Opinie o AMS Personalservice GmbH w Bonn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AMS Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AMS Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMS Personalservice GmbH w Bonn

Pomoc

Nie ma ani Pani Ani ani Pani Oli w biurze, czy pracuje tam jeszcze ktoś z Polskim? Odeszły te biedne kobitki czy jak to rozumiec? Bo jak ich nie ma to nie ma sensu już robić w tej Firmie....

A tu jest jeszcze z kim iść na kawkę? Od roku nikt niczego praktycznie tu nie pisze, myślałam, że biuro nie działa? To aplikował ktoś z was jednak? I czy zamiast F2F można się z rekruterami po prostu zdzwonić?

Dzień dobry. nim się skontaktuje już bezpośrednio pod wskazanym numerem chciałbym zasięgnąć jakichś aktualnych opinii. rzeczywiście widzę, że w tych dawniejszych współpraca była odradzana, zastanawiam się jednak jak może być z nią teraz? jestem doświadczonym spawaczem, jest coś co moglibyście mi polecić z własnego doświadczenia?

Co wchodzi w socjal AMS Personalservice GmbH?

Sylwia Nowy wpis

Witam , jezeli ma Pan jakies pytania prosze o kontakt pod numer tel +49(0)228 50 20 31-12 . Pozdrawiam Sylwia Ams Bonn

Pomoc

Antwort Pomocna
@Pomoc

Pani Ania i Ola obecnie przebywaja na urlopie - w razie problemow prosimy o kontakt z biurem, Jesli nie rozmawia Pan po Polsku wtedy przelaczymy Pana do innego oddzwialu gdzie sa osoby polsko - jezyczne

T.
@Pomoc

Pani Ania albo odeszła albo ją wyrzucili - nie ma już jej tak długo, że to śmierdzi. Pani Olka pewnie spieprzyła po tym wszystkim co nakręciła. Musiała sama się zmierzyć z nami i uciekła ! Szkoda tylko dzięki Pani Ani męczyłem sie w tej firmie, jak jej nie ma to nie ma sensu tu dalej robić. Bo będą Cię kantować na każdym kroku ! Ona chociaż walczyła o nas....

Antek
@T.

Niby szef mi powiedzial, ze obie sa na urlopie. Pani Ola wrocila Pani Ania nie...na bank jej juz nie ma !! Poczekam na aktulaizacje na ich stronie to Wam powiem czy dalej jest, mysla ze jak nas beda sciemniac to co? Sciemniaja juz z wyplata, podwyzkami itd - najwiecej Szef i Pani Aleksandra. Jedyna pozadna osoba tam byla Pani Ania wiec dlatego jej juz pewnie nie ma. Uwazajcie na nic, po pierwszej wyplacie sie okaze ze nic sie nie zgadza co obiecuja !

Misiek
@T.

Pani Ania odeszla, wiem to od kolegi ktory robi w innej filiali . Podpytal i mowili ze sama odeszla----

zrc

Pani Ola miałą urlop

Czyli zdania jakieś rozbieżne się pojawiają? Może to zależne od tego kto jak i gdzie trafi po prostu? Przynajmniej tak nad tym głośno kminie… znajdzie się tu jeszcze więcej osób, które pracowały i mogą się wypowiedzieć? Zależne to od lokalizacji i stanowiska będzie? Jeśli tak to jakie polecacie? Najlepiej na przyszły rok, bo wtedy dopiero mogę się zatrudnić

Elektryk

Bardzo miła rozmowa, przemila Pani Ania wypytała szczegółowo co dokładnie robiłem, w czym się czuję najlepiej, jak wygląda mój Niemiecki itd. Została mi przedstawiona dobra oferta, dowiedziałem się o warunkach jakie obowiązują - Bank godzin, zaliczki, opłata za nocleg itd.

Pani Ania pytala czy jestem mobilny, o jezyk niemiecki- gadalismy krotko po niemiecku , czym sie zajmowalem jako elektryk ( czy domowy, czy przemyslowy ) i jakie mam uprawnienia

Marcin.S

Czytam te głupoty i myślę sobie zasada jest prosta, jedziesz do pracy nie na wakacje,czy na imprezę, dla mnie firma ok jest problem jest to załatwione ,pieniądze na czas nawet czasem są przed 15, polecam firmę i obecnie pracuje w firmie AMS pozdrawiam panią Sylwię.

Patrzyłam teraz za pracą dla partnera, jest spawaczem, ostatnio jeden Pan w kontekście takiej pracy się wypowiadał, widzę też w wielu opiniach odniesienie do pracy samych pań z biura. Tak z ciekawości to wiadomo jakie warunki zatrudnienia w tym przypadku występują? ciekawa jestem takiej pracy

Sylwia

W razie pytan dotyczacej pracy prosze o kontakt z naszym biurem , postaram sie odpowiedziec na Pani pytania tel. +49 0 228 50 20 31 -12 badz na meila s.tafelska@ams-personalservice.de

Klarysa
@Sylwia

Witam zauważyłam ze pani wyżej nawiązała do pracy u Państwa bezpośrednio. Czy jest ona możliwa? gdzie można odszukać ofertę poglądową? Chce tylko się zorientować nim się skontaktuję. :)

SPAWACZ

polecam firme AMS szczególnie osoba, które zaczynaja przygodę z praca w Niemczech z racji świetnej dyspozycji koordynatorów i wsparcia czy to z mieszkaniem, praca a nawet w sprawach prywatnych wymagających znajomosci j.niemieckiego. Stawki są ok nikt raczej u nas w firmie nie głoduje. Zaliczki czy wypłata zawsze są na czas, a wszystko jest dokładnie i przejrzyście wypisane na wycinku otrzymywanym na koniec miesiąca. Serdecznie polecam jak i pozdrawiam cały odział AMS w szczególności Panią Sylwię :)

@SPAWACZ

To żeby dostać tutaj pracę, nie trzeba umieć posługiwać się językiem niemieckim? Bo ja niestety nie potrafię... Jeśli chodzi o mieszkanie, to trzeba znaleźć sobie na własną rękę? Firma opłaca, czy akurat zakwaterowanie leży po stronie pracownika? Stawki są takie, że jak się skromnie żyje, to można coś odłożyć na przyszłe życie w Polsce? Chcę jechać za granicą z myślą, że przywiozę za jakiś czas trochę pieniędzy...

Peperoni

Firma przyjazna Super kobiety pomocne w każdej sprawie pieniądze zaliczki zawsze na czas polecam wszystkim którzy chcą zacząć pracę w Niemczech

Czy rozmowa kwalifikacyjna do AMS Personalservice GmbH odbywa się w siedzibie firmy?

Zadowolony

Podzielę się z Państwem opinia na temat firmy AMS. Pracuje z tą firmą od jakiegoś czasu nie będę pisał jakie stawki diety bo i tak usunie to administrator, ale 156 h to dokładnie tyle ile ma auto kół minus jedno i macie netto???? Jesli chodzi o wynagrodzenie zawsze jest na czas jeśli potrzebowalem zaliczki jeden telefon i zaliczka była na koncie. Wiec reasumując czytam te opinie o brudzie o braku kasy o problemach i w ogóle mi się to nie potwierdza ale zasada jest dość prosta na tyle osób pracujących zawsze piszą opinie negatywne tylko osoby które nie umiały nic albo mało chciały dużo albo nie wiedziały co podpisały. Zakładam się że osób które są zadowolone jest bardzo dużo ale osoba zadowolona pisze raz na jakiś czas jak ja dziś. Pozdrawiam Pania Sylwię

Daniel

Siema Chciałem napisać że agencja AMS to zwykli (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze. Czekałem na kartę ubezpieczeniowa 5 miesięcy a jak już ja dostałem i poszedłem do lekarza okazało się że nie działa. Kazali mi to załatwiać i mówili że to mój problem, a przecież to nie ja tą kartę załatwiałem. Po skrytykowania ich nie przysłali mi zaliczki przez co nie mogłem zapłacić za hotel i musiałem się wyprowadzić. Brak profesjonalizmu, jak już jesteś pracownikiem to mają cię gdzieś. Zerwałem z nimi umowę w trybie natychmiastowym, a oni okradli mnie na 400 euro, mówiąc że to kara umowna bo nie pracowałem na wypowiedzeniu 2 tyg. Mimo że ja zerwałem umowę w trybie natychmiastowym z ich winny. Nie polecam jechać z tą agencja do spodu.

@Daniel

Witam Panie Danielu , nie zgodze sie z Panem , ze musial Pan czekac na potwierdzenie ubezpieczenia poniewaz kazdy nasz pracownik w momencie podpisania umowy zostaje automatycznie ubezpieczony ( karta zostaje wyslana do Pana na adres ktory Pan sam wypisal we wniosku wiec to juz nie jest zalezne od nas) , jezeli chodzi o zaliczki zawsze sa wyplacane , jezeli mamy pismena informacje od pracownika, natomiast piszac , ze firma Pana okradla na kwote 400 e to jest zwykle oczernianie ( czy Pan dzwonil do firmy w zwiazku z niegodnoscia 400 e aby to wyjasnic ??? Raczej nie a trzeba bylo .Pozdrawiam

Sylwia

Witam , jezeli chodzi o wnagrodzenie o zawsze jest wyplacane terminowo , wiec bardzo prosze o nie oczernianie firmy , jezeli cokolwiek Panu nie odpowiadalo zawsze mozna bylo zadzwonic, badz napisac wiadomosc i sprawa ( jakakolwiek ) zawsze jest zalatwiana jako priorytet. Pozdrawiam serdecznie

Robin

Witam, chciałbym się podzielic moja historia z firma ams i przy okazji tez ostrzec zanim innych przed podjęciem tam pracy ale zaczne od początku. Pojechaliśmy z kolęgą do pracy koło bonn jako ślusarze, po dotarciu na miejsce był kłopot z zakwaterowaniem natomiast to była po części nasza wina bo bylismy za pózno aczkolwiek kwatera pozostawiała wiele do życzenia, zapach przypominający spelune z lat 90-tych,w kuchni wszystko sie kleiło od brudu w łazience podobnie... na drugi dzień przyjeżdzamy do pracy pod wzkazany adres a tam budowa i przez tydzień musielismy montowac okna czy regipsy zamiast robic prace ślusarskie, po telefonie pani mowi ze rozumie i ze od nastepnego tygodnia mozemy jechac do innej pracy a tam bedziemy napewno zadowoleni wiec przełknęliśmy to i mowimy damy drugą szansę bo byc może to było tylko zwykłe nieporozumienie.... jesteśmy w drugiej pracy a tam znowu zamiast ślusarki to układaliśmy jakieś płyty drewniane bo została stawiana hala.... wytrzymalismy miesiąc i złożyliśmy wypowiedzenie po czym jeszcze tego samego dnia powiedzili nam że nastepnego dnia ma nas juz nie być... Mógłbym dodać jeszcze pare innych kwestii ale to jedynie na priv bo bym napisał powieść , podsumowując serdecznie nie polecam , zarobki słabe,praca inna niż była mowa a na dodatek kłopoty z komunikacją ....

Czy w AMS Personalservice GmbH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Witam , jest mozliwosc wyplaty cotygodniowych zaliczek .Pozdrawiam

AMS Personalservice GmbH oferowała średnie zarobki 4300 na stanowisku Elektryk. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

wojtek

kto i kiedy ci to obiecał

Aleksandra
@wojtek

hej, ja widziałam w sieci takie ogłoszenie dla elektryka gdzie jest napisane, że zarobki zaczynają się od 9 euro netto w górę. A jaka kwota na bieżący okres to będzie potencjalny max? Widziałam także, że jeden Pan pisał o tym, że spytał i podwyżkę i ją dostał więc z czym jeszcze tu na rękę idą?

sylwia
@Aleksandra

Witam , w odpowiedzi na Pani pytanie zarobki naszych pracownikow skladaja sie z stawki godzinowej + diety. Wynarodzenie jest uzaleznione o kilku czynnikow , dlatego jezeli ma Pani jakies pytania w zwaiazku z praca prosze o kontakt meilowy s.tafelska@ams-personalservice.de a ja Pani udziele odpowiedzi na Pani pytania .Pozdrawiam serdecznie

Matjas elekrtiker

Czytam te opinie i nie wierzę. Może wcześniej było coś nie tak ale z moich doświadczeń mogę wywnioskować ze to bardzo dobra firma. Szczególnie pani Dominika bardzo pomocna, można się dodzwonić nawet o 20tej. Miły kontakt, zaliczki co tydzien" panie, potrzebujesz pan zaliczkę"? Kwaterę jak trzeba to ogarną jak się nie podoba alte. Wszystko gra i pozdrawiam wyżej wymienioną Panią. Elektryk

@Matjas elekrtiker

fajnie że jest ktoś na kogo można liczyć na wyjeździe nawet poza godzinami pracy, oby p.Dominikę firma doceniała ;) na jaką stawkę może liczyć elektryk u nich, zdradzisz?

Paweł Gala

Chciałbym pochwalić firmę AMS.Jestem zadowolony. Dobra obsługa pracownika.Wysokie stawki,zaliczki co tydzień na czas,dopłaty do zakwaterowania.Polski Koordynator. Wygodne i blisko miejsca zakwaterowanie.Polecam .Najlepsza firma.

Irena
@Paweł Gala

A na jakim konkretnie stanowisku pracujesz, że tak zachwalasz? I wysokie stawki o których piszesz to ile?

Izabela
@Paweł Gala

Ile dopłacają do zakwaterowania? I oni załatwiają z góry, czy trzeba samemu to ogarnąć?

Szymon

Z czystym sumieniem mogę polecić

Oszukany

Firma jak każda inna...(usunięte przez administratora)i tyle. Obiecywana była praca z polakami i byli sami niemcy, mieli nocleg mi opłacić a na koniec okazuje się że nocleg straszy mnie policją. Oczywisćie te osoby które mi to obiecały w poniedziałek nie były w biurze o dziwo. Na szczęście zadzowniła do mnie kompetenta Pani Gosia i mi pomogła. Nie wiem z jakiej firmy jest ale była to jedyna kompetenta osoba w całej firmie. Trzmjacie się z dala od AMS !!

Ewelina
@Oszukany

A miałeś jakąkolwiek z tych obiecywanek na piśmie? Czy tylko słownie ci to przekazali?

Jakie są mocne strony pracodawcy AMS Personalservice GmbH?

Kami

Żadnych stron człowieku z dala od tej Firmy

Z.
@Kami

Ja to samo, nie polecam trzmajcie się od firmy z daleka,babeczki w biurze mamią ofertą, miłe , grzeczne a jak już zaczniesz i masz problem to maja Cię głęboko, szef to gnojek. Nie polecam !

Ilona

Napiszesz może jakieś konkrety? Co dokładnie robił szef? Wynagrodzenie było chociaż spoko czy też nie bardzo?

@Ilona

Drze się do telefonu, jest arogancki i gówniane zlecenia załatwia. Z resztą Pani Ola nie lepsza, taka sama arogancka jak szef...

Zostaw merytoryczną opinię o AMS Personalservice GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w AMS Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AMS Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMS Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMS Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w AMS Personalservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMS Personalservice GmbH