Opinie o Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. w Warszawa

Jolka Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę dla fizjoterapeuty w której podano zarobki na poziomie 43 - 52 zł od godziny. prawie 10 zł różnicy jest nieco rozbieżne, proszę mi powiedzieć czy to tylko doświadczenie wpływa na ustalone stawki czy może coś jeszcze? czy jest tu także ktoś kto mógłby polecić pracę?

5I6- 579 3O9 Nowy wpis

Firma nie reguluje swoich zobowiązań. Też zostałem oszukany. Komornik stwierdził bezskuteczną egzekucję. Sprawę zleciłem windykacji i z ich pomocą odzyskałem pieniądze. Zostawiam kontakt, gdyby ktoś był w takiej sytuacji 5I6- 579 3O9

Hej, tak dla jasności to tylko ten wspomniany jeden ośrodek został zamknięty, o którym tu piszecie a tak ogólnie to praca jest możliwa w firmie? na stronie widziałam ofertę dla asystentki ds. marketingu ale po wejściu tu jednak zwątpiłam. Mam już minimum roczne doświadczenie w pracy i myślałam ze się będę kontaktować, jest tu ktoś z tego działu i by napisał czy warto?

SŁAWEK

BYŁEM W OŚRODKU LEONARDI DWA RAZY.JESTEM PO UDARZE.POBYT I RECHABILITACJA NA WYSOKIM POZIOMIE.OBSŁUGA PROFESJONALNA,SMACZNA KUCHNIA,KOMFORTOWE POKOJE.SZCZERZE POLECAM. SŁAWOMIR ZAJĄC

Krzysiek Nowy wpis
@SŁAWEK

Slawek, piszesz w Pazdzierniku 2023 ze osrodek jest wspanialy, a zostal on zamkniety z dnia na dzien we Wrzesniu tegoz roku. Po co ten falsz? Pacjenci i pracownicy zostali (usunięte przez administratora) a sprawa jest w prokuraarturze. Dziekujemy za wartosciowa opinie.;(

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Możecie mi proszę napisać na jakiej stawce godzinowej pracuje teraz fizjoterapeuta? Jest tutaj oferta lecz uboga w szczegóły. Widzę jedynie, że to umowa zlecenie. Interesuje mnie stawka, albo chociaż widełki. Czy są zależne od doświadczenia?

Czy często Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Dyrektor zarządzający? Ile osób tam pracuje?

Kamila

Nie mam pojęcia czy to niedawne zaproszenie do pozwu zbiorowego zostanie wykorzystane przez wiele osób ale teraz zastanawiam się nad pozostałymi osobami, które wcześniej się zatrudniały. Czy również mogą mieć z tego tytułu jakieś problemy?

ktos

Ośrodek został zamknięty. Rodziny poszkodowanych pacjentów zgłaszają sprawę do odpowiednich instytucji. Byli pracownicy, także organizują na grupach w mediach społecznościowych i planują pozew zbiorowy. Wojewoda mazowiecki wykreślił Ośrodek Rehabilitacji Leonardi w Szymanowie z rejestru działalności.

Celina

A czy o aktualnej pracy przy telesprzedaży ktoś coś wie? był komentarz o jakichś problemach z wypłatą pensji a ja widziałam ofertę z ubiegłego roku na słuchawkę, w której było napisane, że można było zarobić do 10,000 zł. Faktycznie takie zarobki występowały i to powodowało jakieś problemy z płynnością? Jak jest obecnie? czy na telesprzedaż są jeszcze prowadzone nabory? trudno się dostać?

Duduś

(usunięte przez administratora) Wszędzie do pracy byle nie tam. Problem z wypłatą pensji.(usunięte przez administratora) 1 zaleta to dużo miejsc parkingowych.

Gabriela
@Duduś

Jak wygląda ten problem z wypłatą pensji? Są to opóźnienia? Płacenie na raty? Czy brak jakiegokolwiek wynagrodzenia? Takie problemy z wynagrodzeniem pojawiają się notorycznie, czy była to jednorazowa sytuacja? Wyjaśnij jak możesz, wcześniej nikt się na to nie skarżył i nie wiem, co mam myśleć..

Bogdan.G

Tydzień temu wyszedłem z ośrodka po rehabilitacji usprawniającej. Miałem kilka lat temu wypadek i co jakiś czas bóle kręgosłupa powracają. Ilość zabiegów leczniczych przerosłapjr oczekiwania - zabiegi krioterapii, 5 zabiegów fizykalnych i 2 razy dziennie masaż, spowodowały że po kilku dniach czułem ogromną poprawę. Masażysci i fizjoterapeuci z tego ośrodka naprawdę znają się na swojej pracy. Polecam z czystym sercem.

Tadeusz Lament

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, za wspaniały pobyt, opiekę i rehabilitację w ośrodku LEONARDI w sierpniu i wrześniu 2021 roku. Ze względu na mój stan zdrowia i przebytą chorobę, tylko Wasz Ośrodek zgodził się na przyjęcie mnie w celu poprawy zdrowia i psychiki. Byłem pacjentem wymagającym częstych wizyt, personelu opiekunów i pielęgniarek. Okres spędzony w ośrodku poprzez rehabilitację, zdecydowanie poprawił moją sprawność i kondycję. Po wielu miesiącach leżenia w szpitalu, tu zacząłem stawać na nogi. Szczerze polecam wszystkim w rozmowach Wasz ośrodek, jego dobrą lokalizację, miłą obsługę, świetne wyposażenie i bardzo dobrą kuchnię. To był wspaniały okres odnowy biologicznej. Mój stan zdrowia wciąż wymaga częstej rehabilitacji i z chęcią skorzystałbym z poprawy kondycji zdrowotnej w Ośrodku LEONARDI. Serdecznie pozdrawiam cały personel i życzę wszelkiej pomyślności

@Tadeusz Lament

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i serdecznie zapraszamy ponownie. W imieniu całego zespołu ośrodka serdecznie pozdrawiamy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Po rozmowie rekrutacyjnej, oprowadzeniu po Ośrodku wstępnym przedstawieniu pracowników pozostawiamy sobie oraz potencjalnemu kandydatowi czas na decyzję. Czas jest indywidualnie ustalony w dniu rozmowy o pracę.

Jak wygląda sprawa grafiku w Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Edyta

Zdecydowanie tak. Grafik jest układany wraz z porozumieniem się ze wszystkimi pracownikami.

Czy Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Katarzyna D

Tak

Aktualność
Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą otwarta na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające,   się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze niemerytoryczne lub zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, można się z nami kontaktować bezpośrednio pod adresem: info@rehabilitacjakonstancin.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Ośrodek Rehabilitacyjny Leonardi

Aktualność
Szanowni Państwo

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie gowork.pl.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywna krytykę  z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Świadczymy usługi rehabilitacyjne, głęboko wierząc, że fachowa wiedza, profesionalizm, niezależność i obiektywność jest dla klienta olbrzymą korzyścią. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy oraz praktyczne wsparcie rozwoju i potencjału naszych partnerów.

Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuację prosimy opisywać na adres: info@rehabilitacjakonstancin.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Ośrodek Rehabilitacyjny Leonardi
Aga

Jestem pracownikiem w Leonardi i uważam że wszystko jest tak jak być powinno. Pacjenci są zaopiekowani przez sympatyczny i wykwalifikowany zespół ludzi znających się na potrzebach chorego! Rehabilitacja na najwyższym poziomie! Polecam z czystym sumieniem.

RC

Pracowałam w ośrodku i bardzo miło wspominam współpracę. Warunki pracy i płacy to kwestia rozmów i negocjacji. Przed podpisaniem umowy o pracę każdy czyta i powinien być świadomy warunków podpisanej umowy. Co do wypłat wynagrodzenia na czas. Prezesi rozmawiają merytorycznie z pracownikiem jeśli ten podejmie takową rozmowę. Moja opinia dotycząca pracodawcy jest pozytywna.

Robert

Osrodek bardzo polecam nie wiem jak można oczerniać i oskarżać a tym bardziej wg. Komentować przez osoby tym bardziej osoby które nie były w ośrodku a nawet nie wspomnę już o tym aby pracowaly

Jolanta

Sprawa? tylko co konkretnie teraz masz na myśli, bo konkret żaden nie padł. Co na wokandę ma pójść i kiedy?

Zostaw merytoryczną opinię o Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.

Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o.