Opinie o Anhe Anna Henke w Krzekotówek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anhe Anna Henke. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Anhe Anna Henke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anhe Anna Henke w Krzekotówek

Były pracownik Nowy wpis

Gościu jest nie wypłacalny siedzi mi 10k jeżeli ktoś ma z nim kontakt poprosiłbym.

Monika Nowy wpis

Pracując u niego nie wymienialiście się danymi kontaktowymi? Mail lub telefon?

Były pracownik Nowy wpis
@Monika

Oczywiście ,że miałem numer z wiadomych przyczyn nie można się dodzwonić. Po prostu zmieniają numery ,częściej niż skarpetki.

Zwykła faja, (usunięte przez administratora) i alkoholik, nie wypłaca pieniędzy. Kategorycznie odradzam. Daje umowę niemiecką, ale jej nigdzie nie zgłasza. Prędzej czy później w zębach przyniesiesz pieniądze których nie zapłaciłeś!

Faktycznie tej umowy nie zgłasza? Bo ktoś pisał jeszcze niedawno, że normalnie daje umowę o pracę. To Ty miałeś jakoś inaczej po prostu?

Henke to pajac
@Monika

Daje umowę do podpisania, ale nie zgłasza jej nigdzie, zwykły (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis
@Henke to pajac

A to nieładnie. :( A da radę dostać jakieś potwierdzenie na przyszłość czy zgłosił czy nie?

były pracownik majster

Łukasz Henke z Głogowa, ktory zajmuje sie montazem okien w niemczech jest osobą nieodpowiedzialną, nie wypłacał wypłat, ciągle szukał wymówki a jak juz wypłacał to zaliczki. A mówił że co 2 tyg będzie cała wypłata. Udaje bogacza, chodzi na sylwestry za 7 koła a pracownikom nie wypłacał. Nie potrafił ogarnąć podstawowych spraw, takich jak nocleg i terminowe wypłaty. Do dzisiaj wisi mi 6 tyś. Wysyłał ludzi do Niemiec dając im busa ale nie dając adresu kwatery. Pracownicy jechali w czarno. Ogólnie to odradzam Wam pracy u niego bo jest to (usunięte przez administratora) przed rozpoczęciem pracy u niego lepiej poczytać opinie i rejestr długów. Tak wgl to u niego w firmie jest bardzo szybka rotacja, czyli pracownicy przychodzą i odchodzą jak się dowiedzą jaki on jest. Na plus jest to że daje umowe o pracę xd.

Gabriela
@były pracownik majster

a te wszystkie warunki zatrudnienia były powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli jest umowa o prace to jak najbardziej jest to zawsze podstawa do roszczeń jeśli wypłaty są nie terminowe.Czy zgłaszałeś gdzieś tą sytuację jeśli nadal jest taki problem?

Omikron

Takimi ludźmi się powinni zająć a nie robią aferę wokół mnie, takich ludzi w Ciborzu przyjmują jak ten gości przed tym nie idzie się zaszczepić

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Anhe Anna Henke? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ANHE Anna Henke?

Można się z Panem z kontaktować ,w sprawie tej firmy mój adres e-mail ; skubidu14@wp.pl

Tak wygląda że jesteś narażony na spore koszty facet jest alkoholikiem dojechałem do Niemiec na własny koszt własnym autem z własnym paliwem bo cały czas mówił że miał wypadek i leży w szpitalu na miejscu udawał milionera a hotel był jak nora co się później okazało był wynajęty na jeden dzień najpierw się najadł jedzenia które przywieźliśmy i pożyczył kasę jak to mówił do jutra wyjmę z bankomatu to oddam na drugi dzień pojechaliśmy montować okna facet który zlecił pracę wysłał go po narzędzia i dał busa który był wyposażony we wszystko co się okazało zostawił nas na budowie a sam się napił i spał w busie na polu kupa w stydy kupa kosztów brak noclegu i pracy tak to wygląda w ogłoszeniu podaje się jako Łukasz omijać go z daleka bo obiecuję złote góry a to zwykły żul

ex monter

POTWIERDZAM TA OPINIE JAK MOZNA PROSZE O JAKIS KONTAKT Z PANEM

@ex monter

Witam 3 dni temu wyjechałem do pracy przez tą firmę do Niemiec

Henry

Niepokojące są te informacje. Trudno jest znaleźć informacje o firmie, o co chodzi?

UWAGA

Anna Henke to oszustka. Nikomu nie zapłaciła, ludzie wracali z pracy przez konsulat. Nic z tą zakłamaną osobą nie róbcie bo i tak dostaniecie 000.(usunięte przez administratora)

Ex monter
@UWAGA

Cala prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Anhe Anna Henke - Krzekotówek

• Jak się pracuje w Anhe Anna Henke?

Zobacz opinie na temat firmy Anhe Anna Henke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Anhe Anna Henke
  • 37