Opinie o Mag-Catering Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mag-Catering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mag-Catering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag-Catering Sp. z o.o. w Chorzów

Jak obecnie sytuacja wygląda na etacie managera restauracji, bo akurat znalazłem tylko stare ogłoszenie sprzed kilku miesięcy. Zależy mi na pracy, ale proszę o realną ocenę jakie mam szanse. Spoko, że można jeszcze wyrobić płatne nadgodziny, ale wolę jednak znać stawkę zanim złożę cv.

Przemek Nowy wpis

Witam do dnia dzisiejszego są mi winni 2 miesięczna pensje. Sąd przyznał mi racje ale komornik nie moze nic zrobić bo postanowili sobie zrobić Restrukturyzacje. Ale kiedyś im sie restrukturyzacja skonczy... odsetki liczę a następnie będzie sprawa w sądzie nie dla Firmy a dla Właściciela .

Sabina Nowy wpis

Pracowałam w firmie przez parę miesięcy i ogólnie dobrze wspominam ten czas . Słyszałam różne opinie ale atmosfera w pracy była przyjemna .

@Sabina

A co takiego słyszałeś co było inne niż z Twojej perspektywy? Jaką umowę firma daje pracownikom na sam początek? Można wiedzieć czemu już tu nie pracujesz, firma Cię zwolniła? Kto głównie tworzył spoko atmosferę? Współpracownicy czy przełożeni? Zastanawiam się czy szefostwo ingeruje w jakieś ewentualne konflikty między pracownikami.

Róża

Witam, jak sytuacja z pracą w firmie? Znajdę tu kogoś aktualnie współpracującego z firmą? Zastanawiam się czy firma miała jakieś chwilowe problemy finansowe i jak z obecnie zatrudnionymi tam pracownikami? Mam blisko i myślalam o podesłanie CV. Ale terminowość to dla mnie podstawa z racji kredytów. Ile wynoszą takie ewentualne opóźnienia?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mag-Catering Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie polecam pracy w tym miejscu. Slabe zarobki a przede wszystkim maja długi wśród byłych pracowników także nie fajnie.

@Kasia

W jakim okresie tam pracowałaś? Dalej pchają ludziom zleceniówki?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mag-Catering Sp. z o.o.?

Agnieszka

Możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie polecasz? Chodzi o atmosferę? O zarobki? Daj proszę znać

@Agnieszka

Maja restrukturyzacje czyli maja zaległości pieniężne wśród starych pracowników. Ogólnie w paru miejscach na ślasku nie zachowali sie w porządku.. Jak można mieć zaległości pieniężne wśród ludzi co pracowali ciężko dla nich a oni w tym momencie chwala sie ze remont zrobili...

aaa
@Przemek

Ale te zaległości są jakoś na bieżąco wypłacane? Długo już trwają sytuacja? Jak myślisz czy firma wyjdzie na prostą z tymi wynagrodzeniami?

@aaa

Nie sa wypłacane, sa winni mi za dwa miesiące pracy. A czy wyjdą na prostą hmm jak stac ich na remonty auta i wakacjd to chyba maja pieniądze

Wika
@Przemek

I dalej pracujesz pomimo braku wynagrodzenia? Zdarzało się to już wcześniej że nie płacono w terminie? Ostatecznie myślisz że zapłacą całość?

Pracujesz w firmie Mag-Catering Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Chmurka

Jestem byłym pracownikiem tej firmy, miałem umowę o pracę, jednak to nie uchroniło mnie przed niewypłacalnością pracodawcy. Mag - Catering jest winny swoim byłym pracownikom i klientom (z diety pudełkowej) mnóstwo pieniędzy. Mi nie zostało wypłacone wynagrodzenie za kwiecień i maj 2022, aktualnie toczy się postępowanie w sądzie. Nie ja jeden złożyłem wniosek do sądu, takich jak ja jest przynajmniej jeszcze troje byłych pracowników. Nie polecam pracodawcy, a osoby zatrudnione na umowie zlecenie są traktowane po odejściu gorzej niż (usunięte przez administratora) takie osoby nie mają co liczyć na swoje wynagrodzenie.. Dodam jeszcze, że nawet podczas trwania stosunku pracy były opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia

Xoxo
@Chmurka

Jestem jednym z tych pokrzywdzonych klientów - właściciel wisi mi prawie 2 tysiące złotych odkąd ogłosił "zawieszenie działalności " czyli od marca - skoro tak traktuje klientów, to nie chce nawet myśleć jak traktuje pracowników. Sprawa skierowana do odpowiedniej instytucji, mimo zapewnień że już, zaraz przelew będzie, to na koncie echo. NIE POLECAM !!!

@Xoxo

Proszę o kontakt w tej sprawie: dympio@wp.pl

Maria
@Chmurka

A powiedz mi, firma podała powód braku wynagrodzenia? Czy po prostu uznała ze nie zapłaci i tyle? Powodzenia w takim razie, daj znać jak sprawa się rozwiąze

@Maria

@Maria pracodawca najczęściej taktycznie nie przyjeżdżał do firmy, by uniknąć konfrontacji z pracownikami, gdy były opóźnienia w wypłacie. Żadnego wytłumaczenia, uprzedzenia czy choćby głupiego "przepraszam" z jego strony. Na nasze smsy (bo telefonu również nie odbierał) albo milczał albo odpisywał, że przelew będzie lada chwila. Moja sprawa jest na finiszu, postanowienie sądu już mam, a pracodawca zaczyna spłacać zaległości.

Czesław
@Chmurka

Cieszę się, że firma zaczęła regulować zaległości. Widzę też po KRS, że dalej działa. A dwa miesiące temu szukano nawet managera restauracji Wspominają o możliwości doskonalenia swoich umiejętności i dobrej atmosferze. Były szkolenia, jak jeszcze tam pracowałeś?

Tomasz
@Czesław

Niestety firma dalej ma pełno długów. I raczej nie chca ich szybko spłacać. Ogłoszenie to jedno a jak potem będą postępować to drugie. Tez mialem wszystko na umowie i teraz musze walczyć o swoje.

Przemek

Firma jest w restrukturyzacji także jako byly pracownik sa mi winni dalej pieniądze.

@Czesław

Szkoleń żadnych nie miałem, jedynie takie wewnątrz firmy na dane stanowisko (wyglądało to tak, że osoba pracująca dłużej po prostu pokazywała jak coś działa i jakie są moje obowiązki, ale też do mojego stanowiska nie były potrzebne profesjonalne szkolenia). Atmosfera była super między pracownikami, ale to akurat zasługa zespołu, a nie pracodawcy.

Ilona
@Chmurka

Długo trwało to szkolenie wewnętrzne czy był to taki dzień pokazowy? Wiesz na jakie etaty są potrzebne profesjonalne szkolenia? Ile Ci zaproponowali kasy po szkoleniu już jak zacząłeś pracować?

Firma bankrut, poprzednio miała tkzw dostarczanie jedzenia pudełkowego" ... Zalega z płatnościami , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mag-Catering Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Mag-Catering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mag-Catering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mag-Catering Sp. z o.o.
  • Słowiańska 8 lok. 14