Opinie o European Avio Precision Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie European Avio Precision Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w European Avio Precision Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Avio Precision Sp. z o.o. w Wrocław

Stachu

Nie polecam tej firmy, brakuje podstawowych narzędzi pracy np. nitownice, śrubokręty. Niektórzy przynoszą narzędzia z domu, żeby ułatwić sobie pracę. W firmie nie istnieje coś takiego jak planowanie, panuje chaos. Wszystkie niepowodzenia zrzucają na zwykłego pracownika. Brak planowania powoduje, że ciągle czegoś brakuje. Zarzucają bezpodstawnie, że pracownicy wynoszą np. śrubki, nakrętki do domu. Stołówka to tragedia, nie można w spokoju odpocząć. Jeśli chcesz przedłużyć umowę, nie licz że dostaniesz ją chociaż dzień wcześniej, co najwyżej 1 dzień po terminie. Atmosfera pomiędzy normalnymi pracownikami na plus, po za tym firma nie ma zalet, chyba że niespełnione obietnice wypłaty komuś pasują

@Stachu

Hmmm a czy pracownik, który nie ma narzędzi do pracy i nie ma reakcji od szefa w PL, to ma jakąś drogę, aby zgłosić to do oddziału włoskiego? Czasami pracownicy mają wewnętrzny system w całej firmie z mailami do centrali głównej. Chyba ciężko pracuje się w ten sposób np. monterom.

Ktoś

Praca bardzo spokojna, nie ma problemów z urlopami, nikt nie robi bezzasadnych pretensji jeśli przydarzy się l4, spoko współpracownicy-bardzo pomocni i również spoko atmosfera w pracy, bez ciśnienia i szczucia, włoscy przełożeni bardzo w porządku są to ludzie - bardzo pomocni i niejednego polskiego pseudokierownika mogliby nauczyć tego jak sobie szacunek i sympatię podwładnych wypracować.Głupiec by tylko na to narzekał, bo naprawdę pod tym względem jest bardzo dobrze.Są też niestety minusy, te które były wcześniej opisane w innych komentarzach, chaos, brak planowania produkcji, zdarzają się błędy w rozliczeniach, braki sprzętowe.Wynika to zapewne z tego że jest to tylko mała firma i zarządza tym na miejscu chyba tylko zwykły włoski kierownik który na wszystko ma te same wytłumaczenia-że nie ma pieniędzy na nic,na socjal..tak, tak to nie przypadek mimo że firma zatrudnia sporo osób nie ma żadnych standardowych nawet już benefitów, podwyżki to wręcz temat rzeka.Szkoleń również żadnych, warunki finansowe jak na firmę z branży lotniczej to katastrofa, okolice najniższej krajowej lub ewentualnie około 20%więcej.Perspektywa rozwoju praktycznie żadną.Każda decyzja według słów kierownika musi być zatwierdzona i wydana we Włoszech, tam zapewne są prawdziwi zarzadzający tym managerzy i dyrektorzy i zapewne tylko oni mają moc sprawczą i decyzyjną której nie ma ten ich podwładny w Lublinie.Sumując jeśli chcesz dorobić do emerytury lub tylko mieć spokojną bezstresową i w fajnej atmosferze pracę na 1 zmianę(w planach są dwie zmiany) ale za to za niezbyt dobre stawki z lekkim chaosem i bez perspektyw rozwoju to ta mała, trochę taka zwykła ślusarnia, jest dobrym na to miejscem .

Italo disco
@Pepperoni

Tak , jak sobie zrobią to jest za darmo.Pomijajac koszty zakupu jej w sklepie..nikt im nie każe płacić za zrobienie sobie kawy.Jest pyszna i bez limitu.Jak sobie przyniosą owoce w środę to mają też w firmie owocową środę.

Wincenty

To być dobry firma. Włochy lubić firma dobra. Dużo kawy dla pracowników darmowe jedzenie i mieszkanie. Każdy chciała pracować tu

Lidka Nowy wpis

Jedyne co udało mi się znaleźć to info, ze 3 lata temu potrzebowali operatora maszyn cnc. Jak teraz wygląda ten etat, nadal jest takie stanowisko? Pytam w imieniu męża. Czy nadal przed rozpoczęciem pracy można liczyć na pełne przeszkolenie razem z tygodniowym wyjazdem do Włoch?

Ktoś

@Ktoś

Oooo ale to super, że przełożeni z Włoch są super, zawsze to plus w codziennej pracy. Ja chciałbym dostać tu prace jako operator cnc, czy na tej posadzie trzeba znać angielski, aby w tymi włochami się dogadać, czy to oni znają polski?

FernandoBzykando

Z tym, że przełożony jest super to bym nie przesadzał… Byłem cały czas (usunięte przez administratora)o podwyżce, najpierw naobiecywano mi konkretne kwoty przed zatrudnieniem, później kwota startowa nie została podniesiona, bo… covid, wojna, kryzys… a następnie rzucano mi konkretne daty “od września” “po Nowym roku” “w następnym kwartale”… i cały czas mnie (usunięte przez administratora). Także nazwanie takiego kogoś “super” to nadużycie. Osobiście nie polecam - jestem człowiekiem ceniącym szczerość i honor.

Tati
@FernandoBzykando

Ej, a operatorów to w ogóle teraz potrzebują, ktoś wie? Bo ja na necie widziałem tylko jakąś ofertę dodaną z trzy lata temu. Co do tej podwyżki, którą ci obiecywano. Ciekawi mnie teraz jak tłumaczyli te przesunięcia w czasie. Cały czas wojną itp?

Valentino Rossi
@Tati

Obecnie nie ma zapotrzebowania. Jeśli jest więcej pracy do jeden operator cnc obsługuje 3 maszyny. Podwyżek nie ma, stawki małe. Na plus: dobra kawa i wypłaty na czas.

Pepperoni Nowy wpis

Kawa jest za darmo dla pracowników montażu?

Italo disco Nowy wpis
@Pepperoni

Jones

Czy aktualnie odbywa się rekrutacja na stanowiska związane z kontrolą jakości?

Indiana
@Jones

Myślę, że najlepiej pytać u źródła... Z tego co pamiętam rekrutuje firma Lubhaunted czy jakoś tak

Dorota
@Indiana

To pracownicy są zatrudniani przez agencję pracy? Czy to tylko jest firmą rekrutacyjna? Możecie dać znać? Chętnie wyślę CV ale interesuje mnie tylko praca na jedną zmianę

Wazelina Joe Nowy wpis
@Jones

Jakość na montażu kontroluje jeden Polak, często do biura chodzi, ulubieńcem tłumów nie jest..

@Stachu

A dlaczego firma nie zapewni odpowiednich narzędzi do pracy? Jak pracownik idzie np, do szefa i mówi, że nie ma czym pracować i z domu musi przynosić narzędzia, to jaka pada odpowiedź? Jest jakaś reakcja, pochylenie się nad problemem, cokolwiek? I czy wgl bhp dopuszcza prace na prywatnych narzędziach?

Stachu

Nie mam pojęcia dlaczego firma nie zapewnia odpowiedniej ilości, to pytanie należy skierować to osoby zarządzającej. Możesz zgłosić brak czegoś, ale to i tak nic to nie da, zostanie to zignorowane. Nie mam pojęcia czy BHP dopuszcza przynoszenie własnych narzędzi, ale dla mnie fakt, że istnieje taka konieczność jest chory. Generalnie większość problemów jest ignorowana.

Don Corleone

Bo cała kasa przeznaczona z Włoch na wydatki firmy w Lublinie idzie na co tygodniowe grubo zakrapiane włoskie imprezy a jak zostanie reszta to idzie na duży zapas firmowej kawy tylko dla włoskiego personelu i ot cała filozofia :-)

@Stachu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w European Avio Precision Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Cześć, mam kilka pytań: 1. Czy firma płaci “wczasy pod gruszą?” 2. Czy firma ma jakie kolwiek benefity jak multisport czy luxmed? A może jakiś fundusz socjalny? 3. Czy firma za szkolenia we Włoszech wypłaca dietę? Zgodnie z prawem należy się 53 euro dziennie

Lenka

Hej, a dlaczego firma nie wyśle na to szkolenie do Włoch? Bo co? Wysyłają tylko jakieś wybrane osoby, a nie wszystkich na danym stanowisku? Może napiszecie, jak wygląda selekcja pracowników, którzy są wysyłani tam do Włoch?? Co jest brane pod uwagę?

Wincenty

Elżbieta

A wytłumaczysz szczegółowo, bo Twoja opinia nic mi nie mówi? Na jaki czas podpisujecie takie lojalki i czego dotyczą? Zakazu konkurencji czy może tajemnicy zarobków? Czy wszyscy podpisują taką umowę jeszcze przed podjęciem pracy?

Don Corleone

Pewnie nigdy nie dowiesz się o co chodzi Elżbiecie :-) bo to prawdopodobnie osoba która jest na usługach V. Już było kiedyś kilka takich słupów na gowork co ciągną za język ( niektóre były z IP)

Irek

No właśnie tu jest pewna niejasność. W rejestrach firma ma adres w ... Warszawie. Ludzie są zatrudniani w Lublinie. A skąd Wrocław? Czy ktoś może wie, czy jest tam aktualnie jakiś oddział tej firmy (albo kiedyś był)?

Alfons
@Irek

Pierwotnie była zarejestrowana we Wrocławiu, następnie w Warszawie. Ale prawdziwy adres to Lublin, Melgiewska od samego początku

Wioleta
@Alfons

No rejestracja to jedno, a gdzie sie finalnie pracuje? Czy jak finalnie prawdziwy adres to Lublin, to tam też firma ma biuro i tam się pracuje? Bo ja jestem z Warszawy i pod tym adresem w stolicy mi bardziej odpowiada praca. Jak to jest?

Czy w European Avio Precision Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

messi

Atmosfera pracy na plus, każdy jest pomocny, pensja na czas i wszystko na konto, możliwość przyuczenia od zera, zarobki to kwestia indywidualna zależna od umiejętności.

Marlenka
@messi

Hej. :) jeszcze nie znam waszej firmy ale jak mi teraz wyskoczyliście to zauważyłam, że można się tu przyuczyć? Opiszesz to jakoś szerzej? Chłopak za pracą będzie się niedługo oglądał, może bym mu firmę podesłała. Jak szkolenia teraz są przeprowadzane?

Taki ja
@messi

To w innych firmach pracujemy. Olbrzymia rotacja o czymś świadczy

Aaa
@Taki ja

Czym spowodowana jest ta rotacja? To pracownicy odchodzą, czy firma ich zwalnia? Czym to wszystko jest spowodowane? Proszę odpowiedz, bo planuję złożyć tutaj CV i nie wiem, czego mam się spodziewać ...

Jak bardzo różni się zarobek nowych pracowników od tych, którzy pracują tutaj latami? Bo pisaliście o tym, że faktycznie tak jest. Ale ciekawi mnie jednak, czy różnice są jakieś konkretne. Pensja jest bardzo atrakcyjna? Myślę o stanowisku Kontrolera Jakości i zastanawia mnie, ile można dostać na start. Dacie znać? Wiecie? Chociaż widełki :P

Miś gogo

Płacą trochę kasy na start czy pracownik jest (usunięte przez administratora) od początku do końca tak jak w innych Januszexach????? Są możliwości rozwoju i awansu czy trzeba zaprzyjaźnić się z kierownictwem?

Zdzichu
@Miś gogo

Tyle ile wynegocjujesz na start to twoje... Stary pracownik dostaje dużo mniej niż nowoprzyjęty.

Jaki jest styl zarządzania w tej firmie?

Capaldi

Włoski :)

Agata
@Capaldi

A czym się charakteryzuje włoski styl zarządzania? Nie mogę wyczuć czy to ironia czy faktycznie coś takiego istnieje :) Tak odnośnie zatrudnienia, możesz powiedzieć czy jest możliwość podpisania umowy o pracę na czas nieokreślony?

Emil

Czy polecacie to miejsce

Wspaniała firma

Najpierw naobiecują złote góry... Później będą odkładać te obietnice w czasie... Następnie zatrudnią nowych bez doświadczenia za dużo lepsze pieniądze... A wszystkie niepowodzenia i swoje własne błędy będą zrzucać na byłych pracowników. Jeśli lubisz takie praktyki to gorąco polecam :)

@Wspaniała firma

O to to, jestem tego dobrym przykładem, prawdopodobnie zrzucili na mnie czyjąś winę po tym jak się zwolnilem

Agata
@Wspaniała firma

Czyli nowo zatrudniony pracownik ma większe pieniądze niż ten, kto już jakiś czas pracuje? Wiesz w ogóle jakie stawki właśnie na początek proponują?

Łopata
@Agata

Wystarczy śledzić oferty pracy na stronie pośredniczących agencji...

Krótka piłka - czy polecacie tego pracodawcę?

Al
@Adam

Nie.

Mariano Italiano

UWAGA SERWIS GO WORK KASUJE NEGATYWNE OPINIE O TEJ FIRMIE....PRZESTRZEGAM , POLAK W TEJ FIRMIE TO PRACOWNIK DRUGIEJ KATEGORII...A FIRMA ZAMIAST EUROPEAN AVIO PRECISION POWINNA SIĘ NAZYWAĆ "OBIECANKI CACANKI Sp.z.o.o"

@Mariano Italiano

Rzeczywiście, usuwają. Szkoda czasu na tą firmę.

Czy jest to zakład pracy chronionej?

@Kandydat

W zakładzie nie są zatrudnione osoby niepełnosprawne jak i nie jest do tego przystosowany. Najlepiej dowiedzieć się u źródła. Rekrutuje tam firma LubHunters

Czy w European Avio Precision Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Były

Z przekonaniem bliskim pewności, nie uda Ci się z nimi tak dogadać

Aleksandra
@Były

Odnośnie samego wynagrodzenia? A co z nim takiego trudnego? Chociaż skoro tak piszesz to pewnie sam miałeś z tym właśnie problem? :/

Mariano Italiano

Niestety ale wszystkie NEGATYWNE opinie są prawdziwe. Dodatkowy zarzut to jest taki, że firma od początku swojego istnienia nie wypłaciła pracownikom ani złotówki ustawowego ekwiwalentu za pranie ubrania roboczego. Pracownik ma być wdzięczny ,że wogóle takowe ubranie dostał. Bhp w tej firmie nie istnieje.

@Mariano Italiano

A czy w umowie jest zapis na temat zwrotu za pranie ubrania? Czy firma wspomina tylko o tym slownie?

@Marta

Kontrola z IP wykazała że powinno być płacone za pranie, zapłacili ale jedynie obecnym pracującym. Tym którzy się zwolnili już nie :(

Aleksandra

No to słabo. :( Pewnie też tym, co już odeszli nic nie przysługuje nawet?

@Aleksandra

Oczywiście :)

Zostaw merytoryczną opinię o European Avio Precision Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w European Avio Precision Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy European Avio Precision Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w European Avio Precision Sp. z o.o.?

European Avio Precision Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ks. Piotra Wawrzyniaka 6
    53-022 Wrocław

European Avio Precision Sp. z o.o.