Opinie o Pe-Flex Sp. z o.o. w Gdów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pe-Flex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pe-Flex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pe-Flex Sp. z o.o. w Gdów

Radek Nowy wpis

Pracuję w Peflex od kilku lat, na magazynie i na biurze. Nie poznałem nigdy lepszej grupy ludzi w jednym miejscu pracy. Praca bywa ciężka i odpowiedzialna, ale mimo wszystko chętnie się do niej wraca. Warunki pracy są godne a ekipa wspaniała i w pracy i poza nią.

Marian xD Nowy wpis

Heyooo pracowałem w Pe-Flex przez 1.5 roku najlepsza ekipa jaka poznałem żarty śmiechu ale praca zawsze zawsze w ekipie dobrze szła jeśli potrafisz się dogadać z ekipa oni dogadają się z tobą xD jak niżej napisany post ciężkiej pracy niema jedynie dużo chodzenia po magazynie xD

SIM

Pracowałem w PE-FLEX i nie mogę ocenić firmy źle, jednak pan który (usunięte przez administratora) na rozmowie dużo obiecuje ale jak przychodzi czas na przedłużenie umowy to co obiecał przechodzi w niepamięć ponieważ innych pracowników też potraktował za dobrze i teraz nie wywiązują się ze swoich obowiązków tak jak by tego chciał. Więc trzeba tu podkreślić że stawka z okresu próbnego nie ulega zmianie i można liczyć najwyżej na premie za frekwencję. Dodatkowo nowy pracownik będzie musiał codziennie przez przynajmniej połowę dnia przerzucać zwoje ważące po ok.15 kg ponieważ nikt go na tym stanowisku z chęci nie zastąpi i oddelegowywanie do łowienia wiaderkiem szamba oraz przenoszenie do innego zbiornika, z powodu oszczędności (usunięte przez administratora) ponieważ szkoda płacić za odbiór niepełnej beczki. OGÓLNIE w pierwszych miesiącach najcięższa tyrka za 3000zł netto (brak rutyny obiecywany na rozmowie to fikcja, pracownicy zmieniają się wszędzie tylko nie przy starterach), piszę tak bo zrezygnowałem po czterech miesiącach(kręgosłup do rehabilitacji), z plusów stawki na biało, fajna ekipa, odzież robocza i 26 dni urlopu niezależnie od okresu zatrudnienia, komunikacja what's up, minusy jak powyżej (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Pe-Flex Sp. z o.o. - Gdów

Firma Pe-Flex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Export sales specialist, Kraków - Kwiecień 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i Social Media, Kraków - Marzec 2024
  • Pracownik produkcyjny, Bochnia - Luty 2024
  • Export Sales Specialist / Europe, Kraków - Wrzesień 2023
  • Opiekun Klienta / Przedstawiciel Handlowy, Poznań - Lipiec 2023
  • Marketing & Social Media Manager, Krzeczów - Kwiecień 2023
  • MAGAZYNIER, Krzeczów - Wrzesień 2022
  • Specjalista ds. Kadr i Płac, Krzeczów - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Pe-Flex Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Pe-Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pe-Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pe-Flex Sp. z o.o.?

Pe-Flex Sp. z o.o.
  • 1488