Confilogi Poland Sp. z o.o.

Opinie o Confilogi Poland Sp. z o.o.

XYZ

Powiem tak, najnormalniejsza praca pod słońcem. Chcesz zarabiać kasę to próbuj a jak nie chcesz to szukaj szczęścia gdzieś indziej. Mi tam się podoba, a pensja 10 się zgadza zawsze.

Eh
@XYZ

Przykre ze ludzie normalnej pracy nie zaznali i myślą ze tam jest ok, masakra

kiedy wypłaty?!

Firma daje za wszystko kary od 100 do 500 zł. Niektórzy mieli więcej do zapłaty niż zarobili. Dodatkowo manager daje kary po 100 zł za spóźnienie a firma sama spóźnia się z wypłatami. Praca na przychodzacej była ciężka, ale dało radę pracować. Teraz to koszmar za który nie chcą nawet zapłacić.

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Nie dajcie sobie zamydlić oczu, ale negatywne opinie w tym portalu są stale usuwane. Praca w (usunięte przez administratora), nieustanny (usunięte przez administratora)pracowników, sprzedawanie produktów, które są opisywane jako świetne medykamenty, a okazują się zwykłymi witaminami. Nie polecam i omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo jest mocno na pograniczu prawa.

Edyta

A możesz wyjaśnić czemu aż tak na tym pograniczu?

Nieznajomy22
@Edyta

Naciągają ludzi na rzeczy z chin które sprzedają po 300-1000 zł. Wszystkie cudotwórcze leki na potencje i inne dolegliwości to pic na wode, nie polecam

sierpień

Doświadczenie własna, dodatkową rynki zamkną bez uprzedzeń i z jednego dnia na drugiego zostaniesz bez pracy, nawet brak zachowanie okresu wypowiedzeń. Jestem bardzo rozczarowana i (usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confilogi Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Szczerze

Jeśli szukacie normalnej pracy to omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Chociaż pracownicy będą wam wmawiać, że zarobki są wysokie jak nigdzie, to zaufajcie, że są miejsca w których da się lepiej, tylko trzeba mieć trochę więcej oleju w głowie i wyższe ambicje niż praca kilkanaście dni pod rząd, łącznie z weekendami i świętami, często do późnych godzin wieczornych i sprzedawanie plastrów na słuch. Jeśli szukacie rozwoju, to też nie tutaj, chyba, że po znajomości (niektórzy je sobie wyrabiają w trakcie pracy ;) Umowa oczywiście śmieciowa, czego się spodziewać po firmie która zatrudnia szkoleniowców, którzy mają zbyt wysokie ego. Pan szkoleniowiec M. chwali się na LinkedIn tym, że jest coachem, a na szkoleniu potrafi powiedzieć pracownikowi takie teksty, że szkolenie wygląda jak wizyta na dywaniku. Jako człowiek który również ma doświadczenie w szkoleniu personelu, nie mieści mi się w głowie taki sposób prowadzenia szkolenia jaki ten pan prezentuje, podkreślając na każdym kroku jakie to ogromne ma doświadczenie. Widać, że tylko w teorii. Oczywiście jest elita pracowników, którzy mają zarąbisty, stały grafik i nawet weekendy wolne, lub takich, którzy sobie w trakcie pracy mogą wyjść i wrócić kiedy chcą. Jeszcze wiele mi się na palce nasuwa, ale szkoda na to czasu i jeszcze któryś z pracowników poczułby się urażony, chociaż pracując w tym miejscu każdy powinien się wstydzić. Nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.

NEUTRALNA
@Szczerze

najgorsza smiec firma, w ktorej PRACUJE (JESZZCZE)

Teresa
@NEUTRALNA

Rozumiem, że planujesz się zwalniać. A co ogólnie już przesądza o tym, że tak stwierdziłaś?

pytam
@Szczerze

Na jakie zraobki moge liczyć jako poczatkujacy programista w tej firmie?

IT
@pytam

Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, jeśli jest otwarta rekrutacja na takie stanowisko to z pewnością otrzymasz info również o możliwych zarobkach:)

@Szczerze

Szkoleniowiec M. ma tak wygórowane ego, że jestem w szoku, że pracuje w takim miejscu… Również odradzam współpracę z tymi ludźmi - No chyba, że jest się osobą podobnego pokroju :) Nie pozdrawiam „Pana” szkoleniowca :)

Mogę śmiało powiedzieć, że już nie polecam. O ile dawniej firma trzymała jakiś poziom, jako pracownik P1, P0, P2 mogę powiedzieć że dobre czasy się skończyły. Przez prawie 2 lata nie było ŻADNEJ zmiany na plus. Może poza zwiększeniem stawki godzinowej z 19 na 25 zł (kosztem redukcji prowizji o 3%), by zachęcić nowych do pracy. Managerowie są oschli, mało inteligentni i mają cię za psa. Albo ich słuchasz, albo jesteś ich wrogiem numer jeden. Proszę nie wierzyć w te pozytywne oceny na gowork'u. Panie: Klaudia oraz Marta mają solidnie smarowane, żeby firma wyglądała na "normalną". Nie wierzcie w możliwości potencjalnego awansu - to brednie i kłamstwa. Latami firma ucinała studentom pensję, aby nie byłą ona brutto=netto. Nawet jeśli dawałeś świadectwo studenta, to róznicę ucinali w prowizjach. To nielegalne i pokazuje jaki szacunek firma ma do pracownika. Pierwsze dni w pracy będziesz królem: manager zbije z Tobą piąteczkę, potem pani szkoleniowiec spyta co robiłeś w weekend. Tak serio maja cię w głębokim poważaniu. Kluczowe jest to, żebyś potem ich się słuchał i był ich sługą. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to śmiało walcie - chętnie odpowiem.

@Michał

Oj tak!! To czysta prawda! Pracowałam tam miesiąc i to ucinanie prowizji studentom to totalne dno. Szkoleniowcy to najgorsi ludzie jakich spotkałam na swojej ścieżce zawodowej i szczerze nie polecam - w pracy Ci słodzą a wychodząc z pracy udają, że Cię nie znają. Pozytywne opinie, które tu można przeczytać to czysta ściema. Bezduszni ludzie nadający się jedynie do wykorzystywania starszych, schorowanych ludzi i zarabiający na ich braku wiedzy. No i ten budynek jak za PRL-u ???? Nie polecam.

Wiktor

Panienka Klaudia ma dobrze smarowane, żeby te opinie tutaj zachęcały potencjalne osoby do pracy, ale nie dajcie się wciągnąć w to (usunięte przez administratora)

@Wiktor

Święta prawda. Pozytywnych opinii więcej, niż pracowników :D Szkoda, że nikt nie weryfikuje tych wpisów, bo sami sobie pozytywne dają.

Sprzedawca

Ja bardzo polecam! Od początku czułam, że to miejsce dla mnie. Szczególnie pod kątem sprzedażowym się rozwijam i wiem już w którym kierunku chcę iść. Jeśli chcecie zdobyć doświadczenie i wiedzę w sprzedaży , to jest dobre miejsce ;)

@Sprzedawca

Pani M. (dział HR) proszę nie pisać lewych opinii. To nie przejdzie i jest niemoralne.

Dariusz

Praca uwłaczającą godności. Wciskanie biednym schorowanym ludziom suplementów za niebotyczne pieniądze. Oczywiście efekty ze stosowania żadne. Alkohol w pracy jest na pożądku dziennym. Fikcyjne adresy siedzib. Jednym słowem firma krzak. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Lipiec
@Dariusz

Masz jakiś żal do firmy, ale nie kłam. Firma ma ta sama siedziba od wielu lat. Nikt nikogo nie zmusza do zakupów.

Kwiecień
@Lipiec

Co Ty gadasz wariatko. Ja też potwierdzam, że adresy, które podawane są ludziom jako adresy do zwrotów oraz adres siedziby na grzybowskiej to zwykła ściema, więc nie mydlij ludziom oczu. Nie pozdrawiam

Lipiec
@Kwiecień

@Kwiecień , jak to jest, jak pracowaliście tam, to było super firma, a teraz wszystko jest złe?

Mieczysław

Nabrali mnie na prawie 1000 złotych. Zakupiłem plastry na potencję, po których dostałem wysypki i rozwolnienia. Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta.

Ewelina

Odradzam

Łukasz

Chciałem w tym miejscu podzielić się z szerszym gronem bardzo pozytywnym doświadczeniem jakim okazał się być dla mnie udział w procesie rekrutacji. Swoje lata mam i w mojej codziennej pracy spotykam się z wieloma bardzo różnymi osobami. Osobiście uważam, że umiem z każdym szybko nawiązywać relacje. Pomimo tak dużego doświadczenia profesjonalizm i otwartość z jaką spotkałem się już na poziomie pierwszego kontaktu telefonicznego zrobiły na mnie wrażenie. W następnej kolejności miałem okazję osobiście poznać panią z HR, która podczas 1,5h spotkania bardzo dużo uwagi poświęciła kulturze organizacyjnej, dzięki czemu po raz pierwszy w życiu czułem się rzetelnie doinformowany. Nie było zagadnień tabu, jak to często jest praktykowane na pierwszych etapach. Pani Magda, odpowiadając na jedno z moich pytań otwarcie powiedziała, że „nie ma miejsc pracy idealnych, bo tworzą je prawdziwi ludzie, a nie Walt Disney” – i tym mnie ujęła – autentycznością, na którą wielu rekruterów by się nie zdobyło. Właśnie za to dziękuję! Właśnie z takimi osobami warto jest pracować. Tym razem się nie udało, ale pozostaję przy nadziei, że nasze drogi biznesowe jeszcze się skrzyżują.

Marcinek
@Łukasz

Laurka pisana przez samą Pani M xD Żenada.

Ewelina
@Łukasz

żenada

(usunięte przez administratora) wykorzystują naiwność często biednych emerytów, którzy nie widzą nadzieji na wyleczenie i wciskają im niedziałające suple warte 20 zł za ponad 300.(usunięte przez administratora)

o

Rozumiem, że ile ludzi tyle opinii, ale nie wiem skąd tu tyle negatywów. Pracuję już ponad rok w firmie i wiadomo, że bywały lepsze i gorsze momenty, jednak zdecydowanie więcej dostrzegam tych pozytywnych. Atmosfera zawsze była na 5+, zarobki są naprawdę spoko i to bez żadnego doświadczenia.

Lol

Ktoś zlozyl Pismo o nieinformowaniu klientów o nagrywaniu rozmów dołączając nazwiska . Jestem jednym ze świadków

innyy
@Lol

juz nie mowiac o pozostalosciach, ktore w ogole nie powinny miec miejsca

niewiem
@Lol

zglaszac ich wszedzie gdzie sie da!!!

Justyna

Miałam to nieszczęście wziąć udział w rekrutacji w tej firmie na stanowisko copywritera. Doszłam do 3 etapu. Pracę dostałam, ale zrezygnowałam z pobudek etycznych. Pisanie o nieistniejących produktach, które starsze osoby wykupują za niebotyczne pieniądze, sumienie by nie dało mi spać... Szumnie nazywane pięknym biuro remont widziało chyba z kilkadziesiąt lat temu. Zadanie rekrutacyjne, czyli reklama pisane na kartce. Firma wprowadza zainteresowanych pracą w błąd dając do zrozumienia, że mają już tę pracę i jadą do Warszawy na szkolenie wprowadzające, po czym na miejscu okazuje się, że to kolejny etap rekrutacji. Firma ta nie ma także strony internetowej, a jej działalność, choć może prawnie może nie zabroniona, to jednak działa na pograniczu prawa. Sam fakt, że co chwila ogłaszają upadłość i powstają niczym feniks z popiołów pod inną nazwą powinna dać do myślenia.

@Justyna

Również miałam tą (nie)przyjemność brać udział w tym cyrku na kółkach. Jak bardzo trzeba być zepsutym, żeby wciskać starszym, nieogarniającym rzeczywistości ludziom rzeczy kosztujące kilka złotych za ogromne pieniądze i jeszcze okłamywać je, że otrzymują jakąś refundację? Po zamknięciu drzwi tego baraku (bo inaczej się nie da nazwać tego „biura”) poczułam ogromną ulgę✌????Przestawianie się fałszywymi danymi, totalne zero jeśli chodzi o możliwości dla studenta. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam serdecznie.

ktos
@Ania

Wiesz, ze mam takie same odczucia....ochlonelam! ta firma nie powinna istniec na rynku pracy - dopilnuje tego

Klient

Ta firma jest tragiczna, widać, że liczą się wyłącznie pieniądze, zero podejścia do człowieka, tylko kasa ich interesuje, współczuje osobą które tam pracują, ściema.

ktos
@Klient

i zeby w tej firmie pracowac to trzeba nauczyc sie tej sciemy jak inni tam trenerzy i cala reszta zalogi

Patrykos

Praca na plus można sie wiele nauczyć, jak chcesz zarabiać nawet 9 tyś i nie jesteś leniwy to praca dla ciebie. Chcesz marudzić że praca ciężka bo trzeba pracować w weekendy to żabka też zaprasza,

Pracowałam w firmie pół roku na początku bardzo miło i szkolenia odpłatne pensje wypłacane., po około 3.mięs. Zaczynaja się upomnienia i groźby jeśli ktoś ma stalowe nerwy niech próbuje trzeba uważać na słowa itp. Dobrze przeczytać umowę abyś nieplacil kar. Są zdania w których musisz użyć niektórych słów a niewolno bo możesz zapłacić karę.podpisujesz taka umowę ze mogą cię załatwić zawsze..robisz tak jak trzeba i wmawiają ci ze nie,także uwaga

Salesman

Pitu pitu prawda taka, ze jeśli chcecie nauczyć się sprzedaży to tylko tutaj xd

Zostaw merytoryczną opinię o Confilogi Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confilogi Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confilogi Poland Sp. z o.o.