Opinie o Gammamedica Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gammamedica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gammamedica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gammamedica Sp. z o.o. w Kraków

Nie wiecie czasem na jakim programie działają doradcy podczas weryfikacji liczby towaru? W ofercie piszą wprost o kontroli stanów magazynowych i zastanawiam się czy na Excelu tu po prostu jada czy może są inne oprogramowania

Marlena Nowy wpis

Bardzo jestem wdzięczna za tak miłą rozmowę i szybką, darmową przesyłkę m.in.rozmówczyni Magdalenie K.oraz NFZ.Oby więcej takich pomocnych ludzi.Polecam

zastanawiam się ile faktycznie teraz taki telefoniczny doradca klienta będzie mógł zarobić. jakiś czas temu dostępna była oferta, w której nie podano oczywiście wprost żadnych widełek placowych. Piszą jednak o podstawie, premii za wyniki oraz prowizji. Ciekawe ile w sumie średnio wynoszą?

Zenobia Nowy wpis

Dziękuję bardzo wszystkim pracownikom Gamma Medica za bezpłatne załatwienie wózka inwalidzkiego.Wszystko odbyło się w ekspresowym tempie.Jestem mega zadowolona.Dziękuję z całego serca p.Magdalenie.Żyjcie długo i szczęśliwie.Wielki szacun.

Aplikowałeś do Gammamedica Sp. z o.o. na stanowisko Fizjoterapeuta - Doradca Klienta w sklepie z artykułami medy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Dajcie proszę mi znać, czy ktoś z was brał udział w ostatniej rekrutacji na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta. Ja niestety za późno zobaczyłam ofertę pracy, ale jeśli zaproponowano wam dobre warunki, to chętnie wezmę udział w kolejnym naborze :) Zastanawiam się ile wynosi podstawa, czy system premiowy jest przejrzysty, no i jak wygląda to szkolenie wstępne.

Stanisława

dziękuje serdecznie wszystkim pracownikom firmy Gamma Medica począwszy od p. Magdaleny za miłą i szybka usługę wraz z przesyłką, to jest pomoc w uzyskaniu wózka inwalidzkiego całkowicie bezpłatnego, a wszystkie formalności z NFZ zostały załatwione przez pracowników tejże firmy. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim potrzebującym.

Czy pensja w wysokości 6900 w mieście Kraków jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Doradca Klienta Biznesowego?

Mali

Witam, jeszcze miesiąc temu została dodana oferta dla pracownika sklepu medycznego. Interesują mnie warunki pracy na miejscu ze względu na własne doświadczenie. praca będzie jeszcze w ogóle możliwa? ile trwa okres próbny i ilu osób potrzeba do samej obsługi?

Alicja z Malborka

Serdecznie dziękuję za tak szybko otrzymanie wózka dla mojej mamy od pierwszego telefonu z panią Magdaleną Kozłowską do otrzymania wózka upłynęło tylko cztery dni. Nie wierzyłem że można całkowicie za darmo otrzymać wózek inwalidzki i to w dzisiejszym czasie. Wózek jest potrzebny w przemieszczaniu, mama i ja zadowolone. Dziękuję jeszcze raz całemu personelowi włącznie z kurierem a w szczególności Pani Magdalenie Kozłowskiej to "anioł". Życzę Wszystkim dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Jeszcze niedawno szukali pracownika na posadę Przedstawicielka handlowa. Ktoś opowie mi jak wygląda to prezentacja oferty firmy? Czy takie prezentacje to robi się w siedzibie firmy? Czy gdzieś na mieście, w terenie, u potencjalnego klienta? I czy te prezentacja to jest jakaś prezentacja multimedialna, czy 'mówione' bez obrazków?

Jan

14.09.br. zwróciłem się z prośbą w sprawie mojej żony, która ma kłopoty z chodzeniem., choroba neurodegeneracyjna i alzcheimer. Wychodząc z żoną na spacer na pobliski skwerek, miała kłopoty żeby utrzymać sprawność ruchową chodzenia i powrotem do domu. Wózek miał być naszym zabezpieczeniem w powrotem do domu. A te spacery na pobliskim skwerku miały jak najdłużej tą sprawność utrzymać. Dlatego po wstępnej rozmowie byłem bardzo zaskoczony, że podczas następnej rozmowy telefonicznej usłyszałem, że żona otrzyma ten wózek bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie taką szybką pomoc, ponieważ wózek już w dniu 19.09.br został dostarczony. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla wszystkich.

Danuta

Jestem bardzo wdzięczna za wózek bardzo dobre wywiad z panią Edytą bardzo dziękuję paniMagdalena wózek otrzymałam jestem bardzo zadowolona szybkiej obsługi i bardzo miła rozmowa polecam z całego.serca gamma media Bóg zapłać za wózek

Maria

Dzień dobry , w imieniu naszej Mamy Janiny serdecznie dziękujemy za szybkie i bezproblemowe załatwienie wózka inwalidzkiego . Od pierwszego kontaktu z p. Edytą Rabiej , która rzeczowo i konkretnie udzieliła wszystkich niezbędnych informacji jak tę sprawę załatwic po konsultację z p. Magdaleną Kozłowską wszyscy wykazali zainteresowanie i wszelką pomoc . To profesjonaliści . Po ok 5 dniach wózek dostarczono kurierem , wszystko bezpłatnie . Serdecznie dziękujemy . Z wyrazami szacunku Janina , Teresa i Maria

Jestem zaciekawiona pracą tu na stanowisku Fizjoterapeuta - Doradca Klienta. Interesują mnie kwestia kasy, sami napisali, że wynagrodzenie to 3600 - 4200 zł brutto + system premiowy. No i jestem ciekawa, ta premia to jest miesięczna? I co miesiąc coś się dostaje, czy dostaje się skumulowaną premię np. kwartalną za kilka miesięcy?

Pomorzanka Jolanta

Dziękuję za ekspresowe załatwienie wózka dla mamy, jest bardzo szczęśliwa. Wózek załatwiono szybko, przesyłka też bardzo szybka.Obsługa bardzo profesjonalna, informacja wyczerpująca, Od momentu kontaktu do dostarczenia wózka minęło 6 dni roboczych, nie mogłyśmy uwierzyć że tak szybko. Szczególne podziękowania dla Pani Magdaleny K za profesjonalizm, empatię i miły kontakt także dla wszystkich którzy brali udział w tej transakcji. Dziękuję z całego serca Zofia B.

W poniedziałek mąż rozmawiał telefonicznie z konsultantką p. Edytą Rabiej.Otrzymał bardzo jasne instrukcje co ma zrobić aby otrzymać darmowy wózek.W środę rozmowa z lekarzem też telefonicznie a dzisiaj t.j. 2 czerwca kurier przywiózł wózek.Wszystko trwało 5 dni.Polecamy z całego serca firmę Gamma Medica Kraków.Dziękujemy

@klient

Bardzo sceptycznie podchodzę do wszystkich darmowych ofert i rzadko się mylę ale gammamedica zaskoczyła mnie pozytywnie. Wszystko załatwione tak jak umawiałam się telefonicznie. Bardzo dziękuję p. Magdalenie Kozłowskiej za profesjonalne załatwienie mojej sprawy. Dziękuję i polecam .

Joanna

Czy na stanowisku doradcy klienta od razu można się spodziewać umowy o pracę? W ogłoszeniu wymieniają wszystkie możliwe umowy, ale nie wiem czy to do wyboru kandydata czy jednak narzucają ;) Czy studia z zakresu fizjoterapii serio są konieczne, bez tego nie zatrudnią? Asortymentu da się nauczyć bez tego chyba przecież.

Małgorzata Ż

Wózek alu, składa się łatwo do auta, Koła boczne demontowane błyskawiczne. Całość załatwiona w ciągu ok. 9dni, bez krętactwa, Dokładnie jak w rozmowie telefonicznej. Kurier jak to kurier dotarł przed 17:00, ale też cierpliwie czekał przy sprawdzaniu kółek czy szprychy nie uszkodzone, całość OK. Z podziękowaniem M. Ż

Dzisiaj otrzymałem wózek elektryczny po 10 dniach oczekiwania od chwili złożenia wniosku elektronicznie. Papierologia została załatwiona błyskawicznie, rozmowa kwalifikacyjna również, wózek otrzymałem za darmo przez kuriera. Jestem bardzo wdzięczny p. Edycie za pomoc i tak szybkie działanie. Dziękuję i polecam sklep innym niepełnosprawnym, oby inni ludzie tak nam pomagali w pokonywaniu barier, jeszcze raz Wielkie dzięki.

Honorata
@Andrzej

Papierologia? To ile tych dokumentów tak naprawdę było do ogarnięcia, że mimo wszystko tak szybko to przeszło? Miał Pan możliwość na wystawienie jakiejś opinii jeszcze podczas obsługi? Zastanawiam się czy wpływa to na system premiowy

Zostaw merytoryczną opinię o Gammamedica Sp. z o.o. - Kraków

Gammamedica Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Czerwone Maki 59 lok. 36
    30-392 Kraków