Opinie o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Money Progres Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Money Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

AdriaNNNOoo

Wydział do Walki z Przestępczością Gospodarczą email przestepstwa-gospodarcze@ka.policja.gov.pl tel. 32 200 2550 fax 32 200 2541

AdriaNNNO

Proszę również napisać maile do sądu w Jaworznie + zadzwonić do nich : DANE TELEADRESOWE SĄD REJONOWY W JAWORZNIE Jaworzno, ul. Grunwaldzka 28 43-600 Jaworzno 32 75-86-200 PREZES SĄDU REJONOWEGO W JAWORZNIE e-mail: prezes@jaworzno.sr.gov.pl DYREKTOR SĄDU e-mail: dyrektor@jaworzno.sr.gov.pl

Adrianno

Proszę o zgłaszanie się osób chętnych do wspólnego nagłośnienia sprawy w TVN Uwaga. Proszę do TVN UWAGA napisać na maila, że Państwo są z Money Progres, jeszcze kilka zgłoszeń a UWAGA poruszy nasz problem. Napiszcie wszyscy na adres który jest podany na stronie www uwaga tvn !!!

Podpisanie ugody i jednocześnie cesji wierzytelności skutkuje tym, że nie można później dochodzić swoich praw od spółki i innych członków zarządu, zostaje tylko droga cywilną. Pan Łukasz K. na dziś dzień nie posiada majątku, ma zajęte konta zapewne, więc komornik nie będzie miał z czego ściągnąć wierzytelności. (usunięte przez administratora)I najprawdopodobniej jeszcze w sądzie powie, ze chciał dobrze, bo chciał podpisywać ugody z ludźmi i oddać im należne pieniądze, po to tylko, aby dostać lagodniejszy wymiar kary. Tak, czy inaczej zarząd jest winny, Pani Agnieszka K. w przeciwieństwie do Pana Łukasza K. ogólnie nie rozmawia z nikim, żaden klient nie miał okazji zbytnio porozmawiać z nią osobiście o sytuacji, która dziś ma miejsce. Jak szukało się pieniędzy, prosiło o przedłużenie umów, aby nie wypłacać pieniędzy to wtedy telefon nie milczał, spotkania się odbywały. Biuro podobno przeniesione, aby zapewne nikt nie odwiedzał i nie zadawał niewygodnych pytań. Prokuratura - zgłoszenia obowiązkowe dla WSSYSTKICH, którzy stracili pieniądze.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Money Progres Sp. z o.o. na stanowisko Prosta praca dla każdego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
ICB Pharma Sp.j.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

Klaudiusz

Sąd nie ogłosił jeszcze upadłości, a dopiero rozpoznaje wniosek spółki MONEY PROGRES. Dlatego też w oświadczeniu zawarto nieścisłą informację jakoby wierzytelności należało składać do tego postępowania upadłościowego – to nie ten etap sprawy. Sąd jeszcze nie zdecydował, czy spółka ma zdolność upadłościową. Obecnie wierzyciele powinni zatem działać na własną rękę – wzywając MONEY PROGRES do zapłaty, występując do sądu o zapłatę lub składając stosowne zawiadomienia. Z naszych informacji wynika, że wielu Klientów zdecydowało się na złożenie zawiadomień na policję lub prokuraturę o możliwości popełnienia na ich szkodę przestępstwa.

Hans

Apeluje do ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) przez Agnieszkę K. oraz Łukasza K. żeby wam nie przyszło do głowy zawieranie z nimi żadnej ugody bo dzięki temu unikną odpowiedzialności karnej i Wam zostanie jedynie sąd cywilny i komornik, który nic z nich nie ściągnie...Jedynie ugoda wtedy kiedy oddadzą wszystkie pieniądze... Oboje są winni i są złodziejami!!

Klient

Janusz kto z kim umawia spotkania ??

Yamaha
@Hans

Nie wie Pan może czy ktoś zgłaszał już sprawę na Policję? Zostałem (usunięte przez administratora) na dużą kwotę. Pytam bo zastanawia mnie fakt czemu nikt jeszcze tych oszustów nie zatrzymał?

Sprawiedliwy

Co według Was firma ma zrobić żebyście byli zadowoleni ?? Bo na razie negujecie każdy ruch firmy. Piszecie ze nie odbierają telefonów i obrzucacie ludzi gownem. Chcą umówić się na spotkanie i powoli oddać nasze pieniądze to tez wam się nie podoba. Ja czekam na telefon i bardzo chętnie podpisze ugodę, aby odzyskać swoje pieniądze, może w dłuższym czasie ale lepsze to niż nie odzyskać nic. A z Was będę się śmiał i jedyne co Wam pozostanie to dalsze wyrzuty na forum.

Idme

Kto na sile kazał się Wam zaporzyczac ? Nie mam swojej gotówki to nie inwestuje. Jeśli inwestuje się gotówkę gdziekolwiek czy to instytucja bankowa czy pozabankowa trzeba liczyć się z ryzykiem, które niesie taka sytuacja. Nie mówię, ze pieniądze nie powinny zostać zwrócone, lecz to ze ludzie sami dawali gotówkę, która zapewne wcześniej gdzieś pożyczali żeby mieć więcej zysków to czysta (usunięte przez administratora)

Hobbit

Może i jestem mały ale nie głupi, sam się zastanawiałem czy podpisać tą ugodę. Rozmawiałem ze swoim prawnikiem i po sprawdzeniu ugody jednak zaryzykowałem. Mam otrzymać 120000 zł do połowy przyszłego roku. Wczoraj zaksięgował się przelew na 15 tyś zł, a dziś dostałem potwierdzenie na 10 tyś ale jeszcze nie mam na koncie. W sumie patrząc na to co mi wcześniej wypłacili to myśle że się uda. Nie wiem czy to wszytko to jakiś przekret , bo też mi się to nie podoba, ale mam nadzieje że będzie ok. Z biurem w Jaworznie nie ma kontaktu. Zeby tylko nie było tak że będę musiał w parku szyszki zbierać.....

Adriano
@Hobbit

człowieku to ściema, piszesz bo jesteś podstawiony. Ugoda jest po to aby ich chronić, pieniędzy nie otrzymasz to jedna wielka ściema. Ludzie widzieli ugodę ze swoimi prawnikami i nikt tego nie podpisał - zero zabezpieczenia !! 80% komentarzy to ekipa Money Progres.

Bridget the Midget II
@Hobbit

Niskopienny przyjacielu, pamiętaj, że małe jest piękne, a czasem mniej znaczy więcej... Życie ludzkie to niepowtarzalna historia, dlatego nigdy nie można stwierdzić jaka decyzje jest słuszna, ale czy warto chować wieczną urazę samemu nie będąc wiecznym ? Wierz w siebie. Walcz. P.S. Znalazłeś szyszki ?

Gratuluję ???? właśnie wszystkim poszło w pięty i wygrał Pan internety. Proszę być z siebie dumnym ????

Klaudiusz

Potwierdzenie wypełnienia formularza: Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach - formularz e-skargi / e-wniosku Treść skargi : W związku z faktem iż jestem pracownikiem Money Progress Sp. z o.o. jestem zmuszony powiadomić iż mój pracodawca od 6 miesięcy: - nie wypłaca należnego mi zgodnie z umową o pracę wynagrodzenia. - pomimo przepracowania już wielu miesięcy u tego samego pracodawcę otrzymałem wynagrodzenie jedynie za pierwszy miesiąc (nie odbierałem nigdy wynagrodzenia gotówką ani nigdy nie upoważniałem nikogo do odbioru mego wynagrodzenia) - po weryfikacji moich danych na PUE ZUS okazało się ponadto iż pracodawca najprawdopodobniej dokonał fałszywego zgłoszenia aktualizacyjnego z którego wynikać miało iż moje wynagrodzenie zostało obniżone, co nigdy nie miało miejsca. (nigdy nie podpisywałem żadnego aneksu do umowy anie nie otrzymałem wypowiedzenia warunków pracy i płacy) - pomimo wielokrotnych próśb nigdy nie otrzymałem od pracodawcy ani jego biura księgowego żadnych dokumentów dotyczących obrazujących mój przebieg pracy ani domniemanych zmian stosunku pracy - prezes zarządu p. Agnieszka K. wielokrotnie szantażowała mnie zwolnieniem dyscyplinarny, jeśli nie podpiszę wstecz wszelkich dokumentów jakie zostały przygotowane (najprawdopodobniej celem zatuszowania nadużyć jakich dopuścił się wobec mnie pracodawca)

Grzegorz

W Jaworznie biuro już zamknięte. Pani Agnieszka ponoć pracuje normalnie. Jestem z Jaworzna i widzę że wszyscy tam normalnie pracują, a pracownicy, którzy byli blisko Agnieszki dalej z nią mają kontakt i razem pracują. Oni o wszystkim wiedzieli. W prokuraturze będą się tłumaczyć. Sprawa została zgłoszona do wielu służb

@Grzegorz

Nie wiem skąd Pan ma takie informacje i pisze takie brednie. Cześć pracowników, którzy zostali tak samo (usunięte przez administratora) na duże pieniądze złożyło wypowiedzenie i zawiadomienie do prokuratury. Proszę nie oczerniac ludzi, którzy zostali tak samo (usunięte przez administratora) jak Pan a jak ma Pan dowody na to, to prosze o ich przedstawienie. Pani Agnieszka przeniosła biuro o którym jeszcze nikt nie wie .. Ale to kwestia czasu, siedzi i śmieje się dalej każdemu z Nas w twarz, zachowując się dalej niepoważnie - zero uczciwości !!

Jestem z Warszawy, ile jest osób poszkodowanych przez Money Progres ?

Inwestor

Do listy osób odpowiedzialnych jak najbardziej trzeba dodać członka zarządu Pana Tomasza K. Nie wiem dlaczego podczas szukania winnych jest jeszcze pomijany skoro kłamał równie "pięknie" i zaciekle odnośnie pieniędzy, które już jadą i przelewów, które już się robią. Oczywiście nic z tych rzeczy do mnie nie dotarło. Pozdrawiam Panie Tomaszu i życzę, żeby to wszystko szybko do Pana wróciło. Wierzę że takie zło nie ginie.

Nikt

Piramidka padła... :) kto miał tam jakiekolwiek pieniądze stracił... (usunięte przez administratora)

Tutek

Z tego co mi wiadomo, to pracownicy nie wiedzieli co się dzieje w spółce... i sami mają utopione pieniądze i ich bliscy, którzy inwestowali. Decyzyjność należała do zarządu i to od nich trzeba egzekwować. Im więcej zgłoszeń na policji, tym szybciej organu ścigania zajmom się sprawą. Kto to widział takie zyski ..

Walt Heisenberg

507965543 dostaniesz info

Z.D

Ja mam adresy.

Mat

Ja za wskazanie pobytu innych członków zarządku i prezesa ! To nie jednoosobowa działalność gospodarcza, a Pan Łukasz nie działał indywidualnie dlatego myślę, że warto skupić się na całym zarządzie a nie jedym człowieku, który zapewne działał pod Prezesem spółki.

Ola

Wy wszyscy jesteście nienormalni! Jak można mieszać w to wszystko Łukasza najbliższa rodzine, która niczemu nie zawiniła! Jest to przekroczenie wszelkich granic ! Gardzę takimi ludźmi jak wy, jesteście podli ! Oskarżacie ciagle jednego człowieka, prowadźcie swoje śmieszne śledztwa, poszukiwania... proponuje jeszcze założyć jakoś grupę wsparcia. Rozumiem to ,ze każdy chce odzyskać pieniądze.. ale nie rozumiem dlaczego skupiacie się na jednej osobie , zarzucacie popełnienie przestępstwa! Chciałbym zauważyć ,ze to NIE była jednoosobowa firma! A Łukasz się nie ukrywa , ukrywają się tylko przestępcy.

Klient
@Ola

Ola ! Skoro tak jesteś dobrze zorientowana to proszę o informacje kiedy zarząd w firmie Money Progres urzęduje w siedzibie firmy w Jaworznie ?Narazie firmy są zamknięte ! pozdrawiam

A.K
@Ola

O proszę jaka obrończyni. Widocznie też brałaś w tym czynny udział skoro tak się udzielasz na korzyść Pana (usunięte przez administratora). Zrozum jedno-ze to on brał w większości przypadków pieniądze i dlatego on jest najbardziej atakowany.Bronisz człowieka,który ma na adwokata na opłaty i inne rzeczy. A pomyślałaś o ludziach którzy stracili swoje wszystkie pieniądze? Nadajesz mu miano męczennika. On po prostu kłamał i kłamie nadal. Oczywiście że się nie ukrywa bo po co. Pod latarnią najciemniej. Ale Ty jak chcesz to może mu pomożesz pospłacać ludzi? MONEY to (usunięte przez administratora)Razem w tym siedzą.

Nikt
@A.K

Chociaż by się ukrywał to brał od takich ludzi co go wszędzie znajdą:) Nie martwcie się Państwo (usunięte przez administratora) ( tak jak ja)(usunięte przez administratora)

Wojtek Warszawa

A co sie dzieje z(usunięte przez administratora) ? ponoć chodzi uśmiechnięta po Jaworznie jakby nic sie nie stalo , ktoś wie co teraz robi?

Dd

Haha to jest wyrachowana złodziejka, wielce wierząca, daj jej Boże żeby się niedługo modlila, ale z WIĘZIENIA.Tam jest miejsce dla takich odpadów społecznych. A Pani asystentka to jak przyjdzie co do czego, będzie odpowiadala za współudzial w tym całym przekrecie. Zaznaczam, że każda pozytywna opinia na tej stronie jest pisana przez pracowników. (usunięte przez administratora) zaklamani ludzie Ci, którzy modlą się w kościele, a na swoim sumieniu maja tyle ludzkich nieszczęść.

Boom

Zawsze to tak jest, że raz lepiej, raz gorzej.Ale ja miałem swoją przygodę z Money progress i nie miałem na co narzekać.

A.K

A ja byłam pracownikiem firmy. Po 2och miesiącach mnie też (usunięte przez administratora). Wystarczyło dać dyspozycje wypłaty, że klienci chcą zwrot kapitału i problem - no bo jak to. Wcale też nie podobają mi się komentarze niektórych tutaj o pracownikach i ktoś bardzo ładnie napisał, że nie wszyscy wiedzieli. I prawda jest że my też mamy utopione pieniądze nasi bliscy i znajomi. Skoro tacy źli są pracownicy bo pozyskiwali inwestorów bo taka była ich praca to jak nazwać tych co te pieniądze dali-dla checi zysku prawda? Czy komuś ktoś przystawil pistolet do glowy zeby zainwestował swoje pieniadze?Jeśli ktoś był w komitywie to i tak to wyjdzie w śledztwie. Na wszystko są realne dowody. Tym bardziej że są też groźby karalne w kierunku niektórych z nas. Tak samo jest winny Pan Łukasz który tak pięknie kłamie i łapie za serca jak i Prezes zarządu czy Pan Tomasz. Nie wspomnę też o asystentce zarządu,która rowniez jak się okazuje o wszystkim wiedziała. Drodzy Klienci,byli pracownicy-"narodzie" poszkodowany przez tą firmę... Piszcie to na co macie dowody bo takie emocje wylewane w komentarzach tutaj niepoparte niczym nikomu nie są potrzebne. Działamy w tej sprawie na swoim terenie w większej grupie osób poszkodowanych. Nie ufamy podawanym tutaj formom kontaktu. Jeżeli dojdzie do tego co myślę to i tak nas wszystkich wwalą do jednego wora.

Tutek
@A.K

Zgadzam się... też pozyskiwałem pieniądze dla spółki MP i nie miałem pojęcia o tym co się za tym kryje. Codziennie zapewniało Nas, że pieniądze są inwestowane i przynoszą spory zysk. Dodatkowo (usunięte przez administratora) dawali zabezpieczenia na duże kwoty inwestycji w postaci nieruchomości, które już podobno są sprzedane. Zastanawiam się jak można (usunięte przez administratora) ludzi z takich pieniędzy i normalnie żyć ?! Ludzie potracilii oszczednosci życia, zadłużyli się i nie mają już za co żyć. Dzieją się tragedie A oni śmieją się w twarz Nam wszystkim.

Iwo

Jak to w każdej firmie, raz lepiej raz gorzej. Może firma miała chwilowe problemy, mnie na szczęscie one nie spotkały.

Aktualność
W imieniu firmy Money Progres, witamy Wszystkich Użytkowników forum.

Priorytetem naszej firmy jest dobro i satysfakcja zarówno pracowników, jak i klientów.

Z uwagą i zainteresowaniem śledzimy treści pojawiające się na forum. Jesteśmy otwarci na krytykę- o ile jest ona konstruktywna, ponieważ wyłącznie taka stanowi bodziec do rozwoju. Nie możemy jednak biernie przyglądać się szerzeniu nieprawdziwych informacji na temat naszej działalności.

Prosimy pamiętać, że pozostawiane komentarze muszą być zgodne z polskim prawem. W innym wypadku będę usuwane przez administratora GoWork.pl.

Nie ma tutaj miejsca na groźby, pomówienia, czy fałszywe opinie- wszystkie kwestie niezgodne z prawem zostały zgłoszone do organów ścigania.

W celu usprawnienia komunikacji i we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, również anonimowo, pod adresem e-mail: moneyprogres.kontakt@wp.pl

Zespół Money Progres Sp. z o.o.

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym

moneyprogres.kontakt@wp.pl

Pozdrawiamy

Aga

Chyba nie tylko Ty- widze ze komuś skończyła sie cierpliwość i wystawił długi na giełde wierzytelnośći

Antek

Mnie nie (usunięte przez administratora) Działam z nimi od jakiegoś czasu i jestem zadowolony z efektów współpracy. :)

Wojtek

Aneta, można prosić numer do Ciebie, też mam taki problem

Krzychu

Dużo też zadowolonych, więc nie wiem, czy te negatywne opinie nie są nawymyślane. Dla mnie to spoko firma, dobrze działa

Adrian

Jak najbardziej firma godna polecenia, przede wszystkim Firma Money Progres umożliwiła mi bezpieczne zainwestowanie moich środków z zyskiem co miesiąc czego nie robią Banki! Bardzo dobra kompleksowa obsługa, Polecam!

Spider
@Adrian

Dokładnie, bardzo dobrze prosperująca firma. Dba o swoich klientów, moje pieniadzę u nich są bezpiecznie ulokowane,a zysk stale rośnie.

Daniel

Można prosić jakiś numer tel?

Yamaha

Czemu usuwana jest prawda o firmie? Go work co z wami?

Proszę sprawdzić pocztę.

Juja5

Witam. Czy moglabym poprosić o e-mail.

@Juja5

moneyprogres.kontakt@wp.pl

Poszkodowana

Jak można się z Panem skontaktować?

Poproszę numer telefonu , tez jestem poszkodowany

Zostaw merytoryczną opinię o Money Progres Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Money Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Money Progres Sp. z o.o.?

Money Progres Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Money Progres Sp. z o.o.