Opinie o Voice Premium w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Voice Premium. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voice Premium o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Premium w Zamość

? Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo proszę o szczerą odpowiedź: czy tutaj jest bardzo ciężko się dostać? Czy ciężka ta praca? Ile trwa szkolenie? Jakie są zarobki, tak minimalnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dagna Nowy wpis
@?

Jeśli nie jesteś niemową i masz motywację to pracę dostaniesz :) Praca specyficzna dla niektórych mówienie to ciężka sprawa innym przychodzi to trudniej. Szkolenie dwa dni po 5-6 godzin. Minimalnie to około 2500 na rękę ale to trzeba mocno się "starać" nie wyrabiać godzin siedzieć na zwolnieniu itp. są tacy i nie są to jakieś rodzynki, którzy zarabiają około 3k na czysto. Pozdrawiam i zapraszam.

Rybka Nowy wpis
@Dagna

Jak mówi mój dziadek na bezrybiu i rak ryba :) ze swojej strony polecam, pracowałam przez rok teraz migruję do stolicy :))

Jaki dress code obowiązuje w Voice Premium?

Dragonia

Ważne żeby nie chodzić gołym :D a tak dowolność.

Taka jedna Nowy wpis

Ważne żeby były czyste :) jak dla mnie ok robota.

Lato :)

do pracy tutaj musiałam sie przyzwyczaic wyrobic nawyki i nabrac odpornosci i obojetnosci na ludzkie gadanie ktore nie zawsze jest mile i przyjemne praca polega na telefonicznym zapraszaniu ludzi na rozne spotkania trzeba uwazac by nie przekroczyc procentu jakis niewlasciwych slow nazywanychtu jankami :) pieniazki w terminie i lepsze niz najnizsza krajowa tak ze jak dla mnie okej jestem singielka mieszkam z rodzicami i nie musze im niczego oddawac takze jak na razie nie moge narzekac

Persona
@Lato :)

Janki :D irytują mocno inna rzecz, że bez dekajotu pewnie wszyscy mówiliby co popadnie byle tylko uzyskać zgodę, jeśli chodzi o pieniążki to jest tak jak piszesz choć sama rodziny byś za to nie utrzymała... mimo to praca tu nie jest taka zła jak sobie wyobrażałam.

Japonka

Gdyby była umowa o pracę mogłabym tu pracować do końca życia :) fajne godziny pracy, proste - co nie znaczy, że nie meczące - zajecie.

logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Senior Payroll Advisor with German
Zamość
SD Worx Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. CE system 3/1 lub do ustalenia
Profesjonalny kierowca
teraz

lepiej niż zakładałam gorzej niż bym chciała... płacą i wymagają

Niko
@teraz

Dokładnie ale ludziska spoko a godziny tyrki idealne.

Sylwia

Na początku było ciężko, myślałam, że nie wyrobię i średnia niska teraz to już jestem rutyniarą i te 3 zgody na godzinę to raczej bez problemu a dzięki temu pieniążki sensowne.

2000

nalezy sie cieszyc ze istnieje u nas oddzial wielu osobom firma ulatwia zycie dajac prace tym ktorzy nigdzie by pracy juz u nas nie dostali

Hawajska

wszystkim dają tu płacę i pracę

Ilona

Praca jak każda inna za pieniądze, które na Zamość wystarczą.

Ktoś
@Ilona

Bez jakiś układów naprawdę ciężko o coś lepszego. Zdecydowanie bardziej wolę tu niż fizycznie.

Ferrari
@Ilona

No ale tytanową odporność trzeba mieć, bez tego długo się nie utrzymasz. Umiejętność nieprzejmowania się odmowami bardzo cenna w tej robocie.

Dobra

Dzień dobry, czy sa przyjęcia do pracy? Jakie wymagania?

Szkolenia
@Dobra

Tak, proszę przyjść. Wymagana: pracowitość i dyspozycyjność :)

Diana
@Szkolenia

Najważniejsza jednak w tej pracy jest odporność psychiczna. Poza tym nie jest źle.

A tak
@Diana

Odporność trzeba mieć w każdej pracy z ludzmi xd tutaj przynajmniej nie jestem z nimi twarzą w twarz, spoko zarobki, dobre godziny, prosty projekt.

Dostałam pracę i na tę chwilę to się liczy :) Szkolenie merytoryczne i szybkie. Dobre godziny pracy :)

Mati

Trzeba mieć gadane. Im większa średnia zaproszeń tym lepsza stawka. Warto się starać im więcej osób zapiszę tym więcej zarobię.

Karolcia
@Mati

Jak się dobrze przyłożyć to i +16 netto da się spokojnie zrobić no ale to wymaga zaangażowania a z tym niektórzy mają problem ;)

Callineczka

Cóż... lepiej niż myślałam gorzej niż bym chciała, pieniążki w terminie i fajni ludzie.

$

Pieniążki na czas i kadra okej. Reszta jest milczeniem xd

Prośba

Proszę o jakiś kontakt, telefon albo adres. Chciałabym przyjąć się do pracy.

Hej!
@Prośba

Zapraszamy! Na Świętego Piątka 42a.

Buka

Mówiąc krótko jest lepiej niż myślałam. 45 minut przerwy na 8 godzin to jest w sam raz. Trzeba mieć dużo wody do picia bo zasycha w ustach. Ludzie w porządku.

Pipi
@Buka

Spoko praca, znam wiele gorszych gdzie wymagania mają z kosmosu.

Alfa
@Pipi

Pracuję i zarabiam jednak ciągle szukam czegoś innego niż telemarketing, ale z tym jest u nas ciężko.

Poeta
@Alfa

Szukam zajęcia z umową o pracę i z lepszym zarobkiem dopóki nie znajdę a łatwo nie jest na pewno będę tutaj. Ludzie spoko.

LZA
@Poeta

Znaleźć coś za więcej niż minimum graniczy z cudem dlatego trzymam się słuchawki. Prosta praca.

Ona

Jak się nie ma co się lubi to słuchawka może być, trzeba się nagimnastykować słowami żonglować, na pewno się przyda taka umiejętność w przyszłości. Specyficzne doświadczenie i praca.

Olanaj

Praca wymaga koncentracji i zaangażowania, bez tego nie ma wyników, trzeba mieć ochronę na psychę jak kaczka xd i zwyczajnie olewać odmowy i (usunięte przez administratora) po drugiej stronie słuchawki, jeśli potrafisz to masz już połowę sukcesu drugą jest konsekwencja i systematyczność a wtedy nie ma płaczu przy wypłacie. Jedno jeszcze ważne: kadra pomocna bo sama kiedyś siedziała w boksie i wie o co kaman, pzdr.

Matka Polka

Ciezkie czasy, strach myslec co dalej bedzie dlatego cieszy mnie ze mam tu prace oby zawsze byla.

Natalia
@Matka Polka

Mam podobnie. Dopiero jak coś się straci to się docenia. Cieszę się z tego co mam. Nie jest to katorżnicza praca momentami zabawna, chwilami stresująca, ważne, że jest.

LOCA

WAZNE ZE JEST TU PRACA!

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Premium - Zamość

• Jak się pracuje w Voice Premium?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Premium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Premium?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 34 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Premium?

Kandydaci do pracy w Voice Premium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Premium