Opinie o Ftinżynieria Sp. z o.o. w Włostowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ftinżynieria Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ftinżynieria Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ftinżynieria Sp. z o.o. w Włostowice

TMT Nowy wpis

Potwierdzam wykonanie robót budowlanych polegających na: 1.Wykonanie prac ziemnych 2.Prace budowlane 3.Roboty wykończeniowe Zadania wykonano poprawnie z należytą starannością, w terminie, zgodnie z dokumentacją projektową, normami technicznymi i sztuką budowlaną. Współpraca przebiegła w sposób prawidłowy i rzetelny rokując, że w przyszłości przy prowadzeniu podobnych inwestycji, chętnie skorzystamy z usług budowlanych.

Jasiek Nowy wpis

Krótko mówiąc polecam, wiem, że każdy będzie zadowolony, cena-jakość-obsługa, wszystko w porządku, bardzo rzetelny dostawca. Na budowie miałem do czynienia z nielicznymi, z których mogłem z czystym sumieniem wykończyć swój dom i wykonywałem drobne prace. Przepraszam, że na tym forum znajdują się posty. W międzyczasie wszystko zostało rozwiązane, zostały naprawione i muszę powiedzieć. Ceniłem sobie także jego podczas budowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu za granicą mogli się od nich uczyć. Polecam firmę!

Giulia Nowy wpis

CONSIGLIO L'AZIENDA Durante il processo di costruzione ho avuto a che fare con molte aziende, solo alcune delle quali posso raccomandare con la coscienza pulita. Impresa edile, che ha preparato l'involucro della mia casa ed eseguito alcuni lavori minori. Ho avuto un piccolo malinteso di cui ho scritto su questo forum. Mi dispiace che questo forum sia strutturato in modo tale da non poter eliminare i tuoi post. Nel frattempo tutto è stato sistemato, gli errori sono stati corretti e va detto: chi non fa nulla non sbaglia. Sono soddisfatto di CASA. Apprezzo ugualmente i consigli che ha dato durante la costruzione. Grazie alla pluriennale esperienza acquisita sia all'estero che in patria, questi consigli si sono sempre rivelati accurati e molti designer e architetti hanno potuto imparare da essi. Raccomando l'azienda! Insomma lo consiglio, so che rimarranno tutti soddisfatti, prezzo-qualità-servizio, tutto ok, appaltatore molto affidabile. L'appaltatore è stato un gran lavoratore, affidabile e onesto, ha eseguito il lavoro assegnato nei tempi e nel rispetto del progetto, in modo organizzato ed estremamente professionale, addirittura da manuale (come ammesso, tra gli altri, dal direttore dei lavori). Questo vale per tutti i compiti da lui svolti: dalla preparazione del cantiere e delle fondazioni ai lavori di finitura, compresi i bellissimi intonaci tradizionali. Hanno saldato i conti con noi dopo che ogni fase è stata completata e hanno sempre cercato di utilizzare i materiali in modo tale da risparmiare denaro quando possibile e ragionevole. Si sono preoccupati della nostra soddisfazione come investitori e hanno risposto a varie domande. Ci hanno fornito buoni consigli e talvolta hanno sottolineato problemi a cui dovevamo pensare prima ancora di pensarci. Questa è la prima e l'ultima casa che costruiremo e siamo convinti che se non fosse stato per loro avremmo commesso molti errori. Gli amici che hanno esperienza nella costruzione delle proprie case confermano la nostra valutazione positiva della qualità del loro lavoro. Siamo pienamente soddisfatti dei loro servizi e anche gli altri specialisti da lui consigliati si sono rivelati affidabili. Inoltre, i dipendenti sono persone molto gentili ed educate e un team ben coordinato. È con grande piacere che presentiamo questa recensione, grati per il loro impegno e impegno. Auguriamo ad ogni investitore un tale appaltatore. La nostra fiducia è talmente alta che, nonostante non ci sia stato chiesto di farlo, siamo pronti a fornire il nostro numero di telefono ai potenziali clienti affinché possano verificare il suddetto parere.

Taras Nowy wpis

Будівельна компанія проводить набір працівників на будову та різноробочих у місті. ВИПЛАТИ КОЖНИХ 2 тижні МОЖНА БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ Завдання: виконання дорожніх робіт, підмітання дороги, допомога при копарці, регулювання автомобільного руху, підсобні роботи на будівництві, прибирання на будівництві (тільки чоловіки).Права кат В будуть хорошим плюсом Вимоги до працівників: Чоловіки від 18 до 65 років Відповідальність Бажання працювати Тверезість на роботі Роботодавець забезпечує

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ftinżynieria Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Ftinżynieria Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Edis

Jako podwykonawca nie polecam! Obietnice o zapłacie za fakturę a potem pomimo licznych prób kontaktu zero odpowiedzi jak i pieniędzy.

Jakie godziny pracy obowiązują w Ftinżynieria Sp. z o.o.?

UB Pave

Problem z rozliczeniem faktury za wykonaną pracę przy kostce brukowej w miejscowości Michałowice. Nie wywiązują się w terminie z płatności. Faktura nieopłacona termin minął 4 kwietnia 2023 r. (ponad 40 dni).Kontakt bardzo utrudniony. Nie polecam. Paweł Gorączko

Kast

Przedstawię opinie dotyczącą współpracy z podwykonawcą a mianowicie jest to firma która nie wywiązuje się z należności za faktury. Usługa dla tej firmy wykonana w miesiącu kwiecień wraz z wynajmem szalunków od stycznia do maja i niestety nie ma żadnego kontaktu z firmą w sprawie uregulowania płatności za wykonaną usługę więc przestrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ftinżynieria Sp. z o.o. - Włostowice

Ftinżynieria Sp. z o.o.