Opinie o Bestroute Tomasz Kaszubowski w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bestroute Tomasz Kaszubowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bestroute Tomasz Kaszubowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestroute Tomasz Kaszubowski w Gorzów Wielkopolski

Kazik Klich Nowy wpis

FIRMA ZATRUDNIA NA NIEMICKICH UMOWACH .SUPER WARUNKI GORĄCO POLECAM.

oliwier Nowy wpis

Polecam, pracuje od miesiac wrzystko super .Pierwszy raz takie dobre warunki pracy.Pracuje we Wloszech ,firma oplaca przelot z Polski oraz opiekę na miejscu.

Janek Nowy wpis

Witam firma dziła i ma sie świetnie .Zapewnija spanie jedzenie oraz wyplate zawsze na czas.Pozdrawiam szefa.

Da. Nowy wpis

Mi właściciel firmy nie wypłacił 350€. Potem do mnie dzwonił i mnie zwyzywał xD Chłop ma szczęście, że jestem z drugiego końca Polski ;)

Konserwator

Pięć minut rozmowy i była umowa.

Zero pytań

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Maja

firma już nie działa z powodu tych niewypłacalnosci czy moze po prostu zmienila nazwe by wyjsc jakos z problemow i dlatego pod ta nnazwa nie mozna nic w sieci o niej znaleźc?

@Maja

Jak firma nie działa jak ja w niej pracuje.

@Maja

Skoro firma nikomu nie wypłaciła to czemu tylko ty zmyślasz i piszesz takie dziwne opowiadania. Mogę cię zapewnić ze firma ma ta samą nazwę i ma się świetnie.

Bestroute
@Maja

Firma Bestroute nigdy nie zatrudniała żadnej pani Maj ale polecamy się gdyby pani szukała pracy.

@Darek

Pewnie pisze ten co został zwolniony.

Tadek
@Darek

Darek co tu pisać wiadomo że wszystko jest ok.

Ale ty brednie piszesz

Co ty piszesz.

Janek
@Maja

Masz złe info .Firma działa.

Bożena
@Janek

No widać koleżanka źle poinformowana. Chłopaki a korzystając z okazji podpytam: jak wam się pracuje tutaj? Jak z atmosferą między pracownikami?

@Maja

Nie działa bo przyszła kryska na matyska karma wraca za oszukiwanie ludzi i wsadzanie ich w byle gówno hahahaha

@Maja

Ten człowiek ma nie pokolei w głowie nie dajcie się nabrać na jego firemkę.

Właściciel .
@Anonim

Dobry jesteś.

Ula
@Anonim

Zgadzam się z Tobą jakim człowiekiem trzeba być żeby tak ludzi w (usunięte przez administratora).robić

Jarek

Bardzo fajna firma.Polecam

@Jarek

I co tu takiego fajnego tak właściwie?

Damian

Bardzo polecam.

Jacek
@Damian

Polecam

Dobra Firma.Wypłacalna.

Dawid

Pracuje dla firmy w Warszawie.Gorąco polecam.

@Dawid

Mówisz? No i jak tam warunki pracy w Warszawie? Masz poroninianie z innymi miejscami?

Janek

Ja też pracuje polecam

Dawid
@Julia

Ja pracuje w kasynie wiec jest super????

@Dawid

Co Ty mówisz, ale czad. ;p I co konkretnie tam robisz?

Polecamy

Dagmara

Bardzo polecam.

Polecam firmę

Polecamy firmę Bestroute

Polecam….

Maja
@Tomek

... ale usługi firmy czy coś innego ? bo to portal pracowniczy w końcu ...

Dawit

Polecam firmę.

Karol

Od dziś zaczynam pracę bandę dawał znać jak się pracuje.

Iwona
@Karol

Też pracuje dla firmy Bestroute w Warszawie.Polecam❤️❤️❤️❤️

@Iwona

A ja długo tam pracujesz, opowiesz coś więcej może? Ciekawa jestem jak temu się podoba po takim czasie też...

Polecam

Olga i Darek

Polecamy Firmę.

Damian

Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bestroute Tomasz Kaszubowski - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Bestroute Tomasz Kaszubowski?

Zobacz opinie na temat firmy Bestroute Tomasz Kaszubowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestroute Tomasz Kaszubowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 30 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestroute Tomasz Kaszubowski?

Kandydaci do pracy w Bestroute Tomasz Kaszubowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestroute Tomasz Kaszubowski
4.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Londyńska 5A lok. 13
    66-400 Gorzów Wielkopolski