Opinie o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WELCOME Airport Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. w Warszawa

Chętny do pracy

Słyszałem ze jest przestój na magazynie i nie ma pracy. No a ja szukam pracy i cały czas ktoś mi mówi ze jest przestój. Jak to jest ? Jest praca i szukają do pracy czy jest przestój ?

MówięJakJest
@Chętny do pracy

Zawsze szukają i zawsze jest przestój taka specyfika tej firmy, ogólnie wynagrodzenia są marne a gdy spytasz się „dlaczego tak mało?” dostaniesz odpowiedz że jest kryzys spowodowany covidem i stąd ten przestój. Pomijając narracje firmy nawet w covidzie cargo podskoczyło mocno w górę, towary nie zarażają ot cały sekret :) O jaki magazyn pytasz?

Jerry
@Chętny do pracy

Na magazynie Cargo , szukają ludzi cały czas. Tyle towaru że cały czas potrzebują więcej i więcej ludzi.Jeśli masz uprawnienia na wózki widłowe to z miejsca dostaniesz 4400 +15%, później po 3 miesiącach podwyżka. Jeśli chodzi o godziny to musisz się nastawić na 3 zmiany, pracują 24 h /7. Parking pod budynkiem, więc nie musisz się martwić o opłaty jak w innych lokalizacjach. Dodatkowo dostajesz bony żywnościowe, pracownicy dostają również ekstra premię jak tylko zaangażują się w pracę. Generalnie polecam. ????

@Jerry

Jeerrry weź przestań bredzić .propaganda niczym tvpis z TVN razem.Kraina mlekiem i miodem płynąca tylko...cały czas szukają ludzi hehe

Wolny człowiek

Jeszcze chwilę o uwierzę w te cuda :) szkolenia na materiały radioaktywne już robicie czy tak jak w zeszłym roku?

Dział promocji w natarciu, musicie się strasznie nudzić w administracji że piszecie takie bzdurne wymyślone opinie ludzie nie są ślepi a rekrutacja jest otwarta już od 1,5 roku zaraz po uspokojeniu pandemii. Typowy pracownik z cargo nie miałby czasu żeby tu zajrzeć tak dowalacie nadgodzin.

Brygada kryzys

Sobą się zajmij a nie rozliczaniem czyjegoś czasu wolnego. Dział hejtu w natarciu jak widać.

Fido
@Brygada kryzys

Dobry masz nick pasuje do sytuacji, która ma miejsce za rządów awansu społecznego obecnej kadry zarządzającej KRYZYS do tego doprowadziliście nieudacznicy

Brygada RR
@Fido

Szkoda, że na miejsce tej brygady nie ma nikogo na zamianę. Nie oni doprowadzili, bo to, że ktoś zarządza firmą nie znaczy w tym kraju że jest w niej decyzyjny. Problemów należy szukać wyżej. Nie, nie w rządzie, trochę niżej - w tym pięknym budynku niedaleko Bramy 1.

Fido
@Brygada RR

O jacy biedni nieudacznicy na sznurkach kogoś innego hahahaha. Zmiana regulaminu premiowania w zeszłym roku, po której mnóstwo pracowników rzuciło papierami, zwalnianie pracowników za zwolnienia lekarskie, grupa donosicieli opłacanych przez górę, wieczne nagonki oranizowane przez zakompleksionego zarządzającego, dzielenie się kasą poza wynagrodzeniami między znajomkami, można dużo jeszcze wymieniać... Tak w budynku koło bramy 1 wina jest w tym, że nie ma nadzoru nad tym co w tej firmie się dzieje

Rolnik od roku
@Fido

Zawsze można pracę zmienić, jak ta jest taka fatalna. Ciągle mnie to zastanawia - ludzie ujadaja, że kasa marna - prawda, że układy rządzą - prawda, że socjal do bani - prawda. Zero pozytywnych informacji. To co wy tu jeszcze robicie ?? Na cud czekacie ? Niektórym to chyba się jednak podoba. Albo po prostu narzekają, bo taka natura nasza, ale pracy nie rzucą, nie ważne jak źle by było.

Jerry
@Wolny człowiek

Robimy bardzo dużo szkoleń chłopie, chcesz się zapisać na któreś to zapraszamy. A to co sugerujesz , mówi że nie znasz sytuacji jaka miała miejsce.

Tom
@Jerry

Z czego ty chcesz szkolić na sortownie pomijając DGR?

Aaa

Witam jakie są zarobki na stanowisku pracownik porządkowy?

Welcome
@Aaa

3400 brutto + 15% premii.

Porazka
@Welcome

To absurdalne minimum przy prawie wszystkich początkowych stanowiskach w Welcome, niektóre stanowiska wymagają bardziej fizycznego wysiłku a inne mniej a są opłacane tak samo na start nie rozumiem tej dysproporcji. nie ma się czym chwalić że firma płaci pracownikom grosze…

@Porazka

Na płycie zarobisz tyle samo.

Racja
@Zdzich

No dokładnie Dlatego non stop szukają (usunięte przez administratora) co będą harować za takie grosze… Jeśli w obsłudze płytowej, sortowni, pasażerskiej, w cleaningu, prm, itp. na początkowych stanowiskach na które nie trzeba mieć doświadczenia i umiejętności zarabia się tyle samo to nikt myślący nie pójdzie do najcięższej pracy

@Welcome

Skasowaliscie więc napiszę jeszcze raz.Ja jako były wasz pracownik place obecnie ludziom bez doświadczenia więcej , niż wy płacicie ludziom po 10 latach pracy w tak "specyficznej" pracy Wstyd , żenada.A i wolne weekendy ????:-)

WelcomeJanuszemBiznesu

I takich pracodawców się chwali :-)

Łukasz

Jak się trzymają chłopaki z Katowic? Poprawiło się?

Niezorientowany
@Łukasz

To jest ich więcej tutaj niż dyro??

Kapitalista

Jak tam nowy wice-derektor ? kolejny wazeliniarz zarządowy ?

Pracowity
@Kapitalista

Dyrektor dyrektorem, ja się pytam co to za nowy "specjalista" o którym plotki zaczynają krążyć ??? zarząd robi wyimaginowane etaty specialistów, a robić roboty nie ma kto.

@Pracowity

Specjalista nie wiadomo skąd jest i co tu robi, nie wiadomo co umie i co wie. Pachnie jakimiś znajomościami, jak zatrudniać człowieka co nie wiadomo czy kiedykolwiek płytę widział od razu na specjalistę na płytę ??? Takie rzeczy tylko w welcome

Dezee
@qwerty

Jak to po co? Kierownik go nauczy, a później zmienią kierownika. Jak z pchaczki wózków w prm zrobiło się kierowniczkę do czarnej roboty to z kolesia robi się specjalistę. Witam w Welcome świecie pizzowców.

Pracowity
@Dezee

A kto to jest ten koleś ? Ktoś coś wie ? Pracował kiedykolwiek w handlingu ? Czy przyszedł z PPLu do "nadzoru" ? ;)

Hop hop
@Pracowity

Podobno to jakiś młody gość, pierwsza jego praca.

Zorientowany
@Hop hop

Napewno z układów.

@Hop hop

Ale o kim my tu w ogole mówimy ?

Rozwiniesz proszę?

przebieg rozmowy to jakiś żart. Osoby, które zajmują się rekrutacją nie mają zielonego pojęcia o tym, jak wygląda praca na danym stanowisku. Prowadząca rozmowę mydli oczy jak się da, w dodatku podaje nieprawdziwe informacje na temat statusu o niekaralności. Podczas rozmowy mówi, że nie trzeba dostarczać, bo służby same to sprawdzą, a przy składaniu wniosku o przepustkę okazuje się, że jednak jest potrzebne :) Kierowniczka obecna na rozmowie ma tak mało energii w opowiadaniu o pracy, że można zasnąć. Na spotkaniu indywidualnym było tylko jedno pytanie o angielski, w dodatku takie, jakiego można się spodziewać na maturze, a nie na rozmowie o pracę na międzynarodowym lotnisku

dyspozycyjność, dojazd do pracy, i po angielsku "czy lubisz podróżować i dlaczego"

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Szubi

Jak się ma sytuacja w sekcji koordynacji w Warszawie? Jak wyglada aktualne wynagrodzenie i system premiowania? Jest sens wracać? Kadra kierownicza w sekcji bez zmian??

Agent Obslugi Pasazerskiej

Chcialbym tylko przestrzec aplikujacych na to stanowisko o kIamstwach jakimi posluguja sie osoby rekrutujace i zweryfikowac rzeczywistosc z prawda, otoz: FIRMA NIE ZAPEWNIA PRACOWNICZYCH BILETOW LOTNICZYCH - zarowno na stronie firmy jak i w ogloszeniach jest to wyszczegolnione jako benefit niestety w tym przypadku bez pokrycia a bilety na wizzaira sa i tak tanie KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE Z DODATKAMI wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 3400 ZL brutto na start, przy umowie na rok, w niektorych ogloszeniach m.in. na o l x pisza o 3700-4700 zl brutto co jest sciema, nikt z zatrudnionych w firmie nie potrafil mi powiedziec jak dziala system premiowy to jest cos co jest a czego nie ma - jest skonstruowany tak zeby nikt tej premii nie dostal ELASTYCZNY CZAS PRACY I GRAFIK - bzdura, nawet gdy masz wolne dzwonia czy przyjdziesz do tego wyrabia sie multum bezplatnych obowiazkowych nadgodzin DOFINANSOWANIE NAUKI JEZYKOW - kadry w tej kwestii milcza, i mowia ze nigdy czegos takiego nie bylo nie ma i raczej nie bedzie PELEN PAKIET SZKOLEN I KURSOW - ktore sa obowiazkowe dla pracodawcy nie dla was ze wzgledu na wymogi lotnictwa cywilnego ale oczywiscie wy tez musicie je miec - zaden to benefit jako firma wymagaja tez PODSTAWOWEGO POZIOMU J.POLSKIEGO - smiech na sali, pracowac na polskim lotnisku a znac j.polski tylko podstawowy? to rowniez jest sciema bo osoba z podstawowym poziomem jezyka polskiego sobie nie poradzi na tym stanowisku, zwlaszcza ze szkolenia, treningi, itp. sa w jezyku polskim ale jednoczesnie sciema jest to ze wymagaja KOMUNIKATYWNEGO POZIOMU J.ANGIELSKIEGO bo wiele osob tam pracujacych nie jest w stanie sklepac prostego zdania po angielsku nie mowiac juz o swobodnej komunikacji z pasazerem PRACOWALEM TAM 2 MIESIACE I TO BYLA NAJGORSZA PRACA W MOIM ZYCIU - wieczne stanie na linkach przy odprawach, bieganie na lotnisku za niecale 2500 zl na reke dodam ze w styczniu wyrobilem 217h a w lutym 204h wiec grubo ponad etat WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE chyba ze chcecie nabawic sie bolow kregoslupa i odciskow nie mowie juz o atmosferze w pracy ktora delikatnie mowiac jest (usunięte przez administratora)

@Agent Obslugi Pasazerskiej

Strasznie szkoda. Bo bardzo chciałabym pracować na lotnisku. Jestem pasjonatką lotnictwa i nawet byłabym w stanie pracować za mniejszą kasę, bez darmowych biletów, bez nauki angielskiego, bo ten akurat znam, ale nie ogarnęłabym porannych dyżurów. Mieszkam po drugiej stronie miasta i nie miałabym jak dojechać na lotnisko na 3-4 rano. Tu powinny być vouchery na taksówkę bez dwóch zdań. To raz. Pracownicy powinni mieć możliwość wyboru zmiany, tak jak to ma miejsce w przypadku kierowców autobusów miejskich. Można się dogadać i jak komuś pasuje tylko na rano albo tylko na popołudnie, to tak ma. Tu też tak powinno być. Bo co to za życie, że raz musisz wstać na 3.15, a za chwilę pracujesz do 23. To trzeba mieć końskie zdrowie, 18 lat i mieszkać samemu chyba. Bo w normalnym układzie organizm tego nie zdzierży, a rodzina tez nie zaakceptuje, bo gdy ktoś wstaje w nocy i się szykuje do pracy, to budzi cały dom.

KOSOVO JE Serbja
@Agent Obslugi Pasazerskiej

To prawda!!! W welcome w śród rekrutujących pracuje (usunięte przez administratora) i prostactwo o wysokim ego! Mają ukończone licencjaty! Obłuda i zakłamanie w wellkome to NORMA!!! W Serbji to takie (usunięte przez administratora) lecą z pracy na pysk!!! Ale jesteśmy w Polsce a tu dopuszcza się takich (usunięte przez administratora) i nieudaczników co nie mają mózgu i wyboru dokonują na widzi mi się!!! Żenada (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wellkomen! Korupcja w wellkome powinna zainteresować prokuratora generalnego Ziobro i CBA! MACHLOJE I PRZEKRĘTY W WELLCOME TO CODZIENNO§Ć !!! PREZESÓW LOT OSTATNI!!!

@Iga

Praca na lotnisku to nie tylko robota u agenta obsługi naziemnej ale także praca m.in. w sklepach, punktach usługowych, i tak dalej niestety coś za coś a welcome taka jest prawda że nie dość że płaci horrendalnie słabo to i wymagania ma wygórowane tak na marginesie, w nawiązaniu do komunikacji miejskiej to w ZTMie już płacą więcej niż na stanowisku Kierowca Autobusu i nie jeździ się takimi zrzęchami jak w welcome (niektóre autobusy które jeżdżą po lotnisku czy to w LS czy Welcome mają jeszcze w środku stare naklejki ZTM albo PKS bo są to złomki którymi już nikt nie chciał jeździć odkupione za bezcen z drugiej [albo i kolejnej!] ręki...) często bez klimy i źle zamykającymi się drzwiami

@Potwierdzam

To trzeba się zatrudnić w ZTM. W czym problem?

Zaba
@Agent Obslugi Pasazerskiej

Tu są same gjel co donoszą n a i tylko obrabia pdl LGBT na wszystkich poziomach

@Agent Obslugi Pasazerskiej

Ta praca jest ciekawa jedynie jak jesteś na L4 i to długim ;)

Mariusz

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki na start na stanowisku mechanik warsztatu?

@Mariusz

Jak okręcisz drugie tyle na nadgodzinach na plycie to nawet będzie spoko z etatu nie da się dotrwać do 10.(dzien wyplaty)

@Zdzich

Pytanie czy kręgosłup długo pociągnie ????na tych nadgodzinach.

G

Witam jakie są zarobki kierowcy autobusu ?

@G

Idz na PKSy albo MKS będziesz miał spokojne myśli i normalne sny,

Yacek

Witam gdy odebrałem tel.z firmy Welcome Airport po wysłuchaniu informacji zadałem proste i oczywiste pytania np.jaka umowa, jaka stawka. Otrzymałem odpowiedź jak przyjdę na rozmowę to się wszystkiego dowiemkierownika.Dziwne proste niby pytania więc zaczołem czytać opinie na tym portalu. Wszystkiego się dowiedziałem dzięki. Napisałem SMS tej treści:Witam dziekuje za propozycje pracy i poswiecony mi czas,ale musze zrezygnowac z dalszej rekrutacji w Panstwa firmie.Pozdrawiam

@Yacek

Ta firma nie potrafi szanować czasu ani swojego ani cudzego, dobrze zrobiłeś :)

AN225

Nastroje wśród załogi chyba lepsze co? Nowy Dyrektor w WAW zaprowadził porządek?

B737
@AN225

Porządek to z nimi zrobią po wyborach

Robotnik
@B737

Po wyborach przyjdzie "nowe", będzie fajnie przez chwilę, po czym znowu wrócimy do stanu początkowego - czyli zarząd be, dyrektorzy be. Patrząc jak wygląda to na przestrzeni lat, w dowolnych spółkach skarbu państwa, porzućmy nadzieję, że kiedyś będzie "dobrze". Bo dla każdego "dobrze" znaczy co innego.

AN125
@AN225

Ten dyrektor chyba z Katowic u Was?

B737
@AN125

Tak, Krzysztof Jarzyna z Katowic i Szczecina ;) na dozorcę by się nadał....

Tomas123

Witam. Jaki trzeba mieć minimalnie poziom językowy na pracę w obsłudze pasażerskiej? Jak bardzo to sprawdzają? Czy są jakieś testy? Czy na rozmowie rekrutacyjnej jest jakieś sprawdzenie umiejętności językowych? Jak to dokładnie wygląda? Jakie pytania zadają po ang? Pozdrawiam

arek
@Tomas123

taki żeby się dogadać, na stanowisko obsługi pasażerskiej rekrutacja jest otwarta nonstop bo za takie grosze nikt nie chce tu pracować

Tomas123
@arek

Jest jakiś test na rozmowie ? A jakie pieniądze to są grosze? Jakies konkrety? Z góry dzięki na info

arek
@Tomas123

jedno pytanie na rozmowie, przy spotkaniu grupowym siedzą wszyscy przy stole i każdy odpowiada na te same pytanie o groszach mowie 3400zl brutto co dostajesz na start

@Tomas123

Potwierdzam, że wszyscy siedzą przy stole i odpowiadają na to samo pytanie. W naszym przypadku była to kwestia dojazdu do lotniska i jaka umowa nas interesuje - part-time or full-time job. I wszystko. Także faktycznie wymagania żadne. Uważam, że powinna być sprawdzana swobodna komunikacja, zwłaszcza na tematy lotniskowe.

@Tomas123

Aktualnie ze względu na ogromny "niedobór zasobów ludzkich" spowodowany słabymi warunkami zatrudnienia i koszmarnym zarządzaniem ze strony kierownictwa sekcji rekrutacja została w mocny sposób uproszczona - kiedyś były to rozmowy tylko i wyłącznie indywidualne 2-3 rozbudowane pytania w języku angielskim czasem więcej a dzisiaj wygląda to tak że zostajesz zaproszony na rozmowę i wszyscy siedzą w sali, każdy opowiada o sobie później jest JEDNO pytanie po angielsku tak tylko aby sprawdzić czy cokolwiek umiesz się porozumieć spotkanie prowadzi rekruter/ka najczęściej jest to M.K. której męża wywalili z sąsiedniej sekcji i kierowniczka sekcji A.Cz. pseudonim pudel największa kombinatorka jaką znam. Po spotkaniu grupowym są spotkania indywidualne na których można porozmawiać facetoface i zadać swoje pytania zalecam pytać dużo - bo na spotkaniu mówią strasznymi ogólnikami dodatkowo często mijając się z prawdą

Mops

Przecież M.K sam się zwolnił żeby rozkręcać biznes z grami. Słabo jesteś poinformowany.

@Tomas123

Ciężka fizycznie i emocjonalnie praca za nędzną pensję. Język wykorzystywany w minimalnym stopniu i tak jak już tu napisano niektórzy nie potrafią sklecić nawet zdania po angielsku. Większość z nas szuka innej pracy bo w takim bagnie nikt nie chcę pracować. Wszystkie stanowiska kierownicze obsadzone znajomymi i związkowcami, jeden wielki układ a my na nich charujemy

Jakiś
@Mops

MK odszedł bo miał dosyć, szczególnie tej donosicielki, która w nagrodę została kierowniczką informacji

@Jakiś

Sama prawda UWAŻAJCIE NA NIĄ nigdy niewiadomo na kogo następnego zacznie donosić. Kabluje nawet na swojego kolegę P.R. wyjątkowy gad

@Potwierdzam

Piotrek to najlepszy kierownik sekcji PRM pod słońcem!

@Kasia P

I zupełnie przypadkiem wyszły rozbieżności w odbiciach ;)

@Potwierdzam

Czy ktoś powiedział że przypadkiem? :) A sekcja informacji to najlepsza sekcja pod słońcem! Jej kierowniczka jest super! Napewno zostanie wicedyrektor oddziału!

Dezee

Najlepszy bo ze związków

PRM
@Kasia P

Kasiu nam nie musisz się przedstawiać, dałaś się póznać z najgorszej strony. Jesteś nikim i nikim zostaniesz bez względu na stanowisko jakie zajmujesz czy zajmiesz. Jedyne twoje kompetencje do bycie (usunięte przez administratora)

@Dezee

Mam wrażenie, że jakikolwiek wice by nie przyszedł będzie źle. Ze związków - źle, bo związkowiec Nie ze związków - źle, bo pewnie z jakiegoś układu Nie znajomy prezesa - źle, bo nie wiadomo kto to Znajomy prezesa - źle - patrz 2 punkty wyżej :) Kierowniczka informacji - źle - patrz punkt wyżej :)

Denis

To może jeszcze kierownika info też wywalili? ludzi co wy tu siejecie (!)

@Denis

O nie, ja na swoim jestem ;)

Papa India echo tango kilo alf

Słabego tarota postawiłaś.

Weronika

Pracowałam tu długo, praca jakiej do domu nie nosisz, dla osób bez rodziny i życia prywatnego. Były fajne i gorsze dni. Poznałam wielu fajnych ludzi, wielu mniej fajnych. Żałuję tylko że tak późno pojęłam decyzję o zmianie pracy i odejściu z lotniska, średnia na rynku dla podobnych wymagań zawsze jest +1000 - 2000 zł więcej.

Jola

Welcome to taka mikro Rosja nieudolny tyran i jego sługusy

Patoo

Witam mam pytanie jakie są zarobki w Welcome jako kierowca autobusu Warszawa ?

Prezes pinokio

To jak? Miska ryżu na horyzoncie.Tak na marginesie ost.oferty pracy na płytę bez znajomości języka polskiego.Niby pomyłka , ale... Nie koniecznie.Bedzie bardzo dużo chętnych do pracy (usunięte przez administratora)

heh
@Prezes pinokio

"wymagany j.polski podstawowy" to tylko pokazuje jak bardzo ta firma nienawidzi pracowników

Kochany adminie ...oby tak ta twoja firma traktowała potencjalnych pracowników jak ty szybko usuwasz niewygodne wpisy...śmiało ile ci za to płacą ? więc napisze raz jeszcze ..." ta firma a zwłaszcza dział rekrutacji to jeden wielki B-U r- d- e -l ! "

Iga

Agent Obsługi Pasażerskiej - jak wygląda kwestia godzin? Tzn. chodzi mi o liczbę godzin dziennie - ile? 8, 10, 12? I też w jakich godzinach są zmiany? Pierwsza od 3.15, a druga? Kiedy się zaczyna? I czy wszyscy poranni przychopdzą na 3.15 czy może być na przykład na 5, 6? Jak to wygląda w praktyce? I jak w ogóle funkcjonować, zaczynając pracę tak wcześnie? Da się w ogóle? I czy są dowózki dla pracowników? Bardzo proszę o odpowiedź.

@Iga

Początkowo pracując jako agent obsługi pasażerskiej będziesz w tzw. asyście, stanie po 2-3 h przed odprawami (+przerwa oczywiście aby usiąść)/ kolejkowanie, proste prace pomocnicze itp. typowe przynieś podaj pozamiataj a także odbieranie przylotów, UM asysta gate checkin najczęściej osoby z asysty mają na 3cią dopiero jak zrobisz jakieś szkolenia systemy będziesz użyteczna w innych miejscach. welcome proponuje pierwsza umowe na rok tylko i wyłącznie dlatego ze ludzie szybko rezygnują po tych 3 miesiącach czasem szybciej bo praca jest naprawdę ciężka, też dlatego aby nie podnosić stawki, dostajesz 3400 brutto i się ciesz zainwestuj w dobre buty bo będą Ci potrzebne typowe zmiany : 3:15-12:45 3:45-13 6-13 10-19 10:30-18 12-19 14-23 podaję aktualne jakie są na grafiku - tak pracują agenci zmiana 3:45-13 jest najczęstsza mój rekord to 8 dni pod rząd 3:45-13 średnio 10h dziennie ale liderzy bardzo często pytają czy przyjdziesz na wolnym albo czy zostaniesz dłużej bo ktoś z grafiku się wykruszył i nie przyszedł czy da się do tego przyzwyczaić i funkcjonować? odpowiedz sobie sama na pytanie, praca jest mega ciężka i wymagająca dodatkowo w takich godzinach że normalny człowiek śpi o tej porze, firma nie daje żadnego dodatku extra za prace w godzinach nocnych, nadgodziny są rozliczane co pół roku także nie dostaniesz za nie wynagrodzenia tylko „odbierzesz” je po pół roku (z tym jest różnie bo mocno kombinują aby nie rozliczać się z nadgodzin - zatrudnisz się to zobaczysz :)) w sezonie typowy agent wyrabia po 200h miesięcznie i nie da się tego uniknąć bo zawsze brakuje ludzi bo zawsze coś się opóźni bo jak nie ty to kto takie są tłumaczenia liderów - niestety dowózki dla pracowników? Chyba żartujesz…firma nawet nie zapewnia żadnej reprezentatywnej ulgi w komunikacji miejscowej (np. acs na lotnisku ma umowe z km 51% zniżki, sklepy bezcłowe aelii & baltona vouchery taxi dla pracowników ) nie w welcome

Dzięki :-) Nie napawa optymizmem. To się jeszcze muszę zastanowić :-D

@Iga

Nie ma za co, jak coś to pytaj. Ja w przeciwieństwie do osób rekrutujących mogę mówić prosto z mostu i nie owijać w bawełnę :) a realia takie są jakie są

Drogi " Pracowniku", pisząc moją opinie o sposobie rekrutacji po pierwsze : nie czytałam wcześniej komentarzy i nie skupiałam się na nazwie osoby! Więc przepraszam bardzo że po raz kolejny pojawila się osoba o nazwie Kandydat! :) jak ktoś jest ograniczony w myśleniu to napewno wg rektutera osoba o tej samej nazwie to przecież ta sama osoba która pisała wczesniej! Hehe po drugie w rekrutacji bralam jakiś czas temu więc przepraszam za dziwna zbieżność czasową z innym kandydatem. Po 3cie powtarzam 2 pytania zadał mi Pan rekruter po czym zaczął się wychwalać jakie szkoły kończył, jak się dostał do welcome service i wiele innych ciekawostek! naprawdę gratuluję! Czułam się jakby ten pan starał się o pracę na tym stanowisku nie ja hehe. Dlatego uważam że wasza kadra to żenada! Dziękuję i Pozdrawiam.

@Kandydat

Doskonale wiem o kogo chodzi, jeśli rozmawiamy o tym samym „Jakubie” to masz rację, będzie Ci zachwalał pracę na lotnisku tak mocno że uwierzysz jakby to była jakaś świętość czy coś - mimo że sam nigdy nie pracował na lotnisku, totalnie nic nie wie o pracy bo zwyczajnie nie zaznał jej, ogólnie doświadczenie ma bardzo skąpe ledwo po studiach a w welcome pracuje coś z 8 miesięcy wiec nie tak długo jak na firmę która wiecznie boryka się z brakiem pracowników. Tak się czułaś bo nie tak dawno sam o nią aplikował i może taśmy nie zmienił od tej pory hehe Uwierz mi nie masz czego żałować że się nie dostałaś bo cała ta firma to kabaret.

Agata

Jaka jest górna granica wieku dla kandydatów na agenta obsługi pasażerskiej?

Jakub
@Agata

nie ma takiej

Klementyna

Jak długo czeka się na odpowiedź w sprawie pracy? Byłam na spotkaniu w środę 23 lutego. Panie powiedziały, żebym się zastanowiła, czy odpowiadają mi poranne zmiany i że się odezwą mejlem lub telefonicznie do końca tygodnia. Tylko którego, he, he, bo do tej pory cisza. Jak to rozumieć. (miałam wrażenie, że im się spodobałam :-P )

Jakub
@Klementyna

Najlepiej będzie jak po prostu do nich zadzwonisz w tej firmie "terminy" to pojęcie względne, to Ty masz ich przestrzegać a nie firma Wszystkim mówią o dyspozycyjności, a jak na 3400zl brutto to maja wygórowane wymagania dziwię się że mówisz o "porannych" bo "poranne" zmiany wg welcome to zmiana zaczynająca się o 3:15 PS: To czy im się spodobałaś czy nie to mało istotne, zaczyna się sezon i biorą wszystkich którzy chociaż w minimalnym stopniu to ogarną są takie braki ze ledwo się wyrabiają

Zostaw merytoryczną opinię o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WELCOME Airport Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 26 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.