Opinie o AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK w Goleniów

Ogłoszenie na Monter do AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Życzliwy Nowy wpis

Mario człowiek po wyroku karnym za pobicie niezrównoważony psychicznie cały czas w agencji pracy AiB która została wywalona z pewnej firmy z Goleniowa.Pracowników ma za nic a gdy chcą odejść z pracy to potrafi nie wypłacić pieniędzy i jeszcze ubliżać

Mario Nowy wpis
@Życzliwy

Firma pracuje w Goleniowie i nie tylko bo w 7 miejscach w Polsce zatrudnia 700 pracowników w Polsce i za granicą. 80 Spawaczy Ofshore

Gwiazda Nowy wpis
@Mario

Firma pracuje czy ludzie pracują . I czy nie za dużo słowa Polsce w jednym zdaniu . Wytłumacz czytającym co masz na myśli pojęcie spawacz Offshore . A jak się odniesiesz do wyroku panie Suska . Wystarczy zobaczyć na stronie Linkedin kto jest pełnomocnikiem firmy AiB , pan Mariusz S człowiek bez kompetencji zawodowych w przemyśle ciężkim , który sprzedawał rękawice bramkarskie. Pozdrawiam ????️????️????️

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK? 28 maja na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Cieśla. Ktoś z Was aplikował?

Mario

Na portalu info Praca nic nie dajemy. Pracowników mamy z polecenia.

Urszula

Zamiast jakichś historii sprzed lat można się dowiedzieć tutaj o pracę dla męża? Szefowa pisze, że ma 14 pracowników. Będzie powiększała brygadę? Jakie są zarobki?

Czy w firmie AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK da się zarobić 4300 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Monter?

Jarek

Można i 12 tysięcy zarobić. Duża firma. Na ST3 25 spawaczy i chyba monterzy tez od Nich. W Stoczni widziałem Azjatów. Ze mną na Rostock jeżdżą od nich z Warszawy ludzie i sobie chwalą.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SZLIFIERZ w firmie AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
Suska znowu w akcji

Uwaga uwaga. Ten debil, złodziej i psychol Mariusz Suska znowu oszukuje ludzi. Tym razem założył dziadoska firemke na nieswiadoma jego przeszłości kobietę. Jest to szeroko znany w Szczecinie i Polsce pustak, złodziej i jest psychiczny.

@Suska znowu w akcji

Ale to na pewno pod dobrą firmą z tym piszesz?

Suska
@Suska znowu w akcji

Tak szczerze to odpuść bo nie mam nic wspólnego z ta firma i pamiętaj zawsze będę niszczył takich (usunięte przez administratora)jak Ty którzy nie płaca ludziom, wielorybie i na fb są twoje filmy jak (usunięte przez administratora) szef bełkocze kogo zabije a za (usunięte przez administratora)i tak odpowiesz

@Suska

A o co w tym wszystkim tak właściwie chodzi? Bo widzę, że dwa lata temu też ktoś już się z tym odpalał tutaj.

Arsenmaciej1@wp.pl
@Suska znowu w akcji

Szanowny Pani, kimkolwiek Pan jest ta nieświadoma przeszłości Pana Suski kobieta, to właśnie ja, dziękuję Panu za opinię mojej firmy ale chciałabym sprostować kilka rzeczy Po pierwsze firmę założyłam ja sama a nie Pan Suska który ogólnie mówiąc nie interesuje mnie wcale, po drugie faktycznie nazwa firmy jest być może dla wielu osób myląca i źle się kojarzy ale obecnie jest nowy właściciel tej firmy czyli ja i zrobię wszystko aby odbudować renomę tej firmy a nazwa faktycznie jest zapożyczona od P. SUSKI ponieważ kiedyś z nim współpracowałam Po trzecie obecnie mam 14 pracowników których legalnie i prawnie zatrudniam, za których opłacam składki, zusy itp w przeciwieństwie do innych firm, wszystkim zainteresowanym w każdej chwili mogę przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami i o mojej niekaralności , jestem osobą uczciwą i wypłacalną, robię wszystko co mogę aby moi pracownicy otrzymywali wynagrodzenia na czas Tak więc szanowny Panie proszę nie szkanować reputacji MOJEJ FIRMY bo to się kwalifikuje do sądu, a jeśli ma Pan coś do Pana Suski to proszę go sobie odnaleźć i z nim to wyjaśnić a nie kosztem mojej firmy Z poważaniem M.J.

Nie polecam Firmy, bardzo niekorzystna współpraca. Ogólnie szefostwo w kulki leci, obiecują, nie ma rzczy, nie polecam

Ilona

A o jakie rzeczy Ci chodzi?

Mario

Witam Pana Złodzieja Mariusz Suslow w rozpochentnia nowej firme. Mozliwo po robi wyplaty prez komornika. Początek : 1. Work 4 You Mateusz Hertwig https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22431581 . 2. H+S Gruppe Sp. z o.o. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23966808 3. Sipas-Tech Sp. z o.o. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877275 4. POL-STAHLBAU NORD MATEUSZ HERTWIG https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23999124

Mariusz
@Mario

Co Ja mam do Suslov ? Co Ja mam do Hertwig ?

Mariusz

Nic innego tylko moja ex albo jej łysy (usunięte przez administratora) To przechodzi wszelkie pojęcia banda ćpunów i narkomanów, okradają ludzi ale winnych szukają wśród uczciwych ludzi, Tak Sandro kolejni zakładają tobie i Hertwigowi sprawę, ten drugi lada dzień pójdzie siedzieć, mam nadzieję że ty też szybko, do niego dołączysz. Tak jak mnie okradliście tak okradacie ludzi. Berlin firma na łysego ok i dlaczego tak szybko kończycie ? z Sipas wiesz jak dogadałaś się z Behr, sprawa jest w prokuraturze spokojnie

Suslow
@Mariusz

Co ty gadasz, malym i (usunięte przez administratora) pracownikow i w jednej i w drugej firme, ktyreh oszykal na kasy. Lepej podaj nymer komyrnika swogo, ja dowem se za jaki wuplat kypyesz auto.

Zostaw merytoryczną opinię o AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK - Goleniów

• Jak się pracuje w AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK?

Zobacz opinie na temat firmy AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

AiB STAHLBAU MAŁGORZATA JUSIAK