Confilogi Poland Sp. z o.o.

Opinie o Confilogi Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Na jakim stanowisku?

Minimini

Witam , chciałam się dowiedzieć coś o firmie , czy warto się zatrudnić? Jak w wypłatami?

Zosia
@Minimini

To zależy czego szukasz. Warto chociażby dla samego doświadczenia, a wypłaty są regularne bo nie wiem co konkretnie masz na myśli :). Da się dobrze zarobić

Katarzyna

Czy to prawda, że w Confilogi mogę pracować zdalnie? Nigdy jeszcze tak nie miałam, ale to wydaje się bardzo fajne.

@Katarzyna

i co to znaczy, że zdalnie pracują najlepsi?

Heh
@Katarzyna

To znaczy... że jak nie robisz wyniku to się zegnasz z praca lol. Nikt nie będzie trzymał na sluchawie ludzi, którzy nie sprzedają a już na pewno nie wyślą ich na home office

@Heh

To akurat zrozumiałe, ale ja zamierzam pracować sumiennie. Dzięki!

Martyna
@Katarzyna

Od pół roku jestem na zdalnej co oznacza, że u nas można. Nie jestem "najlepsza" na projekcie ale też nie wiszę w ogonie. Mi taki układ pasuje bardzo, bo nie gniotę się z tłumem w komunikacji miejskiej, nie marnuję czasu każdego dnia i nie muszę przejmować się brakiem make upu ;) Minusów jak dla mnie brak. Jednak jak chcesz pracować zdalnie musisz mieć w sobie dużo samodyscypliny i wtedy wszystko idzie gładko. Ja trafiłam na spoko przełożonego, więc jak jakiś dzień pójdzie mi gorzej on ostatecznie i tak to zrozumie.

kosa
@Katarzyna

Jak pracujesz sumiennie i masz zadowalające wyniki to tak. Sam byłem na zdalnej, ale po jakimś czasie wolę wrócić do biura. Fajnie tak z 1-2 msc posiedziec na zdalnej, ale potem miło też wrócić do biura. Pewnie wpływ ma na to tez spoko atmosfera. Praca ogólnie trudna nie jest.

Hehe
@Katarzyna

Skoro jest tak dobrze w tej firmie to czemu cały czas jest rotacja pracowników?

Misza
@Hehe

Jak do firmy przychodza ludzie, ktorzy sie dziwia, ze sa pretensje za spoznienia lub o to, ze ktos w ogole nie przychodzi do pracy, to dobrze, ze odchodza. Nie przystosowani do zycia sa. Gastro to wszystko na co ich bedzie stac

@kosa

Wiem, mój chłopak też tak miał, że po kilku miesiącach pracy chciał już wrócić do biura. Niestety u niego nie jest to możliwe nawet dziś. Trzeba mieć specjalna zgodę od przełożonego i dobry powód. Ja też wolałabym, żeby chociaż czasem wyszedł z domu ;) Hehe, ale to wszystko zagmatwane. A swoją drogą czy w Confilogi też są jakieś limity w biurze? Czy jak przejdę na zdalną to mogę np. stracić swoje miejsce? Zapomniałam o to podpytać na rozmowie..

PENTEL
@Hehe

jak ktoś nie ogarnia tematu i nie robi wyników to chyba normalne, że out? z mojej rekrutacji zostałem tylko ja i kolega. no, ale nie dziwię się, że ich już nie ma bo ich wynik tygodniowy to moje dwa dni. stąd rotacja, kto tego nie ogarnia ten chyba ogólnie nie ogarnia.

Anka Skakanka
@Katarzyna

Możesz, ale na dłuższą metę to nuda, więc nie polecam.

Rudi
@Katarzyna

Możesz, tylko po co? Na callu jest czasem tyle śmiechu! W domu nigdy nie doświadczysz tylu wrażeń! :D

Robert
@Katarzyna

Możesz, pytanie czy dasz radę. Mi to pasowało przez pierwsze 2 tygodnie a później wyniki poszły w dół, bo w domu ciężko się zmobilizować.

Karol
@Katarzyna

No właśnie, nie da się przybumelować w domu XD

Gosia
@Katarzyna

Zdalnie jest spoko, święty spokój i można się skupić. Ja tak wole ogólnie.

Kaja
@Katarzyna

Teraz chyba wszedzie mozna zdalnie. Teraz nie wszedzie mozna liczyc na wejscie do biura :D

Łuki
@Katarzyna

Można, można. Ja z takim nastawieniem przyszedłem i po miesiącu pracy zgodnie z umowa przeszedłem na zdalną.

Mirek
@Łuki

I nie żal ci? Na necie jest najlepiej! Wracaj do nas do biura :D

Karol
@Karol

to zależy tylko od tego jak dobry jesteś. mogę Ci sprzedaż kilka patentów

Kama
@Katarzyna

To zależy na jaki projekt się wybierasz. Jak P1 to masz opcję zdalnego szkolenia nawet.

Maniek
@Kama

A do kiedy jest otwarta rekrutacja? Można jeszcze dołączyć do zespołu?

Dorka
@Katarzyna

Tak, ale nie każdy to lubi.

Dr Scott
@Katarzyna

Tak to prawda, jednakże szkoleniowcy utrudniają pracę aby zmusić do powrotu.

TataMaty
@Katarzyna

No tak, bo gdy za oknem wieje możesz grzać się w domu ;)

Kinia
@Katarzyna

Ja tak pracowałam przez rok. Biura na oczy nie widziałam :) Teraz wracam i jestem już dogadana na pracę zdalną właśnie.

Nikolas
@Katarzyna

W zimie fajnie, w lecie nie..

Pawel
@Kinia

czy istnieje mozliwosc pracy hybrydowej?

@Hehe

Bo młodzi ludzie nie są nauczeni pracy, szacunku do ludzi. Każdy chcę zarabiać 10 tyś i sobie siedzieć i nic nie robić . Ale tak się nie da. Żaden pracodawca nie płaci za siedzenie i nie robienie nic. Normalna praca jak każda. Jeśli ktoś pracuję sumiennie i z zaangażowaniem, będzie zadowolony. Można sporo zarobić i możliwości rozwoju również są spore. Tylko zwyczajnie musi być podstawa, umiejętności, zaangażowanie ;-) Wszyscy ci którzy piszą te negatywne opinie, są osoby którzy próbowali (usunięte przez administratora) na każdym kroku, z bardzo niskim zaangażowaniem do pracy, brak szacunku do ludzi i pracy innych ( współpracowników, trenerów, SV, menadżerów), z bardzo słabymi wynikami ( pomimo chęci pomocy takiej osobie o podniesienie wyników , to się nic nie zmieniało), ciągłymi pretensjami i wymaganiami, nie dając nic w zamian. Prawda jest taka, że jak się podejmuję decyzję o rozwiązania umowy z daną osobę, ego nie pozwala wziąć to na klatę i wyciągnąć wnioski , tylko najłatwiej jest opisywać wszędzie jacy oni są źli, ale dlaczego tak było i co do tego doprowadziło, to nikt już nie ma ja... aby się przyznać. Pamiętajcie że medal ma zawsze dwie strony. Pozdrawiam ;-)

Nomi

Brawo!!! Firma nie powinna stawiać na obiboków, którzy mają łosi zagranicznych, a z reguły 6h na 8 siedzą na grach albo na Fejsie, no bo total się zgadza, tacy klienci powinni być bonusem od przełożonego za swoją ciężką pracę, gdzie ktoś musi się męczyć godzinę nad klientem żeby wyżebrać głupie sto zł..., Bo tu są PRAWDZIWE umiejętności sprzedażowe, a nie gotowy jeleń podany na tacy za ileś euro, dziwię się, że jeszcze góra się za to nie wzięła, gdyż każda szanująca się firma powinna traktować wszystkich równo, a nie uzależniać pensje od tego kto chodzi z menadżerem albo supervisorem na piwo a kto nie

Zosią
@Maniek

teraz jest otwarta na infolinie wychodzącą i przychodzącą

Zainteresowana

Czy do pracy zdalnej trzeba mieć swój sprzęt czy zapewnia go firma?

@Zainteresowana

Firma zapewnia niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer (laptop) :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confilogi Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Staż

Praca dla ludzi młodych lub samotnych, bez stałych związków. Masz rodzinę, czy partnera/partnerkę ta praca nie dla ciebie. Panna lub kawaler mile widziani

Zbigniew
@Staż

Czemu aż tak? To tyle jest roboty ze nie ma czasu na życie prywatne, czy chodzi ci o coś innego?

Stefan
@Staż

hmm... mam rodzinę, stałą partnerkę i właśnie dzięki elastycznym godzinom pracy, łatwiej jest mi złapać balans między pracą, a normalnym życiem.

Staż
@Stefan

zobaczymy na jak długo...

Ar
@Stefan

No to chyba nie śpisz po nocach mając czas na to wszystko bo na moim dziale jesteś non stop inwigilowany, żeby siedzieć po 9 a najlepiej 10 godzin...a jak nie , to dostajesz taką bazę, że sam się zwalniasz tak jak ja.... menadżer jest tu bogiem, ktorego foch ma wpływ na to ile zarobisz. Bo jak ty siedzisz, to on też zarabia więcej ii wtedy jest super i przybija z tobą piątkę, ale ma głęboko gdzieś, że masz dzieciaki i dom do ogarnięcia, bo sami ich nie ma. Nie wspomnę o OBOWIĄKOWYCH sobotach i Świętach... nawet nie ma dziękuję, a tym bardziej lepszej stawki, ŹAL i tyle.

Marzena
@Ar

A zdarzaly się takie sytuacje już, że menager obniżył ci wynagrodzenie? Może to zrobić z miesiaca na miesiąc? Chodzi o duże sumy? No faktycznie to co piszesz nie wydaje się ciekawe:/

NOWY

Kończę w tym miesiącu szkołę i szukam pracy na Ursusie bez pracujących weekendów. Ktoś się może orientuje czy w Confilogi mogę pracować tylko w tygodniu ? Mieszkam w okolicach i słyszałem że można tu dobrze zarobić

P3
@NOWY

Jest projekt, chyba reaktywacja. Tam możesz pracować w tygodniu plus jedna sobota w miesiącu. Pewnie jak ze wszystkim można się dogadać.

@P3

Nieprawda. Nigdy nie mogłam się dogadać.

Wanda
@Michał

Czyli "musiałaś" w tą jedną sobotę być? Czy "chciałaś" być we wszystkie a nie "mogłaś"? Michale...

@NOWY

Wszystko zależy od projektu, bo jest ich kilka. Na niektórych pracuje się tylko 5 dni w tygodniu, a na innych za soboty i tak odbierasz wolne w tygodniu

x

Aha, jeszcze zapomniałam dodać - kary, kary, kary. Musisz uważać na każdym kroku byleby tylko nie dostać tych ich bezsensownych kar, w życiu się z czymś takim nie spotkałam, a pracowałam już w kilku firmach. Także uważajcie co podpisujecie

Edyta
@x

A można prosić o więcej informacji na temat tych wspomnianych kar? Czego dotyczą konkretnie i jak w razie czego wyglądają?

Jest tu ktoś kto może mi podpowiedzieć czy bez doświadczenia w sprzedaży dam sobie radę? Chcę wysłać swoje CV bo widziałam ogłoszenie na olx, ale tak się zastanawiam

Asia
@Kandydat

Pewnie, że tak. Przyszłam tu od razu po skończeniu liceum bez żadnego doświadczenia i robię wyniki :) dają szanse osobom nawet bez doświadczenia, więc fajny start zeby złapać trochę doświadczenia

Pomocnik
@Kandydat

Próbuj :-) Tutaj też pracują ludzie, którzy chętnie pomogą :-)

Cześć. Widze ze firma aktywnie rekrutuje na stanowiska trenerskie. Są szanse rozwoju? Czy można liczyć na odzew niezależnie od wyników rekrutacji? Ktoś się orientuje?

@Zainteresowany

Brałam udział w rekrutacji, doszłam do trzeciego etapu. Niestety nie udało mi się dostać pracy, ale wiem nad czym popracować i co poprawić i za jakiś czas spróbuję znowu :)

Czytałem w ogłoszeniu na OLX, że można pracować zdalnie po wdrożeniu. Faktycznie trzeba przepracować 2-3 miesiące? Czy da się wcześniej?

Janek
@Kandydat

Ja jestem na linii przychodzącej i po 4 tygodniach poszedłem na zdalną. Jak jesteś samodzielny i masz wyniki to da się szybciej :-)

@Kandydat

na infolinii wychodzącej też wcześniej się da, wszystko zależy od zaangażowania. :)

Elka
@Kandydat

Jasne, że można szybciej :) Poszłam na zdalną po 3 tygodniach bo od początku robię wynik i kiedy mam ochotę wpadam do biura :)

Nowa

Pomyślałam, że podzielę się pozytywną opinią. Mam doświadczenie w pracy w kilku call center i jakiś czas temu trafiłam do Confilogi bo zamknął się projekt, na którym pracowałam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem merytorycznym szkolenia wstępnego i jakością treningów. Polecam, jeśli szukasz miejsca gdzie zależy Ci na wiedzy to zacznij tutaj.

Teresa
@Nowa

Super! Dzięki za opinie. Co możesz napisać o samej pracy tutaj pod względem zarobków?

Krystian
@Teresa

W call center teraz oferują 25,15 zł/h. Z prowizją wyrabiam lekko 5/6k na rękę miesięcznie. Porównując moją wcześniejszą robotę uważam ze łatwe pieniądze

Joanna
@Krystian

A od czego jest zależna ta prowizja? Łatwo ją osiągnąć?

Krystian
@Joanna

Od kwoty sprzedaży, tak jak to bywa w świecie sprzedaży. Wystarczy, że się wprawisz i będziesz miał dobrą gadkę a prowizja sama się będzie robiła :D

Xxxabcd1234

Oszukiwanie starszych ludzi , namawianie i manipulowanie starszych ludzi aby zakupili nic nie dające suplementy, nic nie warte opaski magnetyczne. Praca dla ludzi którzy nie maja żadnego sumienia ani wartości.

Ciekawa

Co masz na myśli? Managerowie gadają na innych czy pracownicy na managerów ?

Edyta
@Ciekawa

Jak tak czytam to zdanie to raczej drugi wariant z niego wynika skoro napisał, że uciekli w następstwie pomówień? Pytanie czemu pracownicy robią takie rzeczy i czy zdają sobie sprawę z aktualnych tego skutków?

Jola

Do CONFILOGI trafiłam przypadkowo. Zaczęła się pandemia i niestety nie mogłam dalej pracować w gastronomii. Szukałam pracy, w której mogę zacząć od razu. Niestety przez brak doświadczenia innego niż w gastro ciężko było znaleźć pracę. Z pracą na słuchawce nie miałam żadnej styczności, byłam przerażona bo nie wiedziałam czy sobie poradzę, a to była moja ostatnia deska ratunku. W Confilogi pracowałam 8 miesięcy, początki były ciężkie ale trenerzy zabierali mnie na szkolenia praktycznie co 2/3 dzień i pokazywali dotychczas popełniane błędy i dawali rady dzięki którym przestałam się stresować i zaczęło w końcu to iść w dobrym kierunku. Bonusy udało mi się dostać już przy trzeciej wypłacie! Zadowolona byłam nie tylko z wypłaty, ale również z panującej w firmie atmosfery. Pośmiać się i pożartować można tu nie tylko z koleżanką czy kolegą, a również z przełożonym. Nigdy nie spotkałam się z tak ludzkim podejściem przełożonego do pracownika. W gastronomii nikogo nie interesowało to, że źle się czuje, czy mam po prostu gorszy dzień. Tutaj w takiej sytuacji zawsze ktoś reaguje i stara się pomóc, wiem że zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony menagera lub trenera. Gdyby nie fakt, że musiałam się wyprowadzić z Warszawy to z pewnością dalej pracowałabym w Confilogi.

Elo
@Jola

jedynego Trans jakiego kojarzę, to jakaś osoba z p2 i nie przypominam sobie, zęby ktokolwiek traktował tą osobę pozytywnie... kolejny fejk pisany przez HR ???... HR przestańcie się ośmieszać i mówcie ludziom prawdę na Dzień Dobry.... zwłaszcza odnośnie KAR bo to porafi zabrać 1/4 pensji...

AKA

oszuści, złodzieje

Agis

Miałem okazję pracować w Confilogi kilka miesięcy przed rozpoczęciem studiów. Jako osoba wyróżniająca się z tłumu i transseksualny mężczyzna ciężko było mi znaleźć pracę. Każdy wie jak ocenia się drugiego człowieka, na poziomie rekrutacji byłem miło zaskoczony jednak w dalszym ciągu obawiałem się opinii ze strony koleżanek i kolegów z pracy/ przełożonego... Pomijając fakt, że otrzymałem szansę pracy bez wcześniejszego doświadczenia to atmosfera pracy bardzo miło mnie zaskoczyła. Nikt ze mnie nie szydził, wszyscy okazali się bardzo pomocni. Oczywiście, żeby nie było tak kolorowo nie dogadałem się ze wszystkimi, ale po zakończeniu pracy nadal mam z kim wyjść na piwo! Co do samej pracy na początku bardzo się stresowałem, stres minął po tygodniu samodzielnej pracy, jeżeli z czymś miałem problem trenerzy jasno mi go wyjaśniali. Bonusy o których tak wszyscy mówią jednak nie okazały się ściemą (myślałem, że manager mówi mi o nich tylko po to, żebym więcej pracował). Bonusy otrzymałem juz za 2 miesiąc pracy, zawsze to kilka stówek więcej, dla studenta zawsze się przyda XD. Ogólnie jeżeli zacznie się znowu nauka zdalna to z pewnością wrócę do Confi a jak nie to na wakacje bo drzwi mam otwarte. Polecam, jeżeli nie boicie sprzedaży lub macie problem z praca przez swój wygląd to nie ma czego sie bac tylko probowac!

Patryk

Nie martwcie się, wypłata będzie na czas- tak jak umowy o pracę - też kiedyś będą. Oczywiście jest to jedno wielki (usunięte przez administratora) Wielu spraw nie wyjaśnicie. Przełożeni okazują tylko zainteresowanie na początku..

Magda

Od kiedy zmienił się kierownik firma schodzi na dno, wypłaty nie przychodzą na czas, premie są ucinane, na siłę szukają o co mogą się przyczepić by dać komuś karę finansową, praca na zwolnieniu L4 jest na porządku dziennym. Jest to niby umowa zlecenie, a pracujesz więcej niż na etacie, weekendy, każde święta. Praca nie warta takich nerwów jakie się ponosi. Zastanawianie się co miesiąc czy będzie wypłata, kiedy będzie i ile z niej zabiorą. Śmieszne progi konwersji gdzie pracujesz cały miesiąc, a nie dostaniesz grosza z premii co uwarunkowane jest reklamami "za darmo" przestrzegam przed ta firma.

Mówisz o projekcie p1?

@Magda

Chyba opinia została napisana w emocjach. Pracuje w firmie przeszło 3 lata, co prawda na innym projekcie. Wypłata się spóźniła raz w przeciągu czasu mojej pracy. Do pracy na L4 nikt nie zmusza i nawet nie proponuje. Zawsze wszystko zostało wypłacone zgodnie z tym jak się pracowało, bonusy się zmieniają ale nie można tu powiedziec o zmianach na gorsze. Ktoś kto pisze tak negatywne opinie chyba niekoniecznie ma doświadczenie na rynku pracy i w sprzedaży :D

Magda
@Ola

A ktoś kto pisze tak pozytywne opinie patrząc na zmiany na przełomach ostatnich miesięcy musi być na prawdę bardzo zaangażowanym pracownikiem i w takim razie widzę że większość osób (w dużej części pracowników) piszących opinie nie ma doświadczenia na rynku pracy i w sprzedaży. Widać jak sytuacja zmienia się z miesiąca na miesiąc. A z tą umową o pracę to chyba jakiś żart nie znam nawet 1 osoby która na dziale p1 lub p2 ma umowę o pracę. Na jednym dziale miałam "przyjemność" pracować sporo osób znam z innych działów i pisanie o umowach o pracę jest jednym wielkim kłamstwem, pracownicy z długim stażem siedzą tak samo jak nowi na zleceniowce.

@Magda

Jeżeli chodzi o umowę o prace nikt o tym nie mówi głośno ;) Jest to możliwe, tak jak wszędzie trzeba umieć walczyć o swoje.

Czy nowo zatrudnione osoby w CONFILOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

W confilogi nie ma umowy o pracę. Znaczy.. obiecać mogą, że ją dostaniesz, ważny jest rozwój (niedorozwój), awans srutuutu... Pracujesz na umowę zlecenie i jesteś ich psem.

Nieznajomy22

Tylko umowa zlecenie za najniższą krajową, nie ma szans na umowe o prace nawet gdy pracujesz kilka lat.

@Nieznajomy22

oczywiście, że jest szansa o umowę. Wystarczy dobrze zagadać i dac podstawy zeby ją dostać...

Cukrzyk Łuszczyk

Sytuacja w firmie bardzo się zmieniła i tego nie da się ukryć. Od lutego do początku maja - super. Przychodząca jak i wychodząca były normalnymi infoliniami sprzedażowymi. Kampanie dość wymagające, ale dające robić dobre pieniądze, które oprócz sierpnia były wypłacane na czas i tu nie ma się do czego przyczepiać. Od maja do sierpnia - dramat - kampanie są wyimaginowane. Osoby pracujące w dziale marketingowym sa niedorozwinięte, lub nie spełna rozumu. Praca na infolinii przychodzacej opiera się na 8 godzinach odbierania połączeń od osób, które przeczytały " rozdajemy za darmo" w gazecie. Niestety, muszą dokupić za sumę 220+ kurację, dzięki której urządzenie "rozdawane za darmo" zadziała.Ewentualnie wysyłka 59 zł ( INFLACYJNA, DOTKNIĘTA RĘKĄ PREZESA, DLATEGO DROGO) Co do szkoleń, managera czy team leadera nie ma się do czego przyczepić. Szkolenia są pomocne, jeśli je wdrażasz, choć słuchanie swoich rozmów w kółko jest męczące. Z każdym problemem możesz podbijać. Pomogą. Niestety są też aspekty, o których się nie mówi. Brak paragonów w wysyłkach, kilka adresów firmy, z których zapewne żaden nie jest realny i paczki zwrotne odbijają się od bramy na ulicy STAWY w Warszawie. Dział Return jest dość nieśmiesznym żartem. Przy wypłacie nie dostajecie potwierdzenia pisemnego na temat wypracowanej prowizji. Przychodzi kwota, której nie jesteś w stanie skontrolować, co też jest nieciekawym rozwiązaniem. Czy polecam? Tak i nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Confilogi Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confilogi Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confilogi Poland Sp. z o.o.