Opinie o Omnifon Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Omnifon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnifon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnifon Sp. z o.o. w Łódź

Jacek

W zeszłym roku pojawiły się tu informacje, że komplet pracowników w firmie pracuje na UoP na czas nieokreślony. Czy dotyczyłoby to również nowo zatrudnionej osoby na stanowisku protetyka słuchu? Widzę, że na stronie firmy jest taka oferta. Jeśli tak, to jak od pierwszych dni wygląda deklarowane wsparcie i co się rozumie w firmie pod pojęciem rozwoju? Nabieranie wprawy w wykonywaniu powierzonych zadań, udział w szkoleniach, a może podwyżkę lub awans? Jeśli to również wchodzi w rachubę?

Dokładnie. Do dziś nie doczekałem się odpowiedzi na wcześniejsze zapytanie. Nie wiem, czy osoby zatrudnione w tej firmie tu nie zaglądają, czy coś ich powstrzymuje przed napisaniem kilku choćby słów prostego wyjaśnienia? Dobre i to chociaż, że w zeszłym roku ktoś poinformował, że tzw. wczasów pod grusza tu nie ma. Ale zaraz dodał, że to nie przeszkadza nikomu, bo wynagrodzenie za prace jest dobre, w porównaniu do konkurencji. Co do wynagrodzenia, to oczywiście niczego w gruncie rzeczy nie wyjaśnia. Jedno, co pewne, że nie ma wczasów pod grusza. Może ktoś w końcu doda, z jakich innych benefitów można by tu korzystać będą pracownikiem?

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień Dobry System wynagrodzeń składa się z pensji stałej i prowizji od obrotu. Dla nowych Pracowników nie ma żadnych dodatkowych benefitów. Po roku dopiero pakiet medyczny Enelmed. Zainteresowanych pracą oraz dokładnymi warunkami zatrudnienia zapraszam do kontaktu na adres kontakt@omnifon.pl Zawsze też można zadzwonić do naszych gabinetów i porozmawiać z aktualnymi Pracownikami na temat pracy w Omnifon. Dodam, że będziemy w 2024 otwierać nowe gabinety w dużych ośrodkach jak Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Bydgoszcz itp. Przepraszam za brak szybkiej reakcji, ale ja na gowork rzadko wchodzę, bo denerwuje mnie średniowieczny interfejs tego portalu. Pozdrawiam Radek Kowalski

@@Pracodawca

Nie ma chętnych do pracy jako protetyk czy ogłoszenie, które jest na stronie jest już nieaktualne? Bo czytam właśnie i chciałbym aktualnie wysłać do Państwa cv. Co firma rozumie przez potrzebę rozwoju, pracownik ma wykazywać chęci szkolenia się czy o co chodzi? Bo w ogłoszeniu podajecie taką możliwość.

Radek Kowalski Nowy wpis

Dzień Dobry. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji jako takiej, ponieważ akurat mamy szczęście, że zgłoszeń do pracy mamy sporo, a nie wszędzie możemy uruchomić gabinet. To co z pewnością chcemy zrobić jak najszybciej to uruchomić gabinet w Warszawie. No i tutaj szukamy zdecydowanie Protetyka z doświadczeniem i uprawnieniami do wykonywania zawodu. Co do drugiej części pytania, to potrzebę rozwoju każdy rozumie po swojemu. My jako Pracodawca, chcemy temu sprostać, o ile ten rozwój wiąże się również z rozwojem firmy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Omnifon Sp. z o.o.?

Znajoma

Radka pamiętam sprzed lat, z innej firmy u już wtedy wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. W sumie, to zazdroszczę każdemu, kto ma możliwość pracy właśnie z Nim. Powodzenia ????

Chętna do pracy

Jestem protetykiem z wieloletnim doświadczeniem i z chęcią porzucę pracę w korporacji. Mam tylko pytanie o marketing, jak on u Was działa. Działa czy nie działa? Czy oczekujecie ze protetyk przyprowadzi do gabinetu klientów, czy klientów dostarcza firma?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Omnifon Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Mam pytanie pod kątem specyfiki współpracy. Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się stacjonarnie? Czy w firmie obowiązuje dress-code? Czy pracodawca daje "wczasy pod gruszą"?

Miki

Tak,szef przyjezdza do danego miasta na rozmowe z potencjalnym pracownikiem.Dress-code?Ma być wygodnie pracownikowi.W dresie i tak nikt by nie przyszedł.A w pracy są fartuszki medyczne zreszta bardzo ładne.Wczasów pod grusza nie ma.Ale to nie przeszkadza nikomu bo wynagrodzenie za prace jest dobre w porównaniu do konkurencji.

@Miki

O ładne fartuszki w pracy? Jeden rozmiar, czy biorą miarę z każdego by były dopasowane?

Miki
@Karolina

Dopasowane do Ciebie są.

Ewela

Atmosfera wspaniała, szef najlepszy , lepszego sobie nie wyobrażam- jest przede wszystkim.dobrym człowiekiem, dla którego pracownicy są najważniejsi. Człowiek z przyjemnością przychodzi do pracy ;) wspólpracownicy sa jak rodzina, wynagrodzenie bardzo dobre. Polecam pracę w tej firmie

Kamila
@Ewela

Ale fajnie! A nie wiesz czy szukaja teraz kogoś nowego? Chętnie bym się zgłosiła. Zastanawiam się tylko na jakim mniej więcej poziomie są te bardzo dobre zarobki o których mówisz?? :)

Ewela
@Kamila

Tak szukaja, polecam kontakt ????

Gabriela
@Ewela

Wynagrodzenie bardzo dobre? To ile tak na oko wychodzi? ;)

@Gabriela

Jeśli pozwolisz, to ja odpowiem na to pytanie, bo @Ewela nie jest upoważniona do udzielania takich informacji:) Po pierwsze: My nie jesteśmy korporacją, więc nie ma sztywnych systemów wynagradzania. Do każdego potencjalnego Kandydata do pracy i do każdego Pracownika podchodzimy indywidualnie. Staramy się dojść do porozumienia za wszelką cenę, jeśli tylko stwierdzimy, że Kandydat jest odpowiedni do naszego podejścia. Po drugie: Każdy Pracownik może liczyć na wzrost swojego wynagrodzenia, jeśli tylko potwierdza w pracy swoje walory. Nie akceptujemy obłudy, tłumaczenia porażek, braku chęci pomocy innym Pracownikom i firmie. Pozytywne myślenie, proaktywność i zaangażowanie w jak najlepszą obsługę klienta to baza. U nas nie ma planów, nie ma umowy o zakazie konkurencji. Każdy angażuje się w realizacje wyniku na tyle, na ile się da. Ważne, żeby minimum zarobić na siebie. Po trzecie: Jeśli ktoś chce sobie zapewnić etat bez wkładu i mieć ciepłą posadkę - to trzeba szukać pracy w korporacji:( Teraz szukamy pilnie takiego Pracownika we Wrocławiu. Pierwszy jest gotowy do podjęcia pracy - ale potrzebny nam drugi. Kontakt do mnie radoslaw.kowalski@omnifon.pl

Gabriela
@Radek Kowalski

Dzień dobry, bardzo dziękuję za odpowiedź, przyznam że ten sposób wynagradzania brzmi bardzo sprawiedliwie. Zdążył się może już ktoś zgłosić czy dalej jest to aktualne?

@Gabriela

Dzień Dobry, rekrutacja nadal otwarta. Zachęcam do kontaktu.

Agata
@Radek Kowalski

Czyli rozumiem że nie ma co od razu liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony ?

@Agata

Jak najbardziej jest szansa. Aktualnie 100% Pracowników Omnifon ma umowy na czas nieokreślony.

Wanda
@Radek Kowalski

No i super. A pierwsza umowa jest na czas nieokreślony na 3 miesiące tak?

@Wanda

Jeśli umowa jest na czas nieokreślony to nie może być na trzy miesiące, bo wtedy jest na czas określony:) Przy umowie na czas nieokreślony obowiązuje okres wypowiedzenia umowy.

Radek Kowalski

Zapraszam do współpracy aktualnie Protetyka Słuchu we Wrocławiu oraz w Gdańsku lub w Gdyni. Zachęcam do kontaktu na adres kontakt@omnifon.pl

Lili

Wspaniała firma.Rodzinna atmosfera.Szef bardzo dobry.Docenia ludzi pod każdym wzgledem.Powiew świeżości i normalności w branży aparatow słuchowych.Szczerze polecam Omnifon!

Zostaw merytoryczną opinię o Omnifon Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Omnifon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omnifon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omnifon Sp. z o.o.?

Omnifon Sp. z o.o.
  • Drewnowska 43