Opinie o Opakowania Nawrot Sp. z o.o. w Żylice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Opakowania Nawrot Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opakowania Nawrot Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opakowania Nawrot Sp. z o.o. w Żylice

YYYYY Nowy wpis

Siemka. Widziałem odradzającą opinię względem pracy, bo podobno coś z kasa się nie zgadza. czy więcej osób tak milo? Po prostu jest teraz dostępna oferta dla operatora wózka widłowego i wstępnie chce aplikować. piszą ze jak na razie do 5 500 zł się zarabia. w zeszłym roku było podobnie czy może dają podwyżki?

Odnośnie pracy na zmiany ja widziałem właśnie ofertę na wózek i pisali, że na dwie się robi. to produkcja może podobnie? ocenicie czy na spokojnie się tam robi, bo widziałem, że płacą od 5 do 5,5 tys, ciekaw jestem gdzie to 500 zł ucieka i jak je nadrobić

Ja w internecie trafiłam na nich ofertę pracy dla pracownika produkcji. Ale mam pytanie do pracowników, czy na produkcji pracuje się na zmiany? No i jak tak, to dajcie detale, czyli ile jest zmian, czy także obowiązują zmiany weekendowe i jeszcze czy można nie brać zmian nocnych.

Janek Nowy wpis

Podpinam się. Jest praca dla operatorów maszyn czy może ktoś z pracowników napisać coś więcej?

Nie polecam firmy jako pracodawcy, typowy januszex. Brak szacunku dla pracownika.

Ilona
@były pracownik

ten brak szacunku to w jakim kontekście? skoro pracowałeś t może chociaż Ty odniesiesz się do kwestii zarobków? nikt wprost nie chce napisać, wiadomo dlaczego? stawki są negocjowalne i dlatego?

elka
@były pracownik

Dokładnie masz racje tam ludzie niektórzy to tragedia na amen kapusie, cwaniaczki a zwłaszcza nie które laski twierdzące że mają wtyki z szefem i brygadzistami i mogą robić co chcą i im nikt nic nie zrobi,większości ludzi to nie porozumienie , kilka osób jest tam naprawdę w porządku mają podejście do pracy i szanują pracę i widać to inni to brak szacunku , ciągłe pomyłki zwalanie winny na kogoś innego . Szefostwo zamiast brać się za takich ludzi ma w (usunięte przez administratora) to tylko liczy się kasa i kasa. Ja się dziwię że ta firma jeszcze stoi i nikt nie zrobił porządnej kontroli a zwłaszcza BHP brak przepisów i stosowania się brak odzieży roboczej dla pracowników , zero przestrzegania przepisów jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Płacić jak najmniej i kazać robić pracownikowi za za pięciu ludzi bo inni nie potrafią pracować jak należy. Nie dziwię się że ludzie nie chcą tam pracować i ciągle słyszy się o tej firmie co tam się dzieje.

elka
@Ilona

Brak szacunku ze strony pracowników do nowych też , kapowanie , wprowadzanie w błąd ludzi nowych przy pracy zero współpracy z nowymi ludźmi brak przekazywania wszystkiego co potrzeba do danej produkcji , tam trzeba uważać z kim się rozmawia i o czym bo zaraz wyjdzie taka jedna i wygada z reszta pozostałych przekręci temat i plotki będę się roznosiły. Nie polecam ludzi tam i firmy , praca fajna ale firma powinna przejść konkretne zmiany i wymienić ludzi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Opakowania Nawrot Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Firma bardzo nie słowna na rozmowie kwalifikacyjnej mówią co innego a robią też coś innego. Mieli zadzwonić w ciągu dwóch dni żeby umówić się na rozpoczęcie pracy a czekam już tydzień i nic.

Joanna
@Kandydat

A jak wygląda w Nawrocie rozmowa kwalifikacyjna? O co Cię na niej pytano? Czy była to ogólna rozmowa o oczekiwaniach czy może weryfikująca Twoje umiejętności? Ile trwała?

Bronisław
@Kandydat

Czyli nie dostałeś się ostatecznie? Jak to się potoczyło? Może mają dużo kandydatów i czas jest wydłużony.

@jurek
@Kandydat

Pewnie nie pasowało im że chcesz więcej na godzinie to oni ci nie zadzwonią, robią tak żeby nowemu płacić jak najmniej a kazać robić ile się da tam żeby zarobić więcej niż 3 tys to musisz chodzić na 3 zmiany lub robić nadgodziny i iść w soboty bo niby więcej.

Praca

Hej , jakie sa zarobki w firmie nawrot? I jak wyglada praca , jacy sa ludzie?

Hanna
@Praca

Cześć, sama chętnie bym się dowiedziała, a ty o jakie stanowisko tak w ogóle pytasz? Ewentualnie dział czy coś.

AaaK

Proszę o opinie na temat zakładu, pracy na produkcji, atmosfery ludzi wynagrodzeniu. Z góry dziękuję za informację pozdrawiam

Bartosz
@AaaK

A czemu zainteresowała cię praca akurat tutaj? Skąd ten wybór?

Mieczysław

Ktoś wspomniał że płacą terminowo. Przydałoby się jeszcze info na jakim poziomie. Podacie widłeki zarobków bo bez tego trudno mi ocenić czy warto wysyłać papiery.

Kris
@Mieczysław

Warto

Ilona
@Kris

O ile więcej od najniższej?

Ona

Rozstałam się z firmą z powodów zdrowotnych. Jednak nie mam powodów by ją oczerniać. Ustalone wynagrodzenie wypłacane na czas. Atmosferę na produkcji tworzą ludzie tam pracujący. Ja miałam super zespół. Polecam.

On

Jest tyle ciekawych zakładów pracy w powiecie rawickim. Nie rozumiem, poco ludzie pchają się do tej Dziupli. Warunki pracy są tam bardzo kiepskie.

Łobuz

Jak na chwilę obecną wygląda praca Chodzi mi o realia Wynagrodzenie, współpracownicy i kadra zarządzająca Ktoś Coś?

Kolo

Zakład tak naprawdę poszukuje jeleni do pracy nie pracowników. Panuje tam ciągły chaos, brak przepływu informacji, ciągłe pomyłki od strony pracowników biura. Brak podstawowych zasad BHP. Nie polecam nikomu.

Ona

Parodia zakładu pracy. Nie polecam !

Grubo

Szukacie kierownika produkcji i w ogłoszeniu stawka od 4000 zł brutto ? Śmiech na sali

Marcel

Macie trzy zmiany ?

Witam jak wygląda praca w biurze, ile zmian, zarobki, jaka umowa o pracę czy zlecenie?

Stefan

@Darek Zabrakło argumentów uzasadniających taki wpis? Łatwo się oczernia!

Darek

Omijać firmę z daleka, cyrk na kolkach. ie

Czy w Opakowania Nawrot pracuje się na zmiany? Jesli tak, podaj ich godziny.

@Monika

Praca na 1 lub 2 zmiany. W zależności od tego na której maszynie. Widać, że firma się rozwija. Jasne warunki - wszystko wykazane. Wynagrodzenie od przeciętnego do bardzo dobrego.

Lookuś

Przestarzały park maszynowy. Niegodziwe płace. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Opakowania Nawrot Sp. z o.o. - Żylice

• Jak się pracuje w Opakowania Nawrot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opakowania Nawrot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opakowania Nawrot Sp. z o.o.?

Opakowania Nawrot Sp. z o.o.
  • 38
    63-900 Żylice
  • NIP: 6991962506 REGON: 381342828 KRS: 0000749720

Opakowania Nawrot Sp. z o.o.