Opinie o and ONE GmbH w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy and ONE GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie and ONE GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o and ONE GmbH w Berlin

marko

współpraca układa się od początku bardzo dobrze, dobry kontakt z biurem, wszystkie pytania wyjaśnione w razie jakiś drobnych nieporozumień też bieżące wsparcie i kontakt. kasa wg umowy i na czas, praktycznie nie miałem kłopotów z jakimis opóźnieniem czy złym wyliczeniem.

Kwatera
@marko

a jak z kwaterami? organizują czy trzeba we własnym zakresie oganiać???

Kacper

Dwa tygodnie umawiana była praca, wysłana została umowa (o która musiałem się upominać przez 5 dni) gdy nadszedł dzień wyjazdu Heiko pisze ze nie ma zakwaterowania i się odezwie jak znajdzie, 4 dni przekładany był termin wyjazdu z ciągłymi kłamstwami (wyśle adres za godzinę, wyśle do 12, wyśle jutro na pewno). Skoro firma nie potrafi wysłać w obiecanym czasie umowy, znaleźć przez ponad 2 tygodnie zakwaterowania (wiedzieli ze będę od 2 tygodn, później zaczęli przedłużać termin) to nie chce wiedzieć co będzie z wypłatami, bo zapewne ich nie będzie w ogóle, nie polecam kompletnie tej niepoważnej firmy. (Aplikowałem na Elektryka)

O co Kaman

Co wy wypisujecie za opinie? Ja tam nigdy nie mialem problemu czy z zaliczka czy z wyplata. Widac ze jedna osoba ktora zapewne zostala wyrzucona za alko ma straszny bol tylka i zeby narobic rumoru dodaje opinie jako Stefan Tomek Franek i Mirek a wystarczy kliknac dodaj opienie i wpisac imie lub cokolwiek na co ma sie ochote przy czym pisac pisac i pisac milion imion a tak naprawde jest to jedna osoba. Raz mialem problem z zakwaterowaniem ale zglosilem to do firmy i zakwaterowanie zostalo zmienione na inne - przeciez przy tylu ofertach najmu nikt nie jest w stanie sprawdzic wszystkich zakwaterowan a jesli cos jest nei tak wystarczy tylko zglosic firmie ze jest nie teges

Tgb

Firma jest fatalna uważajcie na tego Heiko bo i tak was oskubie z kasy na koniec

Czy rozmowa kwalifikacyjna w and ONE GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opieka nad panią Ursulą
logo firmy Operator Maszyn CNC
Berlin
BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.
logo firmy Mechanik przemysłowy
QUIP AG
logo firmy Hydraulik praca od zaraz z dobrym niemieckim
Arcon Personalservice GmbH
prawko

hmm dziwnie to szczerze wygląda tak jakby ta sama osoba pisała cały czas poniższe wpisy pod różnymi nickami.. co najmniej dziwne. Nie ważne, ja mam pytanie o prawko, czy musze je mieć jak chce wyjechać czy da rade bez prawka i samochodu?

Kamil
@prawko

nie trzeba prawka ani samochodu

Kamil

nigdy nie mialem problemu z P.Karolina .od poczatku tez podkreslala ,ze Ona nie wysyla ani zaliczek ani wyplat. Zawsze jest pomocna ..skonczy sie jedno zlecenie mam zaraz drugie. diety sa wyplacane takze punkt widzenia zalezy od punku siedzenia ...a tez mmozna zauwazc ,ze ktos w przyplywie emocji dodawal komentarze w podobnych odstepach czasowych ...takze .....a i prosze nie wprowadzac ludi w blad szefem nie jest Heiko ......widocznie ktos nie pracowal albo zdawalo mu sie ,ze pracuje .....

Kamil Berlin

Jestem pracownikiem firmy i dziwią mnie te opinie...nie ma problemu z zaliczkami, wypłata zawsze na czas a kontakt z koordynatorem jest. Nie zawsze uda się dodzwonić ale wystarczy napisać wiadomość do Pani Karoliny to wtedy oddzwoni. Tak więc dziwne jest to co pisze jena osoba po kilkoma innymi imionami...dziwny zbieg okoliczności że akurat w jednym momencie Marek Darek Witek I Kazik piszą jedno i to samo :D :D co minutę - sprawa jest prosta nikt za was nie będzie pracował więc sami zapracujcie na wypłatę :)

Krzysztof

wyplaty sa ale 15 dnia roboczego ! czyli zawsze sa na czas nigdy nie bylo problemu a pracuje ok 4 miesiecy

lord88
@Krzysztof

u mnie też z pieniędzmy nie było żadnych przypałów, jak ustalone tak wypłacone

Sławomir
@lord88

Ok a jak z tymi kwaterami? Faktycznie trzeba samemu opłacać? Jaki to wychodzi koszt w porównaniu do zarobków?

Pio
@Sławomir

Koszt zależy od miejsca pracy ja czasami wole jak jest do opłaty samemu przynajmniej wszystko jest jasne. Generalnie u nich są standardowe stawki.

Krzysztof

Pracuje 2 tydzien w tej firmie . Po przepracowanych dwoch dniach dostalem zaliczke .kwatera jest super ,piereszy tydz oplaca pracodawca . olka ktora pracuje w biurze jest pomocna

lepa
@Krzysztof

ok dzieki za info. coś jeszcze co warto wiedzieć??

Zofia
@Krzysztof

To po tym pierwszym tygodniu rozumiem, że pracownik musi sam zapłacić za zakwaterowanie? Ile trzeba wyłożyć kasy na tydzień/miesiąc? Po angielsku idzie się dogadać tam czy lepiej jednak choć trochę znać niemiecki?

mieszkam w de
@Zofia

co do reszty Ci nie odpowiem ale w Niemczech to raczej ciężko przy takiej robocie z angielskim, cisną na niemiecki

wiem
@Zofia

Zależy zawsze od tego czy masz opłaconą przez nich czy tylko zorganizowaną i musisz sam potem wykładać kasę ale przynajmniej nie musisz szukać tylko oni ci znajdują

Er

Jak z robotą w 2023?

dragon
@Er

Normalnie są oferty więc możesz śmiało się do jich zgłaszać. Oczywiście zależy też w jakim zawodzie chcesz robić, ale to już najlepiej dogadać z nimi

Sir
@dragon

a wyjechać można szybko?

Eski
@Sir

praktycznie z tygodnia na tydzien jeżeli akurat maja dopasowana dla ciebie oferte

pyt

jest coś obecnie dla elektryków?

Kosiarka

Jestem pracownikiem ,pieniadze dostaje na czas ,od nie dawna w biurze pracuje Polka takze nie ma problemu z komunikacja ,zaliczki sa wyplacane jak ktos potrzebuje .Kwatery sa nie daleko pracy

piwniczanka
@Kosiarka

O z tą Polką to ważna informacja, bo nie mogłem nigdzie znaleźć info czy jest tam ktoś z Polski żeby móc się w razie jakiś problemów dogadać. Dzięki za info!

kurka
@piwniczanka

Czyli też potwierasz że robi tam polak w centrali?

Dariusz
@Kosiarka

a zanim w biurze zaczęła pracować polka były problemy z komunikacją jak ktoś nie znał języka? ogólnie polacy są dobrze traktowani w tej firmie, na równi z innymi?

Kosiarka
@Dariusz

@Dariusz zanim zaczela Polka oroacowac dogadywalismy sie przez tlumacza z google ...Wszystko jest ok -dziewczyna z Polski tez pomocna .....

kandydat
@Kosiarka

Dzięki za wpis, ważna informacja że jest tam ktoś z Polski

Piter

zatsanawiam się czy w połowie stycznia sie do nich przesłać bo słyszałem na poprzedniej robocie całkiem całkiem opinie. Powiecie jak to jest teraz tak aktualnie? Jak z kasą?

CS
@Piter

PODBIJAM PYT ja tez jestem zainteresowany wyjazdem z kuzynem wiec czekam na wiecej info od ludzi

bakki
@Piter

Ja bym sie wysłał i pogadał, co masz tak naprawdę do stracenia?

CS
@bakki

W sumien nic nie ma znowu wrócił temat więc chyba tak zrobie

Azor

Nawiązując do nazwy firmy która tutaj sie pojawia to praca jest tylko w Berlinie?

wiedzący
@Azor

tam mają tylko chyba jedno z biur więc raczej nie tylko robota w berlinie

raven

nie wiem czy ktoś już o to pytał ale czy są tutaj nadgodziny?

MTu
@raven

dopytaj przy rozmowie, pewnie jak to często bywa zależy od oferty więc nie ma jednej dobrej odpowiedzi

gilla

prawko i auto jest konieczne do każdej roboty??

Majkel
@gilla

Bez prawka raczej lipa nawet ze względu na to że sam jesteś mocno ograniczony.....

rabit
@Majkel

pewnie dojechać na miejsce możesz ale jak kolega wyżej pisał problem sie robi w momencie jak masz coś ogarniać na miejscu

Zuzanna
@rabit

tutaj w razie czego jest szansa, że normalnie udostępnią ci auto cy potem z tego problemy są. ludzie swoimi raczej jeżdżą?

zjawa

Finalnie warto jest z nimi pracować? i czy mają coś od nowego roku?

Dino
@zjawa

Moim zdaniem warto, ja nie miałem z nimi problemu i wszystko zawsze się zgadzało. Ale wiadomo że za Ciebie decyzji nie podejmę.

WW

Odpowiadam do komentarza o prawku i samochodzie - ja radze jednak mieć chyba że jedziesz z kimś kto ma. Możesz wszystko załatwić i nie musisz się prosić.

Faktycznie trzeba znać niemiecki jak chce się wyjechać??

Asik

Zawsze lepiej jak znasz j niemiecki bo możesz dogadać się na miejscu

Oskar

Przynajmniej komunikatywnie najlepiej znać!

michało
@Oskar

ale nie zawsze jest to konieczne, jednak tak jak napisał kolega lepiej chociaż wiedzieć co do Ciebie mówią i potrafić odpowiedzieć. Co do samej agencji to ja mam dobre wrażenia odkąd z nimi pracuje. Pozdrawiam.

GR

Jeśli znasz język żeby chociaż się dogadać... i masz doświadczenie w zawodzie a nie tylko myślisz że masz czyli jesteś fachowcem to dasz sobie tutaj bez problemu radę...

Pirlo
@GR

ale przy okazji jesteś zadowolony z warunków? pracujesz z nimi jeszcze?

dop
@Pirlo

ja z nimi robie jezeli interesuje Cie cos szczegolnego to pytaj

Emilia
@dop

Jakie stanowisko i zarobki? Gdybyś mógł napisać właśnie o proponowanej stawce to już na plus, bardzo mi zależy na tej informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o and ONE GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w and ONE GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy and ONE GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w and ONE GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 25 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

and ONE GmbH