Opinie o Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska szukała pracowników na stanowisko Sekretarka / Sekretarz w mieście Warszawa. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

studentka Nowy wpis

Odbyłam tam niedawno kilka dni próbych. Po każdym z nich byłam tak zmęczona i zestresowana że nie wiedziałam, jak się nazywam. Założycielka kancelarii cały czas pali papierosy w pomieszczeniu przy pracownikach. Asystentki były wobec mnie passive agressive i szybko się denerwowały. Po wykonaniu zleconych obowiązków nie usłyszałam żadnego feedbacku. Gdy podczas rozmowy o mojej dyspozycyjności dwa razy zwróciłam się do pani mecenas per "pani" to ona walnęła pięścią w stół i powiedziała, że "tu się mówi pani mecenas" XD. Odradzam bardzo pracę w tym miejscu.

Nie polecam, a wręcz mocno odradzam, szczególnie studentom i aplikantom. Na początku wrażenia super, ładne miejsce, ciekawe dziedziny. Później już tylko gorzej. Niczego się nie można nauczyć, poziom merytoryczny moim zdaniem niski. W wolnej chwili załatwia się prywatne sprawy właścicielki, łącznie z jeżdżeniem do mechanika jej autem. Praca polega w 90% na protokołowaniu jej słów, nie trzeba nawet myśleć, a tym bardziej z czymś sie nie zgodzić lub dyskutować (jezu). W dodatku atmosfera jest okropna, sprawy załatwia się krzykiem, ciężko dostać merytoryczną uwagę, wśród pracowników panuje strach. Przy pracownikach pali się papierosy w dużych ilościach. Żałuję każdej chwili tam spędzonej i straconego czasu który mogłem poświęcić na rozwój. Część wspólników jest w porządku, ale olewają wszystkie złe rzeczy, które się tam dzieją, więc również są wspolodpowiedzialni. Mentalnie kancelaria z lat 90. Zarobki ok (średnie), umowa o pracę (rzadkość w branży), brak nadgodzin, ale to nie rekompensuje wad, których jest za dużo. Radzę uciekać :)

Wiktoria
@Paweł

Jako osoba, która też pracowała w tej kancelarii zgadzam się w 100% z tym komentarzem. Dodałabym tylko, że nie tylko główna partnerka jest źródłem problemów,l. Dwóch szeregowych pracowników donosi na osoby których nie lubi, intryguje i psuje atmosferę, ale szefostwo tego nie dostrzega, bo wiedzą jak się przypodobać. Szczerze żałuję, że taki jest obraz tej firmy, bo początkowo lubiłam tam pracować, ale niestety wad jest więcej niż zalet.

Urszula Nowy wpis
@Wiktoria

Na początku? czyli mimo wszystko przez jaki okres czasu praca mogłaby być potencjalnie polecana? Wskazany został niski poziom merytoryczny. Jesteście w stanie bardziej go doprecyzować? Jaka wiedza mimo wszystko występuje?

Paweł Nowy wpis
@Urszula

Na początku czyli na rozmowie kwalifikacyjnej, kancelaria robiła dobre wrażenie. Generalnie nie polecam pracy w tym miejscu w ogóle, nawet na chwilę.

AR

Nie polecam. Niskie zarobki, zła atmosfera w pracy, faworyzowanie kilku pracowników na podstawie arbitralnych kryteriów.

Czy rekrutacja na stanowisko Praktykant / Praktykantka w Kancelarii Prawnej w firmie Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska - Warszawa

• Jak się pracuje w Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska?

Zobacz opinie na temat firmy Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pruchniewicz Staniszewski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska
  • Elsterska 3