Opinie o U.Form Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie U.Form Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w U.Form Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.Form Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Buźka

Firma Tiberina super firma . Ludzie są mili i sympatyczni. Firma cały czas się rozwija .

@Antośka

Po kontroli prawie miesięcznej, kilkanaście uwag, nie płacili za pranie, wózkowi bez uprawnień, to samo spawacze, kłopot z ubraniami no i wszechobecny bród. To tylko kilka uwag.

Gabriela Nowy wpis

była krótka oferta w sieci dla kontrolerów jakości, że szukają do otwieranego zakładu. Wymogi to tylko wykształcenie średnie techniczne oraz komunikatywny angielski, więc jak przy tym szkolenie na dziale wygląda?

Prasy i lasery Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Nie polecam tam pracy, non stop łamane jest prawo pracy, ludzie kończą pracę o północy a o 6 rano są już znowu w pracy, praca pi 12-16 godzin na dobę to standart, jeden pracownik z zrobił rekord pracował 24 godziny cały czas w jakości, o tym opowiadał mi jeden ziomek. Poniedziałek wielkanocny do pracy, praca non stop 7 dni w tygodniu bez żadnego dnia wolnego od kilku tygodni, w powietrzu mix rozpylonego oleju, pyłu z piaskowania i fo tego jeszcze dym ze spawania ocynku, BHP twierdzi że ten biały smog to para wodna. W tiberinie jest podobnie, ludzie kończą 2 zmianę o 22 a o 6 rano są już znowu w pracy na 1 zmianie. Opary ze spawania ocynku lecą obok pochlaniacza i ludzie tym oddychają. Na stołówce gdzie się je posiłek są szafki ubraniowe bo w szatni brak miejsca. Jesz i wąchasz skarpety. Brak Funduszu socjalnego, brak regulaminu pracy, utrudniony kontakt z personalną. Plus taki że da się zarobić nawet i 6 tysięcy jak będziesz robił 7 dni w tygodniu bez dnia wolnego ale czy warto takim kosztem? Ja się pożegnałem z tą firmą bo życie mi miłe, na wózku 5 tysięcy dostanę wszędzie, bez uszczerbku dla rodziny i zdrowia. Pozdro dla ekipy z prasy i laserów ????.

Jak długo czekaliście na odzew z U.Form Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Czemu tylko „ogółem”? teraz przy tych poprzednich opiniach nie wiem jak do tego podejść, bo rożnie piszą. W jakich sytuacjach ta wspomniana rzetelność się przedstawia? O zarobkach coś przy tym więcej napiszesz?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko U.Form - Praca na produkcji w sektorze automotive w firmie U.Form Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jakaś słabość do operatorów? taka fraza w jednej z opinii rzuciła mi się w oczy. A sama praca pominąwszy atmosferę jak wam teraz odpowiada? Czekam aż może będą kogoś szukać teraz po nowym roku to może spróbuje. Mam doświadczenie, ciekawi mnie aktualne wyposażenie. Jak oceniacie sprzęt?

O, ciekawe w sumie. Po czyjej stronie to mącenie? Pracowników czy kierownictwa? Atmosfera to w sumie księstwa drugorzędną, chyba ze coś się takiego dzieje, ze odradzasz się przyjmować? Najważniejsze, żeby kasa dobra była. Ile w tym roku płacą operatorom? Podasz widełki? Pzdr:)

Z tymi skutkami ubocznymi po pracy to prawda? Ktoś tu teraz niedawno opisał gorszą sytuację spawaczy w tym zakresie i zastanawiam się czy było to gdzieś zgłaszane, albo czy może sytuacja jest w trakcie rozwiazywania? Jaki tu jest teraz poziom występowania warunków szkodliwych? Co ze środkami ochrony?

gość

witam pracę nie polecam na Tiberinie, traktowanie dużo do życzenia BHP brak, szkodliwe jak wszystko ruszy to wdycha się opary spawalnicze + olej z tłocznie z U Form, , spawacze pracują be wyciągu, niektórzy nażekali że po pracy wymiotują.

Interesuje mnie praca na produkcji w sektorze automotive, warto wysłać cv? Dużo tu pytań o prace i chętnych kandydatów, firma proponuje konkurencyjne warunki dla pracownika? Jak płaca, chyba dobrze, skoro takie zainteresowanie?:) Dajcie znać, czy mam dobre przypuszczenia. No i jak często szukają na produkcje ludzi? Jest szansa ze po nowym roku można by było zacząć prace?

To awanse są na spokojnie możliwe? właśnie we wcześniejszych komentarzach chyba wzmianki o nich nie wyłapałem. Słuchajcie a kiedy na produkcje ostatnio do was ludzi szukano? Był to komentarz ze chyba jakoś w kwietniu i ja taka ofertę właśnie widziałem. Czy warunki pracy jakkolwiek od tego czasu się zmieniły? albo czy od kolejnego kwartału się zmienia?

Jan Ł bo rodo

Jak wygląda na tiberinie sprawa awansu na stanowiska kierownicze

Dziki

Witam planuję podjąć pracę w tym zakładzie i chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca, jacy są tam kierownicy i liderzy i jakie są zarobki

I co, na tych doniesieniach o kontroli z okolic sierpnia się skończyło? To jak się teraz po niej pracuje na produkcji? Widzieliśmy z moim chłopakiem oferty, co prawda już wygasłe ale i jak wstępnie się zainteresował. Ma w razie czego uprawnienia na wózek, czy w takim razie na spokojnie się dostanie? Jakie stawki są przewidywane na kolejny rok?

@gosc
@Anna

Jeśli chłopak ma udt to zapraszamy do u.form

@@gosc

Cześć, ciekaw jestem po pierwsze czy ten wspomniany pan się zgłosił? Ile rekrutacja do was teraz trwa tak na oko? No i teraz kwestia tych uprawnień… bez nich nie mam kompletnie szans? Firma nie pomogłaby mi w ich wyrobieniu?

@gość

@PU niestety takie dane są poufne, na operatora wózka widłowego zapraszamy tylko osoby z uprawnieniami, oczywiście są też możliwości na zdobycie tych uprawnień, jest to kwestia chęci i wykazania się że warto w pracownika zainwestować

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w U.Form Poland Sp. z o.o.?

Buźka

@Buźka

Się dopiero okaże jaka jest super po kontroli pipu ????

Antośka
@Pipowiec

Co masz na myśli? Czemu ta kontrola rzekomo miałaby być? Daj znać, bo teraz nie wiem czy mężowi podsyłać ofertę.

@Antośka

Cześć wam. chłopak widział że firma szukała operatora wózka do Bierunia i zastanawiamy się czy jeszcze znalazłaby się tam jakaś praca. uprawnienia w razie czego oczywiście ma ale czy są tutaj jeszcze jakieś inne stanowiska do roboty? ile osób tak naprawdę teraz tutaj pracuje? zaciekawiło nas także to że mile widziana jest znajomość języka włoskiego. są tu jakieś szkolenia w razie czego?

@U.form
@Ewa

Teraz firma szuka osób na stanowisko operatora prasy i lasera, mile widziane są osoby z uprawnieniami na wózki widłowe (firma też sama je zorganizuje w razie potrzeby), podstawową znajomością języka angielskiego (przydaje się podczas szkolenia) i chęciami do pracy. Firma dopiero się rozwija więc jest czas na naukę .

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę U.Form Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Pojawiło się 15 kwietnia na Lento.pl. Planujecie na nie aplikować?

Eee

Odradzam siłownia za darmo zero podwyżek z tego co słyszałem nie płacą za pranie .zero dodatków nic nie ma i stawka słaba pracowałem kilka tygodni oczywiście firma włoska to myślą że będą mieć pracowników za darmo

Tiberina Bieruń

Jeśli chłopakowi nie przeszkadzają takie niedogodności jak: - tylko goła pensja, zero premii - zero dodatków socjalnych ( ZFŚS) - brak dodatku za pranie odzieży a robota soczystych nie należy - ogólny (usunięte przez administratora) brud, nie myte WC od tygodnia, Porozwalane smieci, brak podwyżek od półtorej roku, pomimo inflacji, - notoryczne łamanie praw pracowniczych nie przestrzeganie zasad BHP ... to polecam tam pracę, pod włoskim butem.

Nnn
@Tiberina Bieruń

Witam cała prawda o Tiberine i drugiej firmie U.f która mieści się w tym samym budynku które to niby współpracują ze sobą( śmiech na sali )ludzie notorycznie z obydwu firm się zwalniają dyrektor do niczego się nie nadaje nie wspominając już o jego wiecznie niezdowolonej żonie niby (menadżer logisty ????????????) w firmie tylko kłamią i obiecują gruszki na wierzbie nie wspomnę już że jak wyżej kolega pisał brak jest dosłownie wszystkiego od rękawiczek do pracy po ciuchy robocze itd szkoda gadać więc chętnym odradzam przyjęcia się do wyżej wymienionych firm mieszczący się w tym budynku o BHP już nawet nie chce mi się gadać a kadry to jakaś bajka osoba odpowiedzialna za te stanowisko jest ukrywana szczelnie w akwarium żeby nikt nic nie pytał (zbędna osoba ) poczekam niech inne osoby dodają coś od siebie dobrze że w miarę szybko się zwolniłem pozdrawiam stara ekipę która coś próbuje zrobić ...tylko jak to mówią ryba psuje się od głowy ????

AA
@Nnn

Opinie na temat ww. firm trafne. Śmieci rozrzucone na każdym kroku. BHP jest na papierze co nie przekłada się na realia firmy. Prosty przykład jak przedmówca pisze, brak rękawiczek do pracy z brudnymi elementami. Dowiedzenie się czegoś graniczy z cudem, pracodawca nie ma chęci do wypełnienia nawet oczywistych obowiązków, które wynikają z prawa pracy. Powszechny problem z komunikacją na tle językowym jak i również brak chęci do przekazywania choć podstawowych informacji. Wszystkie te sprawy stwarzają dobre pole do rozwoju osobistego oraz zawodowego (w przypadku jeśli ktoś ma chęć działania na niekorzyść kolegów z pracy) Pracodawca powinien być przykładem wykonywania swoich obowiązków zawartych w umowie lecz tutaj działa to jednostronnie (nie na korzyść pracownika) Życzę powodzenia osobą które zostały

Zostaw merytoryczną opinię o U.Form Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w U.Form Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy U.Form Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.Form Poland Sp. z o.o.?

U.Form Poland Sp. z o.o.
  • Towarowa 28