Opinie o Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. w Warszawa

Eww wwt

Rekrutacja uczciwa i profesjonalna. Praca 8 h, bez nadgodzin. Nie rozumiem wypowiedzi, że ciągle są nadgodziny i to w całym biurze. To jakaś kompletna bzdura. Atmosfera dobra, po prostu trzeba być asertywnym i sumiennym. Pensja godziwa.

i pstro
@I co?

Do pzp akurat w 99% instytucji i firm jest ciężko o pracownika, bo mało kto się tym chce zajmować, a dwa jak już ktoś z branży szuka pracy to albo na dużo wyższe stawki, albo przez sytuacje życiową (np. relokacja, atmosfera w pracy). Albo też ludzie mają takie oczekiwania finansowe że na stanowisko gł. specjalisty by chcieli pensję dyrektora albo ministra.

@Kandydatka

Dzień dobry! Czy w CPK można pracę wykonywać zdalnie? Pozdrawiam.

Jagodna

Tak, jest system hybrydowy również.

Beti Nowy wpis

Dzień dobry. kiedy będą możliwe ewentualne oferty pracy do biurze IT? obecnie nie widzę na stronie by jakiekolwiek do niego się wyświetlały a szukam obecnie zatrudnienia jako specjalista ds. IT. czy są oni zatrudniani?

W ofercie dla specjalisty ds. nabywania nieruchomości kiedyś wpisano preferowaną biegłość w języku angielskim. rozumiem, że nie jest to przeważające a ewentualnie można się doszkolić? Jakie jeszcze kursy z opisu są oferowane?

ebe_ebe Nowy wpis

A w jakim celu biegłość w jęz. angielskim? Raczej nikt z localsami po angielsku się nie komunikuje

Te wspomniane kiedyś koszty to względem czego było? o transport też mogło w tym chodzić? jest teraz dostępna oferta dla starszego specjalisty ds. analiz transportowych i zastanawiam się czy do tego działu biorą może również osoby poczatkujące? To 5-letnie doświadczenie z opisu przewyższa moje kompetencje

Tak jak wspomniano już kiedyś, faktycznie model hybrydowy jest dostępny. Pisze o tym na podstawie tej oferty dla eksperta ds. wdrożeń systemów IT. prócz widzę ze występują benefity oraz zatrudnienie na umowie o prace. a co ze stawka w takiej sytuacji? czy znacie szczegóły? Jaka wychodzi podstawa?

Administrator Baz Danych

Miałam się przedstawić, potem dostałam trzy pytania od dyrektora (gościu high management typu "musi być zrobione na wczoraj"), potem trzy pytania od administratora (najbardziej przestraszony pracownik na rozmowach kwalifikacyjnych), potem pogaduszki, co jest do zrobienia, jakie jest SLA. Szczerze, bardzo nieprzyjemna rozmowa, jakbym na dzień dobry była wrogiem. Pytania nie wiem, na co miały wskazywać, bo na pewno nie sprawdzały mojej wiedzy czy umiejętności, atmosfera rozmowy ciężka, niesympatyczna. Rozmowa zakończyła się po piętnastu - dwudziestu minutach. Po prostu spytałam się, czy im pasuję. Gdy zaczęli się krygować, że może, że muszą się zastanowić, to powiedziałam im, "dziękuję, wycofuję swoję kandydaturę, do widzenia".

- w jaki sposób zapewnić dostępność OS na farmie? - jakie są różnice pomiędzy wirtualką a kontenerem? - z jakim unixem miałam do czynienia? a jakimi bazami? - jakie są poziomy SELINUX?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
@Kandydatka

Dzień dobry! Czy w CPK można pracę wykonywać zdalnie? Pozdrawiam.

@@Kandydatka

Jest taka możliwość w układzie 3 dni w tygodniu w biurze a 2 dni zdalnie +indywidualne przypadki, tj. większość pracy zdalnej.

mk
@@Kandydatka

Zazwyczaj jest model 4 dni biuro 1 dzień zdalnie.

@Jagodna

Hej, a o jakim dziale mowa? Czy tak działa firma, czy jakieś konkretne działy? Jak bym była zainteresowana działem HR to tu jak wygląda? Jest system hybrydowy taki, czy jak?

Jagodna

Tak, jest system hybrydowy również.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.?

Bardzo chciałbym odbyć tu staż lub praktykę, czy ktoś może się podzielić swoim zdaniem o programie stażowym tutaj w firmie? Czy osoba, która jest świeżynką na rynku pracy, realnie może się tu czegoś nauczyć? Ile trwa staż, jak to wygląda godzinowo i względem zarobków?:) Ciężko się tu dostać? Jest jakaś grupa stażystów, czy raczej pojedyncze przypadki? Dostał ktoś z was pełen etat po odbyciu stażu?

Patyyy

Cześć, szukam informacji od osób, które pracują/pracowały w dziele księgowości lub kadr. Jaka panuje tam atmosfera? Czy pracy też jest tyle, że trzeba wyrabiać nadgodziny? Jak duże są te działy? Jakie warunki pracy panują w danych działach?

@Patyyy

Cześć, dowiedziałaś się już czegoś może? I tak ogólnie to z czego wynika ta sugestia co do tak dużej ilości pracy oraz wspomnianych nadgodzin? To nie jest tak, że zależy jak wyrobisz? I w razie czego wiadomo jak te nadgodziny są płatne?

Kkkk

Nie wbito nawet jednej łopaty w ziemię a takie koszty o co chodzi ????

Gall

Jest ktoś, kto mógłby powiedzieć kilka słów na temat pracy jako specjalista ds. inwestycji ? Mniej więcej jakie warunki, atmosfera, wynagrodzenie itp. Dzięki.

Rekrutacja to czysta formalność na odczepnego, bo tu i tak rządzą znajomości, szczególnie z (usunięte przez administratora). Nic dziwnego skoro sam zarząd i rzecznik prasowy to powiązania z (usunięte przez administratora) już załatwił takiej jednej etacik tymczasowy z którego wyszła z pensją liczoną w setkach tysięcy. Ręka rękę myje! Jeśli nie masz układów to zapomnij(usunięte przez administratora)

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. jako architekt. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Eww wwt

Hełmu Kohl
@Eww wwt

Jak będziesz asertywny to Ci podziękują, bo masz szybko biegać z taczką bez zadawania pytań.

babula
@Eww wwt

Co to znaczy godziwa pensja? Na jakie zarobki może liczyć osoba na stanowisku specjalisty w obszarze realizacji inwestycji?

I co?
@Eww wwt

Cały internet mówi, że jest praca ponad normę. Dodatkowo ludzie odchodzą z tej firmy i mówią jak jest. Nie da się ukryć faktów, przy obecnym i łatwym dostępie do informacji. Czas zacząć szanować ludzi, bo będziecie sami sobie robić postępowania. Na stronie cały cza wiszą ogłoszenia że szukają pracowników do pzp.

Pzp
@I co?

Do zakupów są cały czas rekrutacje, nie dlatego, że ludzie odchodzą, tylko dlatego, że są wolne etaty. W samych zakupach atmosfera jest bardzo dobra, wszyscy podchodzą do siebie z dużym szacunkiem. Pracy jest dużo, ale taki charakter pracy jest przypisany do zawodu zakupowca. Jeżeli są nadgodziny to są respektowane. Za to realizujemy wiele innowacyjnych i ciekawych postępowań, których na próżno szukać w kraju a nawet i za granicą. Można bardzo dużo się nauczyć i rozwinąć swoje kompetencje. Dlatego jeżeli ktoś chciałby dołączyć do zespołu zakupów to ja polecam. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest konkurencyjne na rynku - przede wszystkim zależne jest od wiedzy i doświadczenia oraz tego jaki wkład do zespołu może dać dana osoba.

PZP2
@Pzp

Z Zakupów w okresie ostatnich dwóch lat odeszła zdaje się jedna osoba na ponad 30 i to odeszła do....innego działu. Co nie zmienia faktu, że jakoś od początku roku atmosfera siada, jest nerwowo i ciągle czepianie się o bzdury typu "z" na końcu linijki w dokumencie liczącym ponad 100 stron. W ogóle są osoby, które chyba jako swój cel zawodowy mają poprawianie literówek, edytorstwo i excela za boga.

i pstro

Naiwna

Brak prawdy.... Mówią że wysyłają wniosek o zatrudnienie ciebie a tu za 2 dni nagle jest inny kandydat i nagle rekrutacja przedlużona. I kto wygrywa?

Tetet

Mimo zapewnień po rozmowie brak feedbacku

@Tetet

Ciekawe co się podziało w takim razie, bo kiedyś jeszcze z tego co widziałam proces rekrutacji chwalili. A na jakie stanowisko to było i jak rozmowa mimo wszystko wyglądała? Wiadomo w zasadzie ile osób rekrutujących się tu zatrudnia? U nich także występowały w ostatnim czasie jakieś rotacje?

Andżelika

Ta praca to jedna wielka nerwica, stres, gonitwa, napięcia, szukanie winnego. Kadra zarządzająca nie ma doświadczenia w zarządzaniu takim zasobem. Ich działania polegają na wskazywaniu błędów, porażek, niedociągnięć podwładnych pracowników. A nikt nie wie i nie powie założeń na początku, czy nawet jak ma wyglądać twój produkt, co masz przygotować, wykonać. Dopiero gdy coś zrobisz, wykonasz, to jest ocena że źle, nie tak miało być, nie o to chodziło, nie takie dane, nie takie kolory, nie takie mapy, nie takie procedury, nie, nie, nie, i w wyniku tego jesteś do niczego, nie nadajesz się, niedobrze pracujesz, itd. Przyszłości nie wróżę tej firmie. Lepiej się zastanów czy tu się zatrudnić.

@Andżelika

Czyli czekaj. Pytasz wprost czy coś źle robisz ale tego nie wiedzą i nagle po czasie każdy ma jakieś oświecenie? i to tak każdy każdemu robi? Bo teraz się zastanawiam co może być powodem, jakiś brak sympatii czy po prostu każdy ma tyle na głowie, że swoich rzeczy nie ogarnia a co dopiero u kogoś..

To xD

Używając brzytwy Ockhma to wychodzi brak kompetencji kadry zarządzającej

Łukasz

Atmosfera w biurze fajna. Pieniądze niezłe i otwarta ścieżka negocjacji. Praca 8 godzin. Organizacja dopiero się wykluwa. Wśród kierownictwa nie ma jednolitej wizji rozwoju projektu. Spory merytoryczne na porządku dziennym. Trudno się dziwić. Pomysł jest nowy, zakres gigantyczny. Trudno wszystko ogarnąć, ale najlepsze usprawnienia rodzą się w bólach. W Polsce nie ma ekspertów potrafiących organizować takie lotniska, stąd trzeba się posiłkować rozwiązaniami ze świata. Ekspert często odbija się tutaj od ściany, a od kadry zarządzającej można wyczuć niepewność. Nie polecam tej pracy osobom, którym obojętna jest przyszłość Polski i mają ambiwalentny stosunek do rozwoju infrastruktury. Praca jest dla ludzi z pasją, którzy mają tendencję do samodzielnego rozwiązywania problemów i dużo cierpliwości. Ambitne wyzwanie - oby takich więcej w naszym kraju

Grzegorz
@Łukasz

Co to jest ambiwalentny stosunek do rozwoju infrastruktury?

Wyjaśniam
@Grzegorz

Zakładam, że autorowi chodziło o to, że temat infrastruktury lotniczej/kolejowej/drogowej kogoś nie interesuje + jeśli widzi projekt stricte politycznie (co jest zabawne, bo sama koncepcja funkcjonuje od lat 80 ubiegłego wieku).

Ile czekaliście na odpowiedź po przesłaniu CV?

@Gość

Już minęły ponad 2 miesiące od złożenia CV na dwa stanowiska i odnoszę wrażenie, że ogłoszenia są tylko w celu spełnienia procedur a na te stanowiska już znajomi są zaplanowani. Największy projekt infrastrukturalny a poziom żenujący. Wypadałoby państwo z hr i managerów aby podnieśli swoje kwalifikacje i działali tak jak standardy profesjonalne.

Kandydat2
@Kandydat

Też mam takie wrażenie z rekrutacją. Brak odpowiedzi mimo posiadania odpowiednich kwalifikacji. Ogłoszenia o pracę pod konkretne osoby?

@Kandydat2

Tak sądzisz? Ale skoro deklarujesz tutaj, że wszystko masz na bank spełnione to również i Ty jesteś tą "konkretną" osobą? To ciekawe co jeszcze zauważają istotnego, może nie uwzględnili w ogłoszeniu? A u Ciebie jakie to stanowisko było i o jakie kwalifikacje chodzi? Ciekawe czy sporo osób kandydowało

Agnieszka

Nie bez powodu zostało to ubrane w cudzysłowie. :) Mimo wszystko wciąż ciekawa jestem, które z podejrzeń ostatecznie było prawdziwe. Ktoś z firmy siedzi w temacie i da znać? Kiedyś padła sugestia o jakiś znajomościach

Ogłoszenie na Opiekun do Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Zwolniona

Licz się z pracą po 12 godzin, ale żadne nadgodziny są niepłatne i nie do odbioru. Gdy wygrasz wyścig szczurów to wejdziesz wyżej po szczeblach kariery i gdy osłabniesz, to zostaniesz po jakimś czasie wymieniony. Ja poświęciłam życie tylko dla CPK przez ostatnie 2 lata, zawaliłam rodzinę, mąż odszedł. Teraz mnie zwolnili. Zostały mi pieniądze. Po co mi one????? Smutne ale prawdziwe. Nie polecam.

Nika
@Zwolniona

Karma wróciła. Tak to jest jak pracując dla tych (usunięte przez administratora) niszczysz ludziom, którzy mają być wywlaszczeni życie.

Nika

Nie

@Zwolniona

Smutne, prawdziwe i.... zaskakujące? Bo jak to jest, że widzisz to wszystko, opisujesz skutki tej pracy a wciąż jesteś tu zatrudniona?

Zwolniona

Wyrzucili mnie bo już nie dałam rady pracować ponad siły! Pobielani katolicy gdzie krzyż na biurku firmowym mają, a zło uszami wychodzi. Aby ten Jezus z krzyża w końcu zobaczył i zagrzmiał na to co tam się dzieje! Nadgodziny niepłatne i bezzwrotne, stres i stałe napięcia że źle zrobione, mobbing, gnębienie podwładnych pracowników. Ale wszystko zgodne z prawem, bo na 600 zatrudnionych pracowników, 150 to prawnicy, adwokaci i wszystko jest zgodne z prawem. Pytam w jakim celu? Dla Polski? Dla rozwoju Polski? Gdy mnie zwolnili to się nagle zreflektowałam, gdzie ja byłam, co robiłam, jak gnębiłam podwładnych. Boję się wyjść na ulicę aby nie spotkać zwolnionych moich byłych pracowników. Ach co za życie! Żałuję tej pracy!!

@Zwolniona

Serio przyznajesz się, że robiłaś takie rzeczy? Jakie konkretnie?

Pinus
@Zwolniona

A na tych pobielanych katolików gdzie, w którym biurze, szczególnie uważać? Myślę, że to bardzo cenne informacje dla obecnych i potencjalnych kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 134
    02-305 Warszawa
  • NIP: 7010894497 REGON: 381918620 KRS: 0000759991

Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.