Opinie o JL Development Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JL Development Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JL Development Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JL Development Sp. z o.o. w Wieliczka

Monika Nowy wpis

A co, Ty też miałeś z nimi jakiś zatarg?

@Monika

a kto nie miał? opinie są usuwane, właśnie taki jest ten portal, skorumpowany

Hanna Nowy wpis

A o jakie zatargi chodzi?

@Hanna

Pani udaje, czy Pani naprawdę nie wie? Nie ma osoby, która nie byłaby (usunięte przez administratora) przez pana PK. Dlaczego zamyka i zakłada kolejne spółki? Przypadkowo. Niestety ludzie są (usunięte przez administratora) i naiwni. O czym świadczy Pani wpis.

Czy w JL Development Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

były

jak umieją kłamać, kraść, straszyć to pewnie zatrudni

Dorota
@były

Możesz coś napisać więcej o tych kłamstwach, straszeniu? O co chodzi ...? Tak ze swojej strony :)

klietn
@Dorota

po prostu cały czas musisz kłamać, jak właściciel musisz (usunięte przez administratora) ludzi, którzy zostaną z niczym

@klietn

pod jakim względem zostaną z niczym?

fb

Proszę wejść na FB. (usunięte przez administratora) Przez JL Nova (JL Development)

Dorota
@fb

I co tam jest niby?

Po prostu musisz być takim członkiem jak Paweł Klubowicz czytaj ujem

Obcy

Ciężkie zadanie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie JL Development Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ryszard

Zakupiłem nieruchomość o której jest tutaj wspominany komentarz, ewidentne napisany przez osobę która nawet tam nie była. Polecam współpracę, jestem bardzo zadowolony.

Obserwator
@Ryszard

Wszystko poszło dobrze? która iwestycja?

DD
@Obserwator

a ja jestem bardzo niezadowolony!! też zakupiłem u niego mieszkanie. Dramat!

klllllient

Rysiek jest na pewno zadowolony, bo tam był :) Pewnie jeździ na sankach z góry

PanStaszek:)

Nie kupujcie od tego przekrętu nic. Gość (usunięte przez administratora) na każdym spotkaniu.. potrafi opowiadać historyjki o wszystkim nawet (jeden wielki przekręt) tylko po to żeby stać się wiarygodnym a potem jak przychodzi co do czego to zamyka spółki. (usunięte przez administratora)

klient

Jedno tylko powiem, żałuję dnia w którym Panu Prezesowi podałem dłoń. Czego się nie dotknie, zamienia w przekręt . Potwierdzeniem moich słów jest zamknięcie spółki JL Development, Bayzon - brak opinii w interencie o jego inwestycjach o czymś świadczy.

kubekstanislaw

chcialem tylko spytac czemu nagle jl development zmienilo nazwe na stronie na jl nowa ? usunieto takze informacje o flagowej inwestycji Winnicka osuwisko Park, czemu tym sie nie chwalic ? - przynajmniej poki jeszcze stoi..

@kubekstanislaw

Spółka została zlikwidowana, analogicznie postąpi z kolejnymi aby żaden z klientów nie mógł dochodzić jakichkolwiek roszczeń.

job

proszę wygooglowac jl development w połączeniu z armaturą krakowską, bayzone oraz osiedlem Winnicka i osuwiskiem.

Gosc
@job

Podobno są niektórzy zadowoleni z osuwiska. Proszę poczytać opinie poniżej

Kot z Cheshire

Ciekawe... ja mieszkam i nie narzekam. Pozdro dla wszystkich zawistników!

gig
@Kot z Cheshire

są tacy co narzekają.. osiedle na osuwisku w google

kontrola

Kilka ostatnich, pozytywnych komentarzy o dziwnych nickach dotyczących inwestycji jldevelopment na ulicy Winnickiej ewidentnie pisanych przez otoczenie tego żałosnego dewelopera. Dla uzyskania wiarygodnych informacji odnośnie tej inwestycji niezbędny jest kontakt z Wojewódzkim Nadzorem Budowlanym oraz cząstką nabywców tej nieruchomości która wbrew prawnym przepisom na tej nieruchomości mieszka. Odbioru budynków nie ma i jeszcze nie będzie a tutaj mija już blisko rok od deklarowanego przez tego dewelopera w dokumentach notarialnych terminu. Część klientów zapewne płaci przez to wyższe raty zaciągniętego na te mieszkania kredytu, co jest spowodowane brakiem przekazania własności mieszkań na rzecz nabywców w określonym terminie. Warte zastanowienia jest jakie mają oni prawo na drodze sądowej do uzyskania zwrotu tych zbędnych kosztów od dewelopera wynikłych z niewywiązania się kubowicza z terminów w podpisanych przez niego dokumentach??????????????????????

@kontrola

Bo Twoja opinia jest super wiarygodna. Jak jesteś właścicielem jednego z mieszkań, to pisz takie rzeczy na grupie osiedla. Zakładam że nie, więc wylewasz swoje żale na coś co jest Ci kompletnie obojętne.

Obcy
@1234

Może chcesz ostrzec innych ? Myślenie boli

Dobrze, że nie kupiłem

Jak tam zadowoleni klienci? Minął rok i jak tam odbiór? Kiedy zrobi Paweł K. mur oporowy za mln złotych? Jak tam brama wjazdowa do góry, chyba trochę opadła. Może budynki tez opadną.

Vesper_Martini
@Dobrze, że nie kupiłem

a zadowoleni, dzięki za troskę :) Piękna okolica , kolejeczka pod samą bramą osiedla się prawie zatrzymuje, a to że krzywa? i co z tego? żal poślady spina,że wolnych mieszkań brakło? Ot, polaczkowa mentalność...

Wesoly
@Vesper_Martini

Śmieszne. Dopłaciłes do kodu do bramy ? Haha. Masz odebrane mieszkanie? Czy dopłacisz do muru ;) Piękna okolica na cmentarzu. Dawno mnie ktoś tak nie rozśmieszył, wmawiając sobie takie sprawy. Jakoś trzeba ;D

zniesmaczony

Dlaczego nikt tutaj nie pisze, jak to mieszkania zrobione są na wysokim standardzie? Jeżeli ktoś chce to mogę przesłać pismo z nadzoru jakie to super deweloper dostał, poproszę kolegę o to, żeby mi przesłał, bo czeka na mieszkanie i czeka? Jak ktoś chcę to proszę podać adres mailowy.

Inspektor

Ponawiam pytanie które zostało z komentarzy usunięte. Czy zgodne z prawem kubowiczu jest mimo braku odbioru budynków przez Nadzór Budowlany we Wieliczce mieszkanie w tych budynkach??? Jakiej karze finansowej to podlega??? Sytuacja dotyczy segmentu C i D na ulicy (usunięte przez administratora). Mieszkania powinny mieć przekazanie własności ponad pół roku temu. Jeżeli chodzi o segment C za 3 miesiące będzie to rok. Dla wykluczenia wszelkich niewątpliwości odnośnie wykonania tej inwestycji powinno być to skierowane do sądu a sprawa odbioru tej nieruchomości powinna być przekazana do Wojewódzkiego Nadzoru Budowlanego w Krakowie gdzie krok po kroku od momentu rozpoczęcia jej realizacji powinno wszystko zostać dokładnie sprawdzone obywatelu kubowicz. Nie pomówienia a przedstawienie stanu faktycznego inwestycji kubowicz.

Obiektywny

Widziałem kilka inwestycji tej firmy, oceniam je bardzo dobrze, te wpisy są bardzo dziwne. My się zdecydowaliśmy i nie żałujemy.

subiektywny
@Obiektywny

Proszę podać adresy wcześniejszych inwestycji. Czekam niecierpliwie. Z tego co się orientuje to jego pierwsza inwestycja. Widzę, że na to mu się udało Pana naciągnąć....

@Obiektywny

Proszę podać adresy wcześniejszych inwestycji?

robert
@Obiektywny

na pewno nie żałujecie, ja słyszałem coś innego, że podobno odbioru nie dostaliście hehehe

Daria

Zastanawiam się ile osób aktualnie ma umowę w firmie ?

obserwator

obserwuje opinie o tym "deweloperze" i nie mogę uwierzyć w to co niektórzy piszą: że widzieli kilka inwestycji tego dewelopera, że buduje z materiałów najwyższej jakości ..... Śmieszne. Wystarczy zapłacić kilkadziesiąt złotych w KRD i dowiedzieć się jakie ma długi, ale niektórym szkoda, wolą pisać bzdury. Deweloper jest bankrutem, dlatego zakłada kolejne spółki, a później ogłosi upadłość. Pomyślał ktoś o rękojmi 5-letniej, której nie będzie miał, bo firma nie istnieje? (usunięte przez administratora)

klient

Nie ma to jak ktoś pisze, że widział kilka inwestycji tego pseudo-dewelopera, przecież to jego pierwsza inwestycja. Czyżby pawelek się wypowiada? Inwestycja na Dietla jest wielką ściemą, wrzucił jedno zdjęcie i tyle. W czarnochowicach dziura w ziemi. (usunięte przez administratora) Proszę nie kłamcie przyszłych nieogarniętych klientów, że jest robione na wysokim poziomie. Bardzo śmieszne....Wszystko się rozpada.

klient

Faktycznie jest duże opóźnienie na inwestycji(usunięte przez administratora). Znajomi dalej nie mają przekazanych mieszkań. (usunięte przez administratora)Zapewne przesuwa środki z nowych inwestycji i branych zaliczek na wykonanie poprzednich. A teraz wszystko stanęło i nie ma za co wykończyć np. tej winnica park.

Witam, podkreślę to ponownie ten portal nie służy do wyrażania swojego zdania przez klientów firmy, nie ma on również na celu przekazywania informacji na temat naszych inwestycji. Jeśli ma Pan jakieś szczegółowe pytania dotyczące naszych projektów, a także postępów prac na nich, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pana pytania. Komentarze ujawniane na tym portalu noszą znamiona pomówień i zostają zgłoszone w celu odpowiedzenia karnie i cywilnie.

oglądający

Zastanawiałem się nawet nad kupnem tego. Ale na obecnym etapie na ulicy (usunięte przez administratora)ma już ponad pół roku opóźnienia. Po odwiedzeniu tej inwestycji można się upewnić, że i do końca roku nie zostanie to klientom oddane. Wjazd pod tą stromą górę tam już jest pierwszym znakiem ostrzegawczym.(usunięte przez administratora)

@oglądający

Zostaw merytoryczną opinię o JL Development Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w JL Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JL Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

JL Development Sp. z o.o.