Opinie o U.Mebluje Adrian Hartel w Kolonia Rzejowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy U.Mebluje Adrian Hartel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w U.Mebluje Adrian Hartel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.Mebluje Adrian Hartel w Kolonia Rzejowice

Uważajcie na niego, on osz_ukuje ludzi ukra_dł kilkatysiecy i czuje sie bez karny

@Klient bez pieniędzy

Ludziska informacyjnie sprawą interesuję się prokurator jako zrobienie sobie stałego źródła dochodu poprzesz (usunięte przez administratora)klientów poprzez zaliczki. Wszyscy (usunięte przez administratora) przez Pana Adriana zgłaszać swoje sprawy do odpowiednich organów pomijać kwestie cywilną jeśli zostaniecie kierowani na tą drogę bo to obsurd i tak nie odda pieniędzy.

Ktoś Nowy wpis

Poza GoWorkiem nie ma się do czego odnieść a propos tej firmy. Czy ona w ogóle jeszcze istnieje? Widział ktoś krajowy rejestr sądowy?

Ooo

Ale kogo, pracowników? Ja myślałem nad pójściem tam do pracy, także jak to ma jakiś związek, no to pewnie że bym chciał wiedzieć. Jak tam z kasą w takim układzie, wszystko gra? Płaci pieniądze tak jak się umawia?

Rafał

Czy ma ktoś dokladne informacje o co chodzi z tym oszukiwaniem? Nie wiadomo czy to kwestia oszukania pracowników, a może klientów?

Klient bez pieniędzy Nowy wpis
@Rafał

Pobierał zaliczki na wykonanie mebli do tej pory nie zwrócił, co do pracowników nie wiem - nie będę rozsiewał plotek.....jednak ja tego człowieka bym unikał!

@Klient bez pieniędzy

Krzysiek

Dramat tyle ludzi straciło pieniądze........ludzie uważajcie nie nabierajcie się, administracjo możecie usuwać nieprzychylne opinie to wiele mówi o tym serwisie......

Antek Nowy wpis
@Krzysiek

Kto stracił? Pracownicy? Czy może klienci. Widzę że wałkowany jest temat oszukiwania, a nikt nie daje informacje o co tak serio chodzi...

Co wchodzi w socjal U.Mebluje Adrian Hartel?

Znasz na tyle dobrze właściciela i jego firmę, by napisać, czy zatrudniał, bądź nadal zatrudnia pracowników? Oczywiście wiadomo, że ludziom za pracę trzeba płacić, a tu po komentarzach sądząc, niekoniecznie jest wszystko na tip-top pod tym względem. Czy może grubo się mylę?

Aplikowałeś do firmy U.Mebluje Adrian Hartel? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Maja

Ja nie jestem klientem, ale zastanawiałam się nad wysłaniem cv. Ale nie mogę znaleźć tej firmy w necie, nie widzę jej strony czy nawet wpisu do krs. Czy wiecie, czy oni istnieją? Czy nadal firma działa i ma pracowników? A jak tka, to wiecie, gdzie wysłać cv, skoro nie mają swojej strony??

Krzysiek

Jak ktoś chce stracić kasę i nerwy to "polecam" ..... polecam też poczytać opinie na facebooku łatwo odszukać sporą grupę "zadowolonych klientów" ,którzy mają sporo rad dla przyszłych klientów.

Czy firma U.Mebluje Adrian Hartel kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nie mam fb, a co się tam dzieje? Jak wygląda atmosfera pracy?

Fausti

Bardzo fajne meble, polecam :)

Zdziś

Ja tam nie w temacie. To coś ważnego dla kogoś, kto za robotą się rozgląda? Kojarzysz osobiście, lub ktoś z odwiedzających forum, czy sam prowadzi firmę, czy ma również pracowników i jak z pensjami? Zastanawiam się, ile jako stolarz bym tu za godzinę pracy dostał, netto?

aaa

Witam, proszę tego pana unikać!. Pozytywne opinie wypisuję sobie sam. (usunięte przez administratora) manipulant i w dodatku wzbogacił się w sposób podły okradając ludzi z pieniędzy . jego firma i on to wielkie (usunięte przez administratora).

@aaa

Jakich ludzi? Pracowników znaczy? Chciałabym wiedzieć więcej, prawie wysłałam tam CV niedawno. To jakieś problemy z kasą są, a jakie?

A skąd wiadomo, że zamknął? Nie widzę w internecie takiej informacji. To co z pracownikami? Nie ma już żadnych rekrutacji?

Hanna

No a jest tam coś wartościowego dla pracowników? Bo mówisz o samych klientach, a ja właśnie nie jestem pewna, czy jako pracodawcy też można w ogóle zaufać mu. Wypłaty w takiej wysokości jak umówione?

Paulina

Może nie pisane przez właściciela ale na jego prośbę bo do nas wysłał maila z prośba o opinie ma temat usługi. Wynajmuje hale koło nas i zdecydowaliśmy się na jego usługi głównie przez cenę bo za duża kuchnie wziął 11 tys gdzie inne firmy chciały po 20/25k natomiast co do wykonania nie możemy narzekać, wyszła bardzo ładna. Ciagle tez jeździ gdzieś z tymi meblami wiec chyba robotę ma.

@Paulina

Szkoda że na jego prośbę nie napisaliście do (usunięte przez administratora) osób. Jedyne co ta osoba potrafi robić to pobierać pieniądze i się ukrywać.

Ja zamawiałem meble z tej firmy pod koniec roku i opinie były różne natomiast co do mebli nie można mieć zastrzeżeń są zrobione fajnie.

Krzysiek

Ludzie nie dajcie się oszukać te WSZYSTKIE pozytywne opinie są napisane przez właściciela....... - klient bez zaliczki i mebli!

Błażej

U mnie Pan Adrian robił całe mieszkanie i wyszło mega, ja polecam

Asia

Z ręka na sercu bardzo polecam, kuchnia wyszła PETARDA

U nas w zszedłem roku była robiona kuchnia przez ta firmę i polecamy ogromnie.

Hanna

Płaci ludziom zatrudnionym, mógłby ktoś jasno powiedzieć? Do tej pory tutaj głównie klienci się wypowiadali, a ja przychodzę z tej „drugiej strony”. Chcę mieć pewność, że wszystko jest ok. No i jeszcze jedna rzecz. Przestrzega czasu pracy?

Patryk

W zeszłym roku U.Mebluje robiło u nas cały dom i wyszedł przepięknie, czekaliśmy dodatkowe 2 tygodnie na biurko ale zmienił się wymiar wiec to zrozumiałe. Polecam

Marzena

My z mężem polecamy, wszystko było zrobione na czas i tak jak było na projekcie

Zostaw merytoryczną opinię o U.Mebluje Adrian Hartel - Kolonia Rzejowice

• Jak się pracuje w U.Mebluje Adrian Hartel?

Zobacz opinie na temat firmy U.Mebluje Adrian Hartel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.Mebluje Adrian Hartel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

U.Mebluje Adrian Hartel