Confilogi Poland Sp. z o.o.

Opinie o Confilogi Poland Sp. z o.o.

Daniel

Czy te dni szkolące nową osobę są normalnie płatne?

Hmm
@Daniel

Dopóki nie przepracujesz chyba miesiąca to nie

Nena
@Daniel

Ale jak szkolenie zaliczysz i popracujesz z nami, to dostaniesz za kase normalne. Szkolenie jest wtedy normalnie liczone jak godzina pracy.

Albundy

Podobno na p2 jest w sobotę impreza.

Nena
@Albundy

Jak to? A co z postem? :D

Aza

Mam pytanie.... w ogłoszeniu jest mowa o Młodych osobach -czy ktoś może to sprecyzować? Czy to jest praca tylko dla studentów?

Parówka
@Aza

Nawet jak nim jesteś to i tak masz 14 na godzinę netto

Marecki
@Aza

Niekoniecznie, ja już sie nie ucze. Ale na reke kazdy ma po równo. To akurat fair

Marecki

Pracuje od dwóch tygodni. Przed szkoleniem naczytałem się tu sporo i z perspektywy mogę stwierdzić, że dużo jest tu wpisów przesadnie negatywnych. Wszystko wygląda normalnie jak to w CC. Jakbym miał się do czegoś przyczepić to notoryczny brak kubków w kuchni :D

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confilogi Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Xyz

Pracowałam w firmie ponad rok i dziwią mnie te różne, negatywne opinie. Ludzie sami się nakręcają, zamiast spróbować zrozumieć niektóre zasady. Jeśli się spóźniasz notorycznie i olewasz pracę to normalne, że dostajesz karę. Osoby, które są nastawione na sprzedaż i zarobek - mogą wyciągnąć nawet 7-8 tysięcy na rękę, ale nic nie ma za darmo - trzeba pracować. Duży plus, że firma ma swoich trenerów i uczy sprzedaży od podstaw. Dla mnie spoko, ze wszystkim można się dogadać.

Hehe
@Xyz

No to jak było ta dobrze to czemu odeszłaś?

Norbert
@Hehe

Przecież jest to fejkowy pozytyw, pisany by "wybielić" firemkę... Styl jeden i ten sam, pisany w kilku odstępach czasowych.

hej
@Norbert

Nie bądź śmieszny. Wychodzi na to, że każda pozytywna opinia jest fejkiem, bo ty masz zla, bo nie dałes rady z wynikami? Tak samo mozesz byc z konkurencji i pisac negaty, bo wiadomo ze jest walka. nie jest zle, mozna regularnie zarobic i to najważniejsze.

@hej

Akurat nie w tej sytuacji. Firma zmienia nazwy, umowy są skonstruowane w taki sposób, by zwalić całą winę na pracownika - z resztą, kilka komentarzy dosadnie już opisało cała okazałość tej pseudo firemki. Coraz mniej leszczy daje się nabierać, więc musicie klepac te nauczone formułki. Ale w Internecie nic nie ginie, proszę o tym pamiętać. I mam nadzieję, ze karma za oszukanych emerytów do was wróci.

marta

Nie jest to praca mojego życia, ale pieniądze zarabiam dobre. Teraz w dobie pandemii jest to bardzo istotne.

Firma jak firma, normalne CC, można wyciągnąć fajny pieniądz, ale wiadomo, że nie siedząc i nic nie robiąc, jest kilka działów na różnych piętrach, kary normalne jak wszędzie, ale trzeba sie wybitnie postarać żeby ją dostać, plusem jest dobry dojazd komunikacją, jak ktoś ogarnia sprzedaż to spokojnie idzie wyciągnąć 8-9k na rękę na ciepłej bazie, fajne jest to, że w biurze są trenerzy sprzedaży, którzy pomagają robić dobre wyniki, duża pomoc, ogólnie jeśli mam ocenić firmę to 4+/6

Dominik

Wciskanie bezwartościowych śmieci starszym ludziom, żałosne.

Max

Firma Confilogi to (kolejna) nowa firma, która jeszcze pół roku temu funkcjonowała pod zupełnie inną nazwą - pozdrawiam całe Sonfinity Poland, które najwidoczniej zaczyna upadać i nie radzić sobie z nadmiernymi, negatywnymi, aczkolwiek prawdziwymi opiniami na temat swoje karygodnej działalności. Swoim wpisem pragnę za w czasu ostrzec kolejnych młodych, niedoświadczonych ludzi - zwłaszcza spoza stolicy, których może skusić atrakcyjne wynagrodzenia, super pakiety, a także owa atmosfera firmy i ogólne spijanie sobie z dziubków ect. No i chyba na tym kończy się cały pozytyw. Firma jest więc kolejną spółką/córką czy też innego rodzaju hybrydą, która została po raz kolejny przekształcona z upadającej już firmy (aktualnie Sonfinity Poland). Wystarczy poczytać opinię o wspomnianej przeze mnie firmie, aby dowiedzieć się czegoś więcej (prawdziwego) o nowo powstałej firmie ,,krzak,,. Podejrzewam, że i w tym przypadku firma działa na granicy prawa, (usunięte przez administratora) niewinnych, schorowanych ludzi, oszukując ich w najgorszy możliwy i chamski sposób. Co do pracowników, to ich też raczej nie traktuje się za dobrze - liczne balangi i obiecanki mogą co prawda zamydlić oczy dla niedoświadczonego, młodego człowiek na liczne kary pieniężne, na oszustwa i przeróżne taktyki manipulacji nowych osób. Na rozmowie rekrutacyjnej oczywiście będą się chwalić, jaką to się ogromną firmą, która niedawno weszła na rynek - to dlatego nie można znaleźć żadnych informacji na temat ich działalności... (usunięte przez administratora)dla pracownika, który wymyśli nazwę i super działanie nowego leku przewidziano nagrodę - podobnie jak za przyprowadzenie nowego narybku, który zostanie szybko i skutecznie ogłupiony przez liczne pozytywy firmy, która chyba nic oprócz spoko pieniędzy - wypłacanych z opóźnieniem - oraz innych zabaw trwających do białego rana nie jest w stanie nic zagwarantować. Jeżeli więc nie masz oporów przed chamskim oszukiwaniem i naciąganiem niewinnych, schorowanych ludzi, których wykorzystujesz ostatnią nadzieję na wyleczenie z trudnych chorób - to jest to praca dla Ciebie! ???? Licz jednak się z tym, że już na wejściu zostaniesz ogłupiony, okłamany i zostanie zrobione Ci pranie mózgu... A i nie zapominajmy o tym, że za kolejne kilka miesięcy nowo powstała firma przestanie nagle istnieć, a wtedy pracownicy dostaną kolejną dziwną umowę, której nie będą mogli wynieść poza budynek firmy, z licznymi karami o absurdalnych wręcz wysokościach.Ale co z tego, skoro można po pracy kulturalnie się zabawić, spić procentowymi trunkami i przyjść na drugi dzień komplatnie spóźnionym - przełożony najprawdopodobniej spił się jeszcze bardziej - więc nie zauważy Twojej nieobecności. ???? Na szczęście zasoby Internetu nie pomogą umrzeć jej śmiercią naturalną - wystarczy znaleźć firmę po numerze NIP i każdy czaro na białym zobaczy całą prawdę, którą skrywa od lat firma, którą w sumie nawet nie wiem jak już nazwać. A ile ona ma spółek, córek, czy jak to tam nazwać - chyba powinna trafić już do księgi rekordów Guinnessa pod tym względem. Ale najwidoczniej zbyt dobrze się kryją z tym wszystkim, skoro jeszcze nikt nie zdołał zainteresować się tą sprawą.

Wytrzymałem DWA TYGODNIE. Nigdy więcej nie wrócę do takiego syfu jaki reprezentuje firma Confilogi...chociaż tak naprawdę nie wiadomo jaka jest prawdziwa nazwa tego miejsca...mógłbym powiedzieć o tej firmie naprawdę dużo, ale nie chce się później bawić z ich prawnikami...chce powiedzieć tylko jedno...NIGDY PRZENIGDY NIE ZACZYNAJCIE PRACY W TYM MIEJSCU.

Ala

Nie wiem jak będzie wyglądała sama praca (teraz zdalnie wszystcy dzwonią), ale szkolenie wstępne i trenera oceniam na 5+ :) Chyba każdy powinien sam spróbować a nie ślepo wierzyć we wszystko co złe.

Tim
@Ala

Nie polecam - managerowie z przypadku, nie mający żadnego większego doświadczenia w zarządzaniu zespołem, układaniu grafików, ciśnienie, przez które najlepsi odchodzą, zła atmosfera, słaba umowa

Samuel

A jak tu z integracjami pracowniczymi? Są jakieś?

Ala
@Samuel

@Samuel Dowiedziałam się, że kiedyś były, ale to przed pandemią. Teraz nie można taki rzeczy robić.

Znany

Trzecie CC w jakim pracuje. Zasady jak wszędzie. Jak ktoś kuma o co chodzi w sprzedaży to zarobi fajną kasę. Jak ktoś chce się nauczyć to będzie mu to dane. Jak ktoś myśli, że przesiedzi za godzinówkę to jest w błędzie, a jak będzie miał w poważaniu przychodzenie do pracy to dostanie zasłużoną karę. Jak dla mnie wszystko jest fair.

XYZ

Confilogi czy tan Sonfinity, jak zwał tak zwał. Na początku miła rekruterka (usunięte przez administratora)ze słodko - pirdzacymi tekstami, jaki to oni mają zgrany zespół, jaką to firma jest do rany przyłóż. Szkolenia i trener też nie wywołują podejrzeń. Problemy zaczynają się wraz z podpisaniem umowy - kary za wszystko(nie, nie mam tutaj na myśli spoznialstwa i niedbałości, jak pewnie jakiś klakier tu zasugeruje) , prowizję ciągle obcinane. Czasem Twój przelozony zabroni Ci wyjść na przerwę, czasem sprawdzi, czy poszedłeś do toalety, czy na pewno nie kupujesz w tym czasie kawy.(usunięte przez administratora) Takie rzeczy się zdarzają, gdzie awansowani są ludzie, którzy nie nadają się do zarządzania nawet 10 osobowym teamem. Sama praca, mimo zapewnień, że pracują na ciepłych leadach , polega na dość agresywnym wciskaniu starszym schorowanym ludziom placeba i jakichś magnetycznych wkładek pewnie z Ali - oczywiście, za kosmiczne kwoty, nie raz przewyższające emeryturę takiej biednej babci. Stanowczo nie polecam, strata czasu i szkoda nerwów.

Ksawery

Sonfinity a teraz już Confilogy i pewnie za 6 miesięcy znowu inaczej będzie się nazywała ta firma to :) Nie zatrudniajcie się tam, bo wszystko co Wam obiecują to gruszki na wierzbie. Programiści zarabiają tam nierynkową stawkę bez możliwości podwyżki - NIGDY. Po 3 miesiącach była obiecana podwyżka i umowa o pracę a potem można było usłyszeć od managera "ja nic takiego nie mówiłem, przesłyszało Ci się". Zwolnili osobę w trakcie trwania L4 i jeszcze nie wypłacili jej należnej pensji. Umowa zlecenie albo "hybryda" czyli umowa o prace na minimalną krajową a reszta na umowę o dzieło. I uwaga! Target dla programisty do wyrobienia więc jeśli umiesz szybciutko kodować kopiuj wklej bo na tym polega tam "programowanie" to polecam. Zero rozwoju tylko klepanie tych samych stronek o żylakach, prostatach i nietrzymaniu moczu. Jeśli chcesz zapomnieć jak się koduje, to ta praca jest dla Ciebie :)

marta

Nie była to praca moich marzeń, ale hajsy się zgadzały ;)

Aaaa

Już nie ma takiego bonusa za polecenie pracownika 500 zł, teraz to śmieszne 100zł. Starych bonusów nie ma i już nie będzie, bo łatwiej jest zatrudniać nieświadomych jeleni, którzy nie mają pojęcia jak było i którymi da się manipulować. Wystarczy spojrzeć na obecne ogłoszenia o pracę na olx, że zarobki zostały zmniejszone o połowę, a z produktami premium to ktoś miał chyba bardzo dużą wyobraźnię albo nie był trzeźwy pisząc takie bzdury... Konwersja liczona jest źle, wszystkie błędy tłumaczą błędami marketingu i złymi kampaniami i zrobią wszystko, by uciąć kasę, żeby zebrać te 40k PLN.(usunięte przez administratora)kary za spóźnienia, nieobecności, źle zaznaczone statusy, kłamstwa tam są na porządku dziennym i te sztuczne zapewnienia, że firma jest stabilna i nikomu nic nie grozi, że zespół się nie rozsypuje są żałosne. Zespół rozsypał się dawno, zostali chyba tylko ci co mają pod stołem płacone żeby nie przejść do konkurencji. (usunięte przez administratora)

Były

Fantastyczna firma! Umowa zlecenie i kary za 2 nz w miesiącu 500 zł, 2 spóźnienie w miesiącu robisz tylko za prowizje (czyli 112 zł w plecy) od godziny 8 dp 12 praktycznie nie możesz wyjść na przerwę bo mogą wyjść tylko 2 osoby, wybijesz się ponad stan 50 zł kary. Ukrycie statusu 100 zł kary ( kl chciał zadzwonić do zusu, zadzwonił tu i Ty ponosisz konsekwencje, choć on nic nie chciał) prowizja żenująco śmieszna 5 procent liczona od 97 zł a nie od 0. Wyciąganie wyników konwersji, nigdy się nie zgadzało, tzn dla firmy się zgadzało żeby uwalić ci hajs. Brak informacji ile paczek dotarło ile wróciło, w momencie gdy np załadowałem paczke za 1000 zł a kl jej nie przyjął,oddzwanial inny dział lądował na swoje konto a Ty nic z tego nie masz. Budżet na kary miesięcznie około 40 tys zł, wlepiane pracownikom za wszystko ”bo oszukujecie firmę". Ucinanie osobom do 26 roku życia pensji pod kapturkiem że tego wymaga tajemniczy inwestor, który nie opłaca składek zdrowotnych i jest taki zły, chociaż prezesem owego zarządu jest jeden z właścicieli.(usunięte przez administratora)Przychodzi koniec MSC masz zarobione załóżmy 6 tys ale wlepia ci karę 500 zł. (usunięte przez administratora) Nie jeśli jesteś nastawiony żeby zarobić hajs to pamiętaj że oni są nastawieni żeby Ci go uciąć.Generalnie większość starej załogi już dawno się pożegnała, bo nie chce pracować z takimi ludźmi bez honoru i godności, którzy tylko czekają aby Ci się noga powinęła. Nie bez powodu TVP kręciło coś pod siedzibą, mam głęboka nadzieję że prędko zamkną ten (usunięte przez administratora) który pomijając fakt że (usunięte przez administratora) klientów toni ludzi którzy na nich pracują. Również po zakończeniu współpracy są problemy z wypłacaniem prowizji i pensji. Jeśli chcesz sobie zszargać nerwy i pracować z falszyecsmi którzy najpierw mówią Ci że jest wszystko super a na koniec okazuje się że nie i dostajesz po 1000 zł kary to polecam Confilogi.

Aa
@Były

Gdyby zmienił się menager zapewne dużo więcej osób chciałoby tu pracować, a jak rozmawiam z ludźmi to i byli pracownicy chętniej by do firmy wrócili. A tak to będzie non stop rotacja i opinie jak wyżej.

Ex

Firma - call center mieści się na ursusie na Siłaczki. Są różne działy - linia przychodząca, wychodząca. Sprzedaje się suplementy i różne dziwne rzeczy typu pasy magnetyczne wkładki do butow, po grubych pieniądzach naiwnym starszym ludziom. Kwotę sprzedazy ustala sprzedawca. Umowa skonstruowana w taki sposób żeby w razie czego odpowiedzialność spadła na konsultanta a nie na firmę. Millford to również firma, która znana w branży jest jako ta, w której można dostać karę za dosłownie wszystko. Kary co miesiąc są rozdawane od 100 zł nawet do 2000zl. Ucinane jest to z prowizji. Jeśli chodzi o prowizje to jest bardzo niska. Jest to 5 % od powiększeń, czyli sprzedając coś za 500 zł ma się z tego 20zl oczywiście o ile klient paczkę odbierze. Nacisk na konwersje chyba najwyższy w branży, wymagają zamykania 85% klientów na linii przychodzącej, na wychodzącej tez są jakieś ciekawe smaczki. Ludzie na potęgę się zwalniają, albo sa zwalnialni. (usunięte przez administratora)Norma. Potrafi urządzać przemowy na callu odnośnie tego jak złymi sprzedawcami wszyscy są. Można wymieniać i wymieniać, atmosfera tragiczna. Po rozwiązaniu umowy szukają sposoby żeby jak najbardziej oszukać człowieka i nie wypłacić mu należnych pieniędzy. Nie polecam z całego serca.

czy wiemy coś o Confilogi, rekrutują ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Confilogi Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confilogi Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confilogi Poland Sp. z o.o.