Sipas-Tech Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Sipas-Tech Sp. z o.o.

dym

no właśnie, tój komentarz jest najlepszą rekomendacją dla tego pracodawcy i powinien odebrac racje hejterom, jak widać mozna dłużej pracować w tej firmie i wcale nie jest tak źle jak niektórzy wmawiają

buaaaaaaaaaaaa
@dym 12.09.2016 21:39

Ostrzegam wszystkim przed firmą KSW Werlte, to jeden gnój z bandą pijaków tym -A.Ko...t z metra cięty pederasta, syfff kiła i mogiła dla desperatów........Polski (usunięte przez administratora) w Niemczech z A.K na czele

Xavery

Proszę o kontakt telefoniczny. Podajcie aktualny numer / aktywny

billy

A o którym adresie mówisz ul. Kolumba, ul. Konopnickiej czy w Gryfinie ul. Chrobrego? Jeżeli wiesz gdzie to podaj adres. Chętnie skorzystam z Twojej rady. W internecie adresy możesz pisać jakie tylko przyjdą ci do głowy.

billy

Próbuję dotrzeć do tej firmy i nic. Telefon milczy lub taki numer nie istnieje.Adresy, które znalazłem na necie to te co podałem wcześniej. Przejechałem pół Polski, żeby zobaczyć biedronkę lub dworzec PKP w Szczecinie?

billy

Czy ktoś wie, gdzie firma teraz urzęduje? W Szczecinie pod Kolumba 1 to dworzec PKP, a w Gryfinie ul.Chrobrego 40 to biedronka. Ciekawe prawda?

rozczarowany

Zaz. A jaki miałbym cel? Ja już u nich nie pracuję. Chcę tylko tutaj ostrzec innych, a czy mi wierzysz czy nie to już Twoja ocena. U lekarza, albo czego nikomu nie życzę w szpitalu przekonasz się jak wystawią Ci rachunek.

rozczarowany

Zapytaj pana Suska. W ZUS-ie jest abolicja podatkowa, nie słyszałeś? Mogą umorzyć Ci część zaległych składek, jeśli o to wystąpisz. Pracodawca nie musi się Ciebie pytać, czy pracownik wyraża zgodę. Firma jak najbardziej odradzam.

rozczarowany

slik, czytaj ze zrozumieniem. Nie płacą za Ciebie składek ZUS, a o nie zapłaconych składkach dowiesz się, w czasie wizyty u lekarza(brak ubezpieczenia) lub gdy wystąpisz o taką informację do ZUS-u. A w ogóle to ta firma nadal urzęduje w Szczecinie? czy już firma widmo?

rozczarowany

Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata.Nigdy nie byłem na bezpłatnym urlopie. Na świadectwie pracy też nic nie zaznaczone, a w ZUS-sie okazało się, że byłem prawie rok na urlopie bezpłatnym. Składki nie odprowadzone. Nie polecam tej firmy nikomu.

Stolarz

Jestem w Japonii i jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] problem tylko z jedzeniem w dni wolne ale tak jest super polecam bardzo

debili mi nie szkoda...
@Stolarz 22.10.2015 21:23

Co mają banki do godzin?? Szkoda, że nie można tu wklejać załączników, bo bym wkleił umowę i meila od "Sipas". Nie szkoda mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy lecą kilka tysięcy kilometrów do pracy jako turyści z umową na 900E a potem płaczą, że tylko tyle dostali.

Arek

SIPAS i Suska tak, ale nie Behr i Aris. Dobrze, że Behrowi wszyscy uciekli. Ja robię u Suski i stawki daje 12,13 euro netto i zależy na jakiej budowie. Praca naprawdę dobra bo w Fabryce a nie u [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nortmana czy KSW. Jedyny mankament to, że czasami przelew się spóźni dzień czy dwa, ale to banki przetrzymują, późno spływają godziny. Wiem bo za każdym razem mam potwierdzenie przelewu.

4Lg5

Firma jest jednym wielkim OSZUSTEM jest tylko nastawiona na zarabianiu pieniędzy dla siebie ale nie płaceniu ludziom

Egon

Ja do kolegów co pojechali do chile jak z kasom jest tak jak objecane było i jakie warunki mieszkaniowe

misio

Firma nie jest godna polecenia mogę to potwierdzic jak ktoś ma inną pracę to niech jedzie z tej firmy szkoda czasu

zebra

Jestem Chile trzy tygodnie praca jest na elektroeni pod firma andritz zapewniaja dojazd do pracy I wyzywienie , warunki mieszkaniowe tragiczne , obecnie jest tu zima wobec czego w domach panuje duza wilgoc , ogolnie smrød brud I wszedzie nasrane przez psy, w pracy ogolny balagan , prosze sie nie nastawiac na wyjazd do kurortu , jedyne co tu jest to widok oceanu I dookola same piaski, skaly , odnosnie wynagrodzenia nic nie mozna powiedziec bo nie przepracowalem miesiaca , obiecanej zaliczki nie otrzymalem I napewno nie dostane , trzeba sie tez nastawic ze po przylocie prace podejmuje sie po okolo 10 dniach, jak ktos ma klopoty ze zdrowiem lub uzywkami to niech sobie odpusci

Egon

Czy coś więcej w jadoko o tym chille

Zenon

Badania lekarskie na pracę powyżej 30 m praca na lata, to nie kontrakt tylko stała współpraca ...co on wypisuje ??????????????? ludzie litosci

pipefitter

Pól roczny kontrakt w Chile, dobre warunki zakwaterowania, wyżywienia. Miejsce budowy elektrowni to kurort wypoczynkowy. dlatego to dobra oferta dla ceniących sobie zwiedzanie odległych egzotycznych miejsc na Świecie ..... to firma krzak... wysylaja za marne pieniadze ,nie wyplacaja na czas ...szkoda nerwow na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kontrak 2500euro teraz jak nie ma chetnych daja 3000 euro...smiechu warte pieniadze

hyro
@pipefitter 19.07.2015 20:07

Pracowałem w tej firmie 3 lata i nie mogę narzekać pieniądze były na czas , i wiem ile idiotów się tam przewineło w czasie mojej pracy i pobytu za granicą i ilu wyleciało za gorzałę i takim zawsze będzie żle. Jak każdy pracodawca idiotów nie toleruje.

on85

Ludzie!!! Co wy piszecie!!! Mój tata pracuje, ma bardzo dobrze warunki zamieszkania,wyżywienie zapewnione a warunki pracy są super. A Ci wszyscy co wypisują te bzdury to nigdy nie byli tam i nic nie widzieli. Zastanówcie się bałwany co piszecie!!!

do 84

To wogle doszło do wyjazdu??!! No tak. Inteligentny pan suska jak zwykle coś usłyszał albo dostał maila od jakiejś agencji pracy i od razu wysyła ludzi do pracy bez pomyślynku a później wielkie płacze i pretensje że go oszukujom i okradaja. Nic sie nie zmieniło. Ciekawe skond ten smieć bierze jeszcze pieniądze na te ''wyjazdy''. D 3 B I L !!!!!

No tam pojechał mój tata, ale dziwnie że wysyłają gdzieś gdzie nie ma pracy a za przelot i hotel opłacają.

oszukany

tak to elektrownia pod firmą Austriacką

oszukany

kolega ma 100% racji niema pracy w CHILE byłem po tygodniu wróciłem tak zwana wycieczka hehe

czekajacy
@oszukany 07.07.2015 12:30

Czy mozesz wiecej cos napisac o tym wyjezdzie do chile gdzie do mejilones jakas elektrownia

Chile

Hahahahaa i jeszcze raz hahahaha!! Niepełnosprytny pan suska szuka ludzi na wyjazdu do japonii i chile z niewiarygodnymi uprawnieniami i doświadczeniem za smieszne pieniadze. Ludzie! nie ma żadnych prac w chile, japonii ani nawet juz w niemczech. taki ogarnienty szef!

Lub był w Chile?

Czy ktoś jedzie do Chile z tej firmy?

AFRYKA.pl

Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyjedzie popracuje , i komuna mu sie przypomina. Gnoje zgodziliscie sie tyrac za 8,50 ...... To do roboty. A nie narzekanie Bo za Gierka bylo lepiej. Nikt tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Cie nie trzyma na sile. A prawda jest taka ze narzekacie a do Pana Behr w sobote w kolejce stoicie po zaliczke . Brudasy z polski Opinie ludziom co szacun do pracy maja PSUJECIE. Do budy psy spuszczone z lancucha. Ciekawe co Twoja Zona by powiedziala na to ,gdyby zobaczyla na wlasne oczy co Ty tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyprawiasz. Pozdro ......

piekarz- cukiernik akrobata

wszystko co wspólnego z ramami krone to porażka i g... tak jak te firmy każdy powinien unikać tego dziadostwa.

spaw69

Firma na pewno nie ok ty pracowales w tym okresie co przez bera firme sipas przejęła firma z Warszawy? Robercik to dobry rudy uciekl to ktoś musiał wejść na jego miejsce zeby wielkiego bera odciazyc

FIRMA NA PEWNO NIE o k

na pewno to Robercik pisze albo inny przydupas Behra a tych nie brakuje normalnych ludziy może i z 10 znalazł a reszta to tak naprawdę margines społeczny bez fachu w reku ale nadrabiają podpieprzaniem .a fakt jest taki 8 euro na reke bez ube4zpieczenia bez diety tylko jakiś smieszny obiad umowa zlecenie warunki mieszkaniowe srednie

marek

robert to musiałeś ty napisać takie bzdety bo rudy by nawet nie potrafił

spaw69

Witam nie rozumiem skad sie biora tak zle opinie o tej firmie. Pracuje tam juz 6 lat i nigdy nie mialem problemu z kasa. Umowa o prace, dobre mieszkania, bony, dojazdy pokrywaja oni. Nie ma co sie dziwic tym wyzej, bo pewnie zamiast do pracy to hlac pojechali i dlatego taki zal i nie sprawiedliwosc. Jesli jestes dobry pracownik masz jak w raju. Ale kazdy normalny alkoholu. lenistwa i oszustow nie toleruje. Jesli chcesz pojechac zarobic i szanujesz ta prace to firma jak najbardziej ok.

lingwista

To w tej firmie szukają spawaczy - lingwistow?

Co się dzieje

Co tam się dzieje w tej firmie że pracowników po sądach i policjach ciagaja????

gotowy do pracy

Wymagania z ogłoszenia: "5 lat udokumentowanego doświadczenia jako spawacz i monter, aktualne certyfikaty, własne auto, znajomość języka niemieckiego, gotowość do podjęcia pracy od zaraz". Atrakcyjne wynagrodzenie 10 euro za godz i umowa smieciowa. Tak tak suska. Na pewno macie z behrem nadmiar chętnych.

spaw

Szuka ludzi na wyjazd i do niego nie dochodzi. Nawet nie zwracać uwagi na ogłoszenia. Szkoda czasu.

mik

robiom z ludzi głupków. kiedyś dostana za swoje. oddawac pieniądze złodzieje

orer

ta firma to jedna wielka pomyłka żłodzieje i pedały

do e.t.

Ty e.t. twoja opinia powinna wygladac tak:(usunięte przez administratora)wyplaca czesciowo przewarznie kase jak ma cel wykorzystac cie na kolejnej budowie, potem jestes pogoniony. Prezes (usunięte przez administratora)ma tyle dlugow i wyrokow ze kwestiom czasu jest kiedy pojdzie siedziec. (usunięte przez administratora) dobrze o tym wie i juz sprzedal za jego plecami polowe zakladow w Wertle. Nowych ludzi do pracy ciagle szukaja, bo malo kto jest chetny pracowac jako spawacz za 7-8 euro za godzine.

xav

Czy firma dalej istnieje? Jaki jest nowy adres firmy?

e.t.

Witam, firma sipas-tech,firma wyplaca kase jak kogoś poszanuje,jak nie masz uznanias w firmie to jesteś śmieciem,mam pytanie do kolegi co ty robiłeś w Dessau?,znam brygadzistę osobiście i to nie prawda że nabral zaliczek i podopisywal ludziom,sam szef Suska Mariusz wydal na dziwki 10 000 euro pieniądze firmowe i dopisywal ludziom lewe zaliczki i brygadzista mial z tego klopoty,a ludzie z których mial pod sobą to jeden na drugiego wydzwanial,sami obludnicy i nie zgrana ekipa ale tak już jest jak się pracuje z Polakami za granicą pozdrawiam

pracownik na szczescie byly

porazka a nie firma brak ubezpieczenia warunki mieszkaniowe to jakies kpiny i te slawne ramy krone

Ty tuv

Czy suska się już zaczął leczyć na nogi? Bo na głowę to już wiadomo że za późno. Jest to szeroko znany w szczecinie i w Polsce oszust i pustak. Niech powie jakie warunki mieszkaniowe były w Hamburgu! Zatrudnienie na umowę zlecenie na najniższą krajowom albo i wcale i tyraj u araba!! Po miesiącu się dowiadujesz ze się nie spisales i tylko koszty zrobiłeś. Popyt

VW

Witam forumowiczów. Jak na dziś wygląda praca na stanowisku spawacza? Proszę o jakieś opinie. Warto tam aplikować? Jak szefostwo? Czy zatrudnienie jest na umowę o pracę czy to zwykła tzw. 'śmieciowa' umowa? Opinie wyżej są nie napawające optymizmem. Ciekawe jak wyglądają warunki socjalno-mieszkaniowe.

haha...

Do Lucek i adam bo to ta sama osoba,co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteś zfirmy (usunięte przez administratora)i ratyjesz się za wszelką cenę krętaczu,kogo chcesz nabrać baranie.

adam

Byłem w Dessau i sam się złapałem, brygadzista nakradł zaliczek i nam nadpisywał Ja zrobiłem aferę i bzdura co piszecie wypłata na 5 co miesiąc i nawet premię dostałem. Polecam a Szef z Polski była 4 razy na naszych mieszkaniach zawsze na telefon a teraz będę robił w Szczecinie na budowie spalarni. Robiłem w Holandii i Danii i była lipa do nikogo z niczym nie mogłem się udać a Tu naprawdę firma warta polecenia ale dla normalnych ludzi nie pijaków, ale lepiej kontaktować się z Szefem w Polsce bo facet słowny i z zasadami

Lucek

na 150 pracowników to ktoś pisze bzdury, chyba zwolnieni pijacy, Ja robię 10 lat w tej firmie po budowach, sam tu pisałem bo myślałem że tak jest na pierwszej budowie ale to jedyna uczciwa firma

mag

ten (usunięte przez administratora)udajoncy gangstera-bogacza wraz z drugim oszustem pseudoniemcem dalej oszukujom ludzi?????!!!!!!!! jedziesz na kontrakt daleko do niemiec jako spawac a robisz jako szlifież lub budowlaniec!!! oczywiscie na koniec miesionca problemy z pieniedzmi!!!! Nie polecam!!!

kkh

ta księgowa czy kto to jest ta starsza kobieta to co sobie wyobraża??!! że można ludzi zbywać i okłamywać????!!! Dzwnoiłam i prosilłam o przesłanie zaległych dokumentów do zusu i najpierw kłamie że nie wie o co chodzi, potem że mąż nie pracował u nich. jak postraszyłam kontrolą to kazała czekać i zwalała winę na pocztę.

cyga
@kkh 25.08.2014 12:37

a wiecie co z Mijagim podobno sie zwolnił-niby sam

hh

co oszuści działajom pod nazwami lider i sipas. nie placa. szef tej firmy nie płacił zusu, tylko sobie przytulał.

Zostaw opinię o Sipas-Tech Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sipas-Tech Sp. z o.o.