Opinie o Planet Jump Elite Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Planet Jump Elite Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Planet Jump Elite Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planet Jump Elite Sp. z o.o. w Łódź

JPK

Ta firma to dramat jeżeli chodzi o zarządzanie o odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Państwem, wizerunkowo kreującym się na wielką poukładana firmę a w rzeczywistości to tonący statek. Byłem menadżerem na jednym z do dzisiaj niedokończonym obiektów gdzie panował brud, wystające kable, niedokończone pomieszczenia zawalone miksem (usunięte przez administratora) niesprawne urządzenia elektryczne, poza tym ogromne zaległości jeżeli chodzi o faktury. Non stop dzwoniący kontrahenci z pytaniami o pieniądze. A hitem okazało się brak odbiorów budowlanych jak i straży pożarnej co czyniło ten obiekt nielegalnym i nadal funkcjonuje nielegalnie i do tego zapewnianie pseudo szefostwa bo ci ludzie w ogóle nie wiedzą na czym polega zarządzanie, że wszystko jest w porządku, wszystko jest popłacone, sprawne i tak cały czas zaklinanie rzeczywiści. Bardzo szybko zorientowałem się w temacie i nie zgodziłem się na podpisanie pełnomocnictwa bo szukali i nadal szukają słupów na których można zrzucić odpowiedzialności finansową. No i ten ciągły nacisk na marketing i co rusz wymyślanie dennych promocji, marketing to można robić na poukładanym obiekcie i legalnie funkcjonującym, a nie na bublu budowlanym. Rozstanie w bardzo nieelegancki sposób i wręcz żenujący. Książkę by można było napisać wręcz samych negatywów oprócz fajnych młodych ludzi co tam się marnują i tłumacza z błędów szefostwa klientom. Także moja dobra rada nie idźcie do nich do pracy na jakiekolwiek stanowisko bo tego typu firmy wyciskają ludzi jak gąbki a potem im dziękują. Szczęście w nieszczęściu szybko się połapałem co i jak i dobrze, że już nie muszę się tam męczyć. Pozdrawiam i dodam, że wynagrodzenie jak na menadżera śmiesznie niskie to na wózkach widłowych człowiek więcej zarobi.

Odradzam pracę w tym miejscu każdemu. Priorytetem w tej firmie jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy, kosztem zdrowia i życia pracowników i użytkowników. Sytuacja wygląda dokładnie tak samo w każdej lokalizacji. Niesprawne instalacje ochrony przeciwpożarowej, ogrzewanie obiektów nagrzewnicami spalinowymi ( około 12 stopni wewnątrz), brak wentylacji, samowole budowalne w trakcie użytkowania obiektów, brak sprawnej wentylacji, pękające stropy... Podstawowym sposobem na zarządzanie jest wzbudzanie w ludziach strachu oraz poczucia winy, a także nakładanie na nich własnej odpowiedzialności. W tym miejscu bez względu na stanowisko będziesz również nakłaniany na bycie osobą sprzątającą, odpowiedzialną za remonty, marketing, social media i wszystko co tylko możliwe. Niezapłacone rachunki za prąd, gaz, (usunięte przez administratora) opóźnienia w wypłatach, albo ich całkowity brak. I nie jest to kwestią niskich dochodów, po prostu mają inne priorytety (samochody, wycieczki, wszystko co na pokaz). Właściciele (syn z matką) kłamią, (usunięte przez administratora) obiecują rzeczy, których nigdy nie mają zamiaru dotrzymać. Oczekują, że pracownik będzie się tłumaczył z ich błędów i kłamał przed innymi ludźmi, tak aby było im wygodnie. Traktują ludzi jak gorszych od siebie, twierdzą, że wszyscy ich (usunięte przez administratora) podczas gdy sami nie płacą ludziom, z którymi współpracują i pracownikom. Nazywają czarne białym, a białe czarnym i myślą, że nikt się nie zorientuje. Nie mają w sobie empatii. Dla zachowania pozorów prowadzą fundacje. Na początku wydają się być mili, jednak po chwili można się zorientować jak bardzo są fałszywi, dlatego też nikt nie pracuje tam długo. Złe miejsce, źli ludzie. Odradzam, dla zdrowia ciała, ducha i umysłu.

Powiecie mi w jakim zakresie realizowane są wszystkie szkolenia? w ofercie dla managera obiektu piszą tylko o szkoleniu wprowadzającym. Wyżej natomiast wskazano, że motywuje się i szkoli się. pracowników.

BP Nowy wpis

Nie szkoli się pracowników, a już na pewno nie motywuje. Chyba że motywacja można nazwać zastraszanie.

@BP

W ofercie dla tego managera faktycznie dwa razy o szkoleniach wspomnieli. Te wprowadzające mimo wszystko mnie ciekawią skoro podkreślasz, że ich w zasadzie nie ma. to jak wygląda pierwszy dzień pracy?

Były pracownik Nowy wpis

Manager Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego - jest jeszcze wakat? W ogłoszeniu sprzed 2 mies niby pokazuje mi, że nieaktualna sprawa już, ale widziałem, że sporo tych ogłoszeń było tutaj co jakis czas. Skąd taka rotacja właściwie? Firma się rozwija czy tak często się zmieniają?

Ilona

My z partnerem widzieliśmy taka ofertę na początku zeszłego roku, myślał czy by się nie przyjąć wtedy. Piszesz wprost o długach i zastanawiamy się skąd mogły się nagle wziąć? o co z nimi chodzi?

Manager Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego ile ma aktualnie osób pod sobą do zarządzania? W listopadzie jeszcze było ogłoszenie, trochę późno może je znalazłem, nie istnieje szansa już, żeby się załapać jeszcze czy może...? Niemniej jednak nie wiem, czy byłbym dobrym kandydatem, pracowałem tylko w dosyć kameralnych firmach do tej pory.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Planet Jump Elite Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Manager Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego
Boguśka

O matko, ale wysyp komentarzy tutaj i to niezbyt przychylnych. Trafiłam tu, bo widziałam ogłoszenie dla managera obiektu sportowego w Głogowie, mam kilka pytań. Kilka miesięcy wstecz widzę na portalu, że też szukali. Z komentarzy wnioskuje, że rotacja raczej spora jest? Udaje się jednak komuś utrzymać dłużej? No i nieśmiało zapytam o zarobki... Piszecie, że są opóźnienia, a jaka wysokość tego wynagrodzenia jest na stanowisku managerskim?

@Boguśka

Jako menager parku około 4-5 tyś na rękę/msc ale naprawdę pieniądze nie są warte tych nerw z powodu spozniajacych się wypłat i kłamstw pracodawców. Żadne pieniądze nie są tego warte. Proszę mi wierzyć, przeżyłem to na własnej skórze.

NIE POLECAM! Dla własnego zdrowia psychicznego nie podejmujcie pracy w parku rozrywki JUMP PLANET w żadnym z Polskich miast. Wiecznie spóźniające się wypłaty, kłamstwa i brak szacunku do pracownika to porządek dzienny w tej firmie. Unikajcie jak ognia, bo praca z tym państwem ZAWSZE KOŃCZY SIĘ ŹLE. Jedyna zaufana osoba, na stanowisku kierowniczym to Pani manager krajowa, którą niestety i tak kierują właściciele więc za wiele zmienić nie może a szkoda.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Szef Kuchni w Planet Jump Elite Sp. z o.o.?

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora). Wypłaty nigdy nie ma na czas, dosłownie trzeba żebrać od klientów i prosić o płatność gotówką, żeby pracownicy mogli uzbierać na swoje wynagrodzenie. Osób kompetentnych w tej firmie brak. Manager za śmieszne pieniądze jest od wszystkiego. Od recepcji wymaga się, żeby zajmowała się marketingiem. Obiekty nie są prowadzone zgodnie z przepisami BHP, wszędzie jest brud, większość obiektów działa bez pozwolenia nadzoru budowlanego, czym właściciel kompletnie się nie przejmuje. Wiecznie trzeba wszystko robić NA CITO. Nie ma czegoś takiego jak życie prywatne, musisz być pod telefonem non stop. Pracownicy nie są pod żadnym względem doceniani, wiecznie wszystko jest krytykowane. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!! W razie wypadku na trampolinach właściciel zwala winę na pracowników, którzy wiecznie muszą świecić oczami za jego nieudolne prowadzenie firmy.

Były trener na trampolinach

Odradzam współpracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)to jedno wielkie nieporozumienie. Wszędzie jest brudno, wszystko sie sypie i nic nie jest ogarniane. Pracownicy chcą jak najlepiej dla obiektu ale sam prezes podrzuca im kłody pod nogi w postaci ucinania godzin. Trenerzy nie mają nawet godziny na sprawy techniczne czy sprzątanie przez co na Internecie widnieją złe opinie a co gorsza występują poważne wypadki a cała wina jest zrzucana na pracowników przez prezesa. Jeszcze jest kwestia wypłaty a dokładniej jej brak. Pracownicy jak i sam menager dostają wypłatę nawet dwa dni po czasie co jest kpiną. Pan Bartosz Śledziński w ogóle nie dba o stan parku, bezpieczeństwo klientów a przede wszystkim dzieci jak i kontakt z pracownikami. Jedyne co go interesuje to pieniądze i opinia ludzi na google. PORAŻKA.

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Właściciel to jakieś nie porozumienie. Brak struktury, każdy robi co mu się podoba. Wypłaty zawsze po terminie lub płacone w ratach (ludzie mamy 21 wiek). Obiekty "lepione" przez Januszy a nie profesjonalne serwisy. Przypominam, że na obiekcie bawią się dzieci a stan techniczny parku jest w opłakanym stanie, brak pozwoleń z Sanepidu, Strazy Pozarnej itd. Właściciel straszy pracowników zwolnieniami za błache sprawy. Wieczny brak gotówki na serwis/naprawy (ale Właściciel jezdzi na wycieczki oraz wozi się nowym BMW) kompletny burak!!!!. W sytuacji gdzie jest wypadek na obiekcie Właściciel próbuje zrzucać winę na pracowników...BRAK SŁÓW!!! ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE. Jedyna kompetentną osobą jest Menager Krajowy P.Agnieszka.

JPK

W Konstantynów Łódzki Planet Jump Elite Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Manager Restauracji. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Agnieszka

Jestem zainteresowana zajęciem w tej firmie stanowiska Manager Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego. Ogłoszenie jest naprawdę fajne. Jestem tam napisane, że dają pakiet szkoleń wprowadzających nowych pracowników. Napiszcie, jakie szkolenia są w tym pakiecie? Ile czasu one w sumie trwają?

Jolanta

hejka ciekawa jestem jak praca tutaj wygląda z perspektywy pracownika, macie tu szansę na skorzystanie z trampolin itp? Ogłoszenia nie widziałam a po prostu zastanawiam się jakie tu są stanowiska i obowiązki. Oczywiście fajnie byłoby móc poznać stawki o ile to nie problem

Jan
@Jolanta

Nie polecam współpracy z nimi. Może w którymś parku bezpośrednio dałoby się pracować, ale organizacja sieci to jakiś dramat. Właściciele nie panują nad sytuacją. Pracownicy bardzo często rotują. Nie ma co się dziwić jak płacą minimalną krajową, a oczekiwania mają ogromne. Do tego zero szacunku do pracowników. Stanowczo odradzam współpracę z Panem Bartoszem Śledzińskim. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pozostałe osoby bardzo w porządku, ale są przez niego zastraszane.

Zostaw merytoryczną opinię o Planet Jump Elite Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Planet Jump Elite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planet Jump Elite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Planet Jump Elite Sp. z o.o.
  • Rewolucji 1905 R. 64A lok. 19
    90-222 Łódź

Planet Jump Elite Sp. z o.o.