Opinie o Knorr w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Knorr. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knorr na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knorr w Berlin

Igor Nowy wpis

Czy Firma ma jakieś długi?

john94 Nowy wpis

ta oferta to jedna wielka bujda. Jakiś młody chłopaczek z angielskim numerem wyłudza pieniądze od ludzi tj. 200 euro za hotel.

Ju Nowy wpis

Jest też napisane, że tą sprawą zajęła się policja. Szkoda że oferta nie uczciwa tymbardziej,że chyba trudno o dość taką fajną pracę w Berlinie bez języka?

tom Nowy wpis
@Ju

z całą pewnością jest to oszustwo -nie wpłacajcie nikomu zadnych pieniędzy - ci konkretnie chcieli po 200 euro kaucji za hotel - ukazało się podobne ogłoszenie o pakowaniu kawy Nestle tam podobny schemat wyłudzeń ale chcieli wpłatę kwoty 70 eure OSZUŚCI OSZUŚCI proszę uważać

Tom

Witam tych ogłoszen z różnymi nr tel. w przeciągu miesiąca pojawiło się trzy w każdym inna osoba odpowiedzialna za rekrutacje ,żaden z numerów nie jest aktywny tak więc podejrzewam że nie jest to uczciwe ogłoszenie no chyba że ktoś ma inne zdanie to proszę o tel.733294590 bo mi nie udało się z nimi skontaktować ani razu na zadne z ogłoszeń

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Knorr? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (067)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Serwisant urządzeń i systemów wentylacyjnych
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Ju

Też jestem zainteresowana tą ofertą. Faktycznie wydaje się interesująca, najlepiej chyba zadzwonic jest podany nr telefonu

Ju
@Ju

Dzwoniłam dzisiaj kilka razy ale nikt nie odbiera telefonu

iza

Też jestem ciekawa, ale oferta wygląda na zbyt piękną żeby była prawdziwa. Zastanawiam się czy zaryzykować czy nie

tom
@iza

Witam chyba to jakaś sciema - tak jak pisałem widziałem kilka takich samych ogłoszeń w przeciągu miesiąca każde z innym nr tel. żaden nie był aktywny - znalazłem gdzieś opinie że ktoś próbuje wyłudzić w ten sposób zaliczkę na hotel po niby 200 euro a potem gościa brak ale nie mam kontaktu to oszukanego ,tak więc to chyba lipa a zapowiadało się bardzo ładnie

az

Witam.Interesuje mnie praca w Knorr w Berlinie.Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat oczywiście z własnego doświadczenia jak tam jest,jakie są warunki pracy i czy pracodawca jest uczciwy?

Zostaw merytoryczną opinię o Knorr - Berlin

Knorr