Opinie o Ic Idea Complex Sp. z o.o. w Zdzieszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ic Idea Complex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ic Idea Complex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ic Idea Complex Sp. z o.o. w Zdzieszowice

Ewelina

Ale że co - tak brudno? A ktoś to gdzieś zgłaszał by te warunki się poprawiły?

Emil
@Ewelina

Pani Ewelino beż urazy ale prędzej nauczył bym świnie latac niż oni by poprawili warunki w pracy. Mój brat mial taka kwaterę ze za ścianą w salonie mieli krowy i świnie,mieszkanie w środku środku golej ściany i kostki brukowej na podłodze beż pralki beż niczego :)

@Emil

A nie mozna tam sobie kwatery na własną rękę załatwić?

Emil
@Marta

Tego to ja niewiem czy można ale to nie chodzi o kwatery tylko o ich koszta bo jak ktos myśli że oni wynajmą super kwaterę z super warunkami to zapomnij, no chyba że chcesz płacić z własnej kieszeni to pewnie tak, musisz szefostwa pytać ale powiem szczerze że omijał bym ta firmę dalekim łukiem :)

Gabriela
@Emil

A to można dopłacić za jakieś wiesz, warunki deluxe? :P

Mirek

Opinie dobra wystawiają tylko ci co na święta dostają od Robercik a babonierki i paczki dla dzieci

@Mirek

A to nie każdy takie rzeczy ma na święta? :O

Barbara

Czym jest bank godzin? I jak to wpływa na pensję? Ilość pracy? Wyjaśnij dla niewtajemniczonych.

Wiesiek
@Barbara

Słyszałem że prezes trzyma je w sejfie nie banku obok twoich gaci.

@Barbara

Wszczynane godziny do zapłaty które potem znikają

Zosia
@Barbara

Z banku godzin mojemu chłopu wyrobili kartę Multisport Tylko że nie da się jej odebrać pewnie dyrektor robcio zawinal

Kot
@Zosia

Na bank to robcio, widziałem go wczoraj po 4 miesiącach, widac że targa ciężary i jest na cyklu. Bicek siny tak spuchł

Scaffolder

Normalna robota same dobre chłopaki. Idioci to tylko w internecie zostali. Pozdro od scaffolderów!

Monter rusztowan

Zadzwoniła miła Pani, przedstawiła wszystkie warunki. pogadaliśmy o stawkach. ogólnie pozytywnie

Pytała o doświadczenie, certyfikaty, język

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Mirek

Oczywiście to poza nowymi które dostajesz przed pierwszym dniem pracy. Reszty nie należy jednak brać od kolegów a od koordynatorów ;-)

Ciasne oko

Jak dla mnie wszystko gra spoko nie ma lipy wszystko się zgadza polecam

Nowyyy

Chłopaki, jak jest z tymi umowami? Śmieciówki czy nie? Ktoś powie ?

Aneta
@Nowyyy

Weszłam zobaczyć opinię o tej firmie poniewaz mąż mój pracuje od grudnia. Sprawdziłam i odprowadzają składki do zusu więc nie śmieciówki.

Ideascaffolder
@Aneta

Umowy zlecenia są - śmieciowki. Przy tej też można odprowadzać składki to nie umowa o pracę

Zdzieszowice city
@Aneta

Niby napisane Aneta a przez chwilę myślałem że pisał Janusz.

Robert operacyjny
@Nowyyy

A co złego w smiecowce, lepsze to niż na czarno. Chociaż fima wolała by na czarno, ale nie wiadomo jak to ugrysc

Scaffolder

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie ale słyszałem ,że umowy zlecenie jak w kadrach, stipach i reszcie polskich agencji, : co innego na umowie a co innego na " gębę"i że chłopakom kasy nie wypłaca - jak jest naprawdę ?

Aneta
@Scaffolder

Wypłacają wszystko według ustaleń

Joker
@Scaffolder

Prawda na gebe, a jak wiadomo pamięć ulotna jesr

Czy w Ic Idea Complex Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Stilass

Panie, jakie open space tam tylko na petrochemii.

jarek

Cos ty na wakacje tu przyjechał ,czy do przedszkola???

Stilass

Dzięki za informacje, już mieliśmy w 3 jechać tam do pracy, ale zobaczyliśmy że w necie ludzie źle piszą o nich, pozdro od scafolderow

@Stilass

Jednak wszystko ok, ludzie jak zwykle(usunięte przez administratora)ieszają jak coś sami(usunięte przez administratora)

Szymi

Haha ale ty masz ból tam gdzie się plecy kończą.

Rygiel

Pracuje już ponad rok jako scaffolder i wszystko gra. Jak sie pracuje i nie wali bumeli to jest ok, wypłaty na czas i wszystko sie zgadza co do centa. Po szklanie i na rusztowanie! Pozdro zwariowane wariaty!

Papi

Odradzam nie polecam w ciagu miesiaca ponad 10 osob wywalili to prawie 10 tys euro do pszodu sa od wszystkich chora firma potracenia nawet za zuzyte rekawice 89euro cent

po prostu trzeba normalnie pra

idea jest ok piotr

Gabriela
@po prostu trzeba normalnie pra

Napisałeś, że firma Idea jest w porządku, ale prawdę mówiąc to trochę mało pomocna opinia dla osób szukających informacji o tym, jak się tam pracuje. Możesz rozwinąć? Jakie są jej największe plusy?

@Kuba o super, a to zakwaterowanie to w jakich warunkach? ile osób w pokoju itp?

Jakie są mocne strony pracodawcy Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Kuba

Dobre i bezpłatne zakwaterowanie, wypłaty zawsze na czas, dają zaliczki i ciuchy jak nic nie odwalisz to jest git ;)

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Ic Idea Complex Sp. z o.o. w mieście Zdzieszowice? Czekamy na nowe info odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

KK

Robota ogarnięta na miejscu. Ciuchy firmowe eleganckie, dużo dobrych chłopaków pracuje tu w belgii plus voreman spoko koleś polecam.

Czym Ic Idea Complex Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Izolerek

Że co robią ?!?!!!!

Życzliwy
@Izolerek

Oczywiście że są może jakbyś zapytał to byś wiedział. Dodatek do własnego zakwaterowania, do własnego samochodu, za dodatkowe szkolenia i uprawnienia - opłacane przez Idea Complex.

Izolerek
@Życzliwy

Nie muszę pytać bo pracuje to wiem

Życzliwy
@Izolerek

Ja też to nie wiem gdzie robisz chyba w Niemczech

Prezes

Z tego co mi wiadomo to zatrudniam tylko jedną kobietę z Ukrainy w swojej firmie i mało tego pracuje fizycznie przy montażu izolacji. Także pozdrawiam Cie serdecznie @isoler ;) i proszę o prawdziwe komentarze. Jeśli jednak ktoś szuka pracy w izolacji serdecznie zapraszam do kontaktu. Nie stosujemy żadnych bezpodstawnych potrąceń, mało tego gwarantujemy darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy. Z poważaniem Prezes zarządu.

Blacharzscc
@Prezes

Witam A dojazd do kraju wykonywania kontraktu jak wygląda czy jest na własny koszt?

Wilkuuu
@Blacharzscc

@Blacharzscc Dojechać musisz samemu do Holandii. Na miejscu dają samochód na dojazdy do pracy. Pracuje od września i wszystko jest cacy. Również z składkami zusowskimi sprawdzałem. Super kontakt z chłopakami z biura - byle problem od razu reagują. Polecam

Kuplung
@Wilkuuu

Jak to jest prezes w pazdzierniku pisze ze ma jedna zatrudniona osobe kobiete z ukrainy a teraz ty piszesz ze pracujesz do wrzesnia? No to albo prezes nie mowi prawdy albo wypisujecie sobie pozytywne opinie. Albo pracujesz na czarno ?

Robercik z krapkowic

Nie te same tylko bardziej bezczelne, a za prezesów podają się jakieś farfocle z mlekiem pod nosem. Tragedoa

IC Idea Complex Sp. z o.o.

Ten wpis nie stanowi stanowiska naszej firmy i nie pochodzi od żadnego z pracowników IC Idea Complex Sp. z o.o.

IC Idea Complex Sp. z o.o.

Kolejny fałszywy wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Ic Idea Complex Sp. z o.o. - Zdzieszowice

• Jak się pracuje w Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ic Idea Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ic Idea Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ic Idea Complex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ic Idea Complex Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice

Ic Idea Complex Sp. z o.o.