Opinie o Maxibud Investment Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Maxibud Investment Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maxibud Investment Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxibud Investment Sp. z o.o. w Kraków

Royaltek

Uwaga .To jest (usunięte przez administratora) i naciągacz.Moja firmę na szczęście udało się naciągnąć na niską kwotę.Wiem o innych których pan Marek zrobił na dużo więcej.Gosc ma kilka spółek i każda zadłużona po uszy.To jest sposób na zarabianie pieniędzy.

@Royaltek

No a jeśli to prawda to co dalej wobec tego?

krzys Nowy wpis
@Royaltek

Ja nie wiem czy w naszym kraju jest jakieś prawo na takich ludzi

Royaltek Nowy wpis
@Maria

Próbowałem różnych sposobów, spółka pana Marka jest zadłużona na ponad 200 tys i takich jak ja jest kilkanaście osób.Prawo chroni spółki jedno osobowe z kapitałem zakładowym 5 tys.

Aga Nowy wpis
@Royaltek

Dzień Dobry jak czytam te opinie to doszłam do wniosku ze pisze jedna osoba wszystkie opinię , zaznaczam ze ja osobiście korzystałam przez ta Firmę poleciłam moim znajomym i wiem ze sa bardzo zadowoleni firma nie biurze żadnych zaliczek terminowo realizuje zlecenia . nie mam znanych zastrzeżeń do MAXIBUD INVWSTMENT Sp.zoo. Polecam .

Inspektor

Uwaga!!!. Gościa można nazwać współczesnym tulipanem. Widnieje w KRD. Na giełdzie długòw. Nie wypłaca pracowników i podwykonawców. Nie wywiązuje się z umów z klientami. Sprawy w sądzie.

krzys
@Inspektor

To prawda jako były pracownik do dziś nie mam wypłaconych pieniędzy ja i moi koledzy są tylko obiecywania i tyle,Inwestorom i podwykonawcom odradzam współpracę z tą firmą

@krzys

Poważnie? No i co z tym fantem zamierzacie zrobić? Chyba nie będziecie przez cały czas bezczynnie czekać?

krzys
@Maria

Poważnie co z tym fantem zrobić do sądu chociaż wiem że spraw ma dużo i długów też życia mu nie starczy na spłatę

@krzys

Serio aż tyle? No to ciekawa jestem jak to w przyszłości będzie wyglądało. Ale takie rozprawy to chyba długo trwają niestety. Kiedy ewentualnie się spodziewacie, że uda się wszystko do końca już uregulować?

Aga Nowy wpis
@Inspektor

chciałam dodać ze ktoś sie pomylił z ta firma ponieważ ja korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona Solina jeśli chodzi o zaliczkę to Dyrektor odmówił przyjęcia żadnych zaliczek , Polecam bardzo tą firmę

Krzysztof

A ile pani był dłużny?i za co jeżeli można wiedzieć

Aneta
@Krzysztof

A co tam dokładnie było napisane? Niestety nie widzę. Jest chyba cenzura.

krzysztof

Witam kiedy mogę dzwonić?

@krzysztof

Pewnie w standardowych godzinach 8-16 jak już. Ale nie martwisz się, że to jacyś naciągacze? Bo widziałam już na innych forach podobne reklamy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Maxibud Investment Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Kłamcą, i (usunięte przez administratora) Przed wykonaniem usługi wszystko pięknie i ładnie . Po wykonaniu telefon się urywa ..

Kamila
@Paweł

A czy wykonanie jest takie słabe że trzeba się potem jeszcze kontaktować z nimi ?

Nie odpowiada na telefony nie odbiera potrafi wypisywać że da kasę jednak niestety nie otrzymałem należnej kwoty uchodzi mu to wszystko płazem nie wypłaca wykonawcom wisi aż 40tysc

Życzliwy

Ten człowiek pan Marek jest kłamca i naciągaczem bierze zaliczki i nie wypłaca ludziom od miesiąca chce 6tysc które do dnia dzisiejszego nie otrzymałem uważajcie na niego wyzywa i zwodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Maxibud Investment Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Maxibud Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxibud Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Maxibud Investment Sp. z o.o.
  • Mazowiecka 25 lok. 806
    30-019 Kraków

Maxibud Investment Sp. z o.o.