Epg Sp. z o.o.

Opinie o Epg Sp. z o.o.

Czesc. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę. Jakie warunki proponuje firma dla handlowców w terenie na B2B ? Jakie auto ? Jak z Leady? Ogólnie jak się pracuje ? Prowizje na czas ? Podstawa ?

Handlowiec byly
@Tomek

Daj sobie lepiej spokój ... Dobrze Ci radzę

Niedługo odchodzę
@Tomek

Szkoda czasu żadnej podstawy premie kiepskie, auto najlepiej jak masz swoje a jak dostaniesz od firmy to zajechaną złożona z pięciu Skodę która musisz się wymieniać z innymi. Na początku wyglada dobrze ale im dalej tym gorzej atmosfera kiepska. Wypłat na czas i tyle dobrego. Rekrutacja na handlowców cały czas bo nikt nie pracuje tu długo. Czasem są szkolenia ale to czego uczą jest nieetyczne. Leady niby dają ale są do niczego, jeszcze nic z nich nie podpisałem. Raczej trzeba szukać samemu

@Niedługo odchodzę

Serio wypłacają w terminie? Ja czekam 4 tydzień na wypłatę i ciagle mnie ktoś zwodzi albo nie odbiera telefonu. Mam mnóstwo maili w których pytam kiedy otrzymam płatność bo mysle ze nie otrzymam i będzie sie tym musiał prawnik zająć. Ile czekałeś na wypłatę?

Monia

W każdej firmie gdzie zarząd ma (usunięte przez administratora) kontakty z pracownikami są nieporozumienia. Nie ma co się dziwić, że tego typu komentarze można tu przeczytać, gdy prezesi żyją na codzień z dziewczynami, będącymi jednocześnie pracownikami. Czy to zazdrość o przywileje jakie niewątpliwie posiadają powoduje ten hejt, czy może faktycznie pozostali pracownicy odczuwają dyskomfort, spowodowany obecnością między nimi tych dziewczyn? W wielu dużych korporacjach jest zakaz zatrudniania osób powiązanych z zarządem firmy. W sumie również nie chciałabym pracować w firmie gdzie przy biurku obok siedzi żona mojego przełożonego i nie ma to nic wspólnego z brakiem efektywności mojej pracy, a z jej komfortem.

Mariusz
@Monia

Ale obydwie panie nie prezentują sobą nic wielkiego zatem stanowią niemal mało istotne tło w firmie

Iwona

Naprawdę co niektórzy się nudzą, zajmijcie się zarabianiem pojedziemy a nie przepychanką na stronie. Ludzie piszą o swoim niezadowoleniu, a jakiś burak cukruje licząc na awans. Zajmijcie się życiem, cukier teraz to deficytowy towar

Dokładnie. Obie strony ciągnął na sile w przeciwnych kierunkach. Można wiec wyciągnąć śmiało wniosek, że prawda jest gdzieś po środku. I komentujący tu nie znają takiego słowa jak umiar

Popieram całym sobą.

Honorata

No to jak tu człowiek ma się normalnie zorientować co i jak skoro nagle wychodzi, że wszystko to mało wiarygodne podobno jest? :(

@Honorata

Pewnie zależy od tego w jakim czasie trafisz do firmy. Gdy jest gorzej zwalniają, zatrudniają gdy sytuacja się poprawia. Także praca jest, jednak niepewna.

Mariusz
@Iwona

Jeżeli nie masz ambicji, lubisz zarabiać podobnie do kasjera w lidlu, lubisz sztuczny uśmiech okraszony niskim IQ to EPG jest idealnym pracodawca dla Ciebie.

Dewastator
@Mariusz

Zgadzam się. To prawda.

Zwykły człowiek
@Mariusz

Nie obrażaj ludzi. Większość społeczeństwa zarabia właśnie pieniądze wysokości kasjera w lidlu. Poza tym ilu może być kierowników czy prezesów? Ktoś i taką pracę wykonywać musi.

Słyszałem ostatnio od kolegi z innego działu że chłopaki rozszyfrowali skrót EPG Egzystencja Poniżej Godności :D :D

Proces rekrutacji prowadzony był wzorcowy pod względem profesjonalizmu i organizacji. Rekruterka wykazała się kompetencją i empatią, co znacząco obniżyło poziom stresu związanego z rozmową. Szybkość udzielania informacji zwrotnych oraz jasność komunikacji zasługują na szczególne uznanie.

Opowiedz o sytuacji stresowej, motywacja do pracy, trudne rozmowy z klientami

XYZ

Wcześniej była o wiele lepsza atmosfera niż ta co jest teraz. Zamieniło się to w typowe call center że jesteśmy tutaj tylko takimi szczurami. Nowi liderzy też wprowadzili zmiany ale uważam że na minus. Kasa zawsze na czas, premia zależna od wyników jeśli ktoś jest ogarnięty to może zarobić

Meg
@XYZ

Pracowałam w Epg ponad dwa lat temu i może nie było call center, ale atmosfera zmieniała sie co chwile. Jedni sami przez to odchodzili, drudzy zostali zwolnieni gdy tylko natrafiła sie okazja i pretekst gorszej sprzedaży. Natomiast gdy sprzedaż rosła to pojawiały sie sztuczne uśmiechy na twarzach kierownictwa, a także nowe osoby były zatrudniane. Takie trochę koło, które sie kręciło tym samym torem. Typowe korpo gdzie mało kto Liczy sie z pracownikiem, nie ma zysków to trzeba zwalniać, a potem od nowa szukać i zatrudnić.

Kora
@XYZ

Wierz mi, że nie. Pracowałam tam parę lat temu i była tragedia. Zarówno atmosfera jak i cała organizacja. Po nowych komentarzach widzę, że niewiele się zmieniło, a starsze opinie naprawdę nie są przesadzone. Jeżeli ktoś się zastanawia czy szukać czegoś nowego i odejść z tej firmy to zdecydowanie polecam odejście bo nie macie co liczyć na żaden rozwój, docenienie, a jedynie puste słowa i obietnice. Prezes i jego kółko adoracyjne chcą mieć przy sobie tylko zniewolonych sługusów, którzy będą się ślinić na każde zawołanie.

Expracownik
@XYZ

Niestety to prawda..... teraz jest przemiał i miał. Koniec zeszłego miesiąca i ucięta prowizja z nie wiadomych powodów reszta pieniądze dostaje w kopertach? Nie wiadomo ile kto zarobi i za co więc dużo stresowych sytuacji i dużo niewiadomych.. na szczęście to koniec "kariery" w EnergiaPlusGaz z mojej strony

Akcent

Przerażajace są komentarze odnośnie tej firmy i to negatywne, jak i pozytywne. Czuć w oby dwóch stron ogromną agresje. Każdy ma prawo do własnego zdania a tu gdy ktoś napisze negatywnie zaraz zostaje oskarżony o bezpodstawność itp. Z kolei gdy zostawi komentarz pozytywny zostaje skrytykowany.

BASIA

Nie zgodzę się ze dużo osób zwolnili nawet nie zliczysz tego na jednej dłoni. Atmosferą jest już luźna. Firma się rozrasta szukają kolejnych rąk do pracy. Ja nie widzę problemu w Firmie

Ups
@BASIA

Tak, szukają tylko po to aby je później zwolnić ;-)

BASIA
@Ups

Co za głupoty wypisujesz

@BASIA

Czyli jednak dochodzi do zwolnień. Twoi przedmówcy twierdzili, że zwolnień nie było i pisanie o nich to bzdura. A byli to ponoć również pracownicy obecni. Pracujecie w tej samej firmie, czy jedna osoba co pisze te komentarze się gubi?

Gabriela
@BASIA

O jakie stanowiska firma się rozrasta? :) Na jakie stanowiska szukają pracowników?

@Gabriela

Call center, inżynier, koordynator, projektant, przedstawiciel jest kilka ogłoszeń

@Abc

W call center to jest rotacja jak na dworcu centralnym

@Iwona

No juz bez przesady Rotacja jest jak to w call center

Gosia
@Abc

Trochę mniej, bo poszły dwa awanse wewnętrzne.

Nieprawda

Totalna bzdura! Idz do kadr to uświadomią Ciebie ze nie było zwolnien o których piszesz. Totalne klamatwo. Widać że od dawna nie pracujesz w EPG i jak teraz jest.

Ochrona danych osobowych
@Nieprawda

Kadry nie mogą pokazywać dokumentów, które zawierają dane osobowe pracowników także nie pisz bzdur Ty, że ktoś może udać się do kadr celem ich uzyskania. Chyba, iż w epg nie Istnieje ochrona danych osobowych co jest bardzo możliwe, i potwierdza to wpis podobno obecnego pracownika. Taki poziom widać ma cała firma

@Ochrona danych osobowych

Nie trzeba się udać do kadr. Wystarczy być obecnym pracownikiem i wiedzieć że nie było takich zwolnień.Tak jak wyżej ktoś pisal nie policzysz tego na jednej dłoni. Robiliśmy pożegnania więc wiemy ze było ich mało !!!!

Puk puk
@Ochrona danych osobowych

A kto napisał, że przekażą dokumenty?? Jakiś zakompleksiony człowieczek z nudnym smutnym życiem siedzi tu i obmyślił plan jakimi argumentami zbijać te napisane przez prawdziwych pracowników. Najłatwiej „napisał zarząd” i „zwolnienia”. A kto w biurze jest, wie że to kłamstwa. Denerwują nas te kłamstwa. A z drugiej strony, kto ma trochę rozumu, nie kieruje się tak prostackimi i anonimowymi wpisami.

@Puk puk

Najłatwiej to napisać, że opisane sytuacje nie mają miejsca, a praca w Epg za 3 tys to sielanka. Każdy kto pracował doskonale wie, iż pozytywne komentarze mogą być jedynie napisze przez zarząd bądź ludzi blisko z nim powiązanych.

Piotrek

EPG płaci na czas, wypłaca tez premie. Pracy jest dużo - taka branża. Załoga ogólnie zgrana, choć wiadomo, ze trafiają się też czarne owce

Wiki
@Piotrek

Potwierdzam wypłaty są ostatniego dnia miesiąca

Mateusz
@Piotrek

Chyba nigdzie idealnie nie jest. Ktoś kto ma doświadczenie w pracy doceni EPG.

@Piotrek

A raczej czarne baranki i ich owieczki

Asia

EPG to przede wszystkim zespół, który cechuje duże doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Cenię Firme za możliwość rozwoju oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Dana
@Asia

Proszę opisać jakie daje możliwości rozwojowe firma ?

@Dana

Żadnych. Totalnie żadnych. No chyba że podlizujesz się do preziow i ich osobistych Pań

@Asia

I sumienie Cię nie gniecie gdy wypisujesz takie bzdury ?

Jerry
@Iza

Tego typu komentarze są pisane przez samych prezesów lub ich babeczki, które również grzeją posadki w Epg, tylko po to aby węszyć o czym rozmawiają ludzie w firmie. Takie tam wtyczki

Karo
@Dana

Szkolenia, awanse możliwość rozwijania się w innym dziale

Damian
@Asia

Duże doświadczenie zdobyte w innych firmach zapomniałaś dostać. W Epg zbyt często dochodzi do zwolnień aby je zdobyć. Co do zaangażowania to prawda, ludzie się angażują. Odnośnie do rozwoju to absolutnie nie w tej firmie, chyba że praca za 3 tys jest rozwojowa, zależy od ambicj.

Taka sytuacja

Biuro z rana otwieramy i pozytywne komentarze wystawiamy :-). A kto tego dziś nie zrobi wypowiedzenia się dorobi.

Iza

Jeżeli jedyną zaletą jest wypłata na czas to sami sobie odpowiadacie na pytanie czy warto w epg pracować :) trzy tysie na rękę i co miesiąc szeptanie " kogo znów zwolnili "

Gosia
@Iza

Co za głupoty firma się rozrasta jest dużo nowych osób

@Iza

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Klapa

Dziś w Epg ważny dzień. Każdy kto chce zostać nadal pracownikem musi wykonać zadanie. Dać pozytywny komentarz na Gowork, chwaląc prace w firmie. A nie to na pewno zbieg okoliczności, że osoby które pracują dłuższy czas jak opisują, jednego dnia zechciały podzielić się ze światem swoją opinią, oczywiście pozytywną. A może to jedna i ta sama osoba napisała te komentarze ?

Jerry
@Klapa

Tak, to zagrywka w stylu zarządu EPG. Dobra mina do złej gry. Tymi komentarzami chcą zatuszować opinie, jakie zostały napisane przez byłych, jak i podejrzewam obecnych pracowników tej firmy. Śmiech na sali :-D

Widać po pisowni, ze faktycznie mają niskie kwalifikacje

Dobrze, że to koniec Twojej pracy skoro piszesz 'rze'. Jaki błąd firma popełniła w ogóle Ciebie zatrudniając, dla takich ludzi nie ma możliwości rozwoju w żadnej firmie. Wróć do szkoły podstawowej i odrób braki to może ktoś się o Ciebie zatroszczy.

W jakich działach doszło do zwolnień ? Aktualnie jest ogłoszenie na doradcę klienta, na stronie pracuj 8 i chciałam złożyć aplikacje. Czy ten dział jest ,, bezpieczny ”? Z góry dziękuje za odpowiedz

Lukasz

Tak, tam potrzeba z 10 osób

Lilka

Jak najbardziej aplikuj!!

Iza

Drodzy kandydaci .. w ogłoszeniach w sprawie wolnych wakatów w epg można przeczytać "Przyjazną atmosferę pracy" Powyższe i poniższe wpisy właśnie obrazują codzienny klimat tego zakładu pracy

Olcia

Witam, Wczoraj był mój ostatni dzień i pożegnanie i uwierzcie mam lepsze zajęcia na kacu niż pisanie głupot ale skoro już mnie z imienia wezwano to z chęcią skorzystam z możliwości i się również wypowiem. Koleżankę, którą ktoś tak mocno obraża bardzo lubię i myślę, że sama jest pewna, że to nie ja ponieważ mam bardzo dobre o niej zdanie bo jest kochana i urocza. Może jakaś zazdrosna osoba próbuje się dowartościować krzywdząc innych i wybrała sobie idealny moment żeby zwalić na mnie gdyż odeszłam z firmy. Jestem osobą szczerą i nie boję się konfrontacji, nie chowam się za wymyślonym pseudonimem. Jeśli chodzi o samą firmę to pracowałam w EPG prawie 3 lata i na początku było super. Z osobami, z którymi byłam w bliskich relacjach było mi ciężko się rozstać i widzieli jak płakałam od dnia kiedy zdecydowałam się odejść. Wiem, że bywam chamska ale nie bawię się w plotki. W firmie niestety od jakiegoś czasu sytuacja się popsuła bo rzeczywiście zauważalny spadek sprzedaży wymusił na firmie działanie i zwolnili sporo osób co wywołało brak pewności stanowiska i ludzie zaczęli szukać innej pracy. W moim przypadku również aczkolwiek też puste obietnice, brak docenienia oraz przyznam też, że brak chęci uczenia się nowego produktu od strony technicznej gdyż jestem osobą od finansów a nie techniczną oraz chęć rozwoju. Mam nadzieję, że osoba, która próbuje mi albo którejś z Ań przypisać swoje okropne zdanie będzie miała na tyle odwagi żeby się przyznać aczkolwiek szczerze w to wątpię bo niestety jest parę fałszywych osób, które rozmawiaj z Tobą i się uśmiechają a za plecami obgadują. Musisz mieć bardzo (usunięte przez administratora) życie żeby takie rzeczy sprawiały Ci satysfakcję ;)

Laura P

Pankracy przeczytaj wypowiedz zanim wstawisz ją do sieci. Pełna agresji oraz gróźb, poziom na jaki wstać jedynie klakiera prezesa. Skoro uważasz, że nagminne zwalnianie pracowników jest takie normalne to naprawdę musisz paluszek w dupce mocno trzymać, bo wiesz że nie polecisz. Śmianie się z otyłości pracownika, gdzie samemu jest się pozbawionemu miny czy genitaliów jest żenujące. Nie ma co mydlić oczu, firma nie jest pewna i nie zapewnia stabilnego zatrudnienia. Rozumiem, że pogłaszcze ciebie prezes po kolanku za takie wychylenie się ale spójrz racjonalnie. Jak można polecić firmę, która gotowa w każdym momencie jest wręczyć wypowiedzenie umowy, każdemu kto nie ma bliskich rekacji z prezesami. W ogóle co to za standardy firmy aby zatrudniać swoje partnerki czy żony. Jeszcze wdawać się w romanse, no ludzie to chyba cyrk nie firma. Proszę jeszcze kandydatów poinformować o parkingu, który ponoć jest dla nich dedykowany, iż jest on prywatny i za pozostawienie tam auta można otrzymać mandacik :-(

Poza
@Iza

Bo faktycznie wpisami należy się kierować ????????????

yz
@Poza

Absolutnie nie, warto samemu sprawdzić

Sara

Zatrudnienie się tutaj było najlepszą decyzją mojego życia i może jestem zbyt mało krytyczna, ale dla mnie to pracodawca idealny. Pensja adekwatne do wkładu pracy, premie, system benefitów. Warto się starać na rekrutacji, bo naprawdę można się tu dużo nauczyć. Atmosfera w całej firmie jest fantastyczna

Lara
@Sara

Za ten komentarz na pewno otrzymasz premię uznaniową.

Lara
@Lara

Wystarczy pracować

ASIA

Dla mnie to praca zdecydowanie na dłużej, pracuję od 1,5 roku i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przede wszystkim trzeba powiedzieć o wspaniałej koleżeńskiej atmosferze, ludzie to wielka zaleta tej firmy, bo są bardzo wspierający. Dzięki temu można przychodzić do pracy z prawdziwą przyjemnością, jest dużo śmiechu żartów, naprawdę luźna fajna atmosfera:) Poza tym warunki pracy -dla mnie ok, o podwyżkę trzeba wywalczyć, ale jeśli jesteś kompetentny i robisz to co do ciebie należy, tzn. masz podstawy, żeby o nią prosić to ją dostaniesz. Przyjemne dodatki typu multisport, prywatna opieka medyczna. Z mojego doświadczenia to rzetelny pracodawca i poleciłabym go każdemu.

Koleżanka
@ASIA

Zgadzam się ????

Pracę w EPG rozpoczęłam rok temu. Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż był to bardzo ciekawy rok. Zarówno pod względem nowych doświadczeń, nauki jak i stawianych przede mną wyzwań i możliwości rozwoju. EPG to firma, która dba o pracownika na każdej płaszczyźnie. EPG to przede wszystkim inspirujący zespół, dzięki któremu każdy dzień pracy staje się motywacją do podnoszenia sobie poprzeczki.

Co
@Kasia

O matko, wy tak serio? Sami piszecie sobie takie komentarze … w firmie nie ma Kasi co pracuje od roku :-)

@Co

Są nawet 2 !

Ktoś
@Co

A może przez to atakowanie nie chce podać prawdziwego imienia?

Xyz

Potwierdzam

Domi

Miejsce pracy przyjazne. Przede wszystkim kierownictwo liczy się z pracownikami, wszyscy traktują się z szacunkiem, przez ponad pół roku pracy nie zauważyłam, by kiedykolwiek krytyka była bezpodstawna, albo oparta o widzimisię przełożonego

I to jest jasna, szczera odpowiedź! :) na komentarze z pretensjami na tym forum... Zamiast repertuaru (usunięte przez administratora)uśmieszków (usunięte przez administratora) - prosta rada, która sprowadza się do: Nie podoba się? (usunięte przez administratora) Tak trzymać! Jeszcze tylko uprościć umowy napisane przeciw pracownikom, jeszcze tylko nie zwodzić ludzi, jeszcze tylko dotrzymywać słowa, jeszcze tylko nie (usunięte przez administratora) ich na prowizji i wypłacać kasę - i będzie prawie idealnie :)) Choć nie będzie lekko, prezesie ekololo biznesu uzależnionego od publicznych dotacji.

Ha ha ha...

... rzekł wiceprezes do prezesa, w 1 osobie l. mnogiej czyli MY :)) Dobre.

Przestępstwo

Podszywanie się pod innych jest karalne.

@Przestępstwo

Słuszna uwaga!

Zostaw merytoryczną opinię o Epg Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Epg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 98 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Epg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Epg Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Epg Sp. z o.o.