Opinie o and ONE GmbH w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy and ONE GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie and ONE GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o and ONE GmbH w Berlin

Niki

Ze swojej strony mogę polecić współpracę z and one, zero problemów

Andi
@Niki

(usunięte przez administratora)pracuje ponad dwa lata do dzisiaj nie dostałem ani jednego narzędzia; zero ciucha roboczego wyplata też nie jest punktualnie kierownictwo też nie jest takie cacy najważniejsze żeby kasa za waszą pracę wpływała na konto firmy

gregori
@Andi

potwierdzam, pieniądze koniec końcu są ale dużo błędów przy wypłatach, trzeba się non stop upominać. Mówią jedno robią drugie, też długo czekałem za narzędziami, gdzie byłem kilkukrotnie informowany ,że "tak wysłaliśmy". Wszystko najlepiej z nimi załatwiać pisemnie, miałem na what's upie ustaloną podwyżkę, po czym później się okazało że nie mamy żądanego podpisanego dokumentu i nici z tego co obiecywali.(usunięte przez administratora)Miało być darmowe zakwaterowanie przez pierwszy tydzień po czym się okazało że jednak będzie płatne i dużo innych mniejszych rzeczy gdzie mówili jedno a robili drugie, gdzie pośrednik mówił coś a oni coś. Nie ma tragedii z nimi ale myślę że są lepsze, rzetelniejsze agencje.

Seemann
@Andi

Może masz słabe umiejętności. Ja wszystko dostałem po dwóch dniach. Ba. Nawet i zaliczkę

Mlody

Ja również brak pieniędzy za 2 miesiące. Żyje nadzieja ze wypłaca w tym miesiącu. (usunięte przez administratora) Dla innych stratnych w Gdańsku pomagają za darmo. Polecam, a ta firma to (usunięte przez administratora). Zero kontaktu, odzewu mailowo, SMS, telefonicznie i listownie.... Brak słów

Trossard

Na mnie największe wrażenie zrobił kontakt, na bieżąco mogłem liczyć na odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dostępni pod telefonem bez żadnego problemu. Polecam.

adaś
@Trossard

tak jest dodam od siebie że nie doświadczyłem żadnych problemów z wypłatą wynagrodzenia od kiedy rozpocząłem współpracę już bodajże 9 miesięcy temu. Wszystko terminowo i zgadzało się do do eurosa. Jak byłem w porządku dla nich i faktycznie robiłem, to mogłem liczyć na to samo.

Proton
@adaś

W moim przypadku fair traktowanie i wyjaśnione wszelkie kwestie do których miałem zastrzeżenia. Póki co jest wszystko okej, już mija bodajże 4 msc

maniek

co do (usunięte przez administratora)nie mam problemu ale cała reszta dramat .....kwatery dramat ,zaliczki nigdy nie w terminie ......(usunięte przez administratora)probuje wszystkich usprawiedliwić i najbardziej jej się dostaje a wg .mnie to otworzyli ludzie firmę którzy nie znają się na,jej prowadzeniu ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w and ONE GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator Maszyn CNC
Berlin
BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.
logo firmy Kierowca C+E plandeka z ADR S
Werkservice
logo firmy OPERATOR CNC (m / k) blisko granicy (079)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Oddział

Czy firma ma też oddział w Gutersloh?

Nie polecam czekam dalej na wypłatę.A ludzie z biura tylko (usunięte przez administratora)a wyplaty nie widać.Bardzo słabe zorganizowanie pani (usunięte przez administratora)brak kompetencji do tego typu pracy.Omijac szerokim łukiem tego typu agencje !!

ktos

jedyna kompetentną osoba w tej firmie to (usunięte przez administratora)która stara się pomóc odbiera telefony po godzinach pracy i w weekendy. Do (usunięte przez administratora)dodzwonić się to graniczy z cudem ,nie umie odpowiedzieć na pytanie tak jak rozwiązać problemu. Z płatnościami spóźniają się już 3 tydz.....także ogólnie nie polecam ...mimoze (usunięte przez administratora)stara się nadrabiać to firma jest (usunięte przez administratora)!!!!

Andi

Ludzie co wypisujecie za głupoty żeby w niemczech pracować za elektryka trzeba mieć uznanie zawodu tzw. Gesellenbrif a jak niemasz to jesteś elektrofachshelfer to znaczy wykwalikowany pomocnik

Artur

do Berlina sa zatrudniani ludzie tylko ze swoim mieszkaniem takze Totalna bzdura że ktoś jedzie do Berlina bez kwatery ....ja jestem zadowolony ...mieszkam w Berlinie kase mam na czas także nie narzekam

heniek

czesc wszystkim , tak to prawda ze to jest (usunięte przez administratora). a o kim mowa to wszyscy wiedza ci ktorych (usunięte przez administratora) i naciagneli na kase.ja pracuje dla nich juz od maja ,czyli 6 tygodni i wyplacili mi tylko 200euro . spoczatku telefony (usunięte przez administratora)odbierala ale jak zaczolem upominac sie o pieniadze to zrobila sie cisza w eterze.ci co tak pieknie o nich pisza to tacy sami klamcy i (usunięte przez administratora) jak oni.pieniedzy jak nie bylo tak nie ma i oni telefonow nie odbieraja ,ale moj szef mi poradzil zebym podal ich do sadu pracy bo tak dalej byc nie moze. oni za moja wykonana prace kase dostaja a nie wyplacaja dla mnie.(usunięte przez administratora)

Leszek

Czytam te komentarze i stwierdzam ,że piszę je jedna osoba której w życiu nie wyszło jest strustrowana i wylewa swoje żale na P.Karoline. ja nie mam problemy mino ,że pracuje ponad tok Pani Karolina o wiele krócej to wolę się z nią kontaktować

Tomasz

Omjajcie tą firme przekręty pozytwne wpisy pewnie robią sami żeby złapać nowych (usunięte przez administratora) których da się (usunięte przez administratora) na kasę nie wierzcie w wpisy pisze ktoś że ktoś wyrzucony z pracy pod różnymi imionami. Ja miałem rozpocząć pracę od czwartku 22,06 w środę o 20 byłem na kwaterze w Hemitz okazało się że nie opłacili kwatery oczywiście nikt nie odbierał telefonu w końcu udało mi śie dodzwonić do p. Waldka ze strefy pracy który pośredniczył w podpisaniu umowy ale biuro jego też olało po godzinie czekania p, Waldek zaproponował żebym sam opłacił kwaterę za jedną noc odmówiłem bo kwatera miała być opłacona przez firmę na tydzień a pozaym nie zanam tej firmy i nie będe płacił ze swoich bo nie jestem pewny czy mi zwrócą wtedy usłyszałem bajkę że jest póżno i jeżeli oni zapłacą to hotelarz nie będzie widział przelewu przecież można wysląć potwierdzenie na telefon a pozatym strefa pracy to polska firma i poprosiłem o przelew ekspresowy w złotówkach wtedy zapłacę też odmówili. Okazało się że chcieli zrobić mnie na 120 euro zarezerwowali mieszkanie dla czterech osób w poniedziałek i nie zapłacili musiłbym zapłacić 4 osoby od właściciela nie odbierają telefonów on mógł to wynająć komuś innemu. Możecie mi wierzyć lub nie mnie nie wywalili z pracy wróciłem do domu straciłem na paliwo i 10godz. jazdy oczywiści nikt nie odbiera telefonów .

Bingos

pracuje z nimi już ponad rok: - na ten moment żadnych nieporozumień - jak miałem problem albo czegoś nie zrozumiałem, to od razu kawa na ławe i wszystko wytłumaczone że mucha nie siada - kasa na czas i w umówionej kwocie

Jacek,12

pracowałem odeszłam bo myślałem, że bedzie lepiej ...I finalnie i tak wróciłem do nich pracować....narzekacie na,Karolinę ale widocznie nie pracowalicie w innych firmach

ipa

A powiedz mi jak wygląda kwestia zakwaterowania? Normalnie opłacone czy musze szukać na wlasną rękę??

lulas
@ipa

kwatera załatwiana przez firme potwierdzam info

JACEK

że mną tez tak podpisywali ponieważ nie mają w Berlinie swojego biura.....pracuje już rok ....I nie mam z tym problemu-mogłeś im odesłać podpisana albo jechać do Düsseldorf tam jest siedziba firmy...A nie teraz Masz pretensje

Kubix

Jeżeli chodzi o samą komunikację z biurem - można pogadać po polsku natomiast musisz znać niemiecki i to bardzo pomaga w komunikacji m.in. na miejscu pracy. Stały kontakt, dostałem ekspresową na każde pytanie i moje wątpliwości. jest ok

Sławomir
@Kubix

Jak dobrze trzeba znać niemiecki? Komunikatywnie wystarczy? Przed wyjazdem jest to jakoś weryfikowane? Np. robią test językowy?

LLO
@Sławomir

Jest normalnie rozmowa po niemiecku, odpowiadasz na podstawowe pytania dotyczące na przykład pracy

Okoń
@LLO

Dodam, że chodzi o to, żebyś dogadał się w robocie i dodatkowo rozumiał słówka i jakieś zwroty w pracy np. elektryka jeżeli pracujesz na budowie

Adriano

Póki co kontakt z biurem b dobry, na bieżąco odbierany telefon i nie unikają pytać o stawki i inne rzeczy co zdarzało się przy innych agencjach. Od siebie polece

Krzysztof

jestem zadowolony kontakt z Pania Karolina o każdej porze -jest bardzo pomocna....wydaje mi się, że komuś coś nie wyszło i cały czas wypisuje pod innymi nickami ....no ale zawsze trzeba na kogoś zwalic...

Bogdan

naczytałem się opini opini o firmie ale zaryzykowałem...jest wszystko ok ,kontakt z Pani Karolina, kwatera od miejsca pracy blisko...

Zostaw merytoryczną opinię o and ONE GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w and ONE GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy and ONE GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w and ONE GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 25 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

and ONE GmbH