Opinie o Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o. w Łódź

Kawone Nowy wpis

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u dr. A. Jakubik w Por. Rehabilitacji w Olmed przy ul. Jagienki, Pani doktor stwierdziła, że nie będzie przypisywać zabiegów celem odnowy biologicznej, bo takie nie są mi potrzebne. Mam 64 lata i jestem po operacji kręgosłupa szyjnego, więc po co mi rehabilitacja!!! NIGDY WIĘCEJ WIZYTY U PANI JAKUBIK!!!

*** Nowy wpis

Niewydolność w okresie jesienno zimowym !!!! Brak numerków do lekarzy!!! Czekanie pod gabinetem i proszenie lekarza czy ewentualnie przyjmie chore dziecko . Osoba wykonująca USG w przychodni też pozostawia wiele do życzenia.U mnie Pan widział kamień w nerce i dostałam skierowanie do szpitala . Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że kamienia nie ma.Kiedyś pracowali tam dobrzy lekarze i paniom w rejestracji też się coś chciało.Teraz zachowują się jakby siedziały tam za karę. Masakra ,nie polecam.

Jerzy

Odczekałem 10 dni po mojej wizycie, by opinia obiektywną była. Pierwsza ona w życiu [72l.]. Nigdy wcześniej nie byłem nawet na żadnym portalu czy stronie oceniających służbę zdrowia. Biorąc poprawkę, że to na NFZ miało miejsce...to jednak składkę zdrowotną płacę wciąż, już od 53 lat. Nie będzie to mowa nienawiści, to będzie słowo prawdy. Niestety zbyt późno wydedukowałem powód dla którego termin wizyty był w tym „przypadku” najkrótszy w Łodzi. W dniu wizyty [Łódź, ul. Jagienki 32] przede mną nie było żadnego, ani w gabinecie ani oczekującego pacjenta a byłem, z ostrożności procesowej kilkanaście minut przed czasem. Po mojej wizycie, co symptomatyczne, też nikt nie czekał. Wg oferty OLMED: „ Nasz zespół to uśmiechnięci, entuzjastycznie i optymistycznie nastawieni do życia profesjonaliści”. Nawet uznając powyższe za prawdę objawioną…zawsze znajdzie się CZARNA OWCA. AGNIESZKA JAKUBIK lek. med. PZW 1627381, Specjalizacja rehabilitacja medyczna. Różne są niestety drogi do zdobycia dyplomu… Od dwudziestu lat mam poważne problemy z kręgosłupem. Ostatnie kilka tygodni to ich istotne, bolesne nasilenie. Podczas wcześniejszej wizyty u innego lekarza [konsultant wojewódzki] z niekwestionowaną wiedzą interdyscyplinarną, z tytułem profesorskim otrzymałem pisemne [okazałem je A. JAKUBIK] zalecenia wykonania kilku badań w tym MR odcinka kręgosłupa L-S. Wyniki już wykonanych, innych zaleconych badań przedstawiłem A. JAKUBIK i poprosiłem o ostatnie z koniecznych skierowań na badanie zasugerowane przez w/w profesora. Po trwającym może pół minuty „badaniu” to najgorsze w moim, już nie najkrótszym życiu, doświadczenie około medyczne oświadczyło, że tego skierowania mi nie da, bo nie widzi takiej potrzeby i żebym „przyszedł wtedy kiedy z bólu nie będę mógł chodzić”. Niestety to nie był sarkastyczny dowcip, ona tak serio. Żenada! Moje okazanie wyników badań kręgosłupa odcinek L-S [RTG, TK, MR] na które byłem kierowany w ciągu ostatnich 20 lat [ 2002 r.,2005 r., 2008 r., 2012 r., 2013 r.,2020 r.,] przez ortopedów, neurologów, lekarzy rehabilitacji medycznej skrajnie, ewidentnie zakompleksiona miernota zareagowała wrzaskliwym, psychopatycznym i nie merytorycznym wywodem dotyczącym moich rzekomych „żądań”. Zasadność kierowania mnie na w/w badania przez lekarzy z nieporównanie większym od niej doświadczeniem apodyktyczna ignorantka skomentowała arogancko w stosunku do ich dokonań, wiedzy i profesjonalizmu (podważając wprost powyższe), iż kręgosłup może być obecnie w lepszym niż wcześniej stanie… Mój eksterytorialny, autarkiczny kręgosłup zdrowiał w miarę 20 lat starzenia się reszty organizmu! Celem kierowania mnie na te badania było zawsze stwierdzenie przez specjalistów czy nie jest to konieczny czas by zrobić już operację kręgosłupa. Porażające i Przerażające zarazem: bolesny brak wiedzy merytorycznej i doświadczenia, tupet, zarozumiałość, przemądrzałość, zadufanie, autorytarność, opryskliwość, które zastąpiły bazową choćby logikę, kompetencję, życzliwość, empatię, szacunek do człowieka. Sfrustrowany, niedorzeczny, złośliwy, wredny (usunięte przez administratora) potraktował mnie gorzej niż śmiecia. Trudno przez 72 lata życia przejść bez kontaktów z opieką medyczną, bez jakichkolwiek w stosunku do niej zastrzeżeń, ale to co mnie spotkało ze strony tej pożal się Boże „lekarki” to prawdziwe Himalaje chamstwa i głupoty. Maniery kelnera z (usunięte przez administratora) Przerywała krzykiem każda moją próbę wypowiedzenia się by wreszcie stwierdzić: „ja już z panem rozmowę skończyłam”! Jak straszne muszą być braki kadrowe, że nawet zwykły nieuk, esencja niekompetencji, mniej niż „0”, NIC…no może „00”, ma jednak pracę. Zainteresowanym, np. P.T. Kierownictwu OLMED, udostępnię dane lekarzy, których diagnozy były ze sobą spójne a całkowicie odmienne od opinii w tej materii od poruszającej się w oparach absurdu A. JAKUBIK. Zdecydowanie OSTRZEGAM!!!, by uchronić potencjalnych biorców ekstremalnie przykrych doświadczeń, PRZED kontaktem z kwintesencją bezczelności w podejściu do pacjenta i NIEWIEDZĄ prowadzącej od 1.07.2021 r. także prywatną praktykę lekarską PKD 86.22.Z przy ul. Piłkarskiej 5 w Łodzi A. JAKUBIK. Ponoć leczy własne kompleksy także w Centrum rehabilitacji [Łódź, ul. Wyszyńskiego 29].

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o.?

Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o.
  • Jagienki 32
    92-439 Łódź

Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o.