmy Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus?

Bajkowe Wnętrza Marta Jagłowska-Janus
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Odrodzenia 97B
    26-600 Radom