Opinie o Bardziej Kreatywni Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bardziej Kreatywni Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bardziej Kreatywni Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Zadowolona

Widzę sam hejt. Na przekór powyższym z przyjemnością firmę pochwałę. Pracowaliśmy z firma w roku 2019 kilka razy - ostatni raz przy lutowej realizacji. Miły i kompetentny kontakt. Rozliczenia wszystkie na plus. Możemy jedynie polecić.

Hajek
@Zadowolona

aaaa lutowa realizacja to ta na której wszyscy podwykonawcy w Gliwicach powiedzieli ze nie grają dopóki nie odzyskają pieniądzu i ludzie czekali przy odpalonych lampach na cokolwiek co dalej bo ani scena ani oswietleniowiec powiedziało ze nie grają nawet artyści na scenę nie wyszli

hajek Nowy wpis
@Hajek

byłem, pracowałem wszystko się odbyło artyści wystąpili o czasie także nie szerz oszczerstw

Ewa Nowy wpis
@Zadowolona

Współpracowałam wiele lat. Ciepła rodzinna atmosfera. Złego słowa nie powiem.

Beata Nowy wpis

Część pozytywnych komentarzy mnie przekonała, że może warto spróbować. Tylko czy teraz kogokolwiek szukają do pracy? Jak często są zatrudnienia i w jaki sposób przebiegają?

Nie rozumiem tego co czytam. Współpracowałam wielokrotnie. Nigdy nie było problemów. POLECAM wszystko na czas.

Hajek Nowy wpis
@Ewa

Pisanie samych sobie komentarzy zawsze spoko

Perkusistka

Z tego co widzę osoba, która zarządzała spółka jest ta sama od początku. Nikt nie pisał czy jest kolorowo czy nie - stwierdzono jedynie fakt. A udziały w spółkach często się rotują i jest to dość normalny proceder. Skoro spółka nadal jest w tej samej rodzinie to raczej zobowiązania nie znikają. Nie widzę tu nic co powinno w jakikolwiek sposób być podwaliną do zarzucania nieuczciwości. Zaznaczę w tym wątku. O innych się nie wypowiadam bo po ludzku ich nie znam.

Są nieuczciwi !!!!
@Perkusistka

Nie znasz to się nie wypowiadaj, w skrócie ….. wydarzenia się odbyły i pieniądze firma skasowała , teraz nie się wywiążą z zobowiązań bo od 2019 roku zrobiła się spora kolejka….

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pracowity

Unikać jak ognia. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie znam drugiego tak (usunięte przez administratora)człowieka jak Łukasz Rz.

Mateusz

Czy to rzetelna firma?

Perkmen
@Mateusz

Nie żartuj nawet, bierz 80% zaliczki lepiej.

Damian
@Perkmen

Jak to? Przepraszam ale nie mam żadnych doświadczeń związanych z firmą Bardziej Kreatywni, więc z wielką chęcią ustalę, co chciałeś przekazać swoim wpisem? Pamiętaj, że są tutaj takie osoby, jak ja które nie mają doświadczeń związanych z danym miejscem pracy, więc z chęcią ustalę, co miałeś na myśli. Napiszesz mi to tak szczerze?

Rozczarowany

Uwaga! Pan Łukasz otwiera nowe firmy do planowej na wrzesień imprezy w Katowicach z cyklu 90 Festival. Firmy te to - KLG EVENTS i CONNECT HEALTH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jeśli nie chcecie problemów polecan unikać jak ognia. Łatwo się sparzyć. Polecam także wątek na FB na grupie „Czarna lista agencji eventowych i podwykonawców” dotyczących firmy Bardziej Kreatywni i biznesów prowadzonych przez Pana Łukasza i Panią Karolinę

agregaty kraków

Firma wiarygodna wywiązała się w 100%. Czasem warto poczekać. Dziękujemy za kontakt jak i rozwiązanie sytuacji. Polecamy się na przyszłość.

Perkusista

Ale co ktoś zniszczył? Dodał fakty jakie się pojawiły w internecie. Przepisanie swoich udziałów na pewnie kogoś z rodziny skoro nazwisko takie samo, wystawiony dług na 26 tysięcy, więc nie jest widocznie tak kolorowo jak piszecie. Żeby Wam zapłacił to musi nie płacić czterem innym. Czy jak masz na siebie firmę, nie masz nic do ukrycia i firma prosperuje to czy przepisujesz ją na kogoś innego? Chyba nie.

wszystko OK !!

Zrealizowaliśmy dla agencji kilka tematów. Ostatni w czerwcu. Kompetentny kontakt, rozliczenie na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Bardziej Kreatywni Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bardziej Kreatywni Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Cechowa 23 lok. 6
    43-300 Bielsko-Biała

Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.