Opinie o Align Technology Afab Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Align Technology Afab Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Align Technology Afab Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Franek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Kilka uwag dla tych co chcą przyjść tu do pracy na produkcję(AFAB): Jeśli: - lubicie słuchać bajek od HR, - chcecie pracować w akordzie za stałą niewielką pensję, - chcecie być (usunięte przez administratora) z premii(odkąd jest nowa dyrektor to tak jest-pod pozorem dużej ilości reklamacji-10-13/mies.)Czy taka ilość to dużo w stosunku do setek,może tysięcy pacjentów? Kolejny kuriozalny składnik premii to 'wypadkowość'-wypadek w pracy to pozbawienie wszystkich 2,5% premii. -lubicie jak SSV(senior supervisor)rozmawia z wami jak z (usunięte przez administratora), -podwyżkę pensji mieć 1x w roku i to jeszcze uzależnioną m.in od ilości zwolnień L4, -awans zależny od widzimisię SV, -przedłużenie pierwszej umowy bez podwyżki(czyli pracujesz przez ponad rok bez niej) -HR w niczym wam nie pomoże, potrafią tylko rozkładać ręce i mówić 'no ale co my możemy...'. A jak macie jakiś problem to próbują was tak skołować żebyście o nic się nie dopominali. Więc jeśli to wszystko Wam pasuje to możecie tu przyjść harować. A gdy będziecie chcieli odejść mogą wam to utrudniać. Bo w mniemaniu tej 'firmy' jesteście ich niewolnikami. Ponadto firma postawiła na -ińców, zaczęli panoszyć się (nie wszyscy, część z nich jest spoko i chcą pracować ,ale też widzą wyzysk). Plotkarstwo i donosicielstwo na porządku dziennym. Wszystko tu znajdziecie. Dużo by pisać, przyjdź ,przekonaj się. Kto bystry -szybko ucieka

Czy zarobki oferowane przez Align Technology Afab Poland Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

@Ej

Ze wszystkim, w sensie z premią? O ile istnieje tam coś takiego. Jak właśnie wygląda kwestia celów, czy są jasno wyznaczone i realnie można je osiągnąć?

zainteresowany

Hej, czy może ktoś z obecnych pracowników napisać coś więcej o tym pracodawcy. Jak się tam pracuje, jak atmosfera, jak z zarobkami. Niestety nie mogę znaleźć żadnych info w necie - wszystko jest o align technology ale to chyba inna firma :/

bzdura

Ur eng qc prod afab Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Kiedy zwolnicie Mic_hał.a Kom.or_go?! Dość niszczenia firmy jednym szkodnikiem! Wiola działaj do cholery!!!!!!!!!!

zainteresowany

...
@zainteresowany

Hej, nie ma żadnych opinii ponieważ produkcja w fabryce jeszcze się nie rozpoczęła :) a Align to w zasadzie ta sama firma, ale biuro, a nie fabryka:)

Bert

No mi się nie podoba .

Niki
@zainteresowany

Obecnie to wszyscy się zwalniają obiecali umowy na stałe trzecie a cała produkcja dostała ma rok lub 3muevhy tylko wybrani mają na stałe.masakra

No ale z jakiego powodu też Ci się ta praca nie podoba? Co z umowami, kiedy są takie na czas nieokreślony i jak z kasą?

Polka
@zainteresowany

Pracuje tu dłuższy czas i praca jest lekka, zarobki typowo produkcyjne , jak na wymagania których oczekują są spoko. Duże możliwości wybicia się jeśli jest się ogarniętym i ambitnym.

@Polka

No, a weź konkretnie napisz ile dają wynagrodzenia, bo przecież widełki na rynku są różne. I co takiego wymagają, jakieś podstawy czy coś więcej? Co trzeba zrobić żeby się wybić, bo masz na myśli zmianę stanowiska?

Franek Nowy wpis

bzdura

Zastanawiam się na etatem technika utrzymania ruchu, więc zapytam wprost tutaj. Formą wynagrodzenia w ogłoszeniu jest podstawa, premia i dodatek zmianowy. Niech mi ktoś napisze, gdyby zsumować to wszystko ile na rękę wychodzi miesięcznie. Widziałem, że oferują finansowanie dojazdów do (usunięte przez administratora) a jak ktoś dojeżdża swoim autem to za paliwo też można spodziewać się kasy?

Franek

będą próbować wkręcić cb najpierw na operatora pod pretekstem poznania maszyn. pensja oczywiście jakieś dwa kilo mniejsza. nie daj się. chyba ,że na trzy miechy a później zmiana stanowiska i zarobków

Andzia
@Franek

Hmmm mnie też ciekawi praca technika utrzymania ruchu. Ale to w jaki sposób się nie dać umieścić na innym stanowisku? Można odmówić pracy na tych maszynach czy trzeba wgl zrezygnować z pracy, bo firma nie ustąpi?

Andżela
@Franek

To wtedy umowa też byłaby podpisana na inne stanowisko? Bo mąż mimo wszystko wolałby dostać się do pracy jako technik, tak jak napisane w ogłoszeniu. Formą zatrudnienia jest umowa o pracę, ale na jaki czas ją proponują? Bo docelowo mąż szuka pracy na stałe.

Franek Nowy wpis
@Andzia

firma raczej nie ustąpi :-( Słyszałem że jakiś gość startował na technika UR(kilkunastoletnie doświadczenie ) i po rozmowach jak przyszło co do czego podsunęli mu umowę na operatora(mniejsza kasa, a że był z polecenia to dla polecającego też mniejszy bonus). Odmówił i poszedł do innej firmy ,ponoć z miejsca dostał pracę na właściwym dla jego wykształcenia stanowisku . A T to pato-korpo

@ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

witam,piszę z zapytaniem na operatora,w drugim dniu pracy jak zaczyna się zmianę na 6 rano czy 18?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
QC jeleń

Pozornie to firma z nowoczesnym zapleczem technologicznym i wysokimi standardami relacji ludzkich. Sztafaż "zachodniej firmy" maskuje cichy "ukryty (usunięte przez administratora) , presję i zakłamanie. Początkowe obietnice skrajnie rozmijają się z faktami, króluje korporacyjna hipokryzja. Na awans mogą liczyć jedynie służalcy bojący się wyrazić własne zdanie nawet gdy ma ono uzasadnienie w faktach. "Ścieżka kariery" to jedynie lep dla możliwości "wyciskania" więcej, więcej, więcej. Starszy inspektor jakości nie mający pojęcia jak korzystać z noniusza suwmiarki to poziom technologiczny 95% tej zbieraniny z prawdopodobieństwem rozszerzenia K=2. Tryb "panika mode" w oczach SV jak bateryjka w suwmiarce cyfrowej zakończyła życie. Wzajemne używanie wulgaryzmów w stosunku do sytuacji na linii na megaceli, i jednoczesne pretensjonalne "to nie licuje z polityką firmy" ze strony SV . Zaiste "wartości firmy" tylko na folderach reklamowych z fałszywymi uśmiechami, równie fałszywa jest rzeczywistość wewnątrz. Dalej budujcie na spędach "hotele dla owadów/robaczków" jednocześnie rozmazując ich setki tysięcy na karoseriach swoich samochodów. Przy okazji pozdrowienia dla Sylwii (usunięte przez administratora) ktoś pewnie znowu dokonał "ataku personalnego" proponując dłuższe działanie komórki HR.

Franek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Znalazłem na pracuj.pl ogłoszenie, że szukają pracownika biurowego (CAD designera). Dość ciekawie brzmi organizacja czasu pracy, np. możliwość pracy zdalnej na przemian ze stacjonarną w cyklu: 6 m-cy zdalnie, 3 stacjonarnie, po czym znowu 6 zdalnie. Czy powtarzając taki cykl można w efekcie mieć 12 miesięcy pracy zdalnej przedzielone 3 miesiącami w biurze?

odpowiedź

Szczerze to zależy od tego czy lubisz mieć niejasną sytuacje.(usunięte przez administratora) Także atmosfera jest słaba, zarobki też tego nie rekompensują(nie wypłacają dodatków zmianowych, brak premii miesięcznej) a codzienna organizacja pracy jest bardzo źle ustalona.

@odpowiedź

Czyli jakie właściwie są tu zarobki? Może jakieś widełki podacie? I jak pensja nie jest jakas supr, i do tego atmosfera słaba, to co właściwie ludzi tutaj trzyma? Dlaczego nadal są osoby, które tu pracują? I co do premii, to nie ma tylko tych miesięcznych, czy żadnych np. frekwencyjnych, na święta itd.?

Jakie warunki pracy są w Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku operator produkcji?

Zuzanna

A wiecie, że szukają w sieci pracownika na posadę Technik Utrzymania Ruchu? Ja widziałam i jestem zainteresowana. Jest tam info, że praca jest na zmiany i w tym także w nocy. A czy za zmianę nocne są dodatkowe profity? Jakaś kasa lub benefity? I jakie są godziny zmian?

TT
@Zuzanna

Powiem tak, zatrudniają osoby z grupą inwalidzką więc nie jest za ciekawie na UR chyba ze dostaniesz się na montaż maszyn. Tam tam jest dwóch takich specjalistów, których najpierw zwolnili a potem zatrudnili znowu XD mocne karty muszą mieć =D

@TT

Hahaha a ba tym dziale montażu maszyn to jaka jest kasa? No bo ja zatrudniają tych, co zwolnili, to chyba jakąś lepszą pensję dają, Wiecie coś? Jak mam tatę, który pracował na podobnym dziale z 7 lat, to ile miesięcznie zarobi bez nadgodzin?

Jakie są mocne strony pracodawcy Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.?

Bronisław

Dasz radę wymienić choćby trzy, Twoim zdaniem najważniejsze? I co w takim razie działa na korzyść tego pracodawcy, że znajduje osoby skłonne tu pracować?

jojek

raczej nie pracodawca zapomnial o inflacji i o podwyzkach jakie mial dac w sierpniu

@jojek

Czyli jakoś delikatnie można mu przypomnieć? ;)

Produkcja
@Joanna

Nie ma potrzeby. Wiele razy było komunikowane, że podwyżki są tylko raz w roku, w styczniu. Nie ma szans na podwyżkę wcześniej

@Produkcja

Cześć. ;) Styczeń już za pasem a skoro pisałeś o tych podwyżkach, że tylko wtedy tu dają to w tym roku jak ostatecznie wyszły? Stawki są motywujące?

@Joanna

Na razie nic nie słychać.Kilku (chyba 7 osób z 3ch zmian )dostało 'awans' na starszego operatora-sodówka już niektórym uderzyła-patrz niejaki Sła...r.Wyścig szczurów zaczął się na dobre,zaczynają wyrabiać po 380-400 sztuk na godz. A co będzie po kilku miesiącach takiej gonitwy? SV zacierają ręce,tacy ludzie im pasują. Przychodząc tu do pracy spodziewaj się na początek bajek, później wytrenują cb jak małpę,nałożą dużo obowiązków i zaczną cisnąć o wyrabianie norm. Pensja,gdyby nie dodatki, byłaby niewiele wyższa od minimalnej a obowiązków jak dla trzech . Teraz kilkanaście osób przyjęli bo dużo osób odeszło, do dobrej firmy ludzie chcą przychodzić a ze złej uciekają, i tak jest tutaj.Jeszcze wielu opuści to miejsce, podwyżka rzędu 3-5% nie zadowoli wielu.

@Franek

a ok, czyli firma sama się nastawia na kolejne prognozy odnośnie rekrutacji skoro twierdzisz, że pewna część odejdzie? to ciekawa teraz jestem tylko co z pozostałymi. co ich motywuje do tego, że zostać w firmie?

@Joanna

Niektórzy przyszli tu bo musieli(kredyty,rachunki, jedyni żywiciele rodziny) lub pasuje im 'bo blisko'. Jak były przyjęcia rok temu to większość przyszła z ciekawości(o!,nowa firma.może będzie fajnie). Zobaczą po podpisaniu aneksów(z podwyżką wynagrodzenia), jest też kilka starszych osób-może chcą dotrwać do emerytury?Jeszcze inni przyjeżdżają z małych miejscowości gdzie w ogóle nie ma pracy a ten zakład jest jedyny co przyjmuje jak leci. Wcześniej pozwalniali trochę ludzi ,bo chyba chcieli pokazać 'kto tu jest panem'. Ale nagle się okazało że nie ma kim robić, nie ma wyników i są duże opóźnienia z terminami to zaczęli zatrudniać znowu. Tylko młodych ludzi jakoś teraz mało tu przychodzi-chyba przeczytali te opinie (usunięte przez administratora) Na chwilę obecną firma raczej skazana na porażkę i to głównie dzięki SV(tak myślę)

Tf
@Franek

No i nie oszukujemy się, praca nie jest zbyt ambitna i nie za dobre pieniądze

Afab
@Tf

Sami sobie strzelili w kolano supervisorzy. Zwlaszcza pan M.P senior SV. Na początku dawal nagany i zwalnial. Chciał pokazać władzę. Szarpanie dziewczyny na MRB za to jest sąd pracy panie M.P. Karma zawsze wraca i lepiej się ogarnij.

@Tf

A co rozumiesz przez „dobre pieniądze”? Czy to nie jest trochę subiektywne? Mam nadzieję, że ktoś poda faktyczną kwotę, jak tam się zarabia, będzie wszystko wiadomo. Albo przynajmniej widełki?

Ej

Nie, na rękę ze wszystkim masz niecałe 18 zl

@Ej

Operator

Czy tylko mi się wydaje, że ten oddział w Polsce służy do prania pieniędzy?...

@Operator

Na podstawie czego taki wniosek?

Operator

Na podstawie doświadczenia grubasku

Ochrona
@Operator

No co hahahah pilnujcie pilnujcie sam nie mogę tego (usunięte przez administratora) zostawić ;)

@Ochrona

Firma zatrudnia ochroniarzy pod siebie czy z firmy zewnętrznej są? Pytam, bo ciekawa byłabym stawek i benefitów jakie mogłyby tu im przysługiwać. Dasz znać?

Jak długo czekaliście na odzew z Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

hajsu

Align obecnie zwalnia starą ekipę więc na fabryce nic tutaj cie nie czeka

hajsu
@hajsu

dodam że to najbardziej zakłamany pracodawca u ktorego pracowalem

Czy możliwy jest kontakt telefoniczny z firmą? Mogę prosić o numer telefonu?

Jak napisał przedmówca, wątek Align Technology na portalu opisuje pracę CAD designerów w biurze na w parku przemysłowym na bierutowskiej, a AFAB to fabryka po drugiej stronie ulicy. Atmosfera jest w porządku, jednak to może być uzależnione od zmiany na której się jest (mogę wypowiadac się tylko na temat mojej) zakład dopiero co powstał, większość osób liczyła na nie wiadomo co i teraz rozczarowanie jest tak wielkie jak były oczekiwania. Należy jednak zaznaczyć, że płace są adekwatne do obowiązujących standardów rynkowych i praca nie jest ciężka fizycznie ani wyczerpujaca psychicznie. Rozczarowanie ludzi głównie wynika z braku obiecywanego systemu cztero brygadowego na produkcji (pracujemy nadal na 3 zmiany po 8 godzin poniedziałek - piątek (tydzień na rano, tydzień na popołudnie, tydzień na nocki). Poza tym rozruch fabryki nie postępuje w takim tempie jak zarządzający zaplanowali. Zbyt wcześnie by dać werdykt inny niż "jeździć i obserwować", po nowym roku będzie nowy budżet i co za tym idzie mogą być jakieś nowości.

Teresa

Cad designer tez pracuje na wiecej niż 1 zmiane, jest aż tyle pracy ?

jojek

Cieszcie sie ze pracujenie od pon do pt. za takie pieniadze to nawet nocek nie powinno byc ogarnijcie sie

jojek

jesli mieszkasz z rodzicami to jak najbarziej moglbys/moglabys nawet najnizsza krajowa zarabiac xd

@Teresa

W tym wątku chodzi o produkcję w fabryce

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Afab Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Afab Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.?

Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.
  • Bierutowska 57-59
    51-317 Wrocław

Align Technology Afab Poland Sp. z o.o.