Peters-personaldienste

Berlin

Opinie o Peters-personaldienste

aa 2014-02-07 20:48:56
czy ta firma jeszcze istnieje taka tu cisza
bb 2014-02-08 19:46:46
Z daleka od tej firmy.
aa 2014-02-10 13:02:32
a co konkurencji się obawiasz że każesz z daleka od D8tej firmy
bb 2014-02-17 12:08:28
Człowieku jakiej konkurencji,to zwyczajny (usunięte przez administratora) jak wielu zniemczałych polaków.
ARTUS 2014-02-17 18:44:30
HALO.
JEŚLI MÓWICIE O TEJ SAMEJ FIRMIE KTÓREJ SZEF MA NA NAZWISKO HALUPCZOK CZY TAK JAKOŚ .TO JUZ MÓWIE;SAM NIE PRZEPRACOWAŁEM TAM NAWET 5 MINUT ALE MIESZKAŁEM I POZNAŁEM CHŁOPAKÓW Z TEJ FIRMY I ZŁEGO SŁOWA NIKT NIE MÓGŁ POWIEDZIEĆ KASA PONOĆ NA CZAS ZALICZKI JAK ZADZWONISZ TO PYTA CZY POTRZEBNE TO CI DA KWATERY ŁATWI CZEGO HCIEĆ WIĘCEJ
ALE JAK JADĄ PSEUDO SPECJALIŚCI TACY JAK JA CO SIE NA BUDOWLANCE NIE ZNAM I SIE NIE PISZE NO TO PRZEPRASZAM
OSOBIŚCIE GOŚCIA NIE ZNAM I NIE WIDZIAŁEM ALE CHCIAŁBYM MIEC TAKIEGO SZEFA
UBRANIA DAJE SAM WIDZIAŁEM JAK KTOŚ SIĘ ZNA NA ROBOCIE I SZANUJE PRACE TO POLECAM !
bb 2014-02-18 12:44:58
Jeśli się nie znasz to nie wypisuj (usunięte przez administratora)
bb 2014-02-18 13:09:12
A jeszcze jedno,jeśli się zwolnisz sam płacisz karę pieniężną minimum 200 euro.
aa 2014-02-18 15:36:55
Widzę że do tej firmy ciężko się przyjąć a jeszcze trudniej zwolnić .A może te 200euro to potrącenia za te darmowe ubrania robocze? No bo za co kara jeśli chcę odejść.
pracownic 2013 2014-02-25 22:23:18
szef to dobry facet,jak my jechali na swieta do domu,to slyszeli my jak jeden to nawet prosil szefa,aby mu pozwolil sobie na firmowe mieszkanie kochanka sprowadzic,bo nie mug do polszy wracac,ale nas to nie obchodzi,szef mu dal bez gadania kluczyki,i nie robil problemuw,ja potem pojechalem na inna budowe,to dalej nie wiem,ja se robota chwale,ale fakt nie kazdy tu sie dostaje,bo szef wybiera sobie solidnych robotnikuw,i tak dobrze jest
joo 2014-03-02 16:59:48
aaa,wiem o kim tu gadka,o tym (usunięte przez administratora) ,ale to potem szef mu pomug mieszkanie wzionsc w Eszborn,tam w twj chaupie gdzie i my mieszkali,ale ten (usunięte przez administratora) to wichloc,nikt z nim nie chcial robic,bo falszywy
bb 2014-03-02 19:05:20
nie taki fałszywy jak ty niby pracowniku-pijaku.Jak nie wiesz o co chodzi to nie szczekaj.A co do mieszkania to sam sobie załatwił i sam za nie płaci.A szef jeszcze nikomu nie pomógł oprócz pijakom.
ex 2014-03-03 16:03:48
Jedynie prawdę tu pisze bb reszta opisuje jakieś bajki na dobranoc
ex 2014-03-03 16:09:16
mnie to pożegnanie kosztowało około 2000 (usunięte przez administratora)
gosciu 2014-03-05 19:14:24
taaaak,to prowda,on jestraszny cham,i na zeitkraft tez psioczył,ze społ tydzien w aucie ,a było zimno,i ze mu abzug zrobili 800eura.chociaz 500 było niby wygrane,ten ciulok,z nikim nie pogodoł,ale ponoc on tu juz nie robi, i bynajmniej be spoko-wie ktos cos,pisac chopy-bymy czyta
ccc 2014-03-21 16:32:51
chlopaki,wy piszeta o tym Oberst, znam go jeszcze z Zeitkraftu,kapoważ na kazdego,i cwaniaczył!wszyscy dla niego pijaki byli, a jak sie okazuje to on ma najwiecej brudu za plecami,
dd 2014-09-11 11:26:11
takigo oszustwa to w życiu nie widziołem, zapomnij o umowie i ubezpieczeniu, wypłaty przez pierwsze 3 miesiące to tyle żebyś tam z głodu nie zdechł bo zawsze się znajdzie powód żeby nie wypłacić wszystkiego, jak chcesz to możesz pracować ale o nic nie pytać jak ci odciągną 200 lub 300 euro z wypłaty to też cicho siedzieć bo szef mioł zły dzień w każdy chwili możesz wylecieć, nie idź na chorobowe bo do domu dostaniesz wypowiedzenie, jakim cudym jeszcze urząd podatkowy się tym jeszcze nie zainteresowoł, ciulanie Niemców no i głupich poloków na tako skala.
dd 2014-09-11 11:39:06
Tyn co tam pisoł o tym nowym pracowniku i dziecku to może som szef, albo jedyn z nielicznych przydupasów, którzy robią tam od początku i mają umowa bo takie coś się nie zdarzo, tam co najmni 50 ludzi pracuje na czorno, jest rotacja niepodobo się ucieko i zaro mają nastypnygo z ogłoszenia w inetrnecie, na tym bazują porobi miesiąc nie wypłacą to ucieko, a na jego miejce nastypony nie dojcie się nabrać.
ANONI 2014-09-11 15:20:35
tyn to chyba się naćpoł
achim 2014-10-13 21:44:52
zwykły oszust naciągacz dajcie sobie spokój z ta firma
ex 2014-10-15 13:39:42
achim chyba jesteś kolejnym pracownikiem który został w samych skarpetkach puszczony przez naszego "ukochanego" szefa ciekawe na ile ciebie skubnął mnie ta znajomość kosztowała tylko 2000euro i dużo zdrowia pozdrowienia dla wszystkich tych naiwniaków wszyscy podzielicie mój los wcześniej lub później ponieważ tak zwane umowy są nic nie warte chyba że ktoś zechce użyć tego papieru w toalecie
xxx 2014-10-19 16:56:32
tam pracują tylko tacy niepełnosprawni pijaki lub niedorozwinięci bo kto inny pracował by za parę centów i jeszcze z tego był okradany moim celem w tym przypadku nie jest celem obrażenie na prawdę chorych a tak poza tematem podobno największy pijak TOIFEL też uciekł z tej firmy co tam się naprawdę dzieje
ex 2014-10-23 19:41:59
proszę podaj jedną sto procentową firmę obawiam się że na rynku niema takiej każdy szew kombinuje na lewo w ten czy w inny sposób każdy patrzy jak tego robola wyrolować i jest to obojętne gdzie w kraju lub zagranicą
nieznany 2014-11-14 10:32:51
Nie do konca uczciwa Nie oddaje pieniedzy z zeitkonta radze uwazac
ex 2014-11-23 17:33:52
najlepiej jedź tam sam popracuj sam a jak cię wyroluje to będziesz miał udokumentowane
zorro 2014-11-26 10:16:07
Witold nieprawdziwy to jesteś tutaj tylko ty.Tak panie dopóki żył będę ma krzywda będzie krzyczeć o pomstę i nie zasłaniaj się że co negatywne to zniechęcanie kogokolwiek po prostu ta firma okrada swych pracowników i innej prawdy niema
Mario 2014-11-28 23:01:13
(usunięte przez administratora)sie znacie na robocie macie problem z mozgami daje wam taki przyklad gdybys byl ok to bys robil a zona by byla zadowolona zawsze wam lepiej pisac niz robic co do was nalezy fachowcy od kielicha i weekrndowych pogaduch. A jak takimi slowkami sie pocieszacie to sami taka firme zalozcie i nikomu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niezawracajcie. Paranoja jak sie czyta posty kolesi ktorym mozg odbiera po tym jak jest poza domemem i krotko czy tu czy tam ale zawsze szuka problemu u kogos a nie w sobie a rodzina to Lyka
Mario 2014-11-28 23:18:28
Macie Problem prosze do przyjaciolki napisac. Fachowcy od pisanja. Ja pracuje w tej firmie i jest kazda jak normalna firma chyba ze ktos tu niepasuje to ciao ale tak jest w kazdej firmie nie robisz to ciao
ex 2014-11-29 12:03:17
w tej firmie pracowałem dłużej niż ty potrafisz zliczyć na palcach frajerze i wiem jedno okradali i okradają pod ochroną była 10 osobowa grupa która przeszła z innej firmy w raz z szefem a reszta to bydło do nabijania jego kieszeni
zorro 2014-11-29 13:32:24
ty Mario albo jak ci tam jeżeli chodzi o pisanie to dlaczego jeżeli mam cetel godzinowy podpisany przez firmę gdzie zostałem oddelegowany moja firma nie wypłaca mi moich pieniędzy uczciwie i ciężko zapracowanych bo przecież nasza firma skasowała za moją pracę a mnie znów ktoś okradł ciekawe kto i co tu nie pasuje chyba tylko moje stan mojego konta a fachowcem od pisania też jestem ponieważ cetel dobrze wypisany podpisany do biura dostarczony tylko kasy brak
MUMINEK 2014-11-30 20:17:43
zgadzam się z tobą ZORRO może ktoś wytłumaczy też dlaczego nigdy nie wypłacano pełnej stawki za urlopy pomimo iż te pieniądze są gwarantowane od górnie ustawą to już nie zwykłe skubanie pracowników to zwykłe złodziejstwo bez skrupułów [albo potrącenie za piwko i papieroska na urlopie ha ha ha ]
pracownik 2014-12-10 13:22:45
Halupschok to firma, która się super rozwija. Niezależnie od sterty bzdurnych komentarzy, które się tutaj pojawiają. Niektóre probuje się zrozumieć, do innych podchodzę całkiem skeptycznie. Wiadomo, że ktoś kto chce jest rozczarowany, inaczej sobie to wyobrażaja,przyjezdzaja i chca wszystko za darmo!mieszkania,auta,zaliczki juz na dzien dobry bez jednej przepracowanej godziny,narzekacie,choc przy rekrutacji,jezyka nie znacie!!!fachowosc!!!u siasiada robliscie!dostajecie szanse na prace i dalsze zbieranie doswiadczenia zawodowego! ale najważniejsze jest chyba to, że jeśli chce się pracować to można lepiej niz w Polsce zarobić, kase odłożyć i na dłuższą metę po prostu lepiej żyć. Niestety Polacy to taki Naród, że lubi marudzić i jakby do sprawy nie podejść zawsze można znaleźć dziurę w całym.
FIRME szczerze polecam!!!!. Wiem, że na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Wiem, że nikomu krzywdy nie robią. Wiem, że wiele rzeczy można z nimi osobiście dogadać i dzięki dobrej woli OBU stron, uzyskać.A skoro ci niektorzy pracownicy,co kradna z mieszkan co sie da,albo Navigacje sobie przywlaszczaja,kradna farby i narzedzia z miejsca pracy,nie oddaja numeru podatkowego!niszcza auta firmowe,bo ich to wali!albo narzekaja na zeitkonto,kture szef i tak najpozniej ze wszystkich firm wprowadzil,bo juz musiał i arbeitsamt juz kazał!narzekaja bo cörka ma rozwolnienie i do pracy nie przyjezdzaja,bo sobie urlop przedłuzaja! ( bo co tam ,szef nie zwolni )na to sa kary, z nie wywiazania sie z umowy o prace!i o tym szef,zaraz przy rekrutacji gada.I NIKT nie moze sciemnic,ze nie!!!!a jak sie prace porzuca,bo inna firma 12 na reke obiecuje,to niestety nie ma co piepszyc głupot!!!!Ja robilem juz doswiadczenia ruwniez w innych firmach,i co powiem to,ze od lutego zaczynym na nowo robote u szefa!!!!!moje doswiadczenie zrobilem!!!,robilem w "prawdziwej niemieckiej"firmie!!!i obecnie jestem bez roboty,ale do lutego wytrzymam!!!!!!!!i wracam
Pozdrawiam. Życzę szefowi udanych zleceń!!!, WESOłYCH I ZDROWYCH świat!!!i czekam na wyzwiska od tych niewinnych i oszukanych!!!dla nich takze WESOłYCH I ZDROWYCH świat :))))))
osta 2014-12-10 13:32:02
aaaaaa,to jednak zes dluuuuugo robil???i co ,nie narzekales????teraz narzykasz???co ????sam sonbie zaprzeczasz baranie jeden!!!!co piszesz hahahahah
zorro 2014-12-11 16:44:47
tak jak twój ukochany szef kiedyś powiedział na zimę wszystkich idiotów wyrzucam a na wiosnę sami przyjdą bo dokąd pójdą te alkoholiki a ty pracusiu jesteś jednym z nich bo już nie masz dokąd puść a jeżeli chodzi o stawki płac to zapoznaj się z standartami pracy i płacy i socjalnymi w Austrii lub Szwajcarii tylko tam nie masz szans ponieważ pijaczki wylatują wciągu 1 godziny. A tak na marginesie jaki sens ma pracować parę miesięcy w roku co z twoją emeryturą jaki przykład dajesz swoim dzieciom nie pracując w komunistycznej POLSCE byłbyś zwykłym żulem a teraz w oczach swych dzieci jesteś zwykłym nierobem pod budką z piwem.
ZORRO 2014-12-11 16:57:58
OSTA nie obrażaj nikogo gdy ciebie nie obrażają jeżeli coś piszesz to pisz na temat a jak nie potrafisz wytłumaczyć co się tam dzieje lub ostrzec chłopaków aby nie popełniali powtarzanych błędów ludzi którzy tam pracowali to zwiń swe cztery litery i nie próbuj zmieniać tematu. Ja niczego nie kręcę tylko zapytałem dlaczego nas okradają
ex 2014-12-11 18:03:37
dlaczego chcesz na siłę wybielać czarną plamę tego się nie da robisz tak samo jak polscy politycy w sejmie złapani na gorącym uczynku krzyczą my nie to ci drudzy a przecież w czasie werbunku nikt nie mówi że będzie pędzlował z kasy swych pracowników a jeżeli mowa o karach to dlaczego zgodnie z prawem te kary nie są wpisane w miesięcznym rozliczeniu w tedy by każdy wiedział gdzie są te pieniądze urząd skarbowy również i jednej czarnej plamki mniej
aa 2014-12-14 14:46:45
ty wydrukuj tę wypowiedź jako książkę to dam ją pod choinkę dzieciom takich bajek na dobranoc jeszcze nie mieli czytanych większego głupola tu jeszcze nie było czegoś ty się naćpał jak żeś to pisał bo chyba nikt normalny by nie pisał takich głupot ciekawe kto w to uwierzy
abc 2014-12-18 12:54:38
ludzi straszni podpierdalacze trzeba prawie na wszystkich uważać.
cyc 2014-12-18 15:09:33
To jest to tak zwane załatwianie w cztery oczy z szefem wszystko lub każdego można załatwić
pracownik 2014-12-18 15:52:57
jak juz czytam,te wasze NICKi ,jeden muminek,drugi cyc???!!!ludzie to widze,ze brak wam szacunku do samego siebie.Wyzwiska na szefa,wyzwiska na kolegow z pracy???a,ci co pisza to same ANIOłY???Robił u z nami jeden idiota taki agresywny Artur Goral z Nysy,skakał do bijatyki do kazdego,aż musiałem go zbić!!!choć nie zabardzo chciałem,ale juz innego młodego kolesia też strasznie straszył,aż sie synek ze strachu zwolinć chciał!!!Wiec sie nie ma co dziwić,że szef zwalnia,bo chołota trza zwalniać!!!!ja tu czytam te komenty to widze,że to ta gnida Goral pisał,i obojetnie,że różne NIKI używa,ale to jest ten z NYSY ta gnida.Szefie dobrze zrobiłeś żeś tego gnoja wywalił,no i nawigacja to też on ukradł ten H..J:.dzieki za geschynki i wesołych świąt !!!!!
MUMINEK 2014-12-18 16:20:22
Nie jestem żaden ARTUR jakiś tam i nie próbujcie bagatelizować prawdy o okradaniu pracowników a szef nie zwalnia to ludzie sami uciekają bo jaki sens jest pracować za połowę wynagrodzenia a gdyby ktokolwiek mnie pobił wezwał bym policję i sprawa przybrała by inny obrót tym bardziej że nie popijam alkoholu jak większość zatrudnionych w tej firmie.
pracownicy !!! 2014-12-18 17:45:47
szefie ten numer telefonu sprawdziliśmy!!!!! TO JEST GORAL!!!!MY BEDZIEMY wszyscy ZA świadków!!!bo my osobiście z tym gnidom nyskom gadali!!!to jest ON!!!bo nam odzwania!!!!i gada
EX 2014-12-18 23:11:03
["SZEFIE MY WSZYSCY BĘDZIEMY ŚWIADCZYĆ I LAĆ PO GĘBIE KAŻDEGO KTO CO KOLWIEK POWIE O FIRMIE ZŁEGO LUB DOBREGO A NA KOŃCU JAK CO ROKU PRZYJADYMY DO BIURA I TAM TEŻ ZROBIEMY PORZĄDEK OJ BYDZIE SE DZIAŁO" ] OTO KOLEJNA GŁUPOTA NAPISANA TAK PISZĄ LUDZIE Z BIURA ABY TYLKO ZMIENIĆ TEMAT I UKRYĆ FAKT IŻ OKRADAJĄ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW PISZCIE CHŁOPAKI PRAWDĘ ICH TO BOLI BO TRACĄ W TEN SPOSÓB NOWY NABÓR PRACOWNIKÓW teraz na pewno napiszą że to konkurencja ich oczernia lub coś w tym stylu byle tylko spróbować zrzucić to błoto z siebie ale ten temat
po prostu od tak nie zniknie tak koledzy zastanówcie się czy warto przyjmować się do firmy gdzie tyle osób wyrolowano
ex 2015-07-15 18:53:45
Chcesz próbować to próbuj, jak cie parę razy z kasy przetrzebią to się nauczysz że u złodzieja nie pracuje.
ex 2015-08-29 13:51:19
@karl ty wiesz co się zmieniło w Polsce prezydent się zmienił a złodziejstwo i tak zostało i zapewniam cie że pracowałem tam parę lat a nie jeden dzień i bardzo dobrze wiem co tam się dzieje a on okradł mnie na 2000 euro jak by się zmienił to by oddał a jak się nie orientujesz to lepiej uciekaj niż się zorientujesz że kasa ci nie pasuje!!!!!
ZORRO 2015-08-29 21:27:51
CO PRAWDA TO PRAWDA TAM SIE NIGDY NIC NIE ZMIENI ZŁODZIEJ BĘDZIE ZŁODZIEJEM A KTO GŁUPI TO TAM PRACUJE NO CHYBA ŻE PIJAK BO TAM DUŻO TAKICH I IM NIE ZALEŻY NA CAŁEJ PENSJI A ZRESZTĄ I TAK NIE MAJĄ DOKĄD PÓJŚĆ TO SIEDZĄ TAM ZA TE GROSZE I WEGETUJĄ
ZORRO 2015-10-03 15:34:07
kiedy firma odda moje uczciwie zarobione pieniądze w tedy moje zdanie na temat tej firmy zachowam dla siebie a na chwilę obecną niech się wszyscy dowiedzą że w tam OKRADAJĄ pracowników
Ps.masowe zwolnienia są w grudniu kiedy kończy się sezon,rekrutacja polega na sprawdzeniu czy potrafisz odróżnić pędzel od miotły no i oczywiście czy jesteś trzeźwy i to wszystko wysokie kryteria prawda ale bez obawy i tak na koniec cię okradną bo tam tak już jest.
ZORRO 2015-10-31 21:56:29
@wer Po złożeniu wypowiedzenia i odpracowaniu pełnego miesiąca na wypowiedzeniu firma zapomniała wypłacić mi należności za moją prace pomimo że otrzymali podpisane tygodniowe cetle po prostu to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści radzę pracownikom tej firmy sprawdzić również swoje ubezpieczenia emerytalne bo z tym też różnie bywa a jak twierdzisz że zaległości mogą się zdarzyć to powiedz to żonie i dzieciakom które trzeba nakarmić i ubrać ale ten szef nie wie co to znaczy bo niema ani rodziny ani pustego konta ale za to ma nasze ciężko zarobione pieniądze
ZORRO 2015-10-31 21:56:29
uwe 2015-11-13 14:02:13
Zorro pisze,ze tam same pijaki robiom?!a potem pisze,podczas rekrutacji patrzy sie czy wszyscy trzeźwi?!jak tam sami pijacy robiom,to chyba obojetnie czy sa trzeźwi?oooooj kombinujesz kolega,kombinujesz nawet nie wiesz co piszesz?
jerzy 2016-05-18 13:09:19
Wszystko jeśli już jest to masz na ich stronie internetowej @jem5 co prawda jest to strona w języku niemieckim ale po polsku też znajdziesz zakładkę. Jak na razie nikogo nie poszukują ale warto zaczekać na jakieś oferty bo zwykle są tam dobre warunki
Zostaw swoją opinię o Peters-personaldienste - Berlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peters-personaldienste