Opinie o Fensoret Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fensoret Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fensoret Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fensoret Sp. z o.o. w Warszawa

Inia Nowy wpis

Cześć a czy ktoś nie był ich klientem jak większość tu tylko pracownikiem? Ewentualnie jednym i drugim :D Chce zapytać o możliwość podjęcia zatrudnienia , wiadomo co jaki czas się można spodziewać jakiegoś naboru?

Anita spedycja

Serdecznie polecam, również sie skontaktowałam. Fensoret to wielki wal na skale światowa, jedna z większych kancelarii w Polsce sie nimi zajmuje i od czerwca juz jest promyk nadziei

Ireneusz

Serdecznie dziękuję za numer, zglosilem się do nich i prowadzą mi aktualnie sprawę. NIE ZWLEKAJCIE TYLKO ZGLASZAJCIE OSZUSTOW!! TO SA NASZE PIENIADZE!

@Ireneusz

A ta sprawa to jak konkretnie wygląda?

Antoni
@Ewelina

Witam, ja się zgłosiłem podobno jako pierwszy z klientów. Mnie spłacili dosyć szybko ale wiem ze im pozniej tym coraz lepiej ukrywaja pieniadze w spolce. JESZCZE RAZ SERDECZNIE POLECAM KANCELARIE I PANA ADRIANA! BARDZO FACHOWA OBSŁUGA, DOŁA ZŁAPAŁEM PRZEZ FENSORET A TEN PAN NIE DOSC ZE DODAWAL OTUCHY TO POPROWADZIL SPRAWE WZOROWO ZE SAM SAD BYL POD WRAZENIEM

Justyna
@Antoni

@Antoni a kiedy zglosiłeś , że nie płacą ? My mamy termin płatności na połowę lipca i dalsze terminy. Czy macie jakiś kontakt z nimi wogóle?

Antoni
@Justyna

Witam, polecam zglosic sie do kancelarii czym predzej. Z tego co mi wiadomo to firma wyprowadza pieniadze ze spółki wiec trzeba dzialac prędko. Mialem fakturę z kwietnia ale zero kontaktu, termin płatności minął i sie nie bawiłem tylko do mecenasa i zapłacili.

Justyna

Dziękuje zglaszam sprawę.

Karsok Nowy wpis
@Antoni

a ten Pan Adrian, to mamy jakieś dane jego? namiary? byłbym wdzięczny za pomoc

Arek Nowy wpis

Nie chcą płacić za transport, (usunięte przez administratora) nas i kilka innych znajomych firm. Jak ktoś szuka kontaktu w sprawie płatności, 73O361496 to zostawiam.

Aneta Spedycja

Super! Również polecam, na szczescie pomogli i kasę odzyskaliśmy

Julita

Dzieki za kontakt, na szczescie w pore sie skontaktowalam z kancelaria i pomogli mi odzyskac cala kase

@Julita

A za co tak właściwie?

@Ewelina

Ta firma przepisuje transporty z giełdy na giełdy i nie traci kontrahentom. (usunięte przez administratora) jest mnóstwo... Jeśli Pani z nimi zawiązała współpracę to proszę uciekać stamtąd jak najszybciej tylko się da. Pozdrawiam serdecznie

Ewelina Nowy wpis
@Julita

Czyli od jakiego czasu to wszystko niby tak funkcjonuje?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fensoret Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Ewelina

Ale jak już musisz podać to może wypadałoby podpisać do kogo to?

Julita

Dziekuje za kontakt, bardzo nam pomogli póki co

AH Transport i spedycja

Serdecznie dziekuje za kontakt! Pozdrawiam i polecam kancelarie

Tomasz Warszawa
@AH Transport i spedycja

Zleciłem im dzisiaj sprawę i zobaczymy co będzie. Dostałem potwierdzenie od ich poprzednich klientów że spłacają więc trzymajcie kciuki ???? i dziękuję za pomoc

Tadeusz

Mi sie na szczescie udało odzyskać kasę, nie odpuszczajcie im!

Marlena

Nie polecam dzwonić pod ten numer, (usunięte przez administratora) kolejni!

Pomocny!

Pablo

Ile trwało postępowanie?

UWAGA!!!

Pod tym numerem są (usunięte przez administratora) z fensoret pod inną nazwą!!! Nie podawajcie zadnych swoich danych osobowych ani dokumentów z płatności!!

Aga

Hej potrzebujemy nazwy kancelarii jesli mozesz podac, mamy tez problem z ta firma

aga78

Dzięki, u nas też pierwsza kasa na koncie.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY GŁ

Serdecznie polecam, skontaktowałem się z firmą w kwietniu a w czerwcu odzyskałem pieniądze. Na wakacje mnie wyciągneli z długów jakie narobił mi fensoret.

ile trwało postępowanie?

KONTAKT$$$
@Paweł

3 miesiące

Adrian
@Paweł

A mogę wiedzieć na czym polegał Twój problem?

72O 8O2 OO5

Pomogę odzyskać należności 720 802 005

NN

UWAGA! Fensoret Sp. z o.o. nie płaci za wykonane usługi transportowe. Przestrzegam przez braniem od tej firmy jakichkolwiek zleceń. ATTENTION! Fensoret Sp. z o.o. does not pay for the provided transport services.

@NN

hello .what kind of problems did you had with them?

Szoszony nie płacą za transport!!!!

U mnie tez zapłacone! Polecam!

@Ania

To chyba dobrze ale z czymś Ci zalegali tak? Z czym?

Zostaw merytoryczną opinię o Fensoret Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fensoret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fensoret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fensoret Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fensoret Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 27