Opinie o Herdom Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Herdom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Herdom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herdom Sp. z o.o. w Wrocław

DZ

Pozwolę sobie wkleić opinię, jaką opublikowałem im na Facebooku. Herdom zarządza moją wspólnotą od kilka dobrych lat, ale z Panem Sebastianem miałem do czynienia dopiero w zeszłym miesiącu. I muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem sprawności, z jaką ogarnął moją sprawę. Do tej pory zarządcy nieruchomości kojarzyli mi się z jakimś skostniałymi, niezbyt zainteresowanymi problemami mieszkańców instytucjami, a tu się okazało, że sprawy można załatwiać szybko, sprawnie i z uśmiechem na ustach. Oby tak dalej. Ode mnie pięć na pięć gwiazdek.

Zadowolony klient

Pan Sebastian to świetny Zarzadca, reprezentujacy pełen profesjonalizm. Ma czas dla klienta i jest w stanie znaleźć rozwiązanie na każdy problem. Serdecznie polecam

James

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelność. Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Firma godna polecenia, współpracujemy od kilku lat i zawsze wszystko załatwione jak trzeba i na czas bez zbędnych pytań. POLECAM!

Znalazłam wygasła już ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta. akurat spełniam wymagania i zastanawiam się czy nie będą jeszcze szukać? dodatkowo pisali o 3 – 5 osobowych zespołach. Jaka w nich zazwyczaj występuje atmosfera?

Zbigniew Nowy wpis

Współpracujemy od wielu lat i zawsze usługi świadczone są z pełnym profesjonalizmem i nastawieniem na dobro klienta. Obsługa zawsze pomocna i rozwiązująca sprawnie wszystkie problemy.

Tamtą ofertę do Księgowości także widziałam, o której już wcześniej wspominano, zauważyłam również te opinie dotycząca rzetelności wszystkich pracowników, na która wskazała jedna Pani teraz niedawno. Czy wobec tego wiadomo wam może cos o pracy w biurze? będą może wystawiane oferty na administrację? Posiadam doświadczenie i będę od nowego roku pracy szukać

Janina Nowy wpis

Współpracuję z firmą Herdom od kilkunastu miesięcy. Pracowników cechuje profesjonalizm, rzetelność oraz zaangażowanie w sprawy Wspólnoty. Gorąco polecam.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Herdom Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy / Księgowa ds. wspólnot mieszkaniowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Honorka

Widziałam właśnie opinie dotycząca sprawnej obsługi finansowej, przy czym także widnieje na takim portalu oferta dla księgowej, nad która wstępnie się zastanawiam. Mam już doświadczenie w obsłudze wspólnot, dlatego jestem ciekawa ewentualnego porównania warunków. w tym przypadku podane są widełki od 6 do 9 tys, chętnie się dowiem od czego zależą. :) możecie tez omówić aktualną atmosferę przy Mińskiej? Jest dla mnie istotna

Co mieszkanie z kimś ma teraz do pracy w biurze? i wiecie może czy Pani ostatecznie już się zatrudniła czy może oferta jest jeszcze wolna? Zapytanie padło pod koniec października a wrzucali kolejna na początku listopada. Ile osób na dziale jest potrzebnych?

Czy w Herdom Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Robert

Polecam każdemu takiego zarządcę nieruchomości. Wszystkie sprawy, problemy itd. załatwione są z należytą starannością i co najważniejsze szybko. Jeszcze raz polecam !

Sławek

Serdecznie polecam, bardzo kompetentna obsługa spraw finansowych i administracyjnych, problemy rozwiązywane są sprawnie i na bieżąco. Jednym słowem pełen profesjonalizm.

Też widziałam tę ofertę na obsługę, o której ktoś wspomniał. :) także praca w tych zespołach do pięciu osób mnie interesuje, czy obecnie więcej kandydatów jest potrzebnych? I czy dowiem się także w jaki sposób obecnie rozmowa kwalifikacyjna przebiega? jakich pytań mogę się spodziewać i po jakim czasie otrzymam informację zwrotną?

Krzysztof

Nasza wspólnota jest bardzo zadowolona ze współpracy. Wszystkie problemy są rozwiązywane na bieżąco, kontakt bezproblemowy, Pani która jest naszym opiekunem jest zawsze mila, uśmiechnięta i przede wszystkim profesjonalna. Polecam

Dariusz

Firma HERDOM stanowi przykład właściwej współpracy z klientem. Posiadają duże doświadczenie, umiejętności, cierpliwość oraz profesjonalne podejście do klienta. Wykonują swoje zadania rzetelnie, a wszelkie sprawy załatwiają sprawnie i terminowo. Polecam

Witam. parę dni temu pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty do obsługi klienta. widzę podane w niej widełki placowe od 5 do 7 tys., z opisu wynika ze pracuje się w 3-5 osobowych zespołach. Ocenicie wiec bieżąca atmosferę? i czy w teorii można zmienić zespól? w większości na forum pojawiały się wypowiedzi od klientów, może wiec któryś z pracowników opisać aktualne standardy?

Maciej

Dobry kontakt z administracją, począwszy od kontaktu telefonicznego kończąc na osobistych wizytach. Pracownicy mili i pomocni. Zauważalne zaangażowanie z ich strony. Bardzo szybkie załatwianie spraw i formalności. Otwarci na internet -bezproblemowo można załatwić wszystkie sprawy online. Polecam!

Aaa

Wie ktoś może, jak wielu zarządców zatrudnia firma Herdom? I ile budynków mają przeciętnie pod swoją opieką?

Lidia

Firma godna zaufania, słuchająca i skutecznie realizująca potrzeby wspólnoty mieszkaniowej. Zarządzanie majątkiem wspólnoty w sposób transparentny. W stałym kontakcie nie tylko z zarządem wspólnoty, ale i z mieszkańcami - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi a problem bez jego rozwiązania. Serdecznie polecam tego Zarządcę

Wojciech

Doskonała obsługa, szybko i rzetelnie. Zawsze można liczyć na pomoc i poradę. Od kiedy Herdom jest administratorem naszej Wspólnoty poprawiła się sytuacja finansowa oraz techniczna budynku. Serdecznie polecam współpracę!

Polecam z całego serca firmę Herdom. Dbają o klientów, podchodzą indywidualnie do potrzeb każdego właściciela. Dotrzymują terminów i zobowiązań wobec wspólnot. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie. Polecam!!!

Harry

Od dwóch lat profesjonalnie i fachowo obsługują moja wspólnotę mieszkaniowa. Zarządca jest punktualny i rzeczowy i pomaga z każdym problemem. Jednym zdaniem: Profesjonalny Zarządca nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych! Polecam.

W Wrocław Herdom Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Grzegorz

Jest zangażowanie, nieustanna inicjatywa , dbanie o porządek otwarcie na nowe pomysły, bardzo dobry gospodarz osiedla oby tak dalej.???? Dziękujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Herdom Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Herdom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herdom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herdom Sp. z o.o.?

Herdom Sp. z o.o.
  • Marka Hłaski 3 lok. 38