Opinie o U.Mebluje Adrian Hartel w Kolonia Rzejowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy U.Mebluje Adrian Hartel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w U.Mebluje Adrian Hartel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.Mebluje Adrian Hartel w Kolonia Rzejowice

U mnie prace zostały 100% wykonane, pełen profesjonalizm, jedna szuflada była wadliwa ale została w 3 dni wymieniona wiec ja nie mam żadnych zastrzeżeń i POLECAM.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w U.Mebluje Adrian Hartel?

Co tu jest napisane? Nie widać w ogóle Twojego wpisu. Dasz znać dokładnie czy można liczyć na tą umowę?

Rock
@Anna

Jest to osoba pobierająca zaliczki od ludzi i znikająca z pieniędzmi- napisałbym ostrzej, cenzura okropna tutaj...

Wiktoria
@Rock

Sporo tutaj opinii w tym tonie... Ty również zapłaciłeś? Jacyś pracownicy są zatrudnieni tutaj czy pan działa sam?

Mnie ów pan (usunięte przez administratora) również na konkretną sumę. Mam wrażenie, że ma już jakieś doświadczenia z organami ścigania - niestety ma też poczucie (póki co) bezkarności, gdyż formułuje wypowiedzi "że wie, iż policja i tak mu nic nie zrobi". Zastanawiam się nad jakimś pozwem zbiorowym, by skuteczność w egzekucji była większa. Może warto się jakoś spiąć grupowo i wspólnie nadać formalny charakter sprawie? Brak zdecydowanej reakcji poszkodowanych powoduje - mam wrażenie - jeszcze większą zuchwałość pana Adriana H. Ja osobiście będę dochodził swoich praw! Dla osób równie zmotywowanych pozostawiam adres mailowy: walus0303@tlen.pl

Panu Adrianowi może wydawać się ,że jest bezkarny , że policja machnie ręką a pieniędzy nikt z poszkodowanych nie odzyska i tak. Natomiast nawet nie zdaje sobie sprawy ,iż załapał się na kilka artykułów karnych i tutaj nie ujdzie mu to płazem.

Kk

na Facebooku jest nawet stworzona specjalna grupa dotycząca Hartela *szukani przez u.Mebluje......

Klient

Pan Adrian Hartel (usunięte przez administratora) ludzi, pobiera pieniądze za wykonanie mebli po dokonaniu płatności urywa się kontakt. Sprawa zgłoszona do odpowiednich organów.

Aplikowałeś do firmy U.Mebluje Adrian Hartel? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Magda

Kto kolwiek widział kto kolwiek wie! Ten Pan owszem dokończył u nas pracę, zabrał jednak szuflady za które muszę u innego stolarza dopłacić teraz 1000 zł. Nie mówiąc o tym że mąż poprawia każdą półkę w kuchni. Lodówka w zabudowie prawie zniszczona, zmywarka na szczęście uratowana. Brak profesjonalizmu, jak można tak po prostu zniknąć bez słowa. Pan myśli że jeden mail napisany przez siebie ugasi sytuację? Na szczęście udało mi się wyprosić ostatnią wizytę na sam koniec października, w następnych dniach już się nie odzywał. Mam ochotę jechać do Rzejowic i odebrać osobiście moje szuflady...tylko ciekawe czy Pan Adrian jeszcze tam mieszka. Czy ktoś wie gdzie były składane meble, na jakim zakładzie/ hali? Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Joanna
@Magda

Miała Pani dużo szczęścia, że "dokończył" pracę U nas zabrał pieniądze, przywiózł jakieś niekompletne elementy kuchni, garderoby i spiżarki, zostawił wszystko w salonie Odjechał i kontakt urwał całkwicie Zostałam bez pieniędzy, z jakimiś niekompletnymi częściami "mebli" które są dla mnie bezużyteczne. To nas wszystkich U.MEBLOWAŁ............

Krzysiek L

Szukam kontaktu do Pana Adrian Hartel firma U.mebluje - sprawa pilna tel.534513293

Krzysiek

Krzysiek L
@Krzysiek

Szukam kontaktu do Pana Hartel U.mebluje - sprawa pilna tel.534513293

Zostaw merytoryczną opinię o U.Mebluje Adrian Hartel - Kolonia Rzejowice

• Jak się pracuje w U.Mebluje Adrian Hartel?

Zobacz opinie na temat firmy U.Mebluje Adrian Hartel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.Mebluje Adrian Hartel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

U.Mebluje Adrian Hartel