Opinie o and ONE GmbH w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy and ONE GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie and ONE GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o and ONE GmbH w Berlin

urlop

jak wygląda z dniami wolnymi?? Urlopy bez problemów??

lukasz
@urlop

Nie polecam współpracy z tą firmą(and One). Jeszcze pół roku temu gdy był inny zarząd było trochę inaczej.(usunięte przez administratora) Przez cały półroczny okres współpracy co chwilę pojawiały się błędy z wypłatą, narzędzia dostałem po 3 miesięcznych prośbach, można zapomnieć o jakiś ubraniach roboczych itd. Firma nie idzie w ogóle pracownikom na rękę, najważniejsze są dla nich cetle. Wiele obiecują, mało rzeczy faktycznie realizują. Dużo nieporozumień spotkało mnie z tą firmą na przykład darmowe zakwaterowanie, gdzie jednak po czasie okazało się że muszę zapłacić za rzekomo darmowy pobyt. Nie polecam nikomu z nimi współpracować, gdybym mógł cofnąć się w czasie na pewno wybrałbym inną agencje. Ku przestrodze, pozdrawiam Łukasz

Snoop
@urlop

Ja tam przy ustalaniu problemu nie mialem

Osesek

Umowa niemiecka?

@Osesek

nie ma innej opcji, ale żeby Ci potwierdzić to tak, robisz normalnie na niemieckich warunkach

top

(usunięte przez administratora)problemów w kontakcie z biurem. Naprawdę solidnie, jestem zadowolony.

Priam
@top

dziwne, że jest tu narzucona jakaś cenzura jak wpis chyba było w porządku, przynajmniej tak wynika z dalszej części, ja się mogę do tego dołączyć

@Priam

A widzisz i to dowód na to że wcale nie znikają tylko negatywne opinie, po prostu może o jakieś słówko tutaj chodzi. Czyli opinia potwierdzona? Bo widzę, że nikt nie neguje

kandydat

właśnie zastanawiam się nad wyjazdem bo dostałem od nich ofertę, ale widzę że jest przewaga pozytywnych głosów. Więc chyba się zdecyduję.

Hala Madrid
@kandydat

Możesz powiedzieć coś o mieszkaniu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w and ONE GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
zinc

Naprawdę solidna agencja pracy w Niemczech, wbrew temu co widnieje w nagłówku oferty pracy nie tylko w Berlinie.

Kostek
@zinc

to gdzie mają jeszcze oferty? Które landy w Niemczech? Daj znać proszę jak coś wiesz w tym temacie

King
@Kostek

mają w wielu miejscach, najlepiej jak powiesz jaki konkretnie zawód to wtedy powiedzą Ci gdzie

Orel

nie mogę się do niczego przyczepić, od obsługi po terminowość i kasę. Polecam!

porusek
@Orel

A jak z mieszkaniem?

Paul
@porusek

właśnie sam jestem ciekawy może to dla niektórych dziwne ale ja na kwatere zwracam zawsze dużą uwagę bo jednak człowiek ma tam odpocząć po całym dniu pracy i odpowiednio się zeregnerować przed kolejnym. Więc czy ktoś może rozwinąć?

K
@Paul

NA warunki i wyposażenie nie mogłem narzekać, generalnie był stały projekt więc nie musieliśmy tej jednej zmieniać bo nam odpowiadała

Seemann
@Paul

Jak na razie kwatery mam spoko. "Najgorsza" jaką na siłę miałbym wymienić to taka, gdzie prysznice były poza pokojem.

kolo
@Seemann

równiez chcialbym powiedzieć ze z mieszkaniami jest dobrze nie ma na co narzekac bo naprawde w innych firmach potrafi byc z tym ciężko

biegacz

Porządny niemiecki pośrednik. W moim przypadku zero problemów z płatnościami i załatwianiem bieżacych spraw czy problemów. Wszystko ogarniane na bieżąco, nie mam zastrzeżeń.

xs

w jakich rejonach Niemiec mają dokładnie robotę

Przemo
@xs

najlepiej zadzwoń i dopytaj, nic nie stracisz a tak to pewnie tutaj nikt Ci nie odpowie

polip

Nie ma na co narzekać, płatności okej pozostałe warunki tez okej. To już 3 miesiące z krótką przerwą i jak narazie bez zarzutu.

Apacz
@polip

Ktoś jeszcze ma podobnie?

Al
@Apacz

U mnie też póki co też jest okej, obywa się bez większych przypałów. Praca u nich na budowie nie jest zła nie ma na co narzekać.

Barca
@Al

to co było mówione jest dopełnione?

moskit
@Barca

W moim przypadku tak. miałem krótką przerwę we współpracy ale wróciłem i jestem naprawdę zadowolony.

@moskit

A co tak właściwie obiecywali? Bo super, że się dostosowali do tego

gaston

Rozmowa kwalifikacyjna jest po polsku czy po niemiecku? Nie wiem czy z moim językiem dam radę.

@gaston

z samą firmą gadasz po niemiecku ale nie są to jakieś wyżyny jeżeli chociaż trochę ogarniasz to dasz bez problemu radę

Pru
@Tomek

Potwierdzam jak rozumiesz i nawet w podstawowy sposób potrafisz coś powiedzieć to na spokojnie.

dojazd

Dojazd do Niemiec musisz ogarnąć samemu, jak to wygląda?

New
@dojazd

tak jest, dojeżdżasz do pracy sam jak chcesz ale zawsze najlepiej mieć jakieś auto bo możesz po coś pojechać np. na zakupy i jesteś totalnie niezależny.

mir
@New

potwierdzam zdanie przedmowcy, jak chcesz na kogos potem liczyc to licz na siebie a tak to nie ma problemu z dojazdem do roboty, na zakupy albo zeby gdzies wyskoczyc.

Pt
@New

to tak chyba jest w większości niemieckich firm... zresztą jak kolega wyżej pisał, to nawet lepszy motyw.

RG

Mają coś dla elektryków? Jakie wasze opinie?

ciekawy
@RG

podbijam pyt

dzwon
@ciekawy

nie wiem czy maja coś w tym momencie ale to chyba najlepiej zadzwonić, raczej nikt tu nie napisze albo jest na to mała szansa...

Patryś

doświadczenia z firmą na etapie pierwszych rozmów są pozytywne, jestem ciekawy jak to będzie po czasie. Póki co znam dwie osoby, które miały z nimi do czynienia i było okej.

Sławomir
@Patryś

Znajomi ci polecili firmę? Jak u nich poszło dobrze to pewnie i u ciebie zrobią dobrą robotę. Chcesz podpisać już umowę? Myślisz że dadzą jakąś gwarancje na wykonaną pracę, tak że jak coś nie będzie ci pasować to poprawią?

bas
@Sławomir

Gwarancji żaden pracodawca mi chyba nigdy nie dał i nie da, ważniejsze jest to jak rozwiązują ew. pytania lub drobne sprawy do załatwienia, a z tym słyszałem że jest dobrze

dx
@Patryś

U mnie tez pierwsze rozmowy obeicujace zobaczymy jak bedzie z samym wyjazdem ale poki co jestem dobrej mysli.

@dx

A na kiedy masz wyjazd?

Isla

Jak z robotą? Jest coś dla spawaczy mag?

Adaś
@Isla

najlepiej dzwoń i się dowiedz, to przecież nie problem bo tak się szczegółów raczej nie dowiesz.

LD
@Isla

Chłopie jak zadzwonić nie możesz to jak chcesz sobie poradzić tam na miejscu...

Ilona

Skoro pracuje się tu w Niemczech jak widać, to czy trzeba znać język niemiecki w tej firmie dobrze?

Karera
@Ilona

to zależy, zawsze jak robisz w Niemczech to warto znać język.. z reguły zawsze wymaga się minimum podstawowego, żeby zrozumieć co do Ciebie mówią w pracy.

manul
@Karera

ja tam zawsze zalecam żeby znać bo wtedy większe prawdopodobieństwo że znajdziesz dobrą ofertę. Zresztą to podobnie jak u nas lepiej patrzy się na osoby które mówią w danym języku, to normalne..

Maja
@manul

no wiadomo że lepiej, ale czy oni wymagają znajomości? Wiadomo że człowiek szybko łapie no ale czy jest szansa na pracę bez znajomości niemieckiego na początek?

hat
@Maja

Raczej kiepsko, jak nie będziesz rozumiała co do Ciebie mówią w pracy to ciężko sobie dać radę.. chociaż zawsze można zapytać bo może akurat np. kierownikiem jest ktoś z polski..

Marcin007
@hat

Potwierdzam, jak za granice to język to mus, zreszta jak sami ludzie patrzą nawet w Polsce na osobny, które nie znają polskiego ani angielskiego

@hat

A często się zdarza właśnie, żeby Polacy byli na takich stanowiskach? Bo to serio pomocne i pewnie lepsze podejście do ludzi

iks

Płacą za kwatery, czy trzeba ogarniać samemu??

Krzychu
@iks

Załatwiają mieszkanie ale płacisz osobno, zależy kto co woli

Imp
@Krzychu

Mi to akurat odpowiadało….

@Krzychu

No ale skoro płaci się osobno to ma się jakikolwiek wybór czy zawsze jest jedna opcja?

Kaps
@Zuzanna

Ja tam brałem to co zaproponowali bo były dobre warunki i dalej nie wybrzydzałem. Więc ciężko powiedzieć, najlepiej zapytać przy rozmowie

@Kaps

A to na co konkretnie Ci się trafiło, skoro było ok? Ciekawa jestem ich standardów

ambit

Jakieś opinie o współpracy?

E.
@ambit

ja nie moge narzekac, wszystko okej tak jak bylo na umowie. Do tego momentu nie moge powiedziec narzekac. Polecam.

Alek
@E.

sehr gut, póki co u mnie też jest w porządku, zobaczymy po pierwszym miesiącu, dam znać

Jarosław
@Alek

A co się Wam najbardziej podoba w pracy? Wynagrodzenie, forma zatrudnienia czy zupełnie inne kwestie?

Ilona
@E.

jaka masz umowę? Umowę o pracę? ;-)

palto
@Ilona

Normalnie niemiecka umowa o prace

Maja
@palto

o fajnie że normalna umowa. Podpisuje się ją od pierwszego dnia pracy?

ciekawy
@Alek

masz juz jakies info?? Jak wrazenia i kasa?

KM

Mam ofertę od tej firmy, po wcześniejszych wpisach odnośnie (usunięte przez administratora) poważnie się zastanawiam.

maxi

co prawda współpracuję z nimi od niedawna, ale póki co wszystko na co się umawialiśmy się zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o and ONE GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w and ONE GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy and ONE GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w and ONE GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 25 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

and ONE GmbH