Opinie o Carebiuro Büroservice Robert Koleda w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carebiuro Büroservice Robert Koleda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carebiuro Büroservice Robert Koleda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carebiuro Büroservice Robert Koleda w Berlin

Ania Nowy wpis

Wykonaliśmy dla nich w listopadzie materiały marketingowe. Mimo rzetelnej realizacji i dostarczenia ulotek właściciel zarzuca (usunięte przez administratora)i poprosił o zwrot faktury. Zgodziliśmy się, następnie jego klienci poinformowali nas, że posługują się otrzymanymi materiałami mimo zwrotu środków. Odradzamy jako kontrahent.

Nie liczcie na pomoc z tej fir Nowy wpis

Nic dosłownie nie załatwili przez 3 miesiące mimo wpłaty zaliczki. Nie liczcie na gewerbę i numer DE. Pan Robert nieźle bajeruje klientów a jak przyjdzie do realizacji umowy nie robią dosłownie nic. ODRADZAM KONTAKT Z CAREBIURO!!!

Kamila Nowy wpis

Jestem bardzo rozczarowany usługami Carebiuro Robert Kolenda firmy. Zdecydowałem się skorzystać z ich usług, ponieważ obiecali pomoc w otwarciu działalności w Niemczech oraz profesjonalną obsługę księgową. Niestety, moje doświadczenie było bardzo nieudane. Po pierwsze, proces otwarcia działalności był niezwykle chaotyczny. Personel firmy nie miał wystarczającej wiedzy i doświadczenia, aby skutecznie przeprowadzić mnie przez formalności i wymagane dokumenty. Musiałem wielokrotnie wyjaśniać swoje potrzeby, a proces trwał dużo dłużej, niż mi obiecano. Po drugie, obsługa księgowa była całkowitą porażką. Moje dokumenty były źle przetworzone, co skutkowało nieprawidłowymi rozliczeniami i problemy z organami podatkowymi. Musiałem naprawiać ich błędy i spędzać mnóstwo czasu na wyjaśnianie sytuacji. Dodatkowo, komunikacja z firmą Carebiuro była niezadowalająca. Często nie otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania i musiałem ciągle ich przypominać. To bardzo utrudniało prowadzenie mojego biznesu, gdyż potrzebowałem szybkich i precyzyjnych informacji. Wreszcie, opłaty za usługi były wygórowane w porównaniu do jakości świadczonych usług. Nie tylko byłem niezadowolony z jakości obsługi, ale także musiałem płacić dużo więcej, niż było to warte. Podsumowując, nie polecam tej firmy nikomu, kto szuka pomocy w otwarciu działalności w Niemczech oraz profesjonalnej obsługi księgowej. Ich usługi są niekompetentne, niezawodne i przeważnie niezgodne z obietnicami. Lepiej szukać innych firm, które mają sprawdzone i solidne doświadczenie w tej dziedzinie.

Ania Nowy wpis

Jako były pracownik odradzam, to co sie dzieje w carebiuro to tragedia.

logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (097)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy brukarz
Berlin
CDMD Investments Sp. z o.o.
Danuta

jako kontrahenta nie polecam. mimo rzetelnego podejścia z naszej strony, Pan zarzuca (usunięte przez administratora) jest niegrzeczny. zerwał zawartą umowę narażając nas na koszty. nie polecam. Carebiuro jest bardzo złym wybroem również uwzględniając zachowanie samego własciciela, który nie działa zgodnie z prawem. Całą sprawę skierowaliśmy do sądu.

Odradzam, TAKICH LUDZI I KRĘTACZY TO JESZCZE W ŻYCIU NIE SPOTKAŁEM, mieli pomóc mi otworzyć firmę, wzieli pieniądze i nie ma zaówno firmy jak i kasy. Nie odpowiadają na połęczenia i zablokowali mój numer telefonu. Po wszystkim właściciel firmy niejaki robert zaczął wysyłać pogróżki ze jezeli pojde z tym do prawnika to mnie zalatwi. Sądze że wszyscy powinni poznać prawdę o tej firmie. Ciekawe że ponad 100 pozytywnyuch opinii w Google Maps jest dodane przez sztyuczne konta. Włączcie filtrowanie na opinie od negatywnych i zobaczcie co mowia ludzie, ktorzym nie zaplacili za ich dodanie. CAREBIURO omijać tych ludzi szerokim lukiem. My spotkamy się w sądzie!

Zostaw merytoryczną opinię o Carebiuro Büroservice Robert Koleda - Berlin

• Jak się pracuje w Carebiuro Büroservice Robert Koleda?

Zobacz opinie na temat firmy Carebiuro Büroservice Robert Koleda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carebiuro Büroservice Robert Koleda?

Carebiuro Büroservice Robert Koleda