Opinie o Peters-personaldienste w Berlin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Peters-personaldienste. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Peters-personaldienste o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peters-personaldienste w Berlin

Magdalena Nowy wpis

Czyli firma ma biuro w Berlinie ?

ms Nowy wpis

Czy te opinie dotyczą firmy Peters GmbH Max-Reichpietsch-Straße 28, 51147 Köln ? Chcę nawiązać współpracę ale nie wiem czy warto, proszę o opinię jak to wygląda jeśli będę podwykonawcą z Polski.

ms Nowy wpis

Czy te opinie dotyczą firmy Max-Reichpietsch-Straße 28, 51147 Köln ? Chcę nawiązać współpracę ale nie wiem czy warto, proszę o opinię jak to wygląda jeśli będę podwykonawcą z Polski.

Zainteresowany Nowy wpis

Firma ma bardzo dobrą opinię. Podpowiedzcie coś więcej, przestaliście pisać?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Peters-personaldienste spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
jerzy

Wszystko jeśli już jest to masz na ich stronie internetowej @jem5 co prawda jest to strona w języku niemieckim ale po polsku też znajdziesz zakładkę. Jak na razie nikogo nie poszukują ale warto zaczekać na jakieś oferty bo zwykle są tam dobre warunki

ZORRO

@wer Po złożeniu wypowiedzenia i odpracowaniu pełnego miesiąca na wypowiedzeniu firma zapomniała wypłacić mi należności za moją prace pomimo że otrzymali podpisane tygodniowe cetle po prostu to s (usunięte przez administratora) i oszuści radzę pracownikom tej firmy sprawdzić również swoje ubezpieczenia emerytalne bo z tym też różnie bywa a jak twierdzisz że zaległości mogą się zdarzyć to powiedz to żonie i dzieciakom które trzeba nakarmić i ubrać ale ten szef nie wie co to znaczy bo niema ani rodziny ani pustego konta ale za to ma nasze ciężko zarobione pieniądze

uwe

Zorro pisze,ze tam same pijaki robiom?!a potem pisze,podczas rekrutacji patrzy sie czy wszyscy trzeźwi?!jak tam sami pijacy robiom,to chyba obojetnie czy sa trzeźwi?oooooj kombinujesz kolega,kombinujesz nawet nie wiesz co piszesz?

ZORRO

kiedy firma odda moje uczciwie zarobione pieniądze w tedy moje zdanie na temat tej firmy zachowam dla siebie a na chwilę obecną niech się wszyscy dowiedzą że w tam OKRADAJĄ pracowników Ps.masowe zwolnienia są w grudniu kiedy kończy się sezon,rekrutacja polega na sprawdzeniu czy potrafisz odróżnić pędzel od miotły no i oczywiście czy jesteś trzeźwy i to wszystko wysokie kryteria prawda ale bez obawy i tak na koniec cię okradną bo tam tak już jest.

ZORRO

CO PRAWDA TO PRAWDA TAM SIE NIGDY NIC NIE ZMIENI ZŁODZIEJ BĘDZIE ZŁODZIEJEM A KTO GŁUPI TO TAM PRACUJE NO CHYBA ŻE PIJAK BO TAM DUŻO TAKICH I IM NIE ZALEŻY NA CAŁEJ PENSJI A ZRESZTĄ I TAK NIE MAJĄ DOKĄD PÓJŚĆ TO SIEDZĄ TAM ZA TE GROSZE I WEGETUJĄ

ex

@karl ty wiesz co się zmieniło w Polsce prezydent się zmienił a złodziejstwo i tak zostało i zapewniam cie że pracowałem tam parę lat a nie jeden dzień i bardzo dobrze wiem co tam się dzieje a on okradł mnie na 2000 euro jak by się zmienił to by oddał a jak się nie orientujesz to lepiej uciekaj niż się zorientujesz że kasa ci nie pasuje!!!!!

ex

Chcesz próbować to próbuj, jak cie parę razy z kasy przetrzebią to się nauczysz że u złodzieja nie pracuje.

EX

["SZEFIE MY WSZYSCY BĘDZIEMY ŚWIADCZYĆ I LAĆ PO GĘBIE KAŻDEGO KTO CO KOLWIEK POWIE O FIRMIE ZŁEGO LUB DOBREGO A NA KOŃCU JAK CO ROKU PRZYJADYMY DO BIURA I TAM TEŻ ZROBIEMY PORZĄDEK OJ BYDZIE SE DZIAŁO" ] OTO KOLEJNA GŁUPOTA NAPISANA TAK PISZĄ LUDZIE Z BIURA ABY TYLKO ZMIENIĆ TEMAT I UKRYĆ FAKT IŻ OKRADAJĄ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW PISZCIE CHŁOPAKI PRAWDĘ ICH TO BOLI BO TRACĄ W TEN SPOSÓB NOWY NABÓR PRACOWNIKÓW teraz na pewno napiszą że to konkurencja ich oczernia lub coś w tym stylu byle tylko spróbować zrzucić to błoto z siebie ale ten temat po prostu od tak nie zniknie tak koledzy zastanówcie się czy warto przyjmować się do firmy gdzie tyle osób wyrolowano

pracownicy !!!

szefie ten numer telefonu sprawdziliśmy!!!!! TO JEST GORAL!!!!MY BEDZIEMY wszyscy ZA świadków!!!bo my osobiście z tym gnidom nyskom gadali!!!to jest ON!!!bo nam odzwania!!!!i gada

MUMINEK

Nie jestem żaden ARTUR jakiś tam i nie próbujcie bagatelizować prawdy o okradaniu pracowników a szef nie zwalnia to ludzie sami uciekają bo jaki sens jest pracować za połowę wynagrodzenia a gdyby ktokolwiek mnie pobił wezwał bym policję i sprawa przybrała by inny obrót tym bardziej że nie popijam alkoholu jak większość zatrudnionych w tej firmie.

jak juz czytam,te wasze NICKi ,jeden muminek,drugi cyc???!!!ludzie to widze,ze brak wam szacunku do samego siebie.Wyzwiska na szefa,wyzwiska na kolegow z pracy???a,ci co pisza to same ANIOłY???Robił u z nami jeden idiota taki agresywny Artur Goral z Nysy,skakał do bijatyki do kazdego,aż musiałem go zbić!!!choć nie zabardzo chciałem,ale juz innego młodego kolesia też strasznie straszył,aż sie synek ze strachu zwolinć chciał!!!Wiec sie nie ma co dziwić,że szef zwalnia,bo chołota trza zwalniać!!!!ja tu czytam te komenty to widze,że to ta gnida Goral pisał,i obojetnie,że różne NIKI używa,ale to jest ten z NYSY ta gnida.Szefie dobrze zrobiłeś żeś tego gnoja wywalił,no i nawigacja to też on ukradł ten H..J:.dzieki za geschynki i wesołych świąt !!!!!

Halupschok to firma, która się super rozwija. Niezależnie od sterty bzdurnych komentarzy, które się tutaj pojawiają. Niektóre probuje się zrozumieć, do innych podchodzę całkiem skeptycznie. Wiadomo, że ktoś kto chce jest rozczarowany, inaczej sobie to wyobrażaja,przyjezdzaja i chca wszystko za darmo!mieszkania,auta,zaliczki juz na dzien dobry bez jednej przepracowanej godziny,narzekacie,choc przy rekrutacji,jezyka nie znacie!!!fachowosc!!!u siasiada robliscie!dostajecie szanse na prace i dalsze zbieranie doswiadczenia zawodowego! ale najważniejsze jest chyba to, że jeśli chce się pracować to można lepiej niz w Polsce zarobić, kase odłożyć i na dłuższą metę po prostu lepiej żyć. Niestety Polacy to taki Naród, że lubi marudzić i jakby do sprawy nie podejść zawsze można znaleźć dziurę w całym. FIRME szczerze polecam!!!!. Wiem, że na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Wiem, że nikomu krzywdy nie robią. Wiem, że wiele rzeczy można z nimi osobiście dogadać i dzięki dobrej woli OBU stron, uzyskać.A skoro ci niektorzy pracownicy,co kradna z mieszkan co sie da,albo Navigacje sobie przywlaszczaja,kradna farby i narzedzia z miejsca pracy,nie oddaja numeru podatkowego!niszcza auta firmowe,bo ich to wali!albo narzekaja na zeitkonto,kture szef i tak najpozniej ze wszystkich firm wprowadzil,bo juz musiał i arbeitsamt juz kazał!narzekaja bo cörka ma rozwolnienie i do pracy nie przyjezdzaja,bo sobie urlop przedłuzaja! ( bo co tam ,szef nie zwolni )na to sa kary, z nie wywiazania sie z umowy o prace!i o tym szef,zaraz przy rekrutacji gada.I NIKT nie moze sciemnic,ze nie!!!!a jak sie prace porzuca,bo inna firma 12 na reke obiecuje,to niestety nie ma co piepszyc głupot!!!!Ja robilem juz doswiadczenia ruwniez w innych firmach,i co powiem to,ze od lutego zaczynym na nowo robote u szefa!!!!!moje doswiadczenie zrobilem!!!,robilem w "prawdziwej niemieckiej"firmie!!!i obecnie jestem bez roboty,ale do lutego wytrzymam!!!!!!!!i wracam Pozdrawiam. Życzę szefowi udanych zleceń!!!, WESOłYCH I ZDROWYCH świat!!!i czekam na wyzwiska od tych niewinnych i oszukanych!!!dla nich takze WESOłYCH I ZDROWYCH świat :))))))

@pracownik

dlaczego chcesz na siłę wybielać czarną plamę tego się nie da robisz tak samo jak polscy politycy w sejmie złapani na gorącym uczynku krzyczą my nie to ci drudzy a przecież w czasie werbunku nikt nie mówi że będzie pędzlował z kasy swych pracowników a jeżeli mowa o karach to dlaczego zgodnie z prawem te kary nie są wpisane w miesięcznym rozliczeniu w tedy by każdy wiedział gdzie są te pieniądze urząd skarbowy również i jednej czarnej plamki mniej

aa
@pracownik

ty wydrukuj tę wypowiedź jako książkę to dam ją pod choinkę dzieciom takich bajek na dobranoc jeszcze nie mieli czytanych większego głupola tu jeszcze nie było czegoś ty się naćpał jak żeś to pisał bo chyba nikt normalny by nie pisał takich głupot ciekawe kto w to uwierzy

Mario

Macie Problem prosze do przyjaciolki napisac. Fachowcy od pisanja. Ja pracuje w tej firmie i jest kazda jak normalna firma chyba ze ktos tu niepasuje to ciao ale tak jest w kazdej firmie nie robisz to ciao

@Mario

w tej firmie pracowałem dłużej niż ty potrafisz zliczyć na palcach frajerze i wiem jedno okradali i okradają pod ochroną była 10 osobowa grupa która przeszła z innej firmy w raz z szefem a reszta to bydło do nabijania jego kieszeni

@Mario

ty Mario albo jak ci tam jeżeli chodzi o pisanie to dlaczego jeżeli mam cetel godzinowy podpisany przez firmę gdzie zostałem oddelegowany moja firma nie wypłaca mi moich pieniędzy uczciwie i ciężko zapracowanych bo przecież nasza firma skasowała za moją pracę a mnie znów ktoś okradł ciekawe kto i co tu nie pasuje chyba tylko moje stan mojego konta a fachowcem od pisania też jestem ponieważ cetel dobrze wypisany podpisany do biura dostarczony tylko kasy brak

MUMINEK
@zorro

zgadzam się z tobą ZORRO może ktoś wytłumaczy też dlaczego nigdy nie wypłacano pełnej stawki za urlopy pomimo iż te pieniądze są gwarantowane od górnie ustawą to już nie zwykłe skubanie pracowników to zwykłe złodziejstwo bez skrupułów [albo potrącenie za piwko i papieroska na urlopie ha ha ha ]

osta
@zorro

aaaaaa,to jednak zes dluuuuugo robil???i co ,nie narzekales????teraz narzykasz???co ????sam sonbie zaprzeczasz baranie jeden!!!!co piszesz hahahahah

@osta

tak jak twój ukochany szef kiedyś powiedział na zimę wszystkich idiotów wyrzucam a na wiosnę sami przyjdą bo dokąd pójdą te alkoholiki a ty pracusiu jesteś jednym z nich bo już nie masz dokąd puść a jeżeli chodzi o stawki płac to zapoznaj się z standartami pracy i płacy i socjalnymi w Austrii lub Szwajcarii tylko tam nie masz szans ponieważ pijaczki wylatują wciągu 1 godziny. A tak na marginesie jaki sens ma pracować parę miesięcy w roku co z twoją emeryturą jaki przykład dajesz swoim dzieciom nie pracując w komunistycznej POLSCE byłbyś zwykłym żulem a teraz w oczach swych dzieci jesteś zwykłym nierobem pod budką z piwem.

@osta

OSTA nie obrażaj nikogo gdy ciebie nie obrażają jeżeli coś piszesz to pisz na temat a jak nie potrafisz wytłumaczyć co się tam dzieje lub ostrzec chłopaków aby nie popełniali powtarzanych błędów ludzi którzy tam pracowali to zwiń swe cztery litery i nie próbuj zmieniać tematu. Ja niczego nie kręcę tylko zapytałem dlaczego nas okradają

ex

najlepiej jedź tam sam popracuj sam a jak cię wyroluje to będziesz miał udokumentowane

zorro

Witold nieprawdziwy to jesteś tutaj tylko ty.Tak panie dopóki żył będę ma krzywda będzie krzyczeć o pomstę i nie zasłaniaj się że co negatywne to zniechęcanie kogokolwiek po prostu ta firma okrada swych pracowników i innej prawdy niema

Zostaw merytoryczną opinię o Peters-personaldienste - Berlin

Peters-personaldienste