Opinie o Az Edukacja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Az Edukacja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Az Edukacja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Az Edukacja Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda kwestia awansu w Az Edukacja Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca Międzynarodowy?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Az Edukacja Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Monica Nowy wpis

Należy zaznaczyć że firma AZedukacja nie płaci pracownikom należnych wynagrodzeń mimo prawomocnych wyroków sądowych. Ukrywa swoje rachunki bankowe przed komornikami

Tomasz Nowy wpis
@Monica

Od jakiego czasu masz z nimi problem? Ta sprawa ciągnie się już dłużej?

Monica Nowy wpis
@Tomasz

od września 2019 r.

Monicka

Fatalne warunki pracy, wszechobecna presja na mówienie klientom nieprawdy, ciągła inwigilacja pracowników. Po rozwiązaniu umowy brak zapłaty za pracę, brak świadectwa pracy, przetrzymywanie oryginałów dokumentów pracowników. Ogólnie niegodni polecenia

Edward
@Monicka

Twoja wypowiedź wskazuje same negatywne kwestie związane z zatrudnieniem w tej firmie. Może w trakcie, gdy pracowałeś w tej firmie, zauważyłeś coś, co można wskazać jako plusy pracy w tym miejscu?

Monicka
@Edward

nie

Czy firma Az Edukacja Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

monicka

Firma w ogóle nie płaci za pracę...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Az Edukacja Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Alicja

Miła atmosfera, bardzo sympatyczni ludzie i dobre wynagrodzenie więc można napisać tylko dobrze.

Monica
@Alicja

Alicja, fantastycznie :-), jest szansa na odzyskanie zaległej wypłaty :-)

Były poszkodowany pracownik

(usunięte przez administratora)Ludzi mają za nic. Nie ma pieniędzy na żadne pomoce dydaktyczne, trzeba przynosić swoje z domu. Po zakończonej umowie nie wysyłają świadectwa pracy. Nie polecam!

Augusta
@Były poszkodowany pracownik

To jakieś bzdury. Pracuje u nich od ponad roku. Tak oddanych, pomagających ludzi jak i motywujacych i wspierających nigdy za pracodawcę nie miałam. Wygląda na to że wyleciał ktoś z pracy i niezadowolony pisze. Proszę nie wierzyć w ani jedno słowo!!!

Ja wiem lepiej
@Augusta

Czyżby komentarz od kogoś z zarządu? To standardowa praktyka u was, więc w ogóle bym się nie zdziwiła. Wszyscy rodzice wiedzą, jak opiekunki były traktowane i jak to sie odbiło na podopiecznych, proszę się nie ośmieszać.

Rodzic

Zostawili nas rodziców z dnia na dzień bez żłobka dla dzieci. Wcześnie upominali się o czesne a 8 stycznia o 6 rano napisali że żłobek od dzisiaj nie działa. Nie możemy odzyskać wpłaconych pieniędzy. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na smsy. Zero kontaktu. Prowadzą jeszcze żłobek w Łodzi "Zaczarowany melonik" i Ziarenko w Markach. (usunięte przez administratora) Udają miłych i pomocnych a potem jak dostaną kasę zapadają się pod ziemię.

UWAGA NA TYCH (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam pracę w tej placówce! Pracodawcy maja za nic swoich pracowników, (usunięte przez administratora), nie dają umów, grożą zwolnieniami dyscyplinarnymi. (usunięte przez administratora)za grosz szacunku dla swoich pracowników. Nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Az Edukacja Sp. z o.o. - Warszawa

Az Edukacja Sp. z o.o.