Opinie o Chabre It Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chabre It Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chabre It Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chabre It Services Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz

Płatności zawsze przed czasem, ciekawe projekty, rekruter przeprowadził mnie przez cały proces. Nie mam nic do zarzucenia :) Współpracujemy dalej. Pozdrawiam, Mateusz

Grzesiek

Jako obecny pracownik na stanowisku Java Developer w Chabre IT Services, mogę szczerze powiedzieć, że jest to wspaniałe miejsce pracy. Pracodawca dba o swoich pracowników i stara się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy. Mam możliwość pracowania z doskonałym zespołem specjalistów, którzy są zawsze chętni do pomocy i dzielenia się swoją wiedzą. Dzięki temu mogę się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, co jest niezwykle ważne dla mnie jako programisty. Jestem bardzo zadowolony z pracy w Chabre i polecam tę firmę każdemu, kto szuka stabilnej i rozwijającej pracy w dobrej atmosferze.

kandydat..

Proces rekrutacyjny przeprowadzony w tragiczny sposób. Pani rekruter nie potrafiła odpowiedzieć na żadne pytanie związane z ofertą pracy. Miała zapisem moje pytania i wrócić z odpowiedzią.... no już czekam 3 tydzień na odpowiedz.

Marcin_DOTNET

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Chabre IT Services jako .NET Developer. Firma jest profesjonalna i posiada wysokie standardy jakości. Pracodawca jest bardzo elastyczny i chętnie słucha sugestii pracowników. Atmosfera w pracy jest przyjazna i koleżeńska, co sprawia, że chętnie do niej wracam codziennie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy w Chabre IT Services i polecam ją jako doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego.

@Marcin_DOTNET

Chętnie słucha uwag? Chyba opisałeś inna firmę

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chabre It Services Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Lead Angular Developer.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Anonimon

Jestem związany z Chabre od ponad 6 miesięcy, moja współpraca rozwija się bardzo pozytywnie. Mam bieżący kontakt z CTO, który dokłada wszelkich starań, abym zawsze był zaopiekowany. Gorąco polecam! Firma, z którą z pewnością zostanę na dłużej!

Damian Jacyna

Właśnie mija pół roku odkąd pracuję w Chabre na stanowisku .NET developera. Moje ogólne wrażenia są bardzo dobre. W każdej firmie pojawiają się większe lub mniejsze problemy. Natomiast nie zawsze można spotkać się z tak dużym zaangażowaniem przełożonych w rozwiązywanie ich. Jasno dają do zrozumienia, że komunikacja jest bardzo ważna i z chęcią wysłuchają, jeśli np. z jakiegoś powodu dany projekt przestał komuś odpowiadać. Widać, że zależy im na zadowoleniu pracownika. Bardzo transparentne podejście Zarządu do prowadzenia firmy. Struktura jest bardzo płaska i z każdą sprawą mogę się udać bezpośrednio do osób decyzyjnych. To dla mnie ważne, szczególnie, że jestem dość upierdliwym pracownikiem i zawsze mam mnóstwo pytań :) Umowy są dość proste i niezbyt restrykcyjne. Stawki dobre, co najmniej rynkowe. Nie znam wszystkich projektów i klientów Chabre, więc nie mogę się sensownie wypowiedzieć na ich temat. Ja ze swojego na razie jestem bardzo zadowolony. Chabre jako firmę mogę szczerze i z czystym sumieniem polecić :) Btw te opinie o spóźnionych płatnościach to raczej ściema, zarówno ja jak i każdy z mojego teamu ma wypłatę przed czasem :)

Chabre IT Services
@Damian Jacyna

Cześć Damianie, Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i cieszymy się, że jesteś członkiem naszego zespołu :) Pozdrawiamy, Chabre IT Services

kandydat

Nie polecam firmy rozmowa przeprowadzona w sposób bardzo niekompetentny. Pan rekruter nie miał żadnego pojęcia o stanowisku na jakie rekrutował a gdy zwróciłem mu uwagę zaczął mi wytykać niekompetencje... zacznijcie lepiej szkolić swoich pracowników

Chabre IT Services
@kandydat

Cześć, Dokładamy starań, aby proces rekrutacji był przeprowadzany w naszej firmie w sposób profesjonalny. Nasi rekruterzy posiadają informacje na temat zakresu projektu oraz klienta, dla którego realizujemy dany projekt. Nasz proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów. Niektóre ze szczegółów technicznych, będzie w stanie podać team leader bądź członek zespołu projektowego, z którym przeprowadzany jest zwykle trzeci etap weryfikacji. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje wcześniej, oczywiście nasz rekruter chętnie skiertuje takie pytanie do odpowiedniej osoby i udzieli Ci potrzebnych informacji wcześniej. Chcieliśmy odnieść się bardziej szczegółowo do Twojego komentarza, natomiast Twój wpis jest anonimowy. W związku z tym, zachęcamy do opisania sytuacji i wysłania jej do naszego managera zespołu rekrutacji – Marka, do którego kontakt znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Chabre IT Services

Andrzej_JAVA

Drugi miesiąc z Chabre i zero problemów. Ostatnia wypłata grubo przed czasem, ciągły kontakt z CTO. Aktualnie pracuje przy projekcie dla jednego z największych banków niemieckich. Zachęcam kolegów java developerów do podjęcia pracy z tym pracodawcą :)

Kamil

Szybka rekrutacja,ciekawy projekt, wypłaty zawsze przed czasem. Nie ma co się zastanawiać, wróżę tej firmie ogromny sukces za mega podejście do ludzi. Cieszę się, że trafiłem na firmę, która potrafi mnie zrozumieć i pójść na ustępstwa.

Anonimus

Od ponad roku pracuję dla Chabre. W tym czasie miałem okazję dwukrotnie zmienić projekt, za każdym razem otrzymywałem to co było dla mnie ważne, czyli najnowszy stack technologiczny, wymagający projekt i stawkę, która spełnia moje oczekiwania. Kontakt z Zarządem stały, mogę przyjść do chłopaków z każdym problemem. Doceniam i polecam! na pewno zostanę na długo...

BAKS

Po 10 miesiącach współpracy z Chabre, mogę śmiało powiedzieć, że jest to rzetelna firma, która stawia przede wszystkim na człowieka - bezproblemowa zmiana projektu, stała współpraca CTO, z którym mogę pogadać na każdy temat, nie tylko związany z pracą - Sebastian jesteś świetnym przełożonym :-) dodatkowo możliwość zrobienia certyfikacji z Azure, sprawiła, że rozwinąłem swoje kompetencje. I uwaga - nie jestem żadnym lizusem ani trollem - wystawiałem wiele negatywów w przeszłości.

Nagle pojawiło się tak dużo pozytywnych opinii w tak krótkim odstępie czasowym że jest to naprawdę bardzo dziwne a groźby Chabre są wręcz śmieszne, polecam się zapoznać co to jest wolność słowa. Jako były pracownik mogę powiedzieć że firma to jeden nieśmieszny żart i jeśli nie jesteś znajomym szefa to bardzo współczuję. Jeden z tzw. "Szefów" nie będę wymieniać z nazwiska stosuje (usunięte przez administratora) że jeśli się pomylisz dostaniesz KARE, nie można liczyć na żadne wsparcie a każdy popełniony błąd wytykany jest na forum publicznym.... Nie polecam tego miejsca z całego serca

Napiszetak

Ze swojego doświadczenia mogę polecić Chabre przede wszystkim z uwagi na podejście do człowieka, a nie tylko do zasobu. Podejście ludzkie, regularny kontakt, który nie jest inicjowany tylko ze strony kontraktora, hajs na czas (zgodnie z terminem umowy, a z reguły kilka dni wcześniej). ale mam jedno ale, to już przeglądając opinie tutaj, jest ich stosunkowo dużo jak na młodą firmę, i zdecydowana większość pochodzi z użytkowników imiennych. przeglądając inne firmy, również takie z którymi współpracowałem wcześniej wygląda to inaczej. jest to trochę zastanawiające

Mateusz

Chabre to jest to! szybki proces rekrutacji, sprawny kontakt z HR oraz prowadzenie przez cały proces aż do zatrudnienia! Z czystym sumieniem POLECAM :)

Radek

Firmę Chabre znam od dłuższego czasu, natomiast dopiero teraz zdecydowałem się zaaplikować na ofertę Java Developera - muszę przyznać, że firma ma niezwykłe podejście do procesu rekrutacji, wszystko zamyka się w ciągu 72h, stawka jest bardzo konkurencyjna a projekt ciekawy i dla międzynarodowej firmy Enterprise. Polecam współpracę!

Mariusz
@Radek

Polecam współpracę z Chabre - projekty naprawdę wymagające, zero legacy - czysty development! Świetna firma do dalszego rozwoju!

Zdecydowanie mogę polecić Chabre jako pracodawcę. Spędziłem już w branży IT trochę lat i zdecydowanie jest to wyjątkowy pracodawca, któremu zależy na wszelakim dobrostanie pracownika tj. zadowolenie z projektu, odpowiedniej ilości obowiązków i wynagrodzenia itd. Polecam serdecznie!

Krzysztof

Moja współpraca z Chabre rozwija się pozytywnie od ponad 6 miesięcy! :) polecam serdecznie, wszystko jest na czas, kontakt z Zarządem jest bardzo in plus, przede wszystkim ludzkie i partnerskie podejście :)

Polecam współpracę z Chabre IT Services, jestem już 2 miesiące w firmie i wszystko jest na ogromny plus! :) projekt jest międzynarodowy, dla Klienta z Kanady - muszę przyznać, że wszystko jest tak, jak było mi mówione podczas rekrutacji. Polecam!

Obserwator

Złe opinie to niby wina konkurencji, a większość pozytywnych z tego samego dnia i podobnej godziny. Podejrzane.

@Obserwator

Pan to chyba ma problemy ze soba? Ani to smieszne ani zabawne. Rozumiem ze brakuje Panu wiedzy I dlatego Pan takie nieprawdziwe komentarze pisze zeby nadrobić swoją niewiedzę I brak kompetencji ?

Też to widze
@Obserwator

Nie znam firmy ale też to zauważyłem. Cisza na wątku aż pojawiła się jedna zła opinia. Następnie 3 pozytywne z tego samego dnia 18.07.2022 12:25, 18.07.2022 12:50, 18.07.2022 14:44. Trochę wątpię w takie zbiegi okoliczności.

@Też to widze

Zaczynaja sie pojawiac negatywne opinie co sie dzieje?

(usunięte przez administratora) Co spowodowalo ze napisales lub napisalas taka opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Chabre It Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Chabre It Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chabre It Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chabre It Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 55 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chabre It Services Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Biskupia 8 lok. 28
    04-216 Warszawa

Chabre It Services Sp. z o.o.