Opinie o Verdi Nieruchomości Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Verdi Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verdi Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdi Nieruchomości Sp. z o.o. w Zabrze

Wera Nowy wpis

witam, czy działalność jest stale prowadzona? przez te komentarze od wspólnot sprzed dwóch lat troszkę zwątpiłam, bo zdaja się być negatywne a ja szukam właśnie pracy biurowej w Zabrzu. Wiadomo gdzie są dodawane oferty na administrację?

Kloentka Nowy wpis

Verdi to najgorsze co może spotkać wspólnotę mieszkaniowa. Generuje wysokie koszty BEZ konsultacji z mieszkańcami. Wspólnoty się sadza, z zarządca kontakt znikomy. Najgorszy wybór jakiego można dokonac. Najgorzej gdy został narzucony. Masa nerwów i problemów, oraz wyrzuconych pieniędzy.

Elżbieta Nowy wpis
@Kloentka

Dziwi mnie delikatnie ten brak konsultacji ciekawe z czego to wynika. Gorzej pewnie jeśli o same w sobie koszty chodzi zwłaszcza w aktualnym okresie. Tutaj to jak to w praktyce wygląda, skoro wskazujecie, że cokolwiek generują?

Uwolniona od Verdi Nowy wpis
@Elżbieta

Firma Verdi sama generuje koszty (usunięte przez administratora) Pomyłki w refakturach, które przesyła sobie z deweloperem. Naprawa za bramę kiedy brama jest na gwarancji. Przeglądy których nie było. Zmiana firmy sprzątającej z tańszej na droższą! Notoryczne pomylki w rozliczeniach. Koszty na nowym budynku większe niż za 50 letnią kamienice mimo, ze wszystko na gwarancji. Współpraca z ta firmą to był koszmar!

Wspólnota

Pan (usunięte przez administratora) zapłacił pieniędzmi WM za rozgrzebane i nieodebrane roboty budowlane. Koszty robót przekraczają przynajmniej o 50% ich wstępnie ustaloną ze WM wartość pomimo, że nie zostały zakończone. Verdi nie dopuszcza do robót wykonawców wybranych przez wspólnotę. Nie rozlicza kosztów robót budowlanych przed WM. Szczątkowe faktury nie korespondują z robotami wykonanymi na budynku. Propozycje cenowe podwykonawców Verdi kilkakrotnie przekraczają średnią cen na rynku itd., itp. Poza tym niektóre roboty montażowe zostały policzone przez Verdi dwukrotnie, blokują pomieszczenia wspólnoty na przechowywanie własnych rupieci. Nie przyjmują reklamacji wadliwego sprzętu proponując jego wymianę na koszt WM. Nie wywiązują się z dobrowolnie podjętych zobowiązań. Bezprawnie podnieśli swoje wynagrodzenie o 50%. Starali się podczas pierwszego roku współpracy. Obecnie nasza współpraca ogranicza się do dramatu odzyskania naszych pieniędzy.

Klientka

Moje wrażenia, jako mieszkańca budynku zarządzanego prze Verdi Nieruchomości, są pozytywne. Zgłaszane awarie są szybko usuwane, obsługa uprzejma i kompetentna. Opłaty przejrzyste. Osobiście polecam!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Verdi Nieruchomości Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
EmSk

Przykre co ten zarządca wyprawia na naszym osiedlu. Zero kompetencji i wiedzy w temacie zarządzania nieruchomościami. Niestety ale Ci ludzie co tam pracują nie maja wstydu. Jak można przychodzić na spotkania z takimi brakami. Nie wiedza co się dzieje, za co ponoszone są koszty, nie realizują żadnych projektów, nie naprawiają usterek i problemów. (usunięte przez administratora)

Zdegustowany

Na prawdę nie potrafią Państwo biznesowo i etycznie podejsc do tematu? W mojej opinii to bardzo słabo funkcjonująca firma Verdi która liczy na to ze będzie wydawała niebotyczne kwoty na wyimagowane koszta. Nawet najdrobniejsza rzecz jest wyceniana tak jakby Prezydent miał je realizować! Nie polecam współpracy z tym Panem (usunięte przez administratora) i tą firma.

To jest kpina

Ta firma to jest jedna wielka kpina z ludzi mieszkających i płacących tej firmie wynagrodzenie. Kompletnie nie wiedza co się dzieje we wspólnotach. Nie są przygotowani, naliczają chore kwoty, sami zmieniają dostawców na droższych, nie potrafią nic zorganizować. Dramat. Nie polecam nikomu tego Zarządcy. Najgorszy zarządca w historii!!!

Elżbieta

Ale tego nie trzeba przypadkiem opłacić? Mogą jakieś odsetki przez to za plecami ludziom naliczyć?

GPW

Szukam kontaktu do osób które są pod Verdi i mają problem z tym zarzadcą lub zostali oszukani j.tesa@wp.pl

nie polecam

Nie polecam współpracy z Verdi Nieruchomości. Jestem mieszkanką jednego z budynków, którymi Verdi zarządza. Jest to porażka na każdej płaszczyźnie. Nie terminowy, nie słowny, nie zorganizowany Zarządca. Tak go można podsumować.

olo

Nie jeste zadowolony z uslug tejze firmy. Obsluga jest niekompetentna. Pani z biur co odbiera telefon nigdy nic nie wie i przekierowuje do administartora budynku a ten tak rzadko odpowiada na maile ze nigdy nic nie waidomo. Jeżeli chce sie cos zalatwic to po prostu trzeba sie tym samemu zajac. Zarzadzaja tylko na papierze w rzeczywistosci na pewno nie. Klatka brudna, pelno smieci i starych ogloszen i nawet jak zarzadca przechodzil obok tego to nie zerwal tego i to wlasnie siwadczy o tym czy mu zalezy czy nie. Taka mala drobnostka ale przechodzi obojetnie za kazdym razem.

Niepolecam

Nie polecam a to dlatego ze od początku obaj panowie właściciele tylko obiecywali a zrobili bardzo mało. Notoryczne nie dotrzymywania słowa chociażby w takiej kwestii jak odpisanie na maila. Tak jutro odpisze i co? Mija dzień, tydzień, miesiąc i nic. Najprostsze rzeczy na osiedlu nie są zrobione jak chociażby naprawa drzwi.

Zawiedziona

Kilka pierwszych spotkań zorganizowanych przez Pana (usunięte przez administratora) przebiegło świetnie, ale bez żadnych protokołów, o które Wspólnota wielokrotnie prosiła mailowo i bez żadnych działań! Pan(usunięte przez administratora) słuchał, zapisywał i dalej nic nie robił sobie ze zgłaszanych uwag i potrzeb mieszkańców. Potrafił zmarnować czas kilkunastu osób. Dlaczego zmarnować? Bo tylko obiecywał, a przez kilkanaście miesięcy nie zrobił nic produktywnego dla Wspólnoty. W mojej opinii dramat. nie polecam współpracy z tym Panem, ani z firmą, której jest właścicielem.

Klientka

Nie polecam współpracy z Zarządcą nieruchomości VERDI reprezentowaną przez dwóch braci (usunięte przez administratora) Nie zajmują się nieruchomością w sposób należyty, udają zainteresowanie, a w rzeczywistości nic ich nie interesuje. Są nieterminowi, dużo obiecują, a mało robią. Kontakt z nimi jest utrudniony (12 połączeń na telefon alarmowy przez kilka dni i nikt nie odbiera!!!) Nie odpisują na maile. Na spotkania przychodzą nieprzygotowani. Ich niekompetencja i brak profesjonalizmu poraża. Najgorsze jest to, że potrafią wydawać pieniądze wspólnoty bez zgody mieszkańców i Zarządu, bez jasnego rozliczenia, z pomyłkami na niekorzyść Wspólnoty co zostało wykryte i udowodnione! Współpraca z tą firmą w mojej opinie to jest porażka. Natomiast obydwaj Panowie mają na prawdę piękne samochody BMW.

Zostaw merytoryczną opinię o Verdi Nieruchomości Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Verdi Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verdi Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdi Nieruchomości Sp. z o.o.?

Verdi Nieruchomości Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Park Hutniczy 21
    41-800 Zabrze

Verdi Nieruchomości Sp. z o.o.