Opinie o and ONE GmbH w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy and ONE GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie and ONE GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o and ONE GmbH w Berlin

On

Jaka terminowość wypłat ? Skoro mają być 15 to mają być do 15 każdego miesiąca a nie półtora tygodnia później .Firme tylko interesują cetle nic więcej. Na budowie mówią że nie mają terminowych wypłat więc proszę ludzi w błąd nie wprowadzać. Kwaterę mieli opłacać z Diet i się okazuje że nic nie jest zapłacone i chcą nas poprostu wywalić i zapłacić mamy sami . Jest polka która nawet nie potrafi nic załatwić prosząc o zaliczkę bądź tak jak teraz bo jest problem z tym zakwaterowaniem nikt nie odbiera i mają wywalone na wszystko . Więc proszę nie mówić że to rzetelna i dobra firma

@KAMIL

ciekawe cow momencie gdy wypłata za Lipiec jest we Wrześniu? - też jest OK? Gdzie terminowość?

knop

to koniec końców polecacie przez nich robić czy nie?

Lola
@Lenkoś

A od kiedy tam pracujesz? Może wypłacają tylko nowym albo tylko starym pracownikom? Dowiedziałeś się, dlaczego Tobie wypłacili, a innym nie? Widzę tu pełno negatywnych komentarzy... Jednak szukam pracy w okolicy i myślałam nad złożeniem CV w to miejsce, tylko potrzebuję rozjaśnienia tej całej sytuacji związanej z problemami z wynagrodzeniem.

Aleks

Firma odpowiadała na bieżąco na pytania, czy to w formie tele czy wiadomości. zakwaterowanie zorganizowane, nie trzeba samemu szukać warunki dobre. Kasę dostawałem na czas, nie było z tym nigdy w moim przypadku problemów (ponad pół roku).

myszek
@Aleks

z kontaktem też nie ma problemu, z kasą jak dotąd nie miałem więc ciężko mi powiedzieć z czego to może wynikać... ale u mnie przynajmniej wszystko spoko więc złego słowa nie powiem....

Niki

Ze swojej strony mogę polecić współpracę z and one, zero problemów

Seemann
@Andi

Może masz słabe umiejętności. Ja wszystko dostałem po dwóch dniach. Ba. Nawet i zaliczkę

UWAGA Nowy wpis

Firma zmieniła nazwę na AWA GMBH. Adres ten sam, tylko inna nazwa firmy. Uważajcie na tych (usunięte przez administratora) Jestem po rozmowie z ich pracownikiem i potwierdził, że to była firma AndOne Gmbh.

Ostrzegający!!! Nowy wpis

Jeśli komuś przyszłaby do głowy, współpraca z tą firmą to niech da sobie spokój. Firma nie płaci byłym jak i obecnym pracownikom (jeśli tacy jeszcze są). Sprawy w sądzie non stop ale firma ma jakąś swoja strategię i w d..ie wyroki sądowe. Sprawy przekazane do komorników i chyba o to im chodzi. Sam znam kilka osób, którym łącznie, firma jest winna ok 30 tyś €. Omijać szerokim łukiem.

Andrzej Nowy wpis

firma totalne(usunięte przez administratora) nawet Karolina juz tam nie pracuje . z nikim nie ma kontaktu nie odbieraja telefonow nie placa jeden wielki cyrk .Probuja sie dorobic na ludzkiej krzwdzie mysla ,ze ludzie beda pracowac za pol darmo

ksiąciunio

Póki co bardzo podoba mi się kontakt z biurem, znowu mogę mówić tylko za siebie nie mówie o innych. Ale u mnie naprawdę sztosik. Zawsze odpowiedź jak dopytuje albo sytuacja do rozwiązania. Umowa na ten moment respektowana.

Omijać AndOne szerokim łukiem Nowy wpis
@ksiąciunio

Kontaktu z biurem nie ma. Nawet biuro nie istnieje bo inna agencja się pod tym adresem otworzyła więc o co Ci chodzi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w and ONE GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator Maszyn CNC
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk przemysłowy w jednym zakładzie pracyy
Berlin
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Jakub G

Firma to niestety pułapka dla ludzi którzy chcą szybko wyjechać do pracy do niemiec wiszą mi kasę za miesiąc pracy brak odzewu także omijać!!!!

Mała
@Jakub G

Udało się nawiązać z nimi jakiś kontakt? Miałam właśnie pytać o te pracę, ale przeczytałam dużo negatywnych komentarzy, też jakieś strony na Facebooku widziałam że są stworzone na ten temat ich. Co oni mówią?

Omijać AndOne szerokim łukiem

Witam, mi też nie wypłacili wynagrodzenia. Mam pytanie. Zgłosiłeś to do sądu pracy? Byłeś u adwokata bądź zgłosiłeś się po pomoc do jakiejś fundacji pomagającej w takich sytuacjach?

W tym wcześniejszym poście napisałeś, że wiszą Ci za miesiąc pracy, ale tylko za miesiąc, czy z wynagrodzeniem za poprzednie miesiące też był/jest problem? Podejrzewasz z czego może to wynikać? Widzę tutaj więcej podobnych komentarzy ...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w and ONE GmbH?

xx

(usunięte przez administratora) na kółkach.. brak wyplat od 7mcy brak zwrotu pieniędzy za 150godzin wypracowanych z AZK brak dokumentów rozliczeń brak rozliczenia urlopu i choronbowego... brak kontaktu tel i email i wiele innych...... sprawdzamy jeszcze ciągłoć ubezpieczenia pracownika bo tez jaja wyszly ... j- sprawa w sadzie , adwokaci z Berlina doszukali sie ,ze od początku bylem walony na kase, po podliczeniu trochę się nazbierało... czekamy na sprawe.. nie mazać się na forum tylko krótko z nimi jechac - adwokata brać i po swoje! chyba ze lubicie jak was ...

aleks

@Pracodawca zapomniał o tym, że ludzie na niego pracują, zapomniał o tym, że ludzie nie mają z czego żyć o pozostałych rzeczach typu: opłaty, dojazdy nie wspomnę. Firmy, które pozyskują od @Pracodawca pracowników płacą firmie , zatem nasuwa się pytanie gdzie są pieniądze zarobione przez pracowników? SKANDALEM jest to, że ludzie, którzy uczciwie zapracowali na swoje wynagrodzenie muszą ,,prosić" o swoją wypłatę. Chyba jeszcze nikt nie dobrał się firmie do (usunięte przez administratora), Jak dla mnie jest to przywłaszczenie cudzych pieniędzy - nie inaczej. Mamy 16 Stycznia i brak wypłat za Listopad, za urlopy.

zmartwiony
@aleks

zupelna racja ta firma to banda oszstow i klamcow,mi tez nie zaplacili 2000tys euro i nie ma z nimi kontaktu zadnego. Zakwaterowania tez sa problemem bo nie placa za pobyt pracownika choc twierdza inaczej

Gino
@Aleks

nie wiem rówież skąd to info o braku kasy jak ja wszystko co miesiąc dostaje na bieżąco..... przez wszystkie miesiące miałem raz tylko mały problem ale od ręki wyjaśnione i załatwione przez firme

QWERTY
@Aleks

Odnośnie tego zakwaterowania, to powiesz jakie warunki? Dużo osób było na jednej kwaterze? Jedna łazienka na ile była osób? No i pytanie czy była ona darmowa, czy też odtrącali jakąś kwotę z wypłaty..?

Dex

Płacą (usunięte przez administratora)roboczym którzy mają pełne zeitkonta. Spotkałem elektryków na budowie i oni mieli płacone normalnie. Zdziwieni sytuacją byli i o niczym nie wiedzieli.

@Gino

nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Wypłaty z opoznieniem i brak akwiwalentu za urlop.

@Gino

na dzień dzisiejszy nie mamy wynagrodzeń za Listopad. Żaden z pracowników już nie odpowiada na emaile, nikt nie próbuje wyjaśnić dlaczego nie mamy na kontach wynagrodzeń, Zatem nie jest tak wesoło jak przedstawiasz. Jest nas kilka osób, które upominają się o swoje pieniądze. Na dzień dzisiejszy uruchamiamy procedurę skierowania sprawy na drogę sądową i rozwiązanie umowy z winy pracodawcy. Wystarczy wykorzystywania ludzi. Nikt nie będzie dla nich pracował za darmo!

myszek

Andy

Banda (usunięte przez administratora), @Pracodawca jest poprostu niewyplacalna i nie wiarygodna firma. Nie polecam wogole kontaktu z nimi!!!!

Maks

Oni tylko liczą na takich którzy będą gdybać się zastanawiać i koniec końców odpuszcza… to nasze pieniądze! Moja sprawa rozstrzygnęła się przez Arbeitsgericht czyli sąd pracy, pieniądze już na koncie, sprawa wygrana z automatu nawet nikt z tej szajki się nie zjawił , trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość.

Jakub G

Witam nie polecam firmy nie wypłacają wynagrodzenia

Oleolek

Pracują normalnie w święta?

Sun
@Oleolek

I na jakie zawody jest ewentualnie robota w 2024???

Jak szukałem informacji o pracy u nich, to mi się jakiś komunikat z fejsa wyświetlił jak ktoś ostrzegał, że nie wypłacają kasy w całości. Jaka teraz sytuacja? Muszę się upewnić, że wszystko okej. Ogółem to jak płacą, przy okazji? Będę na przyszłość wiedział.

Kos

I czy też można wysyłać się na zawody na które szukali już wcześniej ludzi aby mieć robotę na nowy rok?

Issak
@Kos

Bym szedł tym tropem, jak jeszcze nie wstawili na nowy rok. Raczej te zawody się u nich powtarzają.

Od jak dawna zalegają Ci wynagrodzenie? Tylko jedno czy więcej? Dlaczego właściwie nie doszło do terminowego wypłacenia pensji? Jak to tłumaczyli? I na jakim etapie jest Twoja sprawa? Są szanse na odzyskanie należności? Firma w ogóle jeszcze funkcjonuje i zatrudnia pracowników, skoro dzieją się takie rzeczy?

masz informację powyżej.

Aleks

Na ten moment nie mam wynagrodzenia za Listopad.....brak wypał za urlop

aleks

Tak na świeżo, na bieżąco. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Jak ktoś powyżej wspomniał firma mieści się w Düsseldorfie a nie w Berlinie. Jednak nie to jest problemem. Firma przestała płacić pracownikom wynagrodzenia na czas. Na ten moment ludzie nie mają wypłat za LISTOPAD 2023.Mamy już 11 Styczeń 2024. Zero kontaktu z ludźmi, zero odpowiedzi na smsy, emaile, brak kontaktu z osobą odpowiedzialną za pracowników. Firma nie płaci za urlop jaki pracownicy zgłosili z wyprzedzeniem , traktuje to jako nieobecność w pracy - nieusprawiedliwioną. W ten sposób łupią pracowników. Tak właściwie nie wiadomo kiedy i jak wykorzystać należące się urlopowe dni. Nie polecam firmy, chyba, że ktoś chce toczyć z firmą walkę na drodze sądowej. Na ten moment wraz z kilkoma osobami zamierzamy złożyć pozew do sądu o zaległe wynagrodzenia, ekwiwalent za urlop oraz godziny z zeitkonta.

kakarot

jest jakieś minimum przepracowanych lat w zawodzie po których dopiero mogą wziąć?

Snake
@kakarot

Nic mi o tym nie mówili ale z reguły wiem, że w niemczech to tak z dwa lata zawsze wołali minimum. Im więcej tym na pewno lepiej, ale bez doświadczenia (bo nie wiem czy o to ci chodzi) jest trudno

knop

to koniec końców polecacie przez nich robić czy nie?

Leciej
@knop

ja tam nie narzekam nie mialem problemow z wyplata wiec z mojej perspektywy wszystko jest ok. Jak chcecie to pytajcie, jak bede w stanie to napisze co i jak.

@Leciej

A jak sprawy z ubezpieczeniem się tu w sumie mają? Zdarzyło się może komuś coś grubszego przez co musiałby do szpitala trafić? Jak to wszystko wtedy tutaj wygląda?

bielik
@Zuzanna

No jak jesteś na niemieckiej umowie tak jak to u nich ma miejsce, to normalne że masz ubezpieczenie zdrowotne....

@bielik

Czyli bankowo każdy na umowie tu jest? Bo to różnie niestety tym bywa. Czyli Ty również żadnych zastrzeżeń nie masz?

tora
@Zuzanna

Ja jestem i osoby z którymi robię też są, jest legit

@tora

Super. A to jeszcze jaki minimalny jest stopień znajomości języka, żeby na luzie dać radę?

kawa
@Zuzanna

Tak komunikatywnie to moim zdaniem zawsze wypada, żeby wiedzieć o czym się mówi i co do Ciebie mówią. Nie musi być jakiś płynny albo perfekcyjny, ale podstawy warto znać.

@knop

Ja polecam, porząda firma i mi płaci na czas

A innym? :(

Posejdon
@Zuzanna

A skąd ma wiedzieć o innych? Ja też dostaje płatności, ale raczej każdy za siebie musi mówić

@Posejdon

no nie wiem jakby się ktoś skarżył to chyba by słyszał. a podkreślił- "mi" to podpytałam. długo już robisz? jakieś konkretne oferty masz przetestowane, żeby polecić?

papla
@Zuzanna

a wyjazd możliwy szybko czy trzeba dużo szybciej się do nich zglosić i ogarniają dopiero na za kilka tygodni??

@papla

Możesz wyjechać w miarę szybko jak gadałem to mówili o 1-2 tygodniach od ustalenia szczegółów. Zobaczymy co z tego wyniknie

Sławomir
@Kandydat

O to dość szybko. Wiesz może czy zapewniają internet na kwaterze? Ktoś tu pisał że na początku trzeba samemu coś sobie znajdować jeśli chodzi o mieszkanie ale wolałbym żeby agencja to zaklepała. Ty jak się umówiłeś?

Biz
@Sławomir

No z tego co ja wiem to nie trzeba samemu tylko ci szukają i masz na przyjazd, przyznam szczerze że o innych praktykach to nie słyszałem

Lenkoś

A ja kasę dostałem za każdy z 3 ostatnich miesięcy... Więc nie wiem jak to naprawdę wygląda

Lola
@Lenkoś

Tragedia!!! Uważajcie (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pieniędzy!!! Za 2 miesiące nic maj czerwiec... sprawa w sądzie. Ostrzegam przed nimi!!!

mysz

też planuję oddać sprawę na drogę sądową za niewypłacanie ekwiwalentu urlopowego.

Krzysztof

Też mi zalegają za dwa miesiąc. Prawnik mówi że to jest celowa zagrywka. Liczą na to że sobie odpuścisz i podarujesz. Widzę że zrobili tak z wieloma pracownikami. Ja nie daruje, sprawa w sądzie.

pros

moge powiedziec jak wyglada wstepny kontakt z biurem, jest naprawde spoko, wszystkie szczegoly, brak unikania odpowiedzi na pytania, szczegoly o ofercie tez

Turo

Chce się dowiedzieć czegoś sensownego na temat pracy - jak z dojazdami np. z kwatery?

@Turo

Agencja nie wypłaciła wynagrodzeń za październik, nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości. Nie tylko mi, prawdopodobnie wszystkim pracownikom.

On

Teresa
@On

Ale to słyszałeś tylko plotki od ludzi z budowy czy sam tego doświadczyłeś? Jeśli inwestor nie płaci w terminie to może firma przez to nie ma kasy. Ktoś tu wcześniej pisał, że pracodawca płaci za zakwaterowanie tylko przez pierwszy tydzień, potem powinien to robić pracownik, warto się upewnić w firmie jak to jest.

Sitek
@Teresa

wyżej ktoś pisał inaczej więc może to jakiś odosobniony przypadek.... u mnie też jest ok jeżeli chodzi o kase na czas

Kamil Berlin
@On

Zgadza się kolego, ponieważ to na podstawie cetli jest wiadomo ile godzin przepracowałeś i jaka wypłata Ci się należy...Jeśli nie dosyłasz ich w terminie to jak oni mają wiedzieć ile godzin przepracowałeś. To tak jakbyś chciał coś kupić z allegro zamówiłeś przedmiot ale nie zapłaciłeś i czekasz aż kurier przywiezie po czym masz pretensje do kuriera że nic nie przywozi...ale jak ma przywieźć skoro on nie ma potwierdzonej przesyłki - logiczne myślenie nie boli, spróbuj tego czasami bo warto.

KAMIL

wystarczy przeczytac umowe w ktorej jest napisane wyplata 15 dnia robocyego czyli odliczajac weekendy i swieta to wychodzi 24.04 ....takze dostales wypalte wyplacona na czas

@KAMIL

Zostaw merytoryczną opinię o and ONE GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w and ONE GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy and ONE GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w and ONE GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 25 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

and ONE GmbH